Červen 2010

Soldiers Surprising

29. června 2010 v 8:26 | Janiss |  Videa
TAk k tomu není co dodat. Vojáci se vracejí zpátky domu. Po pár vteřinách jsem bulela jak želva :D Nejlepší jsou reakce dětí. Určitě koukněte, ale připravte si kapesníček.
Ani si nedovedem představit jaký to je, poslat někoho koho milujeme někam kde nevíme jeslti se vrátí.
Brácha šel na vojnu jak mi bylo hmm nějakých 4/5 let a to si pamatuju, že i když tam byl jen na rok výcviku tak jsem to těžce nesla. Ještě teď si pamatuju, jak se vždy vrátil v zeleným a stál ve dveřích jen na pár dni, když měl opušťák.Nejtěžší týden v roce

26. června 2010 v 14:19 | Janiss |  Různé žvásty
chlast
Tak tento týden mi dal vážně zabrat. Od střdy do pátku 5 zkoušek :D A to hnedka 3 ve středu a jedny z nejtěžších - makroekonomie, psychologie a anglina 1. No přátele mi poslali dostatek štěstí a všichni drželi palce a já s velkým překvapením všechny ty 3 zkoušky udělala :D velice neuvěřitelný :D:D Je fakt že moje 100% zásluha je jen makro :D psychologii to byla kolektivní práce a anglina to jsem měla jak tahak tak od kámošky mobil se slovníkem :)) Ale mám a to je hlavní.
Ve čtvrtek mě čekala ruština. Kurde to byl těžký test, ale učitelka tam celou dobu nebyla a měli nás hlídat e-learning. No oni hlídali typu, joo můžete ještě nejde, potichu, jde vás slyšet atd.. :D tak uvidím jestli jsem dala nebo ne, ale myslím, že ne.
Večer jsem šla na rozlučku na koleje. Njn někteří už odjížděli  tak se musel ten rok zapít. A zapil se pořádně :D začalo se mým šampaňským pak šla na řadu vodka s dětským šampanským, pivo, pak další míchanice a já pila s kámošem meruňkovi, protože jsem byla jediná holka, která to dokázala pít :D:D Hráli jsme hry, dělali bordel, zpívali atd.. no na pidi pokoji na kolejích přes 20 lidi dobrý no :D:D Chtěla jsem jít dom v 11, protože v pátek jsem měla další zkoušku, ale skončila jsem doma ve 2 ráno :D a to jsem si cestou ještě povídala a drbala nějakou kočku :D No není na to jít na zkoušku z angličtiny s kocovinou :D ale pohoda. Stejně jsem nečekala že bycho to udělala :D jako nemám ještě výsledky, ale bylo to těžký jak sviňa a ani taháky zrovna nepomohly:-P
No a příští týden mám poslední zkoušku. A to ještě pořád nejsem ve druháku, nevím jestli budu mít kredity. To se uvidí až příští týden. Ale pokud je mít nebudu, tak si stejně dávám zase přihlášku do prváku :))

Fesťák a Dny města

20. června 2010 v 13:18 | Janiss |  Různé žvásty
No včerea jsme měli městský slavnosti a rovnou AnimalFest. TAkže jsme s babincem vyrazili už po 2 hodině, abychom ve 3 stihli Mig 21. Ani jsem netušila, že oni jsou na živo tak bomboví. Macháček bože to je magor :D no jednoduše řečeno úžasní byli. Jsme zpívali jak o život. Jsme je nechtěli pustit do vedlejšího města :D Pak jsme je donutili zpívat Macejku, kterou skoro neznali, ale my jim pomohli, tak to zvládli.
Potom jsme s holkama běželi přes celý park na další stage s Rybičkama a pak zase jsme letěli na Kluse to letního kina :D no jako povím vám Klus dosti nuda. Jediný co mě na něm bavilo tak ta jeho improvizace, když mu nejela technika a on začal zpívat o našem městě parku atd..
No potom tam byli No Name. Bože ten zpěvák je snad z gumy :D Protože to jinak není možný, ty jeho pohyby :D:D Fakt bomba, nás tam pěkně rozhejbal. A zpívali i to Na na na na a přitom on to zpíval jak slovensky tak česky. No Chinaski nám tam chyběli :D ale bylo to dobrý.
Pak jsme šli projít stáhny s jídlem atd.. Potom jsme šli na náměstí kde byla obrovská stage s velkým orchestrem, s borem a zpívali tam zpěváci např. Tomáš Savka a uváděl to Juhelka či jak se jmenuje ten z Meduzy. To bylo náhodou taky dobrý. A pak o půl10 obrovský ohňostroj.
No jednoduše se to všechny úžasně povedlo a já jsem teď jak spráskaný pes :D


