Únor 2011

Výsledky Oscar awards 2011

28. února 2011 v 22:49 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie


Tak jak jsem už nad ránem psala. Koukala jsem na celýho Oscara. No nakonec jsem koukala prvně přes Kanadu, pak přes VB a nakonec jsem to chytla přes Německo :D TAk jsem si prohlédla aspoň jejich reklamy. A musím říct, že jsou stejně otravné jak ty naše.
K přenosu. Měli to uděláno výborně. Moderatoři výborní. O vtipné hlášky nebyla nouze. Líbilo se mi to :)
Samozřejmě jsem nadšená z toho, že Toy Story 3 získali 3 Oscary :))
Více méně nebylo nic nějaké zvláštní překvapení mezi oceněnýma.Každopádně konec přenosu byl naprosto výbornej. Potom se vám pokusím sehnat vám ho :)

Výsledky v Cč

Oscarova noc

28. února 2011 v 2:23 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ano je to tu. Už hodinu a půl koukám na přenos :) Prvně byl přenos na červeném koberci, teď čekám na Oscara. Musím říct, že nikdo neměl nějaké šílené kousky na sobě. Helen B. Carter vypadala úžasně jako vždy, na nožce měla podvazek s Britskou vlajkou:D Všichni vypadali dobře - Rober J. Downey, Hugh Jackman, Sandra Bullock a další.
Pokud by někdo chtěl koukat na přenost tak prosím

The Golden Raspberry Award

27. února 2011 v 11:00 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie

Protože zítra středoevropského času se budou rozdávat Oscaři, pro filmové fanoušky je jasný, že v sobotu se rozdávali Zlaté maliny. Zlaté maliny jsou opačné ceny Oscarů. Neboli Nejhorší film, herec atd... Nejvtipnější to bylo minulý rok, kdy cenu za Nejhorší herečku dostala Sandra Bullock a následující den dostala sošku Oscara. To bylo povedený :D

Musím říct, že mě ani nepřekvapuje nejhorší film. Jo přála jsem si aby to bylo Eclipce:D, ale Vládce byl děsný :D Jen mě štve, že cenu za herce ve vedlejší roli dosta Jackson Rathbone. To mě štve kvůli tomu, že ho mám ráda :D Ale ta role byla fakt děsná :D Každopádně vévodil Sex ve městě 2 a Poslední vládce větru :)

Výsledky v Cč


Joker with Batman and their fight

25. února 2011 v 22:31 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Tak toto je krásná momentka. Toto se někomu povedlo :) Tu scénu z níž je mám ráda. Ten kamion jak se zastaví je prostě bombastickej :)

Narodil jsi se jako originál, tak neumírej jako kopie!

24. února 2011 v 17:04 | Janiss |  Různé žvásty
Ať je už víkend. Já chci víkend. Chci chci chci :)
Zítra mám o půl 11 angličtinu po 8 měsících.No to bude prča:-P Už teď si připravuju 2 věty na zítřek I don´t understand a nebo I don´t know. Njn moje typické věty na hodinu angličtiny :D Jako doufám, že nebude nějak otravovat :-P Budu se snažit přežít těch 2 a půl hodiny :-P Musíte uznat, že to je dlouhá doma. A je to fakt, to se fakt nedá :-p
Musím říct, že tento týden se mi se školou zrovna nedařilo. Tak jsem tam chtěla jít, ale nevyšlo to :D No byla jsem tam jen dvakrát. V pondělí a dneska na přednášku z politologie. Nuda nuda nuda :-P Tělák jsem už nezvládla, se mi fakt nechtělo :-P
Včera jsem večer byla na Re-star párty. No musím říct, že mě tak bolela hlava, že jsem tam nedokázala vydržet dýl jak do 1 rána. To se fakt nedalo. Já nic nepila, ale měla jsem migrénu jak prase :-P Takže banán :-P Musím říct, že jsem se tam tak trochu prokázala jako pomstichtivá mrcha:))) Njn jsem děsná :D
Hele taky jste z toho měli vždy strach?? Mě toto ještě teď nahání hrůzu jak vypnu televizi :D

Joe with wolf

22. února 2011 v 8:35 | Janiss |  True Blood
Tento obrázek mi už ukazovala Evelyn dávno, ale já ho teď objevila na jedný stránce. Neodolala jsem a musím vám ho tu dát. Joe, který v Tb hraje vlkodlaka Alcida, venčí sve, hmm jak to pojmenovat, seriálové druhé Já. Neboli vlka, který představuje proměněnýho Alcida. Když se nad tím zamyslíte, tak je to vtipná fotka :) Každopádně ten vlk je nádherný :))

