Duben 2012

True blood season 5 Sneak Peek - Waiting sucks - Eric/Pam

30. dubna 2012 v 8:54 | Janiss |  True Blood
Dlouho očekávaný Waiting Sucks s Ericem a Pam. Kurňa s těma 37 vteřinama mi děsně pijou krev :-P To tež mohli natáhnout na minutu. No co vám mám povídat. Jediný Waiting Sucks, na který jsem se děsně těšila:D
Eric tam vypada prostě úžasně a už je jasný, jako podobu bude mít pro 5 serii :) Každopádně jsem si prvně myslela, že je nasraný na Pam kvůli tomu co se stalo ve 12 díle. Jenže toto bylo něco jinýho. Podezírá Pam, že osvobodila Russella z betonu. Ten musí být hodně na ní naštvaný, když ji i z toho podezírá. Njn jaksi ten jejich vztah prochází krizí a Eric je teď čím dál více nebezpečnější:)
Toto promo rozpoutalo debatu fanoušků. No spíš jsou fanoušci nasraní, co udělali s Ericem a jak je možné, že podezírá z něčeho takového Pam svého potomka. Každopádně bude to zajímavý sledovat ty ohlasy na Tumblru a fórech:)
Aaa ať už tu je nová serie:)


Válka bohů (Immortals)

29. dubna 2012 v 10:54 | Janiss |  Filmy
Musím říct, že mě ten film asi i trochu zklamalo. Já nevím, asi jsem čekala něco víc. Každopádně až od druhé poloviny se to aspoň trochu rozjelo:) Když je to Válka bohů čekala jsem, že se tam ti bohové aspoň sem tam ukážou:D Ale ti bohové, když už se tam ukázali tak měli teda zajímavý "oblečení":D Obrovské pozitivum na filmu byl Mickey Rourke. On byl prostě v té své roli boží a to je přesně role, která mu sedne :)

Kdo v tom hraje:
Mickey Rourke, Hery Cavill, Freida Pinto, Kellan Lutz, Luke Evans, Isabel Lucas, Joseph Morgan,..

O čem to je: (ofic.text)
Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus.

The Golden Trio - Harry Potter

28. dubna 2012 v 15:07 | Janiss |  Videa
o5 jedno z dalších výborných videii s tématem tria z Harryho Pottera. Každopádně na písnička se k tomu naprosto hodí :))


Fandom and Harry Potter

27. dubna 2012 v 19:25 | Janiss |  Harry Potter
Tak toto jsem vám přeložila z Tumblru. Musím říct, že je to naprosto ale naprosto trefné :)

Fandom: Byl jsi tak statečný, miláčku
Harry Potter: Proč jste tady? Vy všichni?
Fandom: Nikdy jsme neodešli.
[o pár vteřin později]
Fandom: Ty jsi skoro tam
Harry Potter: Je mi to líto. Nikdy jsem nechtěl nikomu z vás blokovat váš společenský život na Tumblr. A co všichni vaši přátele?
Fandom: Ostatním říkáme, proč máme rádi Tumblr. Jednoho dne, pochopí.
Harry Potter: Zůstaneš se mnou?
Fandom: Až do úplného konce.
Harry Potter:Oni vás neuvidí?
Fandom: Ne, my jsme tady. (ukazuje na srdce Harryho)
Harry Potter Zůstaň se mnou.
Fandom: Vždy


