Prosinec 2011

Nový rok je před náma

31. prosince 2011 v 12:00 | Janiss |  Různé žvásty
Za pár hodin bude místo roku 2011 psát rok 2012. Můžeme se jen domnívat, jestli v prosinci nastane konec světa:)No uvidíme :))) Měla jsem v plánu tu napsat nějaký rozbor roku 2011, ale ten napíšu asi až pozdějí:) Dneska se mi fakt nechce. Totiž prvně jsem myslela, že budu na Silvestra doma. Jenže holky z kolejí přijedou zpátky do města, takže jsem nebyla omluvena z párty:D Takže jdeme ke kámošce na byt, na koleje, na náměstí a pak bůh ví kam:) Takže to zas bude pořádná pařba, ale už se i těším:) Tož tak to všechno z mých plánů :)

Teď by se hodilo vám předat nějaké to Novoroční přání. Popravdě mě ani nic moc originálního nenapada. Pardon :))
Takže tak obyčejně:

Přeji vám hodně zdraví, štěstí, pohody a pořádné zábavy. Ať je ten rok 2012 ještě lepší než 2011, a třeba nás překvapí co se bude dít v prosinci 2012 :))
Ps: vykašlete se na novoroční předsevzetí, sami víte, že to nemá cenu a stejně to nedodržíte :)))


Mikča

30. prosince 2011 v 9:14 | Janiss |  Lord of the Rings
Tak toto je naprosto úžasná mikina. Řekla bych, že kdybych ji měla (což bych ji brala hnedka) tak bych ve volných chvílích hledala všechny města, kraje atd.. ze Středozemě. To by mě fakt zajímalo, jestli tam je na ní vše :D
Škoda, že takovou mikinu u nás neseženete:) I když teda tento styl mikiny je divnej. Myslím to véčko a ty knoflíky :D


A Tribute to the Magic

29. prosince 2011 v 13:27 | Janiss |  Videa
Tak titulek říká vše:)
Výborně sestříhaný video s úžasně propojeným zvukem. Vážně výborná práce. Video o 8 filmech Harryho Pottera. Je poněkud delší, avšak to na jeho kvalitě nic nemění :)
Ponořte se zase do světa HP:)


Kung fu panda 2

29. prosince 2011 v 7:00 | Janiss |  Filmy
Musím přiznat, že první díl mě zrovna nějak nenadchl. Takže ke druhému dílu jsem byla skeptická. Avšak musím říct, že mě to dost překvapilo. Docela bych i řekla, že se mi to i líbilo. Ale co musím říct, tak bylo vtipný že Pandu daboval ,,Jack Sparrow" a zlého Páva daboval ,,Severus Snape". Takže je vám jasný, jak jsem si to přehrávala v hlavě :D:D Každopádně malý panda mě naprosto dostal. Ty jeho kukadla :))

Kdo v tom hraje:
Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Lucy Liu, Gary Oldman, ...

O čem to je: (ofic.text)
Po si plnými doušky užívá život legendárního Dračího bojovníka, který společně s pěti přáteli, Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opičákem, hájí rodné údolí. Všudypřítomnou pohodu ale naruší zprávy o zlosynovi, který plánuje krádež mocné zbraně, jež by mu mohla pomoci dobýt Čínu a zničit umění kung fu. Po společně s Pěti postrachy vyráží na strastiplnou pouť napříč Čínou, na jejímž konci čeká mocný nepřítel. Jak ale mohou přeborníci kung fu zničit zbraň, která je odolná vůči tomu, co ovládají nejlépe? Po musí zapátrat v minulosti a ve svých kořenech, na které úspěšně zapomněl. Jedině tak může získat schopnosti, které mu dají šanci na vítězství.

