Duben 2010

,,Moje máma je na Facebooku"

30. dubna 2010 v 8:01 | Janiss |  Videa
Opravdu ale opravdu pravdivý klip:D:D
Tak jak jsem už dávno říkala, já si prostě rodinu na FB nedávám a nikdy neudělám tak osudovou chybu :D:D
Jako máma moc nesurfuje a táta už vůbec ne, takže mě toto ani neohrožuje. A bráchy ignoruju :D Ale taková švagrová, to je děsná stihačka. Ona běhá z okna do okna a sleduje vše. A po tom co si udělala FB tak si přidava všechny z rodiny i cizince. No debil.
A na mě si stěžuje, že si ji nechci přidat. Dokonce to všem říká, že si ji nechci přidat. No debil:D a pořád mi to předhazuje, mámu do toho šije, proč si ji nechci přidat. Já ji řekla proč :D že FB je jediný soukromý místo, kde mám od ních klid:D no debil otravnej.
Takže už konečně to video. Věřím, že někteří jste to už viděli, přece jen se to na FB pohybuje dlouho ;)


Sparrabeth funny - Dirty dance

28. dubna 2010 v 11:11 | Janiss |  Pirates
Po hodně dlouhý době něco tadyk do týto rubriky :)


Lebka, neboli můj talisman, který je se mnou všude

26. dubna 2010 v 9:27 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Už jste o ní slyšeli. Ale jo fakt slyšeli. Lebka, kterou mi online(už i real) kámoška Baffiny dala k 18ctým narozenínám. A ta lebka, která se nelíbíla profesorce na Nauku o podniku a měla při zkoušce na ní blbý kecy.
Njn holka mě už doprovází fakt dlouho. Jen 2x jsem si ji nevzala. Úplně si ten den pamatuju:D Šla jsem nějak na střední ráno do školy. Stojíme s kámoškama před třídkou Peku a já vždy si projíždím ruku po krku, jestli tam tu lebku mám. A ona nikde. Bože já měla celý den zkažený. Takže od tý doby se mi to ještě nestalo :)) A podruhý, když jsem měla stužkovách, tak mi fakt máma zakázala si ji vzít k šatům :D ale jinak jsem ji měla jak na svatbách, pohřběch, maturitě atd.. :))
Musím říct, že ta lebka fakt budí pozornost :D Je z oceli a je 4 cm velká. Takže mě ani nepřekvapí když mám např. fialovou kostkovanou košili s fialovým tilkem a na tom tilku tu lebku, která fakt září, že na mě lidi prostě čumí :D No jako přátele si na ní už zvykly:D
Nosím ji na kožený šnůrce, která se vždy tak co několik měsícu musí vyměnit, protože se trhne :)
Pořád kontroluju jestli na tom krku ji mám. A povím vám, největší problém je v zimě ji nahmatat pod bundou a svetrama:D
Mám ji jako talisman a jít bez ni ven tak mě určitě srazí auto:D A přiznávám se, že musím vypadat na zkouškách a testech jak debil :D Já když něco z toho píšu, tak sedím a levou rukou ji držím :D njn magor. Já tak psala celou maturu s ní  v ruce. A nebo při ustní jsem ji držela a šla si pro otázku :)) No a překvapivě jsem měla nejlepší otázky z celý třídy :D jsem si povytahovala otázky, který skoro jediný jsem uměla :D
Takže tak no :)) tak proto vám představuju jeden z mých talismanu :))
A toto je ona :))
Jo a proč jsem ji dostala? No tak o mě je známý fakt, že jsem fanoušek pirátu :D takže proto ta lebka :))
A jednou mi profor řekl k ní, že jestli vím, že znamená smrt a že ji přivolávám, tak jem ho slušně poslala někam :)) Njn někteří lidé pojem talisman nechápou :D

lebka ocel

Dean Winchester

24. dubna 2010 v 11:27 | Janiss |  Supernatural
dean
Dean nejstarší z bratrů Winchestru. Byl to právě on, kdo vytáhl Sama z hořícího domu, když jeho matiku zabil démon Azazel. Díky tomu jejich otec John se stal lovcem a na Deana padla odpovědnost starat se a ochraňovat Sama. To mu zůstalo až do dospělosti.
Jenže i s Deanem si hraje osud a jako by nestačilo, že celý život lovi démony, duchy a různá monstra, ještě k tomu je schránka pro archanděla Michaela. Archanděla, který jediný může zastavit Lucifera.I když právě Dean prolomil první pečet a tím začal slet událostí díky propuštění právě Lucifera z klece, kde ho uvěznil před tisíci lety Michael.
Dean několikrát zemřel, ale vždy se z toho nějak dostal. Díky tomu, že uzavřel smlouvu s démonkou, aby zachránil Sama před smrtí, čekala ho cesta do pekla, kde strávil 40 pekelných let. Odtamtud se dostal jen díky andělu Castielovi, který ho z pekla přivedl zpět, aby umožnil záchranu světa tím, že Dean bude souhlasit s tím, že se stane schránkou Michaela. Ale to by nebyl Dean, kdyby měl na záchranu světa jiný názor a jiné možnosti.

