Červen 2012

Harry Potter - Pictures ....

30. června 2012 v 21:16 | Janiss |  Harry Potter
Nemám nápad na článek a nějak mám přehřátej mozek:D Takže vám tu dám obrázky atd... z Tumblru. Ti co mají tumblr tak obrázky budou asi znát, ale tak ti co ho nemají tak se třeba pobaví :)

....................................................................

Předpokládejme, že se to dělo často:
James: Lily?
Lily: Mmm
James: Asi jsem zabalil ke spánku Harryho do neviditelnýho pláště ... a teď ho nemůžu najít
Lily:
James:
Lily:
James: ... ale přísahal bych, že jsem ho naposledy viděl někde v místnosti
..................................................................
Člověk: Nesnáším Harryho Potter
Já: ...
- Když Harry Potter a Relikvie smrti přichází
Člověk: Já miluju Harry Potter odjakživa
Já:
.................................................................

Bez dechu (Abduction)

29. června 2012 v 22:21 | Janiss |  Filmy
Přiznávám se, že mě zajímal Taylor Lautner a Jason Isaacs. Jako bylo to sem tam napínavý, ale takový průměr. Koukat se na to každopádně dalo. Hlavně mě zajímalo, kdo je tím Otcem, který tam měl jen hlas. Na konci byl ukázán jeho ret a mě hnedka došlo, který herec to je. Jsem dobrá :D
Každopádně jsem neměla vůbec tucha, kdo v tom filmu hraje, krom Taylora. Takže mě dost překvapilo, že tam byla kupa známých herců:)

Kdo v tom hraje:
Taylor Lautner, Jason Isaacs, Maria Bello, Sigourney Weaver, Alfred Molina....

O čem to je: (ofic.text)
Mladý Nathan Harper jednoho dne objeví svojí fotografii na webové stránce s pohřešovanými dětmi. Rychle zjišťuje, že jeho "dosavadní" otec a matka rozhodně nejsou jeho skutečnými rodiči. Nyní chce víc než cokoliv jiného odkrýt svoji pravou identitu. Do cesty se mu však připletou vládní agenti a začíná jej pronásledovat policie. Co stojí za tajemstvím jeho pravého jména a rodiny? Z pronásledování se stává divoká a nebezpečná hra o Nathanův život, ve které při něm stojí jeho přítelkyně Karen. Svůj boj o pravdu ale Nathan nehodlá vzdát.

Alexander Skarsgard - True blood press Conference

29. června 2012 v 10:34 | Janiss |  True Blood
O té konferenci jsem se už zmínila před pár dny, kde na ní byli Anna Paquin a Stephen Moyer. Teď se objevily fotky i Alexe, který tam byl taky. Takže i jeho fotky přidávám:)
Seklo mu to jako vždy. Prostě ty košile mu seknou snad ze všeho nejvíc :) Jako řekla bych, že ty fotky jsou dobré momentky:) A takové fotky jsou nejlepší :)


3 měsíce prázdnin začínají

28. června 2012 v 9:10 | Janiss
Ano konec. Po namáhavých necelých 10 měsícu nastal vytoužený konec a přede mnou vyhlídka 3 měsíců prázdnin. Miluju prázdiny na Univerzitě :D
Tento týden jsem dodělala poslední 2 zkoušky. Překvapivě jsem je udělala. Což připisuju zase k zázraku, ale tak mám to, takže pohoda:) Včerejší zkouška byla vtipná. Totiž byla snad vzpoura autobusáku, protože nic nejelo, takže já dojela 5 minut před zkouškou a musím říct, že ve společenském oblečení se vážně debilně běhá:D Ale doběhla(kdo mě zná ví, že já ze zásady neběžím:D) jsem tam těsně před učitelem, takže dobrý:)
Naštěstí chlapec dostal rozum, ano chlapec náš profesor je tak hm o 5 let starší než by a předešlou noc byl chlastat, a dal nám stejné testy co na minulých termínech. Takže jsme více méně jeli na jistotu. I když i přesto jsem se tam dost sekala. Njn nemám ráda testy, které jsou na abcd a mají víc možných odpovědí :-p On tak opravoval rovnou a najednou mu dopsala prupiska, tak on že co teď a kdo mu ji půjčí. No holky všechny mlčely, ale já ne. Tak já na něho automaticky: ,, A za kolik botu ta průpiska bude?" :D a všichny holky ležely pomalu na zemi :D On se taky chechtal odpověděl, že to se teprv uvidí ale kdyby chyběly body, tak to dopíše, že si moje příjmení pamatuje. Ok tak to já jsem byla pod stolem, protože on si většinu holek nepamatuje a mě jako vždy jo:D On mě pozná i po hlase už, takže jsem profláklá. No a tak jsem mu tu průpisku hodila, chytil ji. Potom začal opravovat můj test, a jen že ty body možná budu potřebovat, ale nepotřebovala jsem:) Takže mi to dal v pohodě, jenže jsem tam musela čekat až do konce, aby mi vrátil průpisku:-p A zmetek mi ji ještě nechtěl vrátit, že si ji chce nechat, tak já mu ji vytrhla z ruky, že to je moje průpiska pro štěstí a že bych si stejně pro ní přišla. Zloděj zlodějska to je:)
A jak je zvykem, tak hnedka po zkoušce jsme šli na panáka do bufetu. Njn zkumavka Dr.Vampa prostě po zkoušce musí být:) Tentokrát jsme si daly s holkama pomerančovýho a byl výborný :)
A tak jsem ukončila další ročník a hura do třetího :-p
Takže všem přeju příjemný prázdniny a ti co zítra(možná dneska) dostanete vysvědčení tak přežijte následky svých známek :)