Because of Harry Potter

28. prosince 2011 v 7:03 | Janiss |  Harry Potter
Because of Harry Potter ..... toto trendovalo včera v noci na Twitteru. Já si toho nevšimla hned, ale bylo mi divný co to Sammy píše:D Takže rázem jsem to napsala i já. A našla jsem pro vás, podle mě, ty nejzajímavější odpovědi na toto. Teda spíš ne nejzajímavější, ale takové se kterýma naprosto souhlasím :))

No a moje odpověd na Because of Harry Potter je ....... Because of Harry Potter I learned to read, I met the best friends (my sisters) and I was on the world premiere of Harry Potter in London.
Prostě tadyk tomu vděčím Harry Potterovi :))

A teď ty od ostatních lidi (musím říct, že jich tam bylo opravdu hodně, takže jsem fakt vybírala :))
Because of Harry Potter the word "always" means more to Potterheads than the words "I love you"
Because of Harry Potter, Dobby is not just a House Elf. Dobby is free
Because of Harry Potter the world knows magic exists. Not spells or enchantments, but the magic that happens when one opens a good book.
Because of Harry Potter the potterhead family have joined together to create a magical friendship all over the world
Because of harry potter every september 1st, i go to kings cross station and run at the wall between platforms 9 and 10
Because of Harry Potter I learnt not to trust a man with no nose. He's probably a heartless killer.
Because of Harry Potter, Hogwarts will always be there to welcome us home.
Because of Harry Potter, when we're feeling down, we just blame the dementors and stuff ourselves with chocolate. Problem solved!
Because of Harry Potter, i had the most amazing childhood stories, Harry potter was my childhood
Because of Harry potter, JK Rowling became our queen, and there aren't enough words to thank her.

Vážně tam byly stovky toho, takže jsem musela něco vybrat :) Teď otázka na vás. Jak by jste vy doplnili Because of Harry Potter.....


Dean/Sam - Damon/Stefan - Brothers

27. prosince 2011 v 16:45 | Janiss |  Videa
Tak toto je naprosto úžasné video o bratrské lásce. Spojené seriály Supernatural a The Vampire Diaries. Přestože to video je krátké, hudby tam je minimum, tak přesto má teda hloubku :) Prostě dobrá práce :)
Třeba máte na to stejný názor jak já, ale já si stojím za tím, že i když jsem naštvana, atd.. tak není nic co by mi stálo v cestě, mezi mnou a bráchama:) A to myslím doslava, když vezmu, že jsem měla taky podíl na rozvodu u bráchy a nebo na tom, že se druhý brácha chtěl odstěhovat od nás pryč:D a šup bydlí vedle v baraku. Ježiši já jsem fakt strašná:D


Pravá krev - Smrtelná odplata

27. prosince 2011 v 9:26 | Janiss |  Čtenářský kout
Tak konečně mám všechny díly Pravé krve dočteny:) Musím říct, že mi tento díl přišel takový nudnější než předešlý. Přestože byl docela hruby tak se tam zas nic moc nedělo. Samozřejmě světlý okamžiky byly s Ericem:D Ale pluska to mělo v tom, že konečně tam nebyl moc Jason a měňavci, ale překvapilo mě, že tam byla jen jedna scéna s Alckdem. Ale to mi zas nějak nevadilo. Zase jsem si zanadávala do knihy:D Ano prostě jak Sookie kouzlem zrušila krevní pouto mezi sebou a Ericem, tak jsem nadávala jak dlaždič:D Avšak po chvíli scéna, kdy Sookie běhá nahá před chlápkama a schová se v díře u Billa a pak si vezme nějakou starožitnou šálu na sebe, tak to jsem zas byla mrtvá smíchy :D Konečně se tam vysvětlilo pořádně proč je Sookie telepatka a vše kolem vil se snad už uzavřelo, protože podle mě víme naprosto vše co se v její rodině dělo. Taky scény s Ericem a Pam byly výborný. Tu rvačku mezi něma bych chtěla vidět v seriálu. To by bylo pokoukáníčko :) Dokonce v jednu chvíli jsem myslela, že tam Erica těžce zraní, tak jsem to vydejchvala než jsem četla dál:D Naštěstí byl jen zraněný lehce, a tak jsem byla rázem v klidu :)
Ale musím říct, že to skončilo debilně:D Toto měla být poslední kniha serie. Prostě konec. A to si fakt nedovedu předtavit, že by to byl konec serie:D Ještě, že Charlaine píše 12 díl :)

