Březen 2012

31. března 2012 v 22:28 | Janiss |  Různé žvásty
Já články týdne nepíšu. Já se insiprovala Black. Já se rozhodla, že něco k tomu napíšu, protože já nemám nápad na jiný článek.

Já....
...mám 8 letou neteř, která je mé druhé já a má věrná kopie
...jsem magor s nesnesitelným flegmatikem v těle.
...jsem střelec, takže neumím držet jazyk za zuby a vše řeknu na plnou hubu.
...miluju svobodu, když se mě snaží někdo omezovat a nebo mi něco diktovat tak se šprajcnu a už se mnou nic nehne.
...nedokážu randit nebo mít vztah. Uteču sotva se začne něco rýsovat. Jsem nepoučitelná a vím to. Jsem prostě prchlík, který se nechce na nikoho a nic vázat.
...mám ráda samotu a klid, i když jsem společenský člověk tak přesto se cítím někdy osamělá.
...nemám ráda jiskřivé barvy.
...miluju temnotu a vše co s ní souvisí.
...ráda vytvářím karnevalový make-up.
...nesnáším horory a nerada se bojím.
...mám nepochopitelné fobie, jako je strach z klaunu, zrcadel a předmětu, kde vidíte vlastní odraz.
...se nikdy nekouknu za sebe. Kdyby mě v noci někdo pronásledoval, neotočím se.
...mám pohled, který mluví. Vždy jsem s tím měla problémy a vždy budu mít.
...miluju svou rodinu a jsem schopná pro ni udělat naprosto cokoliv, i kdybych měla jít přes mrtvoly.
...jsem pomstichtivá a vypočítava co se týka rodiny.
...jsem přesvědčivá.
...jsem mrcha.
...mám panickou hruzu z doktoru. Takže radši trpím v bolesti než jít k doktorovi.
...mám sny, které se plní.
...mám sny, ve kterých mě navštěvují mrtví.
...nemám ráda změny a nerada je provádím. Proto žiju v dětském pokojíčku s hračkama a proto se odmítám opustit byt a přestěhovat se.
...nedokážu někoho vyslechnout a poradit mu.
...nedokážu vyřizovat věci sama, protože když na mě někdo mluví a já mu nečumím na pusu tak ho neposlouchám a nevěnuju mu pozornost. Proto..
...nesnáším telefonování.
...jsem sklerotik, který si nic nepamatuje, krom naprostých blbostí.
...jsem věřící s výhradama.
...mám anděla strážného.
...jsem udělala blbosti, kterých lituju a vím, že je nemůžu napravit.
...jsem ztratila někoho na kom mi záleželo.
...nedokážu odpouštět přes své ego.
...si žiju svůj vlastní svět, ve kterém je pro mě nejdůležitější rodina.
...jsem strávila 35 hodin na Trafalgaru, když jsem čekala na Hp7 světovou premiéru.
...jsem padla na dno během těch 35 hodin v děšti a zimě.
...jsem byla na vrcholu radosti během těch 35 hodin.
...jsem nikdy nepřemýšlela o budoucnosti, počítala jsem s tím, že se ji nedožiju.
...jsem měla doby kdy jsem přemýšlela o smrti.
...mám problémy a obavy, o kterých nikdo neví.
...se nebojím smrti.


Na počátku bylo slovo. A pak slova, slova, slova...