A tadyk ještě na ukázku moje předměty za tento rok. V Zimním semestru jsem měla jenom 14 zkoušek a v Letním 16. Pohoda ne?:D Kažopádně jsem to zvládla obstojně. Ok nepočítám to F z Marketingu, který budu teďkom v ZS opakovat:D Ale zbytek jsem dobře zvládla. Ani jsem nedoufala, že bych měla Ačko a ono rovnou 2:D Ale tak koukám, nemám ani jedno B:D Tak to je ovšem děsný:D Takže se můžete pokochat mýma předmětama. Některé z nich byly fakt zážitek:-p a byl to boj je udělat.

Anna Paquin and Stephen Moyer - True Blood Press Conference

26. června 2012 v 13:16 | Janiss |  True Blood
Anna se Stephenem se zůčastnili Konference True blood v Beverly Hills. Nemám tucha co tam na tý konferenci dělali, protože jediný info z tý akce jsou fotky a toť vše. Takže se musíme spokojit jen s tím:)
Každopádně Anna bríško hezky vystavuje:) A je docela škoda, že nosí pořád tu černou, vážně ani ona ji už nezeštíhlí:D Ale jako jo černá ji sluší o tom žádná, ale trocha barvy by taky neuškodila :))


Star Trek

25. června 2012 v 12:42 | Janiss |  Filmy
Star Trek už pár let jde mimo mě, tak před 15 roky jsem na to ráda koukala, ale přitom teďkom si vůbec nepamatuju vo co go. A když to uvidím v telce okamžitě to přepínám.
Ale konečně jsem koukla i na film z roku 2009. Mno měla jsme na to 2 tahouny, za prvý jsem konečně to chtěla vidět a za druhý Zacharyho.
No film se mi líbil. Dobré akce, příběh atd.. Ale furt jsem si říkala, koho mi ten Nero připomíná? A jeho poslední scéna a já jen aaaa to je Eric Bana:D jo říkejte mi blesk :D
Takže já film doporučuju jak fanouškoum Star Treku tak nefanouškům :))

Kdo v tom hraje:
Chris Pine, Zachary Quinto, Eric Bana, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, ...

O čem to je: (ofic.text)
Zapomeňte všechno, co víte! Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum - J. J. Abrams - přináší na stříbrné plátno zcela nové sci-fi dobrodružství. Star Trek, jak ho ještě neznáte. Příběh pojednává o první výpravě mladé posádky na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. Jejich cestu doprovází spousta akce, humoru a vesmírného nebezpečenství. Nováčci musejí nalézt způsob, jak zastavit padoucha, jehož honba za pomstou ohrožuje celé lidstvo. Osud Galaxie spočívá v rukou dvojice zapřisáhlých nepřátel. Jedním z nich je James T. Kirk, nezvedený venkovský kluk z Iowy a milovník života "na hraně". Druhým je Spock, vychovaný ve společnosti, která staví na logice a odmítá veškeré emoce. Divoký instinkt se střetne s chladným rozumem, ovšem pouze jejich spojení provede posádku bez úhony velkým nebezpečím, které představuje pomstychtivý Nero. Kirk a jeho bližní se odvážně pustí tam, kam se dosud nikdo nevydal…

Supernatural - I'm alive, I don't wanna die

24. června 2012 v 20:18 | Janiss |  Videa
Mno pravděpodobně Vás toto video nebude zajímat:D Ale mě se děsně líbí, je k tomu úžasná písnička a je to výborně sestříhaný:) Supernatural je moje druhá láska a jsem děsná, že se tomu moc tadyk nevěnuju, takže aspoň po dlouhý době zase nějaký video k SPN :)


Anna Paquin, Alexander Skarsgard, Stephen Moyer, Joe Manganiello - photoshoot Michael Muller

23. června 2012 v 22:37 | Janiss |  True Blood
Tak tento photoshoot znáte. Teda jednu fotku znáte pravděpodobně. Ty totiž byly v časopise EW, o kterém jsem psala Tadyk. Totiž až teď po takový době se objevily další fotky. Přesněji řečeno, kupa fotek. Takže i ty tu musím přidat, protože jsou úžasný:) Myslela jsem, že ten shot nafotili jen Anna, Stephen a Alex, ale dokonce i Joe, takže všichni osudoví Sookiini muži jsou zde :)


