Srpen 2008

Zítra je o5 1.záři :(((

31. srpna 2008 v 18:37 | Janiss |  Různé žvásty
O bože ty prázdniny, ale nehorázně utekli a zas je tu ta škola. Tentokrát toto byli pro mě poslední prázdniny a přede mnou je maturitní rok :((((( Už teď jsem ze zítřka psychicky nadně :)) a co teprve další týdny a měsíce :D Každopádně se mi tam vůbec nechce a vůbec se netěším. Ta představa, že zítra budu muset vstanout v 6 mě zabijí :D No ale to je život, že jo :))))) Teď ještě musím vyřešit co si zítra obleču, čím začnu nový školní ( poslední) rok :))))
TAk vám jen chci říct, že neberte tu školu tak vážně. Když nejde o život nejde o nic :))

23.Bleskovka ( školní )

31. srpna 2008 v 13:21 | Janiss |  Soutěže
Tak je to tu zítra je škola a proto je dneska školní bleskovku :))))
1) Těšíš se do školy??
2) Na jakou školu chodíš?
3) Oblíbený předmět:
4) Neoblíbený předmět:
5) Máš obyčejně sešity nebo takový ty pěknější ( tygři, medvídek Pú..)
6) Jaký máš pouzdro??
7) Máš velký bágl nebo jen malou aktovečku?
8) Jsi připravený/ná psychicky na zítřek?
9) Co chceš školního na diplom??

Ceny za 22.Bleskovku :))

31. srpna 2008 v 13:18 | Janiss |  Soutěže
Jako vždy jsem si i s těmi dala pěkně na čas :D:D

Mamma Mia!!!

31. srpna 2008 v 12:37 | Janiss |  Filmy
TAk včera jsem na tom byla a je to vážně bomba :))) A to doslovně:))) Už dlouho jsem se tak nezasmála jako v kině na Mamma Mia!!! :D Netušila jsem, že to je taková prča. Věděla jsem, že je to muzikál, ale že i taková výborná komedile :D + romantický film :D to bylo i na mě moc. Celé kino brečelo smíchy ( i já :D ). Meryl Streep to je teda herečka s velkým H. Ona to zahrála výborně a ty blbosti co tam vyváděla :D Vůbec jsem nemohla z Julie Walters( Molly Weasleyhova v HP) ta tu svou roli zahrala úžasně :D ta tam taky vyváděla dobrý voloviny :D Každopádně zpívali výborně i když ti chlapi :D Pierce Brosnan má zajímavý hlas ve zpěvu :D a Colin Firth ten trochu kvičí :D a ani nemluvě o Stellanu Skarsgärdovi ( Bill Turner/Tkanička Bill z Pirátu) :D to bylo něco :D a všichni víme kdo to viděla jak vypada jeho holý zadek :D u toho jsem zvlášť byli všichni mrtví :D:D:D
Každopádně moje hodnocení z 10 hvězdiček plný počet :D
Kdo tam hraje:
Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgärd, Julie Walters, Amanda Seyfried, Christine Baranski,....
O čem to je: ( gorilla.cz )
Donna bývala aktivním květinovým dítětem a odnesla si z dávné éry volné lásky dceru Sophii. Léta běží a Sophie má před svatbou, byla by ale ráda, kdyby ji k oltáři vedl její otec. Pozve proto tři muže, s nimiž měla její matka v inkriminované době milostný vztah. Sam, Bill i Harry jsou poněkud zaskočeni, přesto ale na řecký ostrov Kalokairi, kde Sophie s maminkou žijí a kde se také koná svatba, dorazí. Sophie je potenciálními tatínky unešená, otázkou ale zůstává, jak se s jejich návštěvou vyrovná Donna a její dvě energické kamarádky Tanya a Rosie. No a do toho spousta řeckého sluníčka a písničky od ABBY. Mamma Mia!

