Srpen 2010

Neštěstí pociťujeme jako skutečnost, kdežto štěstí je naším snem

31. srpna 2010 v 14:56 | Janiss |  Různé žvásty
Připada mi to jako Deja vu.
Už tak byl ten týden zajímavý, a řekla bych, že pondělní zkouška k tomu dala tu správnou korunu.
Přesně před rokem jsem byla doslova v hajzlu. Vyšla jsem střední s výbornou maturou, ale na žádnou výšku kam jsem chtěla mě nezvali. A tak jsem si podala přihlášku na tu naši Slezskou. Kde berou každýho. A o5 je to škola, jejiž předměty ze srdce nesnáším. Ekonomie. Tak jsem se toho chtěla zbavit, ale nepodařilo se. Nastoupila jsem do prvního ročníku Ekonomie cestovního ruchu. Už od začátku jsem to zatracovala. Jenže to byla chyba. Potkala jsem na škole tolik lidi se kterýma mě spoluje přátelství už nadosmrti, zažila tolik legrace a nezapomenutelných zážitku a zkušenosti, které se nedají ani popsat. Naučila jsem se být samostatná, a jít si za tím co chci. Začlo mě to bavit. Ano předměty katastrofální, ale jak se na to podíváte s odstupem, tak jsou strašné jen proto, že na to kašlete. Ten rok byl prostě nezapomenutelný. A nejlepší rok mého života. Jestli se říká, že každý by si měl vyzkoušet Vysokou školu, že zažije něco co ještě nezažil, tak s tím mohu jen souhlasit.

sad
 Vypadalo to vše nadějně. Zkoušky z LS udělány všechny krom Angliny a čekajícího Pbft. Chyběl jeden kredit na to, abych prošla. Jeden. Všichn říkali, že to je málo, že to uznají a nebo stačí udělat zkoušku z pbft. 
Zkouška z Pbft (peníze, banky a finanční trhy) je nejtěžší zkouška za celý semestr. Když nenapíšete dve Velké otázky, tak rovnou letíte od zkoušky, nekoukají ani na zbytek jestli máte dobře. První pokus šup chyběly mi body. Ale ok. Mám ještě jeden pokus. Na žádnou jinou zkoušku jsem se neučila tak jako na tu. Když to tak sečtu, první a druhý pokus 2 týdny učení. A kdo mě zná tak ví, že toto bylo nad mé síly se přinutit tak dlouho učit. Ale učila jsem se. Snažila jsem se. Všichni nějak čekali, že to udělám. Vždyť není možný abych to neudělala.
A šup po roce je to tu zas. Byla jsem vyhozena ze školy. Zkouška neudělána a tím odchod. Začít odznova? Ano. Podala jsem si novou přihlášku znova do prváku, ale na jiný obor. Na sociálni management. Jestli neudělám přijímačky tak si hodím oprátku už :-P Jestli je udělám, začínám o5 odznova. Už mě to nebaví začínat znova a znova a znova bez výsledku.
No ale co se dá dělat, že. Teda poslechnu svůj osud a půjdu zase začínat jinou cestu.
,,Volí si chodec stezku,nebo stezka chodce?"
Ironie je ta, že před 14 lety jsem se snažila vyhnout prvnímu dnu ve škole. Nesnášela jsem školu. Odmítala jsem tam chodit. Utíkala jsem. A teď se za každou cenu snažím na ní udržet :D

Asistence při vraždě

29. srpna 2010 v 11:35 | Janiss |  Různé žvásty
kohout
Ano jsem sadista a asistent vraha :D Včera při grilovačce jsme s tátou zabijeli kohouta. Podotýkám Kohouta. Njn teta ho přivezla, že poskákal slepice a ona mu pry říkala, že to nesmí. Takže si užil a tím si podepsal ortel smrti. Asi byl pěkný. Já nevím, já ho už škubala bez hlavy. Hezky jsme ho oškubali, vykuchali, já ho pak ještě dočistila a už bylo hotovo. Jako ne že bych ho jedla. To mě ani nehne :D nejím zvířata co zabiju :D Ale Natalie ( 6leta neteř) byla výborná. Ona tam taky asistentovala. TAk já koukala dovnitř a ona taky, a jen se ptala co to tam je. TAk jsem ji dala přednášku z biologie, že tam jsou střeva, tam bude srdce, žaludek atd.. pak to táta vytáhl a já ji to ukazovala co to dělá.
Ale povím vám, ty její hlášky :D
- Má 4 nožky... nemá má jen 3 a hrabak... (táta uříz pařát)... natalie - hm tak už má jen jednu
- Kde má hlavu..... odříznutou... Proč? .... protože nebude na nás koukat.... Tak mu vydlubnem oči... Natalie ty jeden sadisto oči dlubem jen kaprum
A pak jsem umývala pařátky a ona, že si je vezme na klíče do školy. NO to by si teda udělala v první třídě reputaci :D
TAkže ano jsem sadista atd.. Ale tak když já jsem na to zvyklá od mala, je zabijet, kuchat, škubat, stahovat atd... ;)

