Listopad 2010

Dárky dárky darečky, čas kupovát pod stromečky

30. listopadu 2010 v 23:55 | Janiss |  Různé žvásty
dárek
Dneska dne 30.11. jsem po několika letech koupila dárky, dřív než pár dní před Vánoci :D Ano je to můj rekord :)) Vždy nestíhám a scháním a schání a končí to tak, že pár dní před Vánoci nic nemám. Ale tento rok jsem si řekla, Dost :D A koupila jsem 2 dárky. Jsou pro kámošky, a protože tento rok kupuju těch darku pro ně hodně, musím si to zapisovat komu a co. Protože k tomu všemu ještě ani nevím co kupovat :) Ale dneska mě do nosu doslova cvrkly ty dárky, tak jsem bez rozmyšlení je koupila a jsem z toho nadšená :))
TAk to jen tak velice duchaplný čvýlev o nadšení z dárku :D

Jedna talentovka za náma

29. listopadu 2010 v 19:46 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Včera skončil po několika týdnech Česko Slovensko má talent. No ne že by mi to zrovna vadilo, že to skončilo. I když je fakt, že já na to koukala :D Pořád fandím víc tomu, že Talentmanii.
Favoritu jsem tam měla vždy dost, i když spíš víc mezi lidma, kteří nezpívali, protože si myslím, že se zpěvem mají jít do Xfactoru a nebo Superstar.
Včera jsem vydržela a kokukala do konce. A musím říct, že jsem ráda, že to Dea Men vyhráli. Byli výborní a ještě byl na ně hezký pohled :D Zrovna včerejší příběh padlého anděla, který máma nepochopila, tak jsem ji to musela vysvětlovat, byl naprosto úžasný. Obdivuju tu jejich sílu. Třeba ten kousek, jak ten menší je opřený o krční páteř toho druhýho. To byla síla. Kdyby sjel tak rovnou xichtem o zem. Byli dobří a přeju jim to :)
Samozřejmě byli i ostatní výborní, ale vítěz musí bejt jen jeden :))
Na Talentmanii na finále se asi kouknu, už jen ze zvědavosti:)

dea men

Co říkám na Hp7?

27. listopadu 2010 v 18:06 | Janiss |  Harry Potter
hp7
I když jsem ho viděla už minulou neděli, nějak se mi nechtělo to tu vypisovat :-P Tak aby se neřeklo, tak se to pokusím napsat dneska.

Mě se to libilo :) Harry v množném čísle byli úžasný. Popravdě jsem si Mundunguse vůbec takhle nepředstavovala. Vypadal jak Danny DeVito :D No fakt síla. S ním mi zrovna nepadli do oka. Boj se smrtijedy byl úžasný. Hedvika byla úžasná. Miluju, když zvířata se postaví za své pány. Sotva padla, tak už mi vyskočila slzička :( Boj HP a Voldy výborný.
Doupě výborný. Dvojčata výborný, ale George to ucho tam měl :D No tu smrt Pošuka mohli nějak více rozebrat a ne jen - Pošuk je mrtvý:-P Svatba ale jo dalo se. Každopádně jsem si zase potvrdila, že tu Hermioninu kabelku bych brala :D
Cestování se stanem bylo nudný už v knížce, takže mi to ani ve filmu tak nepřišlo. Lapkové byli úžasní, zvlášť ten co čenichal Hermionu :)
Ministerstvo. To bylo úžasný :D Ti herci co hráli ty 3. Naprostá bomba :D I když jste věděli, že to jsou prostě herci, tak jako by to byli skutečně HP, Ron a Hermiona :D Ten co hrál Harryho, ty xichty a  ta chůze :D Dialogy naprosto úžasný.
Ron o5 bodoval. Já toho chlapa žeru :D Co říkáte na  Naginiho?:D V kině z něho měli všichni smrt. Popravdě, jak skočil zpod toho schodiště trochu to se mnou cuklo :D No vidět to ve 3D tak to musí bejt fakt zážitek :D
Prosím si o znovu zamaštění Snapea :D Ta jeho ofinka :D Jako by na ní chytal nějaký rádiový vlny :D Draco byl úžasný. Výborně tam ukázali ten jeho vnitřní boj.
Dobby bože já toho skřítka miluju. Jeho nejlepší scéna na lustru :D To mě úplně odrovnalo. No chudáček Dobby ;(.
Hele a co to vyskočilo z toho medailonku??:D:D Že to vypadalo jako bahno tak dejme tomu, ale ten nahaty Harry a Hermiona :D no to bylo už moc :D:D Nemluvě, že i ten tanec jejich mě dostal :D Že ji Harry nevytrhl ty ruce :D
Tak přemýšlím, jestli toto je vše co bych k tomu řekla. Asi je fakt, že mi tu něco chybí, ale toto bych řekla, že to je to nejduležitější co mě tam nějak dostalo atd..
JO už vím, ty změněné hlasy :-P Dobrý Hagrida jsem překousla, ale Dvojčata to teda nepřekousnu :-/

Hra vysokoškoláků

27. listopadu 2010 v 11:05 | Janiss |  Videa
Toto video mě uplně odrovnalo. Popravdě vůbec nechápu jak se jim to podařilo. Úžasná domluva. Oni se snad domlouvaly po telefónu :D
Jedním slovem úžasný :)))


