Březen 2008

Opoždění

30. března 2008 v 13:02 Různé žvásty
Tak ty diplomy by mohly být buď dneska a nebo zítra. To víte hodně věci do školy mám a těch diplomů fakt nebude málo :D a jakou práci todalo sehnat :D ty vaše krkolomné přání :D o některých jsem vživotě neslyšela :D

Robin

30. března 2008 v 12:14 Robin Hood
Sympatický Robin, který by mohl dostat každou mladou šlechtičnu, ale má v srdci jen jednu. Po bojí ve Svaté Zemi, se vrátil zpátky domů, aby našel svou pudu v rukách někoho jiného. Stal se z něm vůdce zbojníků, kteří bojují proti útlaku šerifa.
Motto: Bohatým brát, chudým dávat
Ps: no není to sympaťák :D
kopčit se zdrojem

Photo

29. března 2008 v 20:00 Dominic Purcell
Další mix fotek Dominica, snad se vám líbí bo mě jako fakt moc :D

PhotoShoot - Nam Yang French Cafe Ad ( červenec 2007)

29. března 2008 v 16:08 Wentworth Miller
Teeda tak tu mu to nehorázně sekne, hmm :) To mít u nás takový cafe hned ho budu kupovat už jen kvůli němu :D
Celý photoshoop najdete pod celým článkem :)
ps: co říkate na to?? slušímu to co :D

2.Bleskajda

29. března 2008 v 14:46 Soutěže
Je tu sobota a tak dáme si bleskajdu :)) Snad bude pro vás lehčí než ta minule :D
1. Kdo je to Robin Hood? :)
2. Kdo je to Marty, Alex, Melman a Gloria?
3. V jakém filmu inspirovaném komixem hrál James Franco?
4. Kdo je to Narcisa Malfoy?
5. Jak zní anglický název písničky Já tak rád trsám a z jakého to je filmu?
6. V jak se jmenuje vězení v první řadě Prison Breaku?
7. Jak se jmenujou hlavní dva představitelé dvou bratru ze seriálu Prison Break?
8. Co chcete na diplom :)))
Tak co těžká? Snad nee :D jako minule ve článcích klidně najdete odpovědi :D