Čtvrtý přírustek na sobě - Harry Potter tattoo

26. dubna 2012 v 17:00 | Janiss |  Tetování a jiné ozdoby
Ano je to tak. Dneska v 12:55 jsem si nechala dát dalši kerku. Motiv kerky jsem měla vymyšlený už od minulého července. Jenže nebyly peníze a furt jsem nevěděla to správné místo. Přece jen nohy mám už potetované a tam by se zrovna hodilo. Takže na správný místo jsem přišla asi před 2 nebo 3 týdnama. Ve středu jsem se objednala a dneska se šlo :)
Dokonce kvůli kerce jsem včera na párty nechlasata, ale vydržela jsem :)
Já přišla ke svý taterce a ona na mě, kam to chcu? Já, že na žebra. Její reakce byla fascinující - tam? hmm tak to bude teda bolet..Já tam být poprvý tak asi uteču:D
Musím říct, že nejtěžší bylo usedět. Totiž blbě se sedí, aby jste měli bok napnutý. A tak jsem seděla a ona tetovala s tím, že kdyby něco tak si dáme pauziku. Po 10 minutách měla většinu kerky hotové a ona na mě - to je vaše první?...Já, že ne že čtvrté...a ona na mě - aha tak proto jste tak v klidu :D... Přece mě nějaka kerka nerozhází:) Každopádně po 15 minutách měla hotovo a já vysolila 1000,-:D Každopádně jsem tam málem u toho usla. Byla jsem včera pařit a přišla ve 4 ráno:D Njn tak mě to nebolí takže bych si tam klidně ustlala :)
Ještě k tomu mi řekla, že to byla radost mě tetovat. Protože sebou neškubu, netřesu se atd.. že bych se ji hodila jako model do tetovací soutěže:D A taky byla nadšená z toho, že mi to vůbec nekrvácelo:) Njn moje tělo je už na kerky zvykle, takže to bere v pohodě :)
Takže takové to story:) Doma měli kecy jako vždy, ale já ve svým věku se neptám, já jen oznamuju. A momentálně by se máma nejradši propadla, protože jak protestovala, tak teď se ji to děsně libi :D
A co, že jsem si nechala vytetovat? Tak to vidíte na fotce, že to jsou Relikvie smrti. Mají pro mě symbolizovat mé dětství s HP, vše co mi HP dal a mé "sestry" a nápis je jasný. Ten symbolizuje, že i když to skončilo tak pro mě nikdy a navždy :)

Za fotku se omlouvám, ale je vám jasný, jak blbě se toto fotí:D

Alexander Skarsgard - Coachella 2012

24. dubna 2012 v 21:09 | Janiss |  True Blood
Coachella je festival. Pokud máte blog o celebritách tak jste o tomto festivalu určitě slyšeli. Pořádá se každý rok a rok co rok se na něm objevuje Alex. Není moc akci, ve kterých by jste si řekli, že se tam Alex určitě objeví. Naštěstí jedna z těchto akci je právě Coachella. Festival probíhal myslím 2 týdny a tento víkend na něm Alex byl. Takže jsem počkala a teď vám tu dám do jednoho článku veškere fotky:)
Jako vždy vypadal úžasně. Na festivalu byl se svýma přátelema, takže žádná ženská s ním nebyla(a to jsem čekala jestli tam nevezme Charlie Theron). Taky na festivalu byla švédská skupina, takže Alex byl ve svém živlu a poskakoval tam se švédskou vlajkou:) Ale to uvidíte na fotkách:) Každopádně poslední fotka je nejlepší:D Jo to byla asi dlouhá propařená noc:D


True blood season 5 Sneak Peek - Waiting Sucks - Sam/Luna

23. dubna 2012 v 6:49 | Janiss |  True Blood
o5 další video ze serie Waiting Sucks a o5 nic neříkající video. Příjde mi to, že snad každé video trvá čím dál méně:-p Doufám, že se to prolomí příští týden, kdy budou mít video očekáváni Pam a Eric:)
Nevím co dalšího bych vám k videu napsala, protože tam nic není krom brečící Luny:-p


Bitevní loď ( Battleship)

22. dubna 2012 v 9:11 | Janiss |  Filmy
Popravdě bylo mi fuk o čem ten film je, hlavně že tam hraje Alexander Skarsgard:D Věděla jsem, že to budou takoví "mořští" Transformer, avšak mě to dost překvapilo. Ok je jasný, že svět bude zachránět, ale přesto mě na tom něco dostalo. Mělo to úžasnou hudbou, úžasné efekty a bylo to napínavý jak kšandy a mělo to vtipný momenty.Jak říkám mě to naprosto ohromilo a byla jsem z toho nadšená. Jak píšu, bylo jasný, že přežijou, ale přesto jsem v napětí čekala, jak to vymyslí, že už byli v zoufalé situaci bez zbraní a nevěděli si rady. Ale zvládli to zajímavým způsobem:)
Byla tam zásadní chyba ve filmu, na kterou jsem dost nadávala. Totiž já věděla, že Alexe tam zabijou a bude mít na sobě šálu. Jenže scéna mimozemšťani útočí, on bez šály, šup střih a měl šálu a rukavice, šup střih a byl bez všeho a šup měl zas všechno a bylo po něm:D Zásadní chyba při sestřihu:D Ale tak nevadí no:D
Samozřejmě mi Alexe zabili v půlce filmu:D No za to bych vraždila. I když tam měl tak děsnej přízvuk, děs:D Každopádně tam vypada úžasně:D

Kdo v tom hraje:
Taylor Kitsch, Alexander Skarsgard, Rihanna, Tadanobu Asano, Liam Neeson,...