Mimčo - fantazie versus realita

21. února 2011 v 12:29 | Janiss |  Videa
Toto video mě pobavilo. No chudák mimčo :D Takovou představivost a pak následky na celý život :D Asi nemusím vykládat co tam v tý ložnici viděl :) No popravdě, když o tom tak popřemýšlíte, tak je přímo ze skušenosti:D Musím říct, že toto bych nikomu nepřála :D
Animace toho mimča je naprosto úžasná :D Ten jeho úžasný kukuč a výraz. Výborná práce :)

Video najdete zde


Můj Vampi a začátek nového semestru

20. února 2011 v 17:18 | Janiss |  Různé žvásty

Ano je to tu. Zítra mi začíná nový semestr. Musím říct, že tento byl pro mě úspěšný :) Taková menší statistika - zkoušky na první pokusy: kvantitativní metody - E, mikroekonomie - D, informatika pro ekonomy - D, nauka o podniku - A... druhé pokusy: právo - zápočet..... druhý pokus ještě v březnu mě čeká Eu, nečekám že ji dám. Ale každopádně to vše je úspěch. Teda zvlášť to Ačko. Opravdu jsem netušila, že bych mohla někdy dostat áčko:D
Teď jen doufat, že letní semestr bude o5 takový úspěšný :) Uvidíme no. Každopádně se mi do školy vůbec nechce. Ano jako vždy už bulám přednášky, takže jdu zítra až na půl 12 :)) A jediný na co se tento týden těším je Restar párty v klubu :) ještě, že ve středu mám jen odpoledne aerobic jinak byhc tu školu asi nezvládla :)

Tak a teď k Vampimu. Mám ho už 2 týdny, ale nebyl pořád doma. Protože byl u chlápka co mi ho instaloval atd.. Takže vám představuju můj nový noťas. Ano už konečně i já mám noťas. Už jsem se na něm dostatečně naučila. Přestože jsem říkala, že budu chodit i na svůj comp, tak musím říct, že za tu dobu co ho mám doma, jsem byla na compu jednou :D Njn člověk si hnedka zvykne :)
Proč má jméno?? No popravdě mě to jméno napadlo, jak jsem jela z Ostravy s Vampim v kufru. TAkže mu to jméno už zůstalo :) Přece mu nebudu říkat tak obyčejně jako noťas :))

vampi

Příběh Jessicy Hamby

20. února 2011 v 12:30 | Janiss |  True Blood
Jessicu mám ráda. Prvně mi pila krev, ale pak se to najednou změnilo a já ji začla zbožňovat:)

Jessica měla smulu, byla na špatném místě ve špatném čase. Takže se dostala do upírských spáru. Přesně řečeno byla odvedena na ,,soudní,, řízení. Kde upír Bill na ní provedl svůj trest. Stala se upírem. Ale protože je mlada, popravdě řečeno takový upírský fracek, tak ji Bill strčil na převýchovu Ericovi, aby se o ní postaral. Eric to přijal, ale později i mu začala pít krev, takže ji vrátil zpátky Billovi. Bill se z ní snažil vychovat kontrolovaného upíra, který se živí jen True blood ( umělou krví). Chvíli mu to vycházelo, ale Jessica měla svou pubertální hlavu, takže začla pít normální krev. Dokonce se i zamilovala do člověka jménem Hoyt. Ten její láskou opětoval, a nechal ji ze sebe pít. I Jessica mu dala svou krev. Jenže tento vztah se nelíbil jeho matce. Uvidíme co se stahe v další serii, jestli jeho matka zabrání tomuto vztahu.
jessica

Sex ve městě 2 (Sex and the City 2)

19. února 2011 v 11:03 | Janiss |  Filmy
sex ve městě2
Jsem trochu opožděná. Přestože jsem ten film chtěla vidět už v létě, jaksi nebyl čas.
No není to špatný film, ale víc mě bavila jednička. Neříkám, že to nemá vtipný momenty, ale na jedničku to nemá. Každopádně Samantha nezklame nikdy:D Scéna ke konci na tržišti neměla chybu :)

Kdo tam hraje:
Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, ...

O čem to je: (ofic.text)
Zábava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přínáší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda. Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své "Ano"? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to "Sex ve městě", kdyby život neměl v záloze pár překvapení... Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu.

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!