30. března 2012 v 11:59 | Janiss |  Různé žvásty
Nemám čas. Teda spíš mi ten čas děsně ubíhá. Totiž v pondělí prezentuju seminárku, která má být tak na 20 minut a prezentujeme ji 3. A já mám momentálně tak 2 a půl odstavce ze 4 stran:D Takže chápete ten zásadní problém:-p Totiž já vlastně ani nevím o čem psát. Organizačí kultura je vážně suprový slovo:D A k tomu holky nejsou na Fb, takže se ani správně nemůžeme domluvit, co která bude psát. Nemám ráda psaní seminárek v kolektivu :-p Každopádně to bude zajímavý, jak to stihnu, naučím se a pak odprezentuju.
Totiž není to jediný co mám na příští týden. Ještě mám 2 průběžáky, takže to bude celý ten týden na ho..o:-p Takže je jasný, že moje aktivita bude o víkendu dosti omezená. Vlastně stejně omezena jako přes týden. Pokud vám příjde divný, že přidávám článek na každý den a k vám nechodím na blogy(ok snažím se tam skočit a něco napsat), tak je to proto, že články jsou přednastavovány přes víkend a nebo jak příjdu ze školy večer domů tak v noci ještě rychle něco píšu na další dny. Jednoduše nic nestíhám.
K tomu bylo ještě pěkný počasí a tak jsem po hooodně dlouhý době vytáhla brusle a začla se jim věnovat. Musím říct, že třeba po škole v noci jezdit na bruslích je o hubu:D Ale je to vzrůšo, když nevíte jestli je to kopeček a nebo světlo. Ano vždy je to kopeček :D Takže letíte hubou k zemi:D Naštěstí jsem ještě nespadla(to je co říct).
Každopádně v neděli to bylo dost o hubu. Já nemám brzdy a to je zásadní problém:D Zvlášť když jedete z kopce. Kámoška, že žádný kopce na cestě nejsou a když tak malilinkatý. Ok asi mám jinou představu o malilinkatým kopci. Takže ona jela první, že mě bude když tak chytat. Jak to tak bývá a gravitační síla je mrcha, jsem jela snad nadzvukovou rychlostí, bez brzd podokýtám. Nemusím vám říkat jaké nadávky jsem zrovna v tý rychlosti použila:D Ona na mě ze zdola řvala ať brzdím a já v tý rychlosti na ní řvala a nadávala, jak mám brzdit, když nemám brzdy :D Pak jsem řvala na lidi ať mi uhnou z cesty a drží si psy :D Lidi rychle pohopili, že se mi mají klidit z cesty. Ale přežila jsem a hubu si nerozbila. I když teda, kdybych spadla, tak už se nezvednu:D Byla prča to se musí nechat:) Samozřejmě teď musí pršet a být kosa:( Což mě štve, bo jsem aspoň chtěla na hodku každý den vypadnout bruslit:( No ale co se dá dělat, aspoň můžu psát seminářku:-p
Tak a to je asi tak vše pro teďkom :) Takže se mějte hezky a asi je blbý psát užívejte si zapršený víkend:D Ale tak aspoň víkend si užijte:)

This Fandom will be resurrected!

29. března 2012 v 8:09 | Janiss |  Harry Potter
Tak k tomu není co víc dodat. Vše vidíte v Gifech. Neville je prostě Hrdina:D
Jsem neodolala to tu nedat. Totiž mám to i na Tumblru, ale tu to musí být taky, protože to je děsně trefně vymyšlený :))


Barbar Conan (Conan the Barbarian)

28. března 2012 v 9:31 | Janiss |  Filmy
Musím se přiznat, že starého Barbara jsem neviděla. Nebo spíš jsem ho neviděla nikdy celé. Jako nebylo to špatné, ale že by mě to nějak nadchlo se říct opravdu nedá:) Ale koukat se na to vskutku dalo. Já teda hlavně na to koukala kvůli Jasonovi a Rona(samozřejmě ho zabili hnedka :-p).Musím se přiznat, že takovou Rose jsem vůbec ale vůbec nepoznala. Spíš jsem myslela, že je to Christina Ricci.

Kdo v tom hraje:
Jason Momoa, Ron Perlman, Stephen Lang, Rose McGowan,...

O čem to je: (ofic.text)
Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha.

Debilní kecy ....

27. března 2012 v 10:54 | Janiss |  Videa
Určitě někdo z vás si pouštěl videa Debilních kecu a nebo jste aspoň o tom slyšili. Totiž tahle partička co to natáčí je momentálně dost populární a i v televizi byli. Přesněji řečeno ve VIP na Primě.
Vtipný je, že já je znám dlouho. Totiž já sledovala už jejich počátky. I když jsem se k nim nedostala jen tak. Pokud to sledujete tak budete znát jméno Lenka Kučavíková. Znáte? Holka, která se objevuje ve videich pořád. Teda objevuje se tam je její jméno. Dokonce má i na FB svou fanouškovskou stránku. Ale teď k tomu, jak jsem se k tý partičce a k jejich videum dostala. Totiž Lenka Kučavíková je moje kámoška. Ano světe div se :D Leňu znám už dobrých 3 roky. Chodíme spolu na Univerzitu a paříme spolu na párty. Takže si teď z ní děláme pořád srandu, že je naše celebrita:D Ještě že mám od ní už autogram:D třeba to narozeninové přání jednou prodám za tučnou částku :D:D

Ty videa jsou povedený. Samozřejmě nejradši mám Debilní kecy pražáku. To prostě nemá chybu:D Docela čekám, jestli udělají debilní kecy Moravaku. Protože oni jsou z Moravy. Kdyby vás zajímalo odkud berou ty kecy, tak to je jednoduchý. Když natáčeli Debilní kecy kluku, tak Leňa pobíhla po kolejích a ptala se holek na co vše si vzpomenou:D No a vzpoměli si na výborné věci o tom není pochyb :)
Takže pokud někdo z vás nezná, určitě koukněte :) To poslední video je jak se ty kecy natáčí. Musím říct, že je snad pomalu lepší než originál :D