O čem to je: (ofic.text)
Hopper nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své holky jejího otce, shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí. Pokud ne, všichni končíme. Peter Berg, režisér akční komedie Hancock a thrilleru Království, na Zemi přivedl další nepřátelsky naladěné mimozemšťany. S nimi si to na férovku rozdají stateční námořníci, v jejichž řadách najdete i sličnou dělostřelkyni Raikesovou, v "civilu" popovou hvězdu Rihannu. Všichni se stali obětmi ambiciózního vědeckého experimentu, jehož cílem bylo nalezení inteligentního života kdekoli ve vesmíru. Vysílaný signál skutečně na jedné planetě zachytili a vyslali několik průzkumných lodí, které měly zjistit, odkud se to ozývá a jak to tam vypadá. Mimozemšťané přistáli na moři poblíž Havajských ostrovů, uprostřed probíhajícího mezinárodního námořního cvičení, které si interpretovali po svém a začali se bránit. Kolem své flotily a na části pobřeží utvořili neprodyšný ochranný štít, pod kterým s nimi uvízlo i několik bitevníků a také Hopperova přítelkyně, která byla zrovna na treku po havajských kopcích, poblíž vysílače výše uvedeného signálu. Hopper má tedy pořádný důvod pustit se do boje. Přestřelka do posledního náboje mezi "našimi" a mimozemskými bitevníky bude mít stejné grády jako pošťuchování Autobotů a Decepticonů v Transformers.

ZÁZRAK LIDSKÉHO ŽIVOTA - stvoření člověka v lůně matčině

21. dubna 2012 v 8:54 | Janiss |  Videa
Tak toto je naprosto úžasné video, které ukazuje stvoření dítěte. Ok spíš jeho vývin :D Kažopdáně je to výborně udělaný + ta hudba. Takové videa by měli pouštět v Rodinných výchovách a přirodopisu, než ukazovat ty pitomé obrázky v knihách.
Musím se přiznat, že jede krok jsem nepochopila:D A to ten jak je 4 minuta a něco, jak se to propadlo do nečeho či co :D:D Každopádne nevědět, že to je stvoření dítěte tak si řeknu, co to je za video z mimozemšťanem:D Njn naše těla jsou nezvyzpitatelná s tím co umí vytvořit :)


Son of Anarchy

20. dubna 2012 v 12:46 | Janiss |  Serialy
Na seriál jsem chtěla koukt hned, když ho dávali na Primě. Avšak dávali ho pozdě, tak jsem se na to vykašlala. Pak jsem brzo ráno čuměla na telku a hrál jeden díl, který mě nadchl. Takže potom jsem to začla stahovat a hnedka mě to stáhlo do gangovského prostředí:)

Seriál je naprosto výborný. Hlavně je pro ty, kteří mají rání pěkné motorky/chlapy:D Dokonce kvůli seriálu jsem si kupila polokoženou mikinu, jen mi chybí téda nášivky smrťáka:)

Seriál má prozatím 4 serie. Musím přiznat, že mě se nejvíce líbila první a druhá. Ta poslední čtvrtá mě zrovna moc nenadchla. Nevím proč. Ale strašně se to táhlo a ty reakce byly až moc přehnaný. A taky mi zkazili Clay, kterého hraje Ron Perlman. Rona mám ráda jako herce, ale v tý 4 serii mi jeho postava děsně pila krev:D Asi byl až moc velký vypočítavý hajzl, takže jsem v posledním díle doufala, že ho zabijou:D A nic no:D
Každopádně po celou dobu seriálu, můžete vidět různé známe herce. Napřiklád "Matka" klubu Gemma, tak ji hraje Katey Sagal. Víte kdo je Katey Sagal? Ne? Se nedivím:D Tato herečka hrála v Ženatý se Závazky a hrála Peggy:D Hej já ji vůbec ale vůbec nepoznala, že to je ona. Musela jsem si to přečíst až na Csfd.cz:D A taky jsem si 2 série myslela, že herec co hraje Jaxe tak, že je australan a vono ne on je Angličan.

Určitě seriál doporučuju a už se těším na 5 sérii, která bude vysílána na podzim:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!