Květen 2010

Jsme Mistři

24. května 2010 v 8:55 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Bože to byly poslední 3 dny o nervy. Teda aspoň moje jsou v háji :D
V sobotu zápas se Švédy. No a já která fandím Švédsku:D ale zůstala jsem vlastenec a řekla si, že ti mají titulu dost :D Tak jsem fandila Čechům. Ale ještě, že jsem v sobotu byla sama doma. Já tak řvala a nadávala. No síla, takový infarktový stavy.
A to nemluvě o včerejšku. Ti Rusové snad něco dopují, protože to není jinak možný taková rychlost a síla. Ale krásně se ti dva Rusáci srazili. No to bylo výborný.
Při hymně máma v noční košili stála v pozoru a zpívali jsme ji :D Pak to naše český slavný: Kdo neskáčenení Čech, hop hop hop... máma prohlásila: taky bych si skočila, ale mám kyčle v hajzlu.
Ti Rusáci byli tak nasraní, že i ty medaile sundali a talíř za 2.místo převzali s takovým velkým ,,nadšeným" výrazem:D No dobře jim tak :D
A pak ty záběry v kabine. Bože to bylo výborný. Já se u toho tlemila jak hrom.
Hlášky v kabině:
-  Hoši, vole, počkáme na Džegra
- Kurva počkej, nevystřel mi oko
- Neudržel jsem výstřik .......
No ty záběry jsou boží :D A jak Klaus jim blahopřál a s Fischerem si sundali saka, aby je šampáněm neobstřikli. A ten záběr na Klausa jak pije z poháru šampáňo, no úžasný.
Takže HOŠI DĚKUJEM

12 životně důležitých věcí co naučí jen Matka

21. května 2010 v 20:18 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
mother
No to jsem tu nemohla nedat. Je to přímo jedna skupina na FB. A musím říct, že s těma 12 věcma naprosto souhlasím :D
Určitě jste to taky slyšeli. Zvlášť platí to poslední a předvídavost :D
To mi tak udělala máma. Jsme šli do obchodu a bylo večer. Já si vzala rifle, vytahaný domací tričko a na to mikinu. A máma hned: Co to máš za tričko se nepřevlečeš? ...Proč?Mám na tom mikinu, nic nejde vidět, za chvili jsme zpět..... A co když tě srazí auto? Najdou tě v takovým vytahaným tričko, bež se převlect...... Díky Mami, teď vylezu ven a srazí mě auto, ale já se převlíct nejdu...:D tak nějak to chodí no :D

Moje matka mě naučila OCENIT DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI:
"Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku - právě jsem uklidila!"
Moje matka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ:
"Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů!" ¨
Moje matka mě naučila LOGICE:
"Proč? Protože jsem to řekla!"
Moje matka mě naučila PŘEDVÍDAVOSTI:
"Ujisti se, že máš čisté prádlo, co kdyby se stala nějaká nehoda!"
Moje matka mě naučila IRONII:
"Ještě chvíli breč a já ti k tomu dám skutečný důvod!"
Moje matka mě naučila MNOHO O VĚDĚ ZVANÉ OSMOZA: "Zavři pusu a sněz tu polívku!"
Moje matka mě naučila OHEBNOSTI:
"Podívej se na tu špínu, co máš na zádech!"
Moje matka mě naučila VYTRVALOSTI:
"Nevstaneš odsud dokud nesníš všechen ten špenát!"
Moje matka mě naučila o POČASÍ:
"Tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tady před chvílí řádilo tornádo!"
Moje matka mě naučila ŽIVOTNÍMU CYKLU:
"Přivedla jsem tě na tento svět a můžu tě z něj zase rychle sprovodit!"
Moje matka mě naučila ZÁVISTI:
"Na světě jsou milióny nešťastných dětí, které nemají tak úžasné rodiče jako ty."
Moje matka mě naučila MATEMATICE:
"Kolik chceš knedlíků? Chci tři. Dostanu pět."

