Září 2008

Baywatch neboli Pobřežní hlídka

30. září 2008 v 15:00 | Janiss |  Videa
Určitě si všichni pamatujete seriál Pobřežní hlídka. I když vlastně možná někteří jsou mladí, aby si pamatovali ty slavný písečný pláže, hezcí chlapi v červených plavkách a nejznámějšího plavčíka Davida Hasselhoffa a plavčici Pamelu Anderson. Tak co pamatujete si??? Vznikl v roce mého narození 89 a já na tomto serálu vyrostla. A to vážně doslova. Nenechala jsem si ujít žádný díl. Byli to hrdinové z Ameriky :) Popravdě teď si ani už pomalu nevzpomenu na příběhy, které seriál udělali seriálem. Avšak mám takový záblesky vzpomínek to zase jo :) Každopádně Baywatch je už tak trochu zapomenuta a nahradili ji seriály tipu O.C, Californské léto ( nebo jak se to jmenuje) prostě seriály pro mládež. Za to Baywatch byl seriál ne jen pro mladé :))
Takže co pamatujete si jeho počátky? Nebo jste ho viděli až v pozdější době :)
Tadyk pro připomenutí. Znělka jejiž melodii znal každý správný fanda :) ( já taky )

Jsem v SonC s Alanem

30. září 2008 v 10:22 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
TAk s Alanem Rickmanem jsem postoupila do druhýho kola a to jen díky vám :))) Pokud stále máte zájem mě dotáhnout na stupně vítězství budu ráda, když pro mě o5 hlásnete :)

PB wally

29. září 2008 v 19:00 | Janiss |  Wallpapers
Moc pěkně udělaný wally. Samozřejmě že na nich je Michael :)))
Photobucket

Photobucket

Diplomy za Sb a za SonB

29. září 2008 v 15:59 | Janiss |  Moje cenky a diplomy
Tak musím říct, fakt pěkný diplomy. :)) Ten od Sabaku netopýr nemá prostě chybu :))) díky holky :))

Maturitní otázky

28. září 2008 v 10:50 | Janiss |  Různé žvásty
Ahojte lidi,
takže dneska tu pravděpodobně nic nepřibude, ne proto že tu nic dát nechci, ale protože nemám čas, na zítra na sedm hodin ráno se musím naučit 3 maturitní otázky z Litky a já umím zatím jen jednu a to ještě ne celou :D a k tomu je ještě nemám ani vypracovaný :))) To víte není na to to nechat vše na poslední chvíli :D tak ale snad to nějak zvládnu, že jo :D Takže proto tu nic nepřibude. TAk se mějte jdu se vrhnout na staroslovanskou misi :D

Novinky Johnnyho Deppa

27. září 2008 v 11:36 | Janiss |  Pirates

Johnny Depp v dalším trháku od Bruckheimera, upírský horor od tvůrce Monstra a úmysly slavného scenáristy Shanea Blacka (ano, otřeme se i o Smrtonosnou zbraň 5). To všechno v dnešní vydatnější náloži. Budoucnost Johnnyho Deppa je spojena se studiem Walt Disney Pictures. Zahraje si v Alence z Říše divů, kterou už brzy začne natáčet Tim Burton (ti dva jsou prostě nerozluční), zopakuje si roli Jacka Sparrowa v oficiálně ohlášených Pirátech z Karibiku 4 a hlavně podepsal smlouvu na účinkování ve fantasy westernu The Lone Ranger, který pro Jerryho Bruckheimera podle slavné komiksové série napsali staří "delikventi" Ted Elliot a Terry Rossio. Johnny si však nezahraje hlavní postavu, ale indiánského šamana jménem Tonto, který hrdinu vyléčí z těžkých zranění a pak se stane jeho věrným spolubojovníkem. Není to až tak překvapivá volba - v Johnnyho žilách koluje odkaz indiánských předků. Nepotvrzeným kandidátem na hlavní roli je George Clooney, který by si údajně docela rád zahrál v nějaké "kovbojce".
Zdroj: Csfd.cz
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurnik já vůbec nevěděla nebo jsem se spíš až teď dozvěděla že budou PotC 4 :D Toš měla bych asi o5 začít sledovat novinky týkající se Johnnyho :D Ale jsme jako zvědavá jaké to bude, nebo spíš jakou to bude mít tématiku, když vlastně Jones je mrtvý, Sao Feng taky i Kraket :)) Mno každopádně se těším :))

SonS 2. kolo

27. září 2008 v 10:00 | Janiss |  Soutěže
Teda musím říct, že v tomto kole byl boj tak trochu vyrovnaný i když už jdou vidět seriály, které jsou horkými kandidáty na výhru :))
TAkže o5 hlasujte do příštího pátku :))

Patron Jamesův?

26. září 2008 v 19:29 | Janiss |  Harry Potter
Patron, který ve třetím díle udělal tak trošku paseku. Když Harryho napadli Mozkomorové viděl v křoví jistý obličej neboli člověka, který mu na pomoc poslal patrona jelena. Harry si myslel nebo spíš doufám, že je to jeho otec, který mu pomohl. Avšak jak se ukázala, díky obraceči času to nebyl jeho otec James nýbrž on sám.

Vymázání Sb

26. září 2008 v 19:18 | Janiss |  Různé žvásty
TAkže protože Bells neboli Léňa si udělala nový blog ( opět po třetí to přepisuju :D ) takže jsem pro ní udělala novou cenku, ale už tu nepřibyde článek Sb Bells ten najdete TADYK
A protože se mi tadyk neozvala Kasahi už nějaký ten měsíc takže ji mažu ze svých Sb. :))
Každopádně Bells najde svůj diplom tam v článku :)))

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!