Good Bye Keiko

29. března 2008 v 14:32 Videa
Opravdu krásné video na památku Keika


Info

29. března 2008 v 14:26 | http://filmpub.atlas.cz |  Robin Hood
Seriál Robin Hood má v současné době za sebou už druhou sezónu (poslední dva díly druhé sezóny byly odvysílány 29. prosince 2007), přičemž jde o kratší, "britské" sezóny, tudíž má každá jen t
řináct dílů (a v tuto chvíli jich tedy existuje 26). Bylo potvrzeno, že vznikne i třetí sezóna, ale nejsou zatím známy jakékoliv podrobnosti. Ačkoliv jde o čistě britskou produkci snad nejznámější britské legendy, natáčení kupodivu neprobíhá nikde ve Spojeném království, ale v Maďarsku, s rozpočtem přibližně 8 milionů liber na první sezónu. Přestože se seriál natáčí na jaře, je vysílán na podzim a v zimě (říjen - prosinec) a vyplňuje pauzu ve vysílání oblíbeného seriálu Doctor Who. Protože je natáčen digitálně ve vysokém rozlišení, je současně vysílán i kanálem BBC HD.
Základní zápletka, před kterou nás autoři stavějí, je v zásadě klasická. Robin z Locksley, v podání Jonase Armstronga, se v doprovodu svého věrného sluhy Muche, představovaném Samem Troughtonem (v menší roli se mihl ve filmu Vetřelec vs. Predátor), po pěti letech bojů po boku krále ve Svaté zemi vrací domů. O jeho panství se mezitím staral sir Guy z Gisborne (charismatický Richard Armitage), kterého jeho správou pověřil nový nottinghamský šerif (Keith Allen, u nás jsme ho mohli nedávno zahlédnout například v malé roličce v seriálu Black Books), tyranizující celý kraj. Robin jménem obyčejných lidí hledá pomoc u svého přítele a bývalého šerifa Edwarda, otce krásné Marian (Lucy Griffiths). Ten mu sice radí jednat velmi obezřetně, ale netrvá dlouho a Robin je nucen proti šerifovým útlakům zakročit. Zanedlouho se tak ocitá v úloze vůdce psanců, odhodlaného konat dobro a trestat šerifovy skutky.
Jak bylo zmíněno, až potud by se mohlo zdát, že diváka nemá seriál jak překvapit. Opak je ale
pravdou - již první minuty jasně ukazují, že tady skutečně nejde o Robina Hooda takového, jakého jsme znali. Stačí se totiž podívat na ústřední dvojici hrdinů. Splňují sice standardní klišé "idealistický pán se srdcem na správném místě a mírně přitroublá a převážně komická postava oddaného sluhy, který v rozhodujících chvílích svého pána vytáhne z průšvihu" (v zásadě se vcelku dost podobají filmovému Frodovi a Samovi z Pána prstenů), ale svým vzezřením má zejména Robin do standardu dost daleko. Místo dospělého a moudře působícího muže, na jakého jsme v případě Robina Hooda zvyklí, tu totiž máme co do činění spíše s rozjíveným a laškovným puberťákem a hejskem, u kterého byste spíše než luk a šípy očekávali skateboard nebo plechovku se sprejem (ostatně, jeho standardním oděvem je něco, co jako by z oka vypadlo dnešním mikinám s kapucí).
Robin je sice pochopitelně věhlasný lučištník (a s pomocí počítačových triků dokáže věci, za které by se nestyděl ani filmový Legolas), ale přesto - nebo možná právě proto - se tak nezřídka chová jako arogantní frajírek. Podobným dojmem působí i Much a většina Robinovy bandy (až na Malého Johna, který je sice starší a vypadá v Robinově partě spíše jako otec se svými dětmi, ale zase působí dojmem pouličního rváče, který si občas rád přihne). Dlužno dodat, že Jonasovi Armstrongovi bylo v době natáčení první série 25 let, ale já osobně bych mu hádal méně. O to absurdněji tak působí představa, že předchozích pět let strávil ve válkách a předtím ještě nějakou dobu vládl Locksley - ano, možné to samozřejmě je, ale s ohledem na jeho chování to působí spíše komicky. A jeho dávná láska Marian, představovaná tehdy devatenáctiletou Lucy Griffiths, které by tedy v době Robinova odchodu do Svaté země bylo čtrnáct.
Zcela standardní ovšem nejsou ani jeho antagonisté, zejména tedy sir Guy z Gisborne. Tady se autoři zase inspirovali spíše westerny, protože oděv, který Gisborne nosí, až příliš nápadně připomíná dlouhý jezdecký kabát (pochopitelně v černé kůži) a jezdecké boty s ostruhami působí
podobně. I jeho fyzický vzhled připomíná klasického westernového desperáta. K dokonalosti mu chybí už jen kolty, zavěšené proklatě nízko (místo nich má ale samozřejmě meč), a klobouk, vražený do čela.
Ač zloduch, má hezoun Armitage jako Guy z Gisborne charismatu na rozdávání a velice pravděpodobně by byl nejvýraznější postavou celého seriálu, kdyby tu nebyl ještě jeho "šéf", zákeřný nottinghamský šerif. Keith Allen se totiž své role zhostil s naprostou bravurou a jeho šerif do celého ducha seriálu skvěle zapadá. Jeho scény jsou alespoň pro mne ozdobou celé série. Šerif je naprosto dokonalý zloduch, který by si nezadal s Nicholsonovým Jokerem - stejně teatrální, stejně sarkastický, stejně zkažený a stejně zábavný. Allen si s gustem vychutnává každou jedovatost, kterou jeho postava vypustí z úst (a že je jich v jeho replikách požehnaně) a každý podraz, který spáchá, si užívá takovým způsobem, že je jen velice těžké si ho přes to všechno neoblíbit. Dobře zahraný zloduch je zkrátka většinou zajímavější než průměrný klaďas, a Keith Allen svého šerifa hraje na jedničku.