Souboj Titánů ( Clash of the Titans )

20. května 2010 v 15:40 | Janiss |  Filmy
souboj titánu
Starou verzi Titánů jsem kdysi dávno viděla. Takže mě zajímalo jak to bude vypadat v novém provedení. Koukla jsem, a nadchlo mě to. Ale přiznám se, že Sam Worthington mi tam jako Perseus neseděl. Nejde o to, že ho mám zafixovanýho jako Avatara. Ale proto, že on se spíš hodí na Mariňáky atd.. a ne jako bájný hrdina. Možná že kdyby měl delší vlasy atd... tak by to hned vypadalo líp.
Ale jak říkám film se mi libil. Ralph jako Hádes a Liam jako Zeus naprosto výborný. Je fakt že jak Perseus letí na Pegasovi, tak vypada jak Harry Potter na Křídlošípovi božínku vlastně na Klofanovi:D . Ale to se dá prominout. A ten Kraken. Noo pořád mám představu Krakena ala Piráti z Karibiku, takže ten mě moc nenadchl. A ten Džin nebo co to bylo vypadal jak Decepticons z Transformers :D Meduza byla ale krásně slizská. A to jejich, nedívej se do očí nedívej se, kuk, bum a je po něm :D

Kdo v tom hraje:
Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, ....

O čem to je: (ofic.text)
Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus  - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem, pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.

Já alias Jack Sparrrow neboli Majales 2010

14. května 2010 v 15:17 | Janiss |  Různé žvásty
Naše Uni poprvý pořádala Majales kvůli 20tému výročí školy. Takže jsme se oblékli za masky a vyrazili jsme se bavit a pít.
Byla pořádána soutěž o nejlepší masku ( výherce získal Netbook). No škoda, že jsem nevyhrála hodil by se :D Vyhrál Panáček Lego :D Masky byly všeho druhu. Měli jsme zakázaný jít za Hitlera ( ano všichni jsme za něj chtěli jít:D) a pak za takové masky co by pohoršovaly, takže ani za kurvy atd..
Takže průvodem vládli masky - Ketchup ( kámoš no kdyby jste ho viděli :D), čarodějnice, Mrtvá nevěsta, Ferda mravenec, Kofoláček, pak nějak sekta :D, horníci, bojovníci, ptáček Tweetey, ukazovací tabule, Sob, Hippies, Kočky, sumo, pankáči, atd.... prostě fakt nás bylo hodně. Nikdo to nečekal, že nás bude tolik.
Já přemýšlela za co jít. Přece jen můj úspěch s Jokerem před rokem, je už rok starý. Takže jsem za něj jít nechtěla ( taky bych měla hned xicht rozmázlý po piti piva atd..). Takže přemýšlení. No a najednou volba padla jasná. Jack Sparrow. To bude moje slavná maska na tento rok :D Takže se začlo šít a připravovat. No kdyby se toho nechystla máma tak bych nic neměla :D Ještě že půlku věcí jsem měla od 6leté neteře, kterou jsem už v lednu na karneval ze školky já převlíkla za Jacka :D. Takže nějaký věci jsem měla.
Docela jsem to ve škole i tajila za co jdu :)) Jen jsem říkala, že za piráta.
Takže jsem v úterý v poledne oblíkla, namalovala a vyrazila do školy. Nj ale já šla přes celou ulici na Bus a pak busem do školy :D Jako vůbec jsem nevypadala jak debil, když jsem šla :D Lidi po ulici na mě řvali :D V buse na mě čuměli jak na debila :D A vrchol byl, když jsme s kámoška ( číča, čarodějnice, sumo) stáli před školou a přišla nějaka baba, čuměla na mě, a jestli si nás může vyfotit. Vytáhla mobil a fotila si nás :D TAk my házeli Americké usměvy. Vlastně pořád si nás někdo fotil :)) No byla to bezvadná akce, a já se svým kostýmem vzbudila rozruch :D
Ale povím vám, tahat všude meč a kompas to dá práci :D:D A dokonce byl u nás XindlX takže jak on zmíval já s kámoškou jsme byli u podila a trsali, tak na nás tak čuměl, jak na největší debili :D:D(pořád jsme ještě byli v maskách:D)