Why women want him & why men envy him

18. června 2010 v 9:28 | Janiss |  True Blood
Pořád je tento chlápek málo známý v Čr. A pořád i přesto ho tadyk na blog dávám, protože ho zbožňuju :D
Nejslavnější role Eric Northman z TB. A tadyk ukázkový video co na něm vidím :D:D


Alice in Wonderland - Behind the Scenes

16. června 2010 v 16:29 | Janiss |  Johnny Depp
Dvě části Behind the Scenes z filmu Alenka v Říši divu.
No je to fascinující před tím zeleným plátnem, kde nikde nic jen zelená a zelená. A ten na chudách dobrej, se divím, že to tak ustojí :D ten boj atd.. :D a Johnny nemá chybu prostě. Sám zelený plátno a přesto přesvědčivý. A Helena a ta její hlava. Stejně by mě zajímalo, jak to udělali že ji má tak obrovskou :D


Percy Jackson:Zloděj blesku (Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief)

14. června 2010 v 23:29 | Janiss |  Filmy
percy jackson
Film, který mě zrovna nenadchl, ale ani nezklamal. Já se na něj popravdě koukla jen proto, že jsem chtěla vidět Brosnana jako Kentaura :D To jsem si prostě nemohla ujít. A taky tam Poseidona hraje herec, který hraje v Chirurgách, takže i ten mě dost zajímal.
Jinak se film jako dal. Ano sem tam to připomínalo Harryho Potter, Hvězdný války atd.. ale fakt dalo se to. Taková oddychovka do světa starýho řecka.

Kdo v tom hraje:
Logan Lerman, Pierce Brosnan, Rossario Dawson, Sean Bean, ...

O čem to je: (csfd.cz)
Bohové Olympu žijí i ve 21. století. Mohou se zamilovat do smrtelníků a mít s nimi děti, které se mohou stát velkými hrdiny. Většinu z nich však potká strašný osud v rukou netvorů. Pouze několik málo z těchto dětí se dozví o své totožnosti "Polobohů". Děti jsou umístěny na ostrov, kde je připravují na jejich osud. Jedním z nich je i Perseus "Percy" Jackson. Dvanáctiletý chlapec, poloviční syn Poseidona. Ten zpočátku neví nic o jeho osudu. Nevěří magickým příhodám, které se kolem něj dějí. Percy se musí s pomocí Grovera Underwooda (syna Herma) a Annabeth Chaseové (dcery Athény) vydat na cestu napříč Spojenými státy. Během této cesty čelí mnoha mytologickým nepřátelům, pevně odhodlán je zastavit.

Komix

13. června 2010 v 20:47 | Janiss |  True Blood
No musím říct, že kdyby vycházel u nás v Česku, tak neodolám a koupím si ho :D Ale takový štěstí by mě fakt nepostihlo :-P Proč já nežiju v Americe?? Už jen kvůli takovým věcem, by to bylo žůžo :)))Letní design

13. června 2010 v 20:38 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Po necelých 2 měsících je tu nový design. Jsem si řekla, že jak jsem měla teď pauzu kvůli zkouškovýmu ( pořád ještě trvá:-P) tak když chci něco dát na blog tak v novým kabátu.
Já chtěla Letní, ale prostě já nejsem na ty žluťoučký barvičky atd... tak jsem byla ráda že jsem do toho narvala aspoň tu zelenou :D ale černá prostě musí být:D
I jsem si řekla, že nebude záhlaví nějaký tématický, tak jen tak na léto :))
Jinak pokusím se něco přednastavit, protože jsou fakt novinky z Tb, i když vás to nikoho nezájímá :D musím to někde dát :D nemluvě o ostatních věcech jako třeba schlédnuté filmy :)))

summer design

Zkouškový

2. června 2010 v 9:13 | Janiss |  Různé žvásty
učení
Jak jste si všimli, je tu mrtvo. A asi ještě takových 25 dní bude.
Před týdnem začlo zkouškový a do konce je daleko :-P Pořád mi chybí ještě 13 kreditu, abych prošla do 2.ročníku a nemluvě o tom, že mi chybí opakovací anglina, kterou když nedám tak končím :-P Už jdu na opravak, takže tomu moc nedávám :-P Ale uznejte s mou angličtinou (katastrofa) mít z testu 53 bodu to je zázrak u mě. No ještě 7 a měla bych to :-P Ale tak nevadí noooo.
Snad to nějak doklepu :-P
TAkže nechodím na Sbéčka, jen fakt vzácně :)
Tak a mizím musím kreslit a učit se kolem 60 grafu do makra na zítřek :-P
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!