Únor 2012

James Franco

28. února 2012 v 13:35 | Janiss |  Herci/herečky
Nemám tucha, kde jsem si Jamese prvně všimla. Asi teda ve Spidermanovi a pak už hrál v jednom filmu za druhým. Avšak nejvíce si mě dostal při udělování Oscarech a taky ve filmu 127 hodin, kde byl naprosto bravúrní:) Věděli jste třeba o něm, že má vystudováno několik vysokých škol a že stále studuje? Ano má několik titulu z různých oboru a studuje, protože ho to baví.


Alexander Skarsgard - Vanity Fair Oscar Party

27. února 2012 v 20:08 | Janiss |  True Blood
Před Oscarama, během Oscaru a po Oscarech je kupa partý, které pořádají různé časopisy a hlavné hvězdy.
Alex se pro tento rok rozhodl, že navštíví párty časopisu Vanity Fair. Není třeba říkat, že mu to seklo jako vždy :))) Škoda, že nebyl přímo na Oscarech:(
Každopádně vtipný je, že na té párty byla i jeho bejvalka s novým přítelem. Hmm jestli pak se potkali.


Anna Paquin, Stephen Moyer and Ryan Kwanten - CIROC Vodka at 20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party

27. února 2012 v 4:10 | Janiss |  True Blood
Tak jako každý rok i tento se některé z hvězd objevily na párty, kterou pořádá Elton John na podporu boje s AIDS. Tentokrát se tam objevili Anna, Stephen a Ryan. Zatím neívm o nikom dalším, ale možná se objeví info, že tam byl někdo další, těžko říct:)
Každopádně musím říct, že Anna vypadala naprosto úžasně. Ty šaty jsou boží:) Už jednou měla na sobě tuto kombinaci barev a to na předávání Golden Globě(myslím, že minulý nebo předminulý rok). Takže ji ty barvy seknou a ten vzor je úžasný :)Alexander a Gustaf Skarsgard - Film Independent Spirit Awards

26. února 2012 v 15:00 | Janiss |  True Blood
Konečně Alex zase vylezl ze své ulity a jde ho vidět na veřejnosti:)
Tentokrát Alex byl v Santa Monice na předávání cen Film Independent Spirit Awards, kde zastupoval svůj film Melancholie. Alex tam nebyl sám, ale byl tam s ním i jeho mladší bratr Gustaf. Po dlouhé době vidím vedle Alexe chlapa, který jeho výšku vyrovná. I když teda Gustafovi chybí pár cenťáku, aby Alexe vyrovnal:D Gustaf se čím dál více podobá svému otci Stellanovi Skarsgardovi.
Každopádně oběma to slušelo, i když teda Alexovi více :D Prostě modrá barva obleku + jeho oči + pohled = úžasné :)


My Time Turner

26. února 2012 v 8:21 | Janiss |  Harry Potter
Tak jsem neodolala a koupila si další díl(první jsem si koupila už před lety) kolekci Harryho Pottera. Musím říct, že to byla fuška to sehnat, protože jsem až po týdnu zjístila, že to znova vydali. Ale podařilo se a rovnou se podařilo kopit 2(i pro mou neteř).
Popravdě jsem čekala, že to bude menší. Totiž jsem tak nějak počítala s tím, že by se to mělo dát nosit na krku, avšak to nejde:D Je to dost velký ale jinak vypada jak pravý Obraceče, ale teda bez funkce:D Škoda, hodil by se :)

" I mark the hours every one nor have I yet outrun the sun. My use and value unto you are gauged by what you have to do. "


Kristin Bauer a její náhrdelník pro charitu

25. února 2012 v 12:22 | Janiss |  True Blood
Kristin se hodně účastní charity a různých akcí na pomoc zvířatům atd.. Protože je milovník Náhrdelníků a ráda podporuje různé projekty, tak navrhla svůj vlastní náhrdelník, jehož výtěžek půjde na Centrum pro biologickou rozmanitost. Centrum pomáhá ohroženým druhům a pracuje na boji proti globálnímu oteplování.
Musím říct, že ten náhrdelník je úžasný. Je to vlastně symbol Keltského stromu života, který mám mimochodem skoro přesný vytetovaný na kotníku:) Kdybych měla možnost, tak si ten náhrdelník určitě koupím, ale bohužel takovou možnost mít nebudu :-p

V cč ještě fotky, pro prezentaci náhrdelníku :)

Johnny u Lettermana

24. února 2012 v 17:58 | Janiss |  Johnny Depp
Ok uznávám, že to není nějaka nová novinka, protože Johnny byl u Lettermana naposledy před pár měsíci, takže většina z vás už video viděla. Avšak objevilo se na Videa česky překlad toho videa. Takže určitě pro některé vás neangličtináře a nebo tupce na aj (nejste v tom sami:D) potěší, když kouknete na ten rozhovor s titulkama.
Johnnymu to v něm seklo jako vždy o tom není pochyb:) Každopádně nejlepší je jeho odpověd na otázku co bude dělat až Lily-Rose za ním příjde s tím, že obdivuje jeho tetování.

Video klik na obrázek :)


Co to má být? Po mě chtějí domácí úkoly?