Tak a je to tu. Jak jsem známá, že vám neukazuju jak vypadam, tak teď snad zas toho moc nezjístíte, i když více než jak jsem byla za Jokera.
Máma prohlásila, že se ujistila, že jsem vážně schopná všeho :)))

Mini Episodes - Eric and Pam

9. května 2010 v 9:04 | Janiss |  True Blood
Tvůrci TB se rozhodli, že nám fanouškum udělají radost, a každý týden pošlou do světa - mini episode, která ukáže vždy kratičký příběh určitě postavy(postav).
První na řadu přišel Eric, Pam a výběr striptérky do Fangtasia. 
No nemusím vám ani říkat, jak jsem byla z toho videa nadšená :D Eric tam je boží, ty jeho zhnusené výrazy, a Pam byla taky boží.
Já se u toho taak nachechtala :D
A jen tak pro zajímavost, ta Yvett(ta poslední), tak na tu postavu byl konkurz, hledali češku, ano přímo češku hledali. Samozřejmě to ale dostala Ruska. Njn češka x ruska ganz stejný ne?? :D:D I takový typický český jméno ma :D:D:D
Už teď vím, že tu postavu nebudu mít ráda :D Bude mít poměr s Ericem, ale aspoň tam bude více Eric :D


překlad v CČ


Dean Winchester - Eye of the tiger

7. května 2010 v 10:08 | Janiss |  Supernatural
Výborný video :D
Je to video z konce 4x06. Původní scéna, která je v seriálu, vypada tak, že Deana postihne něco jako Duch strachu nebo tak nějak, a on se všeho bojí. Leží ve svým autě, poslouchá Eye of the tiger song z Rockyho, a pak příjde Sam a zabouchá na kapotu a Dean má málem smrt z toho.
Noo jenže by to nebyl Jensen ( představitel Deana ), kdyby si tu scénu trochu nepředělal :D takže tu jeho předělávku strčili za titulky. A musím říct, povedlo se mu to úžasně :DPs: nesnaším, když tu chci dat video a nemůžu, protože to je na požádání zrušeno:-P

Jackson and 2 photo

4. května 2010 v 8:35 | Janiss |  Twilight sága.....
Asi tak hmm 2 měsíce starý, fakt nevím přesně. Já jsem sklerotik, takže já si něco uložím do compu a pak to tu zapomenu dát :D
Ale tyto fotky se mi fakt dost líbí, takže i když jsou starý tak je tu prostě chci :)) Nehorázně mu to sekne a výborně jsou ty fotky upravene :))

jackson rathbone

Je tam kde je, dělá to co dělá, a určitě to dělá s velkou nechutí.

2. května 2010 v 17:09 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
me
Stupidní titulek, ale vystihuje to co chce psát.
o5 téma Facebook. Určitě není jediná z vás, která na Fb píše ve třetí osobě. Teda pokud je, tak to ji opravte :D:D
Vlastně ani ona sama ani neví, jak to vzniklo a proč se to tak píše: Asi proto, že to tak vypada líp, když máte před tím svým příspěvkem napsaný Jméno a Příjmení a za ním hned - míří do školy, ale vůbec se ji tam nechce.
Když si projede svou Zeď, tak většina přátel, taky píše ve třetí osobě.
Ona si na to tak zvykla, že skoro vůbec jinak tam nepíše:D A dělá ji i problémy sem tam nepsat v normálním rozhovoru ( chatu myslí ) ve třetí osobě.
Ale divný je, že statusy na Icq ve třetí osobě nepoužívá:D
No prostě zase jeden zlozvyk, který ji naskočil díky Fb. Jako by jich už teď nebylo dost :-P
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!