True Blood Season 5: Echoes Of The Past

26. března 2012 v 8:10 | Janiss |  True Blood
Hbo včera celý den hlásala, že budou pro nová promo videa pro fanoušky. Až si pustíte ty videa, tak vám dojde, jakou reakci fanoušce museli mít:D V Hbo jsou samí vtipálci, jak to tak vypada :D:D
Každopádně můžeme být rádi aspoň za něco. Jsem ráda, že ty domy ukázali. Teda hlavně, že ukázali Fangtasii s Ericovým hlasem(ach jak mi ten jeho hlas chybí). Takže za to má Hbo malé nepodstatné plus:D


I já už podlehla Tumblru

25. března 2012 v 10:18 | Janiss |  Různé žvásty
Ano je to tak. Dlouho jsem bojovala než jsem úplně podlehla. Totiž já na Tumblru sjíždím už od minulého jara, ale pořád jsem si ho nezaložila. Všechno anglicky a tak nějak jsem věděla, že bych si ho zakládat neměla, že je to děsně závislácké. Potom po 4 serii True blood mě to dostalo tak, že jsem si ho založila, ale hnedka smazala:D Vzdala jsem to. Jenže po včerejším kouknutí na nový díl Lovců jsem si řekla a dost a jdu na to:D Takže jsem okamžitě si ho zakládala s pomoci Fleur a Evelyn. Na dost jsem přišla sama, ale takové špeky mi musely říct:D Je teda úplně v začátcích, ale to se poddá:)
Každopádně nechápu proč jsem si ho založila před průběžákama:D Bože teď už se tuplem nic nenaučím:D Ale nee musím se učit musím :-p

Jak vlezete na můj Tumblr tak uvidíte, že fakt se to teprve rozjíždí. Téma je docela jasný, všechno, ale hlavně True blood a Alex:) Ten nápis nahoře tak to není proto, že by to symbolizovalo začátek Tumblru(možná trošku), ale je to replika od Erica z True blood. Vždy jak vidím někde slovo beginning tak mi v hlavě vyskočí jeho hlas:) A taky název tumblru jsem chtěla mít nějakou spojitost s Mordrezii a Mordra jsem jednou pojmenovala vesničku v Travianu, takže volba byla více méně taky jasná :)
Takže třeba ti z vás co mají tumblr mě budete followat(či jak je správný tvar toho slova:D).
JO a ne že bych s Mordrezii končila. To v žádným případě. Jen na tumblru je prostě více možností s obrázkama,giftama atd.. kde bych vás tadyk zbytečně tím zahlcovala :)

Cvakněte na obrázek,tam mě najdete :)


Ryan Kwanten in Institute Magazine

24. března 2012 v 12:20 | Janiss |  True Blood
Tak protože jsem do tý rubriky už dlouho nedala jinýho herce než Alexe, takže jsem novým fotkám od Ryana nemohla odolat:) Totiž vypada na nich úžasně a člověk by pomalu ani neřekl, že je to ten tupec Jason:D Ale je to on:)
Takže fotky jsou z časopisu Institute od fotografa Dove Shore.


Nutellka

23. března 2012 v 20:48 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Tak na ten článek jsem dostala nápad proto že mám děsnou chuť na sladký.
Taky máte rádi Nutellu? Já teda jo. Odmala ji miluju. Ale jak tak znáte tu cenu, takže je jasný, že ji kupujem tak jednou do roka a někdy spíš jednou za pár let:D Totiž já chci jen tu originální a ne tu náhradu. Ta náhrada je hnusná a děsně sladka :-P Prostě na pravou nutelu není, takže budu aspoň slintat nad těma obrázkama :-p


The Simpsons - Itchy and Scratchy

22. března 2012 v 17:47 | Janiss |  Videa
Určitě někdo z vás je fanouškem Simpsonu. Já sama jim jsem. Ale co teprve příběhy Itchyho a Scratchyho? Kdyby je dávali v telce, koukali by jste se? Ok je to trochu drastická "pohádka", ale určitě by to byla dobrá podívana:)
Každopádně jeden maník si dal tu práci a všechny scenky Itchyho a Scratchyho vystříhal a strčil do jednoho videa. Musím říct, že má můj obdiv za tu výdrž:D Totiž celý video má skoro 50 minut, takže to je jak malý film:D Já to neviděla zatím celý, jedu po částech:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!