Ty obálky knih jsou čím dál více příšernější. Dělají z toho nějaké Emo knihy :-p

Eric as Kitty

26. prosince 2011 v 11:27 | Janiss |  True Blood
No neřekla bych kotě, protože spíš má někdy pohled jako štěně:D Ale každopádně ty popisky naprosto souhlasí. Ale teda osobně nemám ráda posledního Erica, já tu scénu prostě ráda nemám:D Tak mi zničit Erica :-p


Nejlepší Vánoce jsou z pohledu dítěte

25. prosince 2011 v 11:53 | Janiss |  Různé žvásty
Tak a je po Štědrem dnu. Tak jak u vás probíhal? A co dárky? Nikdo nepodpálil stromeček, neudusil se kostí atd...???:D
U nás probíhal v klidu. Teda ráno jsem šla k tetě a protože u nás je jaro (killnu toho kdo to dělá), tak i přesto jsem vytáhla svou santovskou čepičku. Nee lidi na mě nečuměli jak na magora. Pak doma mi nejel net a já neměla napsaný článek, tak jsem nadávala jak dlaždič. Pak se to rozjelo. Mno a kolem 5 jsme večeřeli. Marně jsme hledali hvězdičku na obloze:D Musím říct, že ta rybí polévka s domácí vánočnou byla výtečná jako vždy:) Nemluvě ani o kapříkovi. Lahoda. Dneska si rám repete:D
Víte co vám povím? Já už Vánoce neprožívám tak jak vždy. Teda prožívám je spíš z toho pohledu dítěte. Protože Kikuša(neteř 4roky) pořád na Ježíška věří, takže ji to vyprávíme jak ty dárky přišli, proč hledáme Zlaté prasátko atd... A ten její pohled jak vidí tu kupu dárku. No to je prostě nezapomenutelný:)
Tak co já jsem našla pod Stromečkem? Jako jo něco co jsem psala Ježíškovi tam bylo :) Konečně tam byly ponožky a pyžamo (abno vážně jsem to chtěla, jsem jak Brumbál:D), pak tam byl úžasný stolek pod Vampika(noťas), mobil, nová kniha Pravé krve, kosmetika a hlavně dárek od Evelyn a to taková ta spojená šála(spíš se na ní oběsím) a pak sněhová koule. Koule je prostě úžasná:))) A jo ještě prachy jsem dostala:D
Povím vám, že ten dotykový telefon je příšerný. Teda myslela jsem si to, když jsem ho vybalila. Prvně jsem se zhrozila, když jsem viděla růžovou barvu:D naštěstí to má 3 výměnné kryty:D Hej než já se naučila s tím dělat, jako už teď to více méně ovládám, ale psaní zprávy je na zabití:D Každopádně v dotykovém telefon mají výhodu ti, co nepíší na compu všemi 10:D ale jen 2 prstama:D Já prostě nejsem zvykla psát jedním nebo dvouma prstama:D Ale tak snad se naučím :)

Neodolám a musím vám tu hodit samozřejmě fotky toho nejdůležitějšího:D Co říkáte na tu kouli?:D a ten stolek je vážně praktickej :)


Christmas Time is Here

24. prosince 2011 v 13:34 | Janiss |  Různé žvásty
Je to tadyk. Je 24.12 neboli Vánoce.
Koukám z okna a vidím jaro, ale na to bychom si měli už zvyknout :) Každopádně je důležitý nekoukat na to bahno a radši se zaměřit na to co je doma:) Doma už stojí stromeček, pod ním dárky, vše se kuchtí a já budu ještě uklízet. Povinně koukám na televizi a ne na Vampika a filmy/seriály. Takže doufám, že taky čučíte na telku a cpete se cukrovím:)
Dneska jsem vyrazila ráno k tetě v santovský čepičce, fakt nevím proč na mě lidi tak zírali :D Vždyť je to jediný den, kdy si ji můžu vzít a už je to tradice, že si ji beru :)

Tak co teď? Teď by koplo nějaké to přání:) Tak tedy:

Přejí vám pohodové, klidné, radostné Vánoce. Ať se pořádně nacpete cukrovím, vánočkou, kapříkem(řízkem) a ať pod stromečkem najdete přesně to o co jste si napsali Ježíškovi :)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!