Oblíbená videa z filmů

29. března 2008 v 14:05 Videa
Armagedon - Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing

Titanic - Celine Dion - My Heart Will Go On

Pearl Harbor - Faith Hill - 'There You'll Be'

Chicago - Cell Block Tango

Videa z Madagaskaru

28. března 2008 v 23:22 Videa
Natáčení noo nebo spíš dabování Madagaskaru :)

A tadyk nejoblíbenější song z filmu no a myslím že tak celkově je to užasně rytmický :D

Madagaskar ( Madagascar )

28. března 2008 v 23:17 Filmy
Tak v sobotu hrál na nově. Bezvadný film a hlavně ta hudba ( Já tak rád trsám trsám) prostě Hans Zimmer úžasný. I Když jsem ten film viděla tak přesto jsem na něj čučela.
Kdo daboval postavy:
Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer.....

Obsah filmu:
Je to to čtyřek zvířecích kámoších. Lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman a hrošice Gloria. Marty slaví své 10 narozeniy. Stěžuje si že je v Zoo a nepozkoumal svět a tak si přeje vrátit se zpátky do divočiny. Ostatní ho považují za blázla. Proto při sfouknutí svíček má jediný přání, vrátit se do divočiny. Díky tučňákům, kteří mu prozradí, že utíkájí do Antarktidy, rozhodne se taky vydat na cestu. Dostává se přes celý město na hlavní nádraží, tam se ho pokusí zastavit Alex, Gloria a Melman. Jenže díky tomu, že vzbudili poprask, je na ně povolána policie. Kvůli svému útěku, který lidé berou jako pokus vrátit se do svého přirozeného prostředí, vedení Zoo se rozhodne je vrátit ,,domů,, do divočiny. To ovšem oni netuší. Myslí si, že je za trest posílají do jiné Zoo. Jenže neplují na lodi sami, ale i s tučnáky, kteří ovládnou loď. Díky nešikovném obrácení prudce lodi na stranu, vypadnou krabice se zvířaty. Čtveřice se dostane na Madagaskar. Stále si myslí, že jsou v jiné
zahradě a tak se snaží najít lidi. Jenže najdou jen Lemury a jejich krále. Lemurové v nich vidí prvně nebezpečí, ale poté vymyslí plán. Plán spočívá v to, že by mohli být jejich ochránci a lemury ochránit před Fosy (nebo Vosy, nevím jak se to píše). Díky tomu, že si to Marty užívá tu svou vysněnou divočinu, tak se pohádá s Alexem, který se chce vrátit domu. Usmíří se. Jenže si neuvědomu, že Alex je masožravec a potřebuje maso. Po té co je lemuři odnesou k sobě na párty. Alex se cvokne a kousne Martyho, nevymluví se z toho a promění se v divokého a hladového lva. Chce všechny sežrat. Po chvíli si uvědomí, co provedl a tak uteče do teritoria nebezpečných Fos (Vos). Tam se zabaríkuje a zůstane sám. Melman, Márty a Gloria se vrací na pláž, když najednou uvidí loď. Loď dopluje až k nim a zakotví na pláži. Vyskočí tučňáci, kterým se na antarktidě nelíbilo. Melman a Gloria jsou nadšení, můžou se vrátit domu. Márty se vydává za Alexem, aby ho dovedl k loďi. Alex nechce. Připadá si nebezpečný. Díky Mártyho písničce si uvědomí, kdo je a že má přátele. Jenže Mártyho napadnou Fosy ( Vosy) Melman, Gloria a tučňáci mu jdou na pomoc. Jenže je musí zachránit Alex a tomu se to povede. Nakonec tučňáci připraví Alexovi kousky ryb. Tomu to zachutná a tak je katastrofa s jídlem vyřešená. Márty, Alex, Melman a Gloria se vrací domu. Jenže tučnáci jim neřekli, že došlo palivo v loďi. KONEC
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!