- je to moje jedna z nejoblíbenějších postav. V prvních 2/3 serii to byla jedna z nejlegračnějších postav. On říká výborné hlášky a ty xichty co u toho dělá. Boží. Pak ale s peklem zvážněl, zestarl, ale i přesto sem tam hodí vtipný xicht a hlášku k tomu.

Více štěstí než rozumu nebo-li já a můj povedený čtvrtek

23. dubna 2010 v 17:40 | Janiss |  Různé žvásty
štěstí
Ano tak ten titulek se naprosti hodí na čtvrtek.
Psala jsem ráno v 9, opravný test z makroekonomie( strašná nuda), no a musela jsem ho udělat, jinak bych na škole už skončila.
Takže se šlo do boje. Vytasila jsem tvrdý zbraně, amulety, moje botičky štěstí a taky poprvý jsem se učila/četla si to, od neděle. A to je fakt u mě co říct :))
Dozvěděli jsme se, že tam ta hlavní profesorka není a že jsou testy, na které jsme se učili minule(njn podvádět se musí všude). Takže jsme rychle otázky ještě šrotili.
Dali nam test a fakt to byly ony. Jen problém u mě byl ten, že jsem znala otázku, ale ani za boha jsem si na tu odpoěd nemohla vzpomenou :-P a tak jsem dala co jsem věděla, vypočítala co jsem věděla a zbytek otipovala. No a vyšlo to. Minimum bodu na prolezení bylo  30 a já měla 30 :))) takže jen tak tak ale mám to a můžu jít na zkoušku, kterou nedám ale to je teď vedlejší :))
Pak jsem jela domu učit se narychlo ještě kvantitativní metody B ( matika/statistika ).
Kámoš se mě tam ještě na něco ptal, ale já že nevím že jsem se to nějak neučila že budu tipovat. TAk si ze mě dělal srandu, že jsem dobra, že si to budu jen tipovat. On měl samozřejmě výsledky z jednoho testu co byl v úterý ( ano zase se podvádělo) a uměl je nazpamět.
Zaply jsme testy a šli na to. Na 30 nebo 20 otázek ani nevím jsme měli 20 minut. Počítali jsme v Exelu :-p takže o ten čas fakt šel. No já věděla na jisto tak 5/6 otázek a zbytek jsem potipovala. No a zmáčknu vyhodnocení a šup z 30 bodu jsem měla 24 hahahahaha. Takže mi štěstí fakt přálo.
A fór byl ten, že já chytla ten test co chtěl kámoš, který ho uměl nazpamět a on chudák chytl nějaký hovadiny s časem, který vůbec nevěděl.
No byl na mě i nasrany :D ale já za to nemůžu, prostě mi to vyšlo :))
Takže se fakt ve čtvrtek dařilo, teda pokud nepočítám hodinu a půl aerobicu, kde nám na stepech dala fakt zabrat a ještě k tomu nepustila Jacksona :-P
A taky musím poděkovat za to štěstí Našemu sesterstvu neboli Sammy, Fleur(Ivě), Peti, Angie, Mafi a Baffi, které mi drželi od 9 do 3 prsty a málem jim upadly :)) TAkže díky holky :))

Citáty o rodině

19. dubna 2010 v 11:56 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
family
Citáty, které fakt mají některé hloubku.
Já miluju svou rodinu a udělala bych pro ní vše. Podle mě je na světě nejduležitěšjí rodina, i když chápu, že prostě někteří nemají zrovna ,,rodinu,, takže jim to tak nepřipada a dávají přednost přátelum a ostatním věcem. Ale u mě vždy na prvním místě bude rodina. To bude asi zapříčiněno tím, že pocházím z velký rodiny, ve které není dokonce žádný rozvod.

Přítel vás může mít rád pro vaši inteligenci, milenka pro váš půvab, ale rodina vás miluje bez důvodu... A přece vás může rozhněvat jako žádná jiná lidská skupina.