Authority Always Wins - s05e02

23. června 2012 v 10:17 | Janiss |  True Blood
Povím vám, jsem do toho už nějaka zamotana. Byla jsem přesvědčena, že Authority osvobodili Russela, jenže to vypada, že ne. I když pořád podezírám Dietera(starý německý upír), že o n v tom má prsty.
Dieter je tež vtipná postava, totiž ho hraje herec, který hraje v Supernatural Démona a "služebníka" Lilith. No a právě Dieter v tomto díle vykládat Billovi, že Bůh vytvořil Lilith první upírku a Adama a Evu vytvořil jen jako potravu. Toto bylo fakt divný:D Takový prolínání seriálů:D
Celkově scény v základně Authorit byly výborný. UV světlo v celách a mučící scény naprosto výborný. I když teda Bill při mučení vypadal jak přejetý morče:D
Sakra jak já fandila Lafayettovi, aby probodl Taru, ale nee Sookie ho musí sakra zarazit. Blbá Sookie. Killněte už konečně tu Taru někdo! Stejně ale myslím, že ji někdo na konci serie sejme a já budu nejšťastnější člověk :)
Požírání mrtvého vůdce smečky hmm zajímava scéna. To mě zajímá jak to vlci mezi sebou vyřeší, když Alcide odmítá být jejich vůdcem(bránit se může jak chce, stejně jím bude:D).
Bylo jasný, že ta mala od Luny se promění ve vlka. To tak bývá:D Každopádně je z ní krásný šťěňátko, hnedka bych takový brala dom:)
Flashback Pam a Erica byl úžasný. Takový ehm Jack Rozparovač:D Že mě ani nepřekvapuje, že Pam předtím než se stala upírem byla, ehm jak to napsat slušně, Prostitutka:D Ale čekala jsem, že tam bude přímo scéna, kdy ji Eric přemění a ne jen, že ji zachrání a nic víc.
,,Jasone já měl sex" joo Andy zase boduje:D a Jason s tím, že ofikne každou ženskou ve městě, už nikoho nepřekvapí. Spíš mě zaráží, že jsou ještě takové, které nepřefikl. Ale tak to beztak dožene:)
Aaa dejte pryč scény s Terrym. Ne nezajímá mě co provedl ve válce a proč se mu "duchové" pomstívají. Vždyť to jde úplně mimo děj jak knihy, seriálu a všeho upírského:D
Myslím, že Steve Newlin se stane jednout z mojich oblíbených postav. Bože byl to takový tupec, ale jak se stal upířím gayem tak je úžasný + kombinace s Jessicou je úžasná :)
Závěrečná scéna s Russellem byla výborná. Bože to je xicht, ale :D
Je ale poněkud zarážející, že Sookie se tam moc neobjevuje. Přece jen je hlavní postava seriálu a byla tam za ty dva díly děsně málo. No ne, že by mi to nějak vadilo :)


Breaking Dawn part 2 - trailer

22. června 2012 v 13:25 | Janiss |  Twilight sága.....
Tak trailer na druhou část Rozbřesku. Ok ten film má prostě dva tábory. Ti kteří Twilight ságu milujou a ti, kteří nenávidí ten poprask atd.. Já nejsem ani v jednom:D Ano prožila jsem si před pár lety Twilight mánii tak jako každý, ano mám knihy, viděla jsem filmy několikrát( v češtině jsem stále zvládla jen jeden díl a i to mi stačilo:D), ale už to není mánie pro mě.
Avšak je to jedna éra. Éra, která se zapsala mezi fanoušky. A proto, i když už nejsem tím posedla, půjdu na ten film do kina a možná i na tu půlnoční premiéru:)
No ale k traileru. Rozbřesk knihu jsem tak trochu celkově zavrhla. Prostě upíři jako Xmeni se schopnostma byli na mě už moc:) Jediný z knihy, jak pořád tvrdím, je nejlepší porod Belly a zlomení páteře. No a to už bylo v prvním díle, takže bych se neměla na co těšit v druhé části. Jenže těším. Těším se na boj mezi Cullenovýma a Volturinovýma. Já ráda boje:) A konečně tam bude snad hodně Jaspera a Carlisleho, takže jo, na to se těším:)
Podle traileru a fotek mi mala Renesmé není moc po chuťi. Nevím proč:D Asi jsem si ji představovala víc "pěknější". Nevím čím to je:) Každopádně Bella vypada jako upír lépe než Edward :D Kadeřnice se na něm pořádně vyřádila:D
Hmm možná to je jediný trailer, na který kouknu a zbytek se nechám asi překvapit:) Každopádně do listopadu, kdy je premiéra je ještě hoodně času:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!