Joe shoot Vanity Fair

26. listopadu 2010 v 19:33 | Janiss |  True Blood
Bože to je, ale kus chlapa :D Ty jeho Shooty jsou čím dál tím víc úžasnější :)) Kochejte se děvčata :D


Něco pro pobavení

25. listopadu 2010 v 17:56 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Tak pár obrázku na pobavení. Asi mě nejvíc dostaly ty šachové figurky :D Ale i ostatní stojí za kouknutí. Popravdě mohli vybrat lepší reprezentaci pro Švédské hochy :D

funny picture

A můžeme pít ve světě

24. listopadu 2010 v 0:13 | Janiss |  Různé žvásty
hb
Ano je přesně tolik kolik je, a já už 14 minut jsem světově plnoletá :) Neboli je mi dneska přesně 21 let.
Bože to ten rok utekl :) Když tak na něj vzpomínám, byl to jeden z nejlepších roků mého života. Je fakt, že v něm nevyšlo všechno tak jak mělo ( hlavně teda škola ), ale jinak bych řekla, že se povedl a já jsem svou Dvacítku prožila na plný pecky.
Popravdě ani nevím jestli mě doma čeká nějaka oslava nebo ne. S dortem po minulým roku ani nepočítám, ale stejně moc oslavovat doma asi nebudu. Mám testy a zítra seminář z příšernýho mikra, kde jestli mě zavolá k tabuli tak ho pošlu do určitých míst :)
Mohu se vychvalovat, že jsem světově dospělá. Ano takže bych měla šetřit, ať si někde v zahraničí můžu dát panáka:D
Třeba vám pak napíšu co jsem dostala na dárky. Ikdyž vlastně jsem už něco dostala s přestihem :) Od Ivy a Sammy jsem dostala figurku Jacka, od Baffi palestinu, od Peti úžasný pirátský přání a od našich tu tašku s Jackem, toffife a úžasný adventní kalendář s polonahou blondýhou a hezkým chlapem, kteří jsou celý potetovaní :D no přímo pro mě :D až mě zajímá, jaký tvar budou mít ty čokoládky uvnitř :D
Už nevím co víc psát :D Je čas jít spát :)

Janiss všechno nejlepší k narozeninám :)

Mimčo kolibříka

23. listopadu 2010 v 19:32 | Janiss |  Videa
No toto video jsem hned musela dát kámošce na Fb, protože miluje kolibříky.
Toto video mě fakt dostalo. Ten prcek je naprosto úžasný :)) Nové přání na Vánoce??:D Nevím jak udělal ten kluk, že se kolibřík vrátil zpátky domu a neodletěl, ale podle mě, je fígl v tý lampě :D Možná je něčím napuštěná nebo tak, protože ten kluk ji vzal sebou ven.
Každopádně to je roztomilé :))


Citáty o tetování

22. listopadu 2010 v 23:13 | Janiss |  Tetování a jiné ozdoby
tattoo
Jak je o mě známo, tak i já svůj život zasvětila tetování. Popravdě už si bez toho nedovedu představit svou kůži :) Je to droga. Jednou začnete a nevíte, kdy přestat. Zatím jsem na počtu 3, ale jak příšu Zatím :) Základ je nekoukat na nějaký obrázky, to pak mě chytne slina a už se v tom vezu :) Takže se snažím motivům vyhýbat, ale už teď mám pár motivu vymyšleno :)
Tadyk 3 citáty o tetování, zvlášť ten poslední je výborný :))


Tetování je jako manželství: je doživotním závazkem, někdy bolí jako čert a jeho barva bledne postupem času.

Pro někoho, kdo miluje tetování, je nejvzácnější čistá kůže.

Láska může vydržet nadosmrti..... ale tetování ještě o 6 měsíců déle.

Výlov aneb Vánoce se blíží

21. listopadu 2010 v 10:14 | Janiss |  Různé žvásty
Njn je to tak. 17. listopadu jsme byli už na výlově. Já miluju kapry a vlastně hlavně proto se těším na Vánoce. Vždy nás každý pozoruje, když na výlov jako jediní si přineseme komunistické siťovky :D Všichni je tlačí do tašek a nebo pytlu, ale my ne.
Dokonce i ten kluk co vážil kapry, se mě zeptal, kde jsem ji koupila, tak jsem mu řekla, že jsou ještě z období komunistu:)
Koupili jsme 4 krásné macky:)
Vtipný je, že táta je klidně zabije, vykuchá, ale není schopný je z těch siťovek předat do vany. Nevím, proč je nechce nikdy vzít do ruky :D To musím vždy dělat já :)) Popravdě, já bych je uměla i vykuchat, ale nechávám to zatím mu :)
Já jsem starý sadista, takže jsem Natalii učila jak propichovat plíce:) Njn  ale toto je moje oblíbená dětská činnost :) Já už od mala pozorovala, zabijení, kuchání atd... Teď mi to jen zůstalo :)
Úplně mi teče slina při pomyšlení na ty kapříky, salát a hlavně domácí rybí polévku a domácí vánočku (slint).
Uklidňuji se tím, že kapra budu mít už příští sobotu na narozeniny :)) Ale na polívčičiku,, mimochodem to je jediná polívka co miluju, jinak polívky nejím,, si budu muset počkat :(

kapři
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!