Máváme
pařát

Byla jsem u porodu

28. srpna 2010 v 11:53 | Janiss |  Různé žvásty
buldok
Ano je to tak. Byla jsem včera u porodu štěněte;) Pes od bráchy Sidina ( francouzský buldok) začla rodit kolem poledne. Hlavně, že doktor říkal, že rodí tak kolem půlnoci. No nevyšlo mu to. Brácha musel do práce, švagrová na nervy, tak nezbývalo než tam jít. Nevím kdo z nás 3 víc tlašil jestli švagrová, ja nebo Sidina :D bože to byly nervy, ani vám nemusím vykládat, jak jsem smrděla od plodový vody atd.. :-P Nakonec jsem ji naložila do koše, zavolala na kliniku, zavolala tátovi a jeli jsme k veterináři. Už jsme tak nějak tušili, že je pozdě.
Přišli jsme tam. On ji hnedka bral. Já ji držela za hlavu, utěšovala ji, švagrová stála jen tak že stála, ale držela ji za nohy, sestřička za nohy, a doktro to štěně z ní vytahoval. Jestli si pamatujete jak ve filmech rodí krávy, jak je tahají za nohy, tak tak přesně tahal to štěně :-P Bože Sidina tak řvala. Já ruku pokousanou, ona kňučela ani ne jak děcko ale hůř. Táta stál na cestě venku a přes zavřené okna ji slyšel jak řve. No bohužel štěně bylo už dlouho bez kyslíku a protrhlo pupeční šnuru. Doktor se ho snažil ještě oživit, jestli náhodou. Ale už ne. Bylo velký. Hodně velký. Bylo asi tak 2x větší než normální štěně. To pry tak je, když je jenom jedno. A zvlášť když je prvorodička.
Zajímavý bylo, že jak Sidina tak ten pes byly béžové barvy a tvrdili, že není možné aby štěně bylo bílé. Já jim říkala od začátku, že bude bíle. Oni mi nevěřili. No a štěně vážně bílé bylo. Tak nějak jsem se snažila držet Sidinu, aby to mrvý tělíčko neviděla. Potom ji udělal doktor ještě ultrazuvk, protože hledal, jestli tam náhodou není další. Ale nic. Tak jsem ji naložila a jeli jsme zpátky dom. No hledala štěně, ale smula. Teď jen jestli bude ona v pořádku. Brácha měl asi bezesnou noc.
Ale aspoň jsem si zas potvrdila ten fakt, že jsem schopná všeho a jen tak mě něco nerozhází :) A taky jsem si potvrdila, že švagrová je tupá a byla naprosto nepřipravená na ten porod. Nevěděla co dělat, jak dělat atd.. Velká pravděpodobnost, že kdybych tam nebyla já, tak je jak po štěnětí tak po Sidině.

Kill your Darlings

27. srpna 2010 v 9:20 | Janiss |  Filmy
Kill your darling
Film, na který jsem koukala jen proto, protože tam hraje Alex. Musím říct, že i když tam celou dobu hraje ženskou, tak kurde i jako ženské mu to sekne :D:D Sib jestli jsi neviděla, doporučuju.  Já se u toho tak ale vážně tak tlemila, že to nebylo ani možný. Alex běžíci v podpatcích to mě už zabilo, tak jsem ležela pod stolem :D Příběh je zajímavý. Někdy se trochu můžete i zamotat a nekdy jste v údivu jak může být někdo tak debilní. Já na to koukala v anglickém znění se švédskýma titulkama a to byla teprv zábava :D Moje angličtina je na bodu mrazu, ale jako jo rozuměla jsem, a když tak si domyslela, ale pořád mě to nutilo číst ty titulky :D

Kdo v tom hraje:
Lolita Davidovich, Andreas Wilson, Alexander Skarsgard, Fares Fares, Julie Benz, atd..

O čem to je:
Film je o několika lidech, kteří buď se pokoušeji spáchat sebevraždu a nebo jsou jen blázni a snaží se dostat do Las Vegas za svým psychiatrem.  Po cestě se jejich osudy proplétají a ukončují právě v Las Vegas. Po cestě někteří poznají, že zrovna sebevražda nebyl ten správný nápad.


Alex má narozeniny

25. srpna 2010 v 19:44 | Janiss |  True Blood
alex skarsgard

Ano dneska je den kdy má Alexander Skarsgard narozeniny. Je mu 34 let. Jeho narozeniny si dobře pamatuju, protože brácha je o měsích a 6 dní starší než on :D
Takže co Alexoví přát?
Dobré nabídky na filmy, štěstí, zdraví, dobrý výběr partnerek a to je asi tak vše :)))
Takže ještě jednou Happy Birthday Alex :))


A velice chystalavý song. Švédsky Happy Birthday :) Který najdete tadyk

39.Bleskovka

24. srpna 2010 v 13:06 | Janiss |  Soutěže
No to snad není ani možný :D víc jak rok tu nebyla bleskovka :D:D Jak jsem viděla datum poslední bleskovky tak jsem se až zhrozila :D:D
Takže je tu :) Trochu filmová :))

