Červenec 2011

Bella a Jacob aneb jak se natáčejí mazliví vlci

31. července 2011 v 13:02 | Janiss |  Twilight sága.....
Toto mě dostalo. Já čekala, že to natáčeli ala Míček na tyčce a ono nee. No zase jsem se poučila :D Každopádně Taylor vypada ehm zajímavě v tom oblečku:D To by mě zajímalo komu to připada divnější, jestli Taylorovi, že ho drbe na hlavě nebo Kristen :D


Me And The Devil - s04e05

30. července 2011 v 21:54 | Janiss |  True Blood
Já nevím mě ten díl nějak nebral, možná proto že mě furt někdo při koukání otravoval tak jsem se nesoustředila.
Ale už aspon vím proč byl při natáčení na place aligátor. Kdybych nááhodou někdy jela do Lousiany nebo někde kde jsou, tak si nesmím zapomenout vzít marshmallow:D
Eric a Sookie opět dobrý. Teda brečící Eric mě zase dostal:) Hlavně ten jeho zlý sen, on prostě má výborný výraz štěněte:D No ten Godric vypada divě s tesákama:D Jak Eric se blížil k Sookie tak já už řvala na monitor at to nedělá...njn jsem myslela, že Godric je jen představa a ne sen :D
Pam rozpadající výborná, ale ten konec mě tak nasrala, že jsem nadávala jak dlaždič:D No vy co na to koukate jste snad nenadávali??
Historie upíři a čarodějnice výborná. Já chvíli čekala, že jak začli ti kněží sundávat kápě, že se tam objeví Eric:D Ale nic, škoda mno:) Ale ok už mě ty čarodějnice začínají čím dal více zajímat :)
Tommy mno to je tež vůl, ale tak co jinýho měl dělat.
Jesusuv děda bude mít podle mě ještě zajímavou roli v tom celým. Podle mě to bude právě on kdo jim prozradí, jak se z toho maléru dostat.
A babča Sookie tež dobrý:D To jsem vážně nečekala, že se tam tak ''objeví".
No a Jason to je kapitola sama pro sebe:D Ano vše se mu děje kvůli tomu sexu :D Jsem zvědavá jestli to bude zkoušet na Jessicu i ve skutečnosti, protože ten sen se fakt povedl:D
Tara a její reakce na Erica se dala čekat, ale stejně já bych Sookie tak ji jen tak nenechám utéct, přece jen ví, teď o Ericovi.


Svatba s tématem Harryho Pottera

30. července 2011 v 12:57 | Janiss |  Harry Potter
Musím říct, že nápad je to výborný. Teď jde o to, jestli protějšek souhlasil a nebo se musel podřídit :D Každopádně to mají výborně do detailu připravený. To je stylová svatba:)Trolling Saruman

29. července 2011 v 20:22 | Janiss |  Lord of the Rings
:D tak toto mě rozsekalo :D


Denis O'hare se oženil

29. července 2011 v 16:01 | Janiss |  True Blood
Ano Denis O'hare, který ztvárnil Russella Edgingtona ve 3 serii Tb(i v páte), se oženil za svého dlouholetého přítele Huga Redwooda. Sňatek provedli včera v New Yorku a sám Denis o tom informoval včera na Twitteru, kde jsem se to taky díky němu hnedka dozvěděla. Ano Followinguju ho :)
No co víc k tomu dodat :) Snad je Congratulations :))
Ale doufám, že ukáží svatební fotky:) Chci vidět co měli na sobě :)


Cast portaits from ComicCon

29. července 2011 v 11:48 | Janiss |  True Blood
Herci dělali portréty z ComicConu pro časopis Entertainment weekly. Někdo by měl Stephanovi říct, že má už svůj věk, takže druhý Bieber z něho nebude :D


Battleship teaser

27. července 2011 v 19:17 | Janiss |  True Blood
Alexův nový film, který vstoupí do kin roku 2012. Konečně se krom natáčecích fotek objevil dneska Teaser k filmu. A vypada to úžasné. Ok nečekala jsem zrovna toto:D Čekala jsem nějaké války na vodě atd.. Fakt neznám původní film:D Ale toto mě dostalo. Hnedka jak jsem uviděla Alexe v tý uniformě (kurna mu to sekne) tak jsem si řekla, sakra nehraje hlavní postavu to bude po něm a po mě v tež :D Krom Alexe tam hraje ještě úžasný Liam Neeson. Děsně se na ten film těším :))
Takže tadyk máte ten Teaser, který byl zveřejněný před pár hodinama :)


Alex, Joe, Stephen a Anna photoshoot by Michael Muller

27. července 2011 v 10:00 | Janiss |  True Blood
Fotky patří ještě do Shootu z vesnického Entertainment, a jmenuje se to EW's American Gothic.
No tadyk toto můžem Anně jen závidět :)) Kdo by si to s ní tu její pozici nevyměnil :)


Pod jednou střechou (Life as We know It)

26. července 2011 v 21:23 | Janiss |  Filmy
Výbornej film, vážně. Já se u toho tak nachechtala. Je fakt, že jak se dozvěděli tu novinku tak jsem u toho řvala:D Njn já a malé děcka :) Ale fakt je to dobrej film. Ale ještě vám udělají chutě s těma dobrotama:)

Kdo v tom hraje:
Katherine Heigl, Josh Duhamel, Josh Lucas, ...

O čem to je: (csfd.cz)
Holly Berenson je podnikavá dodavatelka potravin a Eric Messer nadějný šéf sportovní sítě. Výsledkem prvního rande se stala jen společná vzájemná averze a jejich milovaná kmotřenka Sophie, to jediné co jim na tomto světě zbylo. Proto jsou donuceni odhodit společnou zášť. Na úkor svých ambic, kariéry a vůbec celého života musí Holly a Eric najít společnou řeč a vypořádat se se životem pod jednou střechou.

Sestřih HP

26. července 2011 v 13:32 | Janiss |  Harry Potter
Který sestřih je podle vás ten nejlepší? Ten, který nejvíce popisuje jeho nepoddajné a všude trčící vlasy? Já se rozmýšlím, které vybrat. Ale u mě vyhrává první a třetí. Jak u vás?? Podle mě nejkatastrofnější je čtvrtý a pátý.

zdroj:tumblr.com
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!