Květen 2012

True blood - premiéra season 5 - červený koberec

31. května 2012 v 21:19 | Janiss |  True Blood
Včera teda přesněji, u nás brzo ráno, se konala premiéra True blood. Musím pochválit všechny herce. Vážně snad všichni se zúčastnili. Trochu mě mrzelo to jejich oblečení. Takové bez originality, ale ta herečka co hraje Ginger to s těma krvavýma šatama vyhrála :)
Krásně jde vidět na Ann to její bříško. Njn roste prcek roste :) Alexovi to seklo jako vždy, ale čekala jsem originálnější outfit. Sam měl děsnou košili:D Rutina výborné šaty. Jako seklo to všem, to se musí nechat :))
Pokud některé herce nepoznáváte, tak si z toho nic nedělejte, hodně tam je nových postav upíru(hlavně Authorit). Ten malý prcek je třeba taky "upír" :)
Každopádně mě děsně potěšilo, že se na červeném koberci objevil Allan Hyde. Což znamená, že se můžeme těšit na další scény s Godricem:) Už na Ringconu mě dostal, když vypadal jak Alex. Tentokrát vypadal jak jeho dvojce, no jen se koukněte do Cč, kde tam mají stejnou fotku :D
Fotky jsem se snažila přidat ty nejlepší. Těch fotek je fakt mrachy, ale měli by tu být snad všichni herci. I když mi mohl někdo utéct, kdo tam byl a nedala jsem tu fotku :) Taky dále máte videa z červeného koberce. To slunko jak jim tam svítilo a fotografum pilo krev, bylo výborný:) Herci moc nadšení nejsou, že musí jak opice pózovat.
Další video je z podepisování. Herci se snažili co nejvíce podepisovat. Alex třeba se snažil pomalu se všema fotit a chodit i tam kolem plotu, kde sám neměl co dělat:D Ale přesto se tam vydal. On nesnáší novináře, kteří ho otravujou, ale pro fanoušky udělá vše :)
Tak se kochejte přátelé:)


Joe Manganiello - Men’s Health UK

30. května 2012 v 21:12 | Janiss |  True Blood
Kurňa Joe je rok od roku více vypracovanější :D On snad bere nějaké steroidy :D To ho chci teda vidět v novém True Blood:) Já mám teda svaly ráda, ale toto je na mě už až moc.


Alexander Skarsgård: The Sea Inside (Bullett Magazine)

29. května 2012 v 20:03 | Janiss |  True Blood
Naprosto úžasné fotky. Z toho to photoshootu uniklo prvně video focení a teďkom konečně jsou oficiální fotky :)
Alex na nich vypada prostě úžasně. I když teda ehm to má sukni na té jedné?:D No radši bez komentáře na ty jeho nožky :D:D Každopádně dobrý barevný styl a ta s jehnětem úžasná :)
K fotkám je i článek. Hodně zajímavý. Třeba se v něm píše, jak spěchal na výstavu a málem ho auta v NY zajeli. Nebo taky to, že jehněti šeptal do ouška, že je roztomilé, ale že večer měl jehněčí guláš. O jeho smyslu pro humor. O jeho filmech. A taky o tom, že Peter Berg(režisér Battleship) ho musel přijmout do filmu, protože se mu do kanceláře nahrnulo několik ženských a přikázali mu to :D


Jeden den ( One Day)

29. května 2012 v 14:12 | Janiss |  Filmy
Zajímavý film. Není to nějaký hit, ale neunudité se u toho. Mě se film celkem líbil. Avšak ten konec mě dostal. Ok čekala jsem, že se něco stane, ale až tak sadisticky? Jsem se málem lekla toho:D
Anne výborně měnila ty účesy a děsně ji to seklo:) Takže já vám ten film určitě doporučuju:)

Kdo v tom hraje:
Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, ...