1. V jakém nejnovějším filmu hraje Nicolas Cage ( film měl v čr přemiéru 19.8.)
2. Jak se jmenuje film, ve kterém hrajou největší akční hrdinové v čele se Stalonem ?
3. Kteří herci v originále jsou dabérem Kovboje Woodyho a Buzze Rakeťáka?
4. O čem je film Kájinek?
5. ,,Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a celé její království, co ještě můžete dokázat? S rodinkou v pohodlí trochu zfotrovatíte." k jakému filmu se tento popis hodí?
6. Kdo je režisérem Alenky v Říši divů?
7. Kdo hraje hlavni postavu ve filmu Remember Me a pokud jsi to viděl/a jak ta postava na konci filmu skončí?
8. Napiš aspoň 3 filmy, ve kterých hrál Liam Neeson.
9. Hlásni pls tady pro True blood a kolikátý to byl hlas
10. Co chceš na diplom??

Bleskovka skončí až uveřejním komenty ;)

I am ...

23. srpna 2010 v 17:02 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Whats your favorite color?
[ ] Red = loud
[ ] Green = stupid
[ ] None = freaky
[ ] Fuzzy = gorgeous
[ ] Yellow = innocent
[ ] Purple = a little too happy
[X] Black = emo
[ ] Stripes = funny
[ ] Gray = skanky
[ ] Pink = preppy
[ ] Light blue = sweaty
[ ] Other = hot (Aquamarine)
[ ] White = sexy
[ ] Blue = creepy

Pif paf ojojoj, ubjegajet zajčik moj

22. srpna 2010 v 21:28 | Janiss |  Různé žvásty
Znáte tu říkanku?? Je to ruská říkanka, a vlastěn jedna ze dvou věci, které jsem kdy uměla rusky :D napsala bych vám ji, ale nechce se mi psát momentálně rusky, protože si už přesně nepamatuju jak se to rusky píše :D ( jsem ostuda já vím:D)
No ale proč zrovna Pif Paf.
Včera byl úžasný den. Ráno jsme s tátou a mámou jeli na střelnici střílet z brokovnice. Hej úžasný úžasný úžasný to bylo :D:D Nemluvě o tom, že já střílela poprvý a porazila jsem tátu :D Njn já mám teoretický vědomosti o střelbě z filmu/seriálu a včera jsem to zkusila praktikovat. Táta chudák trefil 2 létající holuby ( stříleli jsem na hýbající cíl) a já 8 z různých stanovišť i z toho nejtěžšího. Takže spokojenost :)) Musíme tam zajet ještě někdy :)
Odpoledne jsem byla pozvána na grilovačku k nám na zahradu, co pořádal brácha. Já se furt divila, proč mě tam chce. Když tam jsou jejich kámoši a já nikoho neznám. Nakonec se ukázalo, že to byla nenápadná seznamovací akce mě s klukama :-P no zabít :D Tak ať si nestěžujou, že jsem jednoho tak zblbla, že se zamiloval, ohmataval mě, a pak vyryl do našeho hezkého nalakovanýho stolu velké srdce :D Bože doufám, že se z toho dneska vyspal a nic si nebude pamatovat :D:D Uklidňuje mě fakt, že je možný, že ho už neuvidím :D No každopádně se tam pilo. Hodně se pilo. Brácha mě nonstop kontroloval jestli žiju, fakt nevím proč :D Pak jsem ho hledala zas já, a on na zahradě jak hovado spal :D jsem ho musela odtáhnout do baráku.
Nakonec to skočnilo tak, že já seděla s chlapama pod pergolou a chlastala s něma. No bráchu jsem přepila, to je to celoroční školní trénovaní. Ale kombinace - pivo - vodka - rum - domaci slivovice, skutečně vražedný. No ráno bylo velice ale velice kruté :-P
No tak to je asi vše teda ze včerejška :)))
Jo a díky vám, jsem postoupila do finále Sonf/s. Tak prosím o5 pro hlasy pro TB tadyk

Tadyk poje modřina po střelbě z brokovnice, která má zpětný chod :D
modřina

Jeden týden bez teplé vody, tento týden nebudem troškařit, rovnou nám vypněte celou vodu

19. srpna 2010 v 10:17 | Janiss |  Různé žvásty
tb
Ano je to tak. Minulý týden jsem byla bez teplé vody. Dneska vypli vodu celou. Hovada jedna. Jako já se ještě stihla umýt, i umýt si vlasy, takže jsem to vychytala. Teď jdu napouštět ještě kyble než to vypnou uplně. Protože kámošce, co bydlí za cestou, už to vypli. Jsou to svině :-P:-P

No ale druhá věc proč píšu. Díky vaším hlasům jsem postoupila do dalšího kola o Nejlepší film/seriál. Takže bych zas poprosila o vaše hlasy pro True blood :)) tadyk hlas

Alex, Anna, Stephen in Rolling Stone

18. srpna 2010 v 19:04 | Janiss |  True Blood
Tak toto je naprosto úžasná obálka :D Ten časopis chcu:D Bylo mi řečeno, že by se mohl dát sehnat v Praze, tak jsem vyslala své spojky tam, aby mi ho sehnali, doufám, že se jim to povede. Já ho fakt chci :D

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!