23. února 2012 v 20:55 | Janiss |  Různé žvásty
První týden školy mám za sebou ( v pátky slušný člověk do školy nechodí).
Musím říct, že to byla fuška. Takže začneme popřadě.
Pondělí. To mám naštěstí až o půl 11 a to Etika s Děkanem. Jako je to vážná komedie, u který se vám chce zvracet, protože to co on dělá s dýmku jsem ještě neviděla. Každopádně cená přednáška byla o tom, že život není pohádka a vysvětloval nám pohádku Mrazík a Perníková chaloupla(ano a z toho bude zkouška). Pak jsme měli další přednášku Metod soc. výzkumu což byla nuda, ale profesor je sympaťák. Pak seminář z Personalistiky Veřejné správy s dalším chlápkem, s takovým úchylným uchem, ale poda :) a pak jsem měla Sociologii organizace, kde profesor byl už tak unavený, že sám nevěděl co říká:D Ale samozřejmě to bych nebyla já, kdybych první den neměla trapas. Totiž my měli seminář v 216 a další v 217 a to je naprosti. A tak říkám kámošce, že jsme ve 216 teďkom a pak 217 a ona jen že ok. A tak já šla na záchod. Vrátím se a tam nikdo. Tak jsem vlítla do 216 a koukám nikoho tam neznám a učitel už tam byl a kámoška nikde. Tak já na holku vyletěla s otázkou: Kde jsou holky?...Šli vedle...To je ale trubka... A vylítla jsem z učebny a vlítla do 217 a zakřičela na kámošku co tam dělá, že tam být nemá a pak šup a zase jsme vlítly společně do 216 kde už byli všichni. No komedie.
Úterý. Nuda měli jsme dlouhou přednášku se starým děkanem, který mu bylo přes 80 a byl jak ten profesor z Marečku podejte mi péro. No děs. Pak příšerný seminář, kde nikoho neznám a pak anglina. To bude tež zase s černoškou vtipný nebo spíš katastrofální.
Středa. Fuška 5 seminářů a k tomu jsem byla nemocná jak hrom. Musím říct, že někteří jsou fajn, ale někteří příšerný. Třeba Argumentace to bude vtipný, zvlášť když si na mě ta učitelka zasedla:-p trubka to bude ještě prča s ní :-p
No a protože byla středa, tak byla povinná účast na Re-start párty v klubu. Mě bylo tak zle, ale tak moc zle a přesto jsem šla. Nadopovala jsem se tabletkama a vyrazila. Můj cíl byl tam zůstat aspoň do půlnoci maximálně do 1 rána. No samozřejmě to nevyšlo a přišla jsem ve 3 ráno:D Ale párty byla dobrá dobrej karibskéj rum a taky jsem zjístila, že jsem žárliva:D Njn co se člověk nedoví. Ale teda paření se svýma profesorama bych vynechala:D Každopádně semináře příšti týden budou ehm zajímavé s něma :D
Čtvrtek. Spala jsem tak 4 hodiny, nachcipana ještě víc, ale vyrazila jsem na seminář. To byla nuda. Máme děsně nesympatickou učitelku a ještě s dlouhým dobákem no děs. Já jsem na to alegická :D
Takže toť asi tak vše.
Jsem pořád nachcipana a pochybuju, že to o víkendu vyležím, protože zítra zase nejsem doma:-p
A proč ten titulek? Naposledy jsem dělala úkoly na základce, ale na příští týdne mám snad úkol na každý seminář. Jsou to magoři, kde to sakra jsme :D Ať se jdou bodnout:-p Takže o víkendu, budu dělat domácí úkoly. Vážně nemůžu uvěřit tomu, že to píšu :D
Mějte se ;)

Ironclad

22. února 2012 v 8:27 | Janiss |  Filmy
Film mě i mile překvapil. Já od něho vůbec nic nečekala, avšak mě dokázal vtáhnout do děje, takže jsem na to čučela a čekala, kdo nakonec přežije. Jediný co mi vadilo byl nesympatický herec co hrál Krále a pak ten konec. Mám ráda historické filmy, takže ten je pro mě jak stvořený:)

Kdo v tom hraje:
James Purefoy, Kate Mara, Paul Giamatti, Brian Cox,...

O čem to je: (csfd.cz)
Děj se odehrává po tom, co Jan Bezzemek, ambiciózní a krutý anglický král, byl svými barony donucen podepsat 19. 6. 1215 Magnu chartu, Velkou listinu svobod. Později ji odmítal uznat, v čemž jej podpořil tehdejší papež. Ten jej sice předtím z církve exkomunikoval, ale pak jej podpořil a dovolil mu odvolat svůj podpis pod podmínkou, že v zemi nastolí řád. Vzhledem k tomu, že většina baronů stála proti němu, zverboval vojsko pohanských Dánů za příslib, že bude Dánsko ušetřeno šíření evangelia. Jan s nimi pak dobýval hrady a území vzbouřených baronů. Jeden z nich, baron William Marshall, sebral několik templářů a dalších dobrodruhů a vydal se s nimi obsadit klíčový hrad Rochester. Když přicházejí, je již zajištěn několika Janovými Dány. Jsou však díky nerozhodnosti velitele hradu vpuštěni dovnitř a Dány v potyčce pobijí. Přichází král Jan, brána je zavřena a nastává regulérní středověké dobývání hradu, zhruba tři desítky obránců na tisícovku útočníků. Osádka hradu několik měsíců s nadějí vyhlíží pomoc Francouzů, kteří přijíždějí na poslední chvíli.

Cam Gigandet

21. února 2012 v 8:17 | Janiss |  Herci/herečky
Ok poprvé jsem ho nějak víc zaregistrovala v Twilight jako Jamese(bože ty blond vlasy byly děsný). Pak jsem ho taky zahlídla v O.C., v Nikdy to nevzdávej, ale teda nejvíce se mi líbil v Kazatelovi. Tam byl naprosto úžasný, krom toho mu to tam děsně seklo:D Kvůli tomu si zaslouží pidi článeček v této rubrice :)) Určitě doporučuju, se na Kazatele kouknout:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!