O čem to je: (ofic.text)
Emma a Dexter se vídají celých dvacet let, každý rok spolu ale stráví jen jeden den. Seznámili se na večírku po jejich společné promoci 15. července 1988, i přes vzájemné sympatie ale zůstávají jen přátelé. Každý následující 15. červenec odhaluje, jak se oba za rok změnili, odkrývá jejich úspěchy i prohry, navzájem se svěřují se svými zážitky, problémy a nevydařenými láskami. Po letech strávených hledáním štěstí a porozumění - ale také dospíváním a dozráváním - si Emma i Dexter začínají uvědomovat, že klíč k opravdové lásce a spokojenosti mají celou dobu na dosah ruky.

True Blood Season 5: Trailer 2

28. května 2012 v 20:58 | Janiss |  True Blood
Další oficiální trailer. Trailer je přímo od HBO, takže na netu by měl vydržet a nikdo by ho neměl smazat:)
Je v něm o5 děsně moc nových scén. Napřiklad konečně uvidíme Russella, který vypada jak RedSkull + Voldemortovo tělíčko:D
Každopádně to vypada hodně hodně dobře, takže se nemůžu dočkat. Už jen cca 14 dní aaaaa jak já se těším :)
Sookiina věta: "A 3000 year old vampire wants to suck my blood... Must be Thursday!!" byla boží :D


Poslední vlkodlak

27. května 2012 v 21:13 | Janiss |  Čtenářský kout
Ták konečně jsem to dočetla. Dostala jsem ji na narozeniny, což je v listopadu. Teda dostala. Mno. Já mámě řekla, že chci na narozeniny knihu a tak mi dala prachy, jenže jsem ji už neřekla kolik stojí:D Takže byla v šoku, když jsem ji řekla, že stojí přes 300,-:D Každopádně mi vedle postele ležela dlouho. Jako já ji začla číst, ale furt jsem ji nemohla dočíst. Takže jsem ji tahala i do školy na přednášy. Njn vůbec jsem nevypadala jak magor s takovou "biblí".
Na tu knihu jsem přišla díky tomu, že mi chodí na mail knižní novinky. Hnedka jak jsem viděla, jak se to jmenuje, tak jsem ji chtěla:)
Není to žádná ehm romatika. Je to dost drsna kniha, která nejde od vulgarismu daleko, ale příběh je výborný. Vskutku jsem nečekala, že to skončí zrovna takhle. To mě hodně překvaliplo. Přestože tam většinou všechny povraždí tak mi to vůbec nevadilo:D Autor umí úžasně popsat všechny detaily orgií, krveprolití a vlkodlačích pocitů. Mám však takový pocit, že druhého dílu se asi nedočkám:-p
Jo a taky bych měla říct, že na té knize je úžasně to, že je z dnešní doby. Jako, že to není někde 18st. atd. Odehrává se to v dnešním(relativní slovo) Londýně a zbytku světa :)
Kniha k tomu všemu má ještě úžasnou obálku :)

Obsah knihy:
Jake Marlowe je posledním zástupcem vlkodlačího druhu, a to zástupcem poměrně unaveným. Stíhají ho jak jeho nepřátelé, tak vlastní minulost plná dekadentního hýření i mrtvých, neboť každý měsíc padne za oběť jeho krvelačným choutkám alespoň jeden člověk.
Když se ale Jake chystá skoncovat za úplňku se životem, zjistí něco, co jej přiměje zásadně přehodnotit toto defétistické rozhodnutí... V Posledním vlkodlaku, deníkovém záznamu z pera vlkodlačího intelektuála vyžívajícího se v análním sexu, se v postmoderní kombinaci mísí kontemplativní pasáže s napínavou a divokou akcí.