Pouto, jež spojuje tvou skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Teplo "rodinného hnízda" poskytuje duchovnu téměř celoživotně pocit klidu, bezpečí a jistoty.

Bratr mající oporu v bratru je jako opevněné město.

Manželství, rodina a domov má být zázemím člověka. Domov je totiž víc než nádražní peron, kam se přichází, kudy se prochází, odkud se nepřetržitě odchází. Není ani nocležna, ani příležitostná stravovna

Všechny šťastné rodiny jsou si navzájem podobné, každá neťastná rodina je nešťastná svým způsobem.

Rodinné patriotství, jako každé jiné, dělá z člověka nelítostného a zaslepeného tvora.

Láska k rodině je ze všech ušlechtilých lidských citů tím nejčastějším a nejpevnějším a nanejvýš blahodárně působí na život každého z nás.

Žít pouze pro rodinu - je zvířecké sobectví, žít pouze pro jednoho člověka - přízemnost, žít pouze pro sebe - hanba.

Představte si život jako hru, kde 24 hodin denně žonglujete s pěti míčky: práce, rodina, zdraví, přátelé a smysl života a snažíte se je udržet ve vzduchu.

Rodina je oporou státu. Lidé, zaměstnaní rodinnými starostmi, nemyslí na politiku.

Ježíš přišel a řekl: "Jděte a milujte se!" Nedomyslel však tak obrovský lidský úkol. Vždyť jen k tomu, aby se lidé alespoň snášeli, je třeba nadlidského úsilí; a jak nezměrného úsilí by pak bylo třeba k tomu, aby se lidé milovali? I když jsou lidé sourozenci, nikdy nebudou bratry a sestrami.

Přítel miluje vždy, za nesnází se stává bratrem.

Maminko, ty mě nechceš?

17. dubna 2010 v 18:05 | Janiss |  Videa
Pěkný a pravdivý song. Musím říct, že ten text má hloubku. I když já nejsem člověk, který je proti potratům, i když miluju prcky a oni i mě:D


Krvavý design

17. dubna 2010 v 10:39 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Je po velikonocích takže byl čas ten design změnit. o5 práce od Evelyn a mé pozadí.
Původně na obrázku jsem místo toho názvuFangirl byla má fotka s takovým chtivým výrazem :D ale to bylo hezky vyměněno :D
A představte si, že jsem si ani nevšimla, že má můj blog 2 roky výročí :D njn stane se :)))

design eric

Futrovák

14. dubna 2010 v 13:55 | Janiss |  Johnny Depp
Úžasný taneček z Alenky v Říši divů. Fakt by mě zajímalo. Jestli ho tancuje vážně Johnny ( teda krom tý točení hlavy) a nebo nějaký tanečník :D
No asi se ho učit nebudu, při mém štěstí bych se zamotala pak spadla a na konec polámala :D:D
Smrt čeká všude ( The Hurt Locker )

12. dubna 2010 v 16:29 | Janiss |  Filmy
Oscarový film, který v boji o Oscara porazil slavný Avatar. Koukala jsem na to už jen z toho principu, co je to za film, že porazil tak vynášený Avatar.
Prvně pár desítek  minut mě ten film nudil. Nějak tam o nic nešlo. Chyběl mi tam hezky charismatický herec. Ale pak jsem si uvědomila, že to je spíš film na zamyšlení a takový tak trochu dokumentární. Film, který o5 ukazuje válku ve správném světle a ne žádnou zkreslenou, jak to Američané prezentují.

Kdo v tom hraje:
Jeremy Renner, Anthony Mackie, Ralph Fiennes, .....

O čem to je: ( ofic.text )
Je-li válka peklo, proč se tolik mužů hlásí do armády? V době, kdy se armády skládají nikoliv z rekrutů, ale z dobrovolníků, a muži se dobrovolně pouští do vojenské služby, je adrenalinové prostředí bojiště silným a neodolatelným lákadlem, často přímo závislostí. Snímek je napínavým příběhem elitních vojáků, kteří mají jedno z nejnebezpečnějších povolání na světě - uprostřed bojové vřavy deaktivují bomby. Když se nový seržant James ujme špičkového pyrotechnického týmu, překvapí své dva podřízené, Sanborna a Eldridge tím, že je vtáhne do smrtelné hry  městských bojů. James se chová tak, jako by mu nedocházelo, že může zemřít. Zatímco se oba muži snaží svého nového velitele udržet pod kontrolou, ve městě kolem nich se rozpoutá naprostý zmatek a Jamesova skutečná povaha se ukáže způsobem, který všechny z nich navždy poznamená.

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!