Od Reducto za Sb

30. srpna 2008 v 18:35 | Janiss |  Moje cenky a diplomy
Ano tak tomu se teda říká růžová pomsta :D jak jsem hned četla že pro mě něco udělali a bude to růžový, říkalala jsem si co pak dají na diplom :D ale Batmana a Jokera s růžovým jsem teda váážně vůbec nečekala :D:D:D

Wall-E

30. srpna 2008 v 13:42 | Janiss |  Filmy
TAk nakonec je to vážně úžasný film, jak říkali všichni kolem mě :))) Začátek byl trochu rychlej obraz, docela bolely i oči z toho, ale pak se to sklidnilo a mohla jsem si vychutnávat příběh :))) Každopádně dobrá zápletka :D a to Wall-eho ,,walll iiii evaaaa,, mě úplně dostalo, ještě teď si to říká. Úžasný hlásek mu dali to teda opravdu jo. Nakonec se z Wall-Eho stál hrdina a málem zemřel. U toho jsem měla pomalu nervy na dranc, že umřel :D Ale Eva mu vyměnila procesor (nebo co to bylo) a ožil jenže bez svý dušičky ( to mi bylo hned jasný že ji ztratil) jenže najednou Eva ho chytla za ruku a byl to zase náš stalý Wall-E :))))) Jednoduše Wall-E je nejroztomilejší robotek jakýho jsem kdy viděla, myslím že i pokořil Číslo 5 žije :D:D měli podobný hlásky a kukadla :D A věrný kamarád šváb, tak ten byl taky dobrej, ještě že má tolik životu jak kočka :D:D
Kdo v něm hraje:
je to animový ale přesto tam jsou hlasy a pár postav, takže jsem vybrala jen ty nejznámější :))
Sigourney Weaver, Fred Williard,....
O čem je: (zdroj:csfd.cz)
Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem - švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot, roztomilý a působivý, si za ta léta docela vyvinul svou osobnost. Bydlí v maringotce plné zvláštností a artefaktů z lidského života jako je Rubikova kostka, kuchyňský šlehač a jeho největší poklad - stará video kazeta s filmem Hello Dolly. Během začátku filmu si přidá do své sbírky novou věc - malou rostlinku, kterou zasadí do staré boty. Jednoho dne jde VALL-I po své obvyklé práci, ale blízko přistane kosmická loď. Kosmická loď vyšle malou, létající robortku Evu, která začíná na povrchu planety něco hledat. VALL-I se beznadějně zamiluje.

12.Sb

30. srpna 2008 v 13:26 | Janiss
Další nový esbéčko tentokrát se zajímá o Narnii a vše kolem ní :))) Takže koho zaujal ten to svět od Lewise určitě se k Black jděte mrknout :))))

Duckies of the Caribbean

30. srpna 2008 v 10:32 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
:D nejspýš nový hrdina 4tého dílo. Ještě plašku rumu a je to celý Jack :D :D

You're A Mean One, Mr. Snape

29. srpna 2008 v 19:20 | Janiss |  Videa
Rytmická písnička :D která mi v hlavě pořád a pořád hraje :D

Wall-E dnes, Mama Mia zítra

29. srpna 2008 v 17:00 | Janiss |  Různé žvásty
Mno jo na poslední víkend to mám pěkně s filmama nabitý :D
Na Wall-eho se už nemůžu přímo dočkat :D Rozhodla jsem se, že na něj vezmu svou čtyřletou neteř, takže jestli mi v nejzajímavějším okamžiku řekne: ,,Chci čůrat,, tak bude pod náma hezky mokro :D:D Toto mi udělala na Panu Včelkovi :D a já až po půl roce se dozvěděla jak že ten film skončil :D:D:D Ale tak co nějak to přežiju no ne??:D Jen doufám, že ji to bude bavit, jinak jde sama domu ( a není to zrovna blízko :D ).
No a zítra mě čeká s Nikis Mama Mia na osmou jdem, aspoň že mi v telce nic nehraje :D Na to se taky těším zvlášt, jak budou Brosman zpívat :D:D Kdyby to nebylo s titulkama jde i mamka :D Ale ona říká že to není normální dát tolik peněz za kino a ještě k tomu číst :D:D Njn nepochopí, že origoš hlasy jsou nejlepší :D:D:D
TAk teda zítra nebo dneska vám napíšu o Wall-em jaký byl a pak snad v neděli o Mama Mia, pokud se nepřižene bouřka a já nebudu moct jít do kina :)))))
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!