Dean & Castiel - Halleluja

26. května 2012 v 21:34 | Janiss |  Supernatural
Song Halleluja miluju a ve spojení se Supernatural je to krása :) Hlavně to, jak do toho promlouvají Castiel a Dean, tak to je fakt něco :) Prostě úžasně povedený video :)


Anna Paquin and Christopher Meloni - TV Guide

26. května 2012 v 9:08 | Janiss |  True Blood
Anna a Chris se objevili v novém vydání Tv Guide. Já si nemůžu pomoct, ale Chris pro mě asi navždy zůstane ten maník ze Zákonu a pořádku:D A to v True blood má hrát nejvyššího Authoritu. No nevím nevím jak to překousnu:) Každopádně do role upíra mi po trailerech vůbec neseděl, ale u toho videa (viz Cč) jsem se fakt pobavila. To bude dobrej komik:D
Jen je škoda, že i když nafotili hodně fotek (podle videa tak soudím) tak nejsou uveřejněny. Vlastně jen titulka a druhá fotka poletovala na Tumblru. Což je fakt škoda :)


Pravá krev - Dotek mrtvých

25. května 2012 v 11:49 | Janiss |  Čtenářský kout
Tak tato kniha je soubor povídek, které se dají zařadit mezi jednotlivé knihy. Totiž ona to napsala proto, že si fanoušci stěžovali nebo spíš žadonili, aby věděli z toho světa víc než bylo v knihách. Takže ty povídky psala mezi knihama, když byla velká pauza mezi vydáváním. Já se na ty povídky těšila a popravdě jsem ani nedoufala, že by je v česku vydali:)

Těch povídek je několik. Některé jsou zajímavé, některé jsou i nudné. Popravdě některé jsem nedokázala zařadit, mezi jaké knihy patří:D
Každopádně nejoblíbenější mám Draculu. Povídka je o Halloweenu v upířím baru Fangtasia, kde se chystá vše na příchod Draculy. Ten popis nedočkavýho Erica a vše kolem toho je prostě úžasný. Děsně jsem se u toho nasmála :)
Taky taková povídka Vánoční dárek byla výborná. Takovou zápletku jsem nečekala, ale musím říct, že takový vánoční dárek bych i brala:D

Pokud někdo chystáte číst celou ságu Pravé krve, tak doporčuju si po všech knihách přečíst i tyto povídky:)

Obsah knihy:
Sookie Stackhouseová, servírka nadaná schopností číst myšlenky ostatních smrtelníků, proniká do světa upírů, vlkodlaků, měňavců, víl a dalších nadpřirozených bytostí.
Nachází mezi nimi přátele, ale zároveň zabředává do smrtelně nebezpečných situací. Její dobrodružství jsou tématem celé série románů Charlaine Harrisové. Kniha povídek Dotek mrtvých obohacuje Sookiina dobrodružství o několik dalších pozoruhodných událostí, které se v předcházejících knihách neobjevily vůbec, nebo jen náznakem: například o tajupnou smrt Sookiiny příbuzné - víly Claudette, o večírek na počest knížete Draculy v upířím baru Transfusia nebo o den, kdy se mladá telepatka dozvěděla o smrti své sestřenice Hadley, která úplně zpřetrhala styky se svou rodinou, stala se milenkou upíří královny Sophie-Ane a zařadila se mezi nemrtvé.

True Blood Season 5 "Everything Is At Stake" Promo

24. května 2012 v 22:06 | Janiss |  True Blood
A další promo trailer na 5 serii. Zase více scén než v předešlem. Tak si to rozeberem, bo chcu vědět co si o tom myslíte. Tak např. kdo to sakra leze z té hlíny? Ok není to černý, takže Tara to není, ale kdo tam umřel? Snad přece nepromění na upíra Debbie, to by mě dožrali:-p Ale dávalo by to na druhou stranu smysl. Pokud byla šlehlá Večkem, tak by se možná mohla stát tím upírem,ale doufá, že to ona není:)
Scéna kdy Eric čučí na Billa a tam toho z Autorit je výborná. Ok je jasný, že Billa neprobodne.
Pam asi ještě nepřekousla celkově Sookie, takže se hezky proletí přes bar:)
Koho pak Laffayett chce probodnou? Že by Erica? A kdo to klečí před Alcidem? Je to blond, ale pochybuju, že to je Sookie. Tak co vy na to teda?

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!