Červenec 2012

Marná lásky snaha

31. července 2012 v 13:51 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Pokud někdo neznáte tak hra od Williama Shakespeara, kterou jsem viděla včera na Shakespearovských slavnostech:)
Musím říct, že na takovém "divadle" jsem byla prvně. Teda vlastně naposledy jsem divadelní představeí viděla na záklace:D Takže jsem od toho moc nečekala. Zvláště jsem ani nečekala, že by přišlo moc lidi a šup pomlau celý Letní kino plné. To jsem čuměla jak puk.
Hra každopádně byla naprosto výborná. Bože jak já se nasmála. Už jsem myslela, že kámoška vedle mě z toho smíchu porodí:D Bylo to vážně dokonalý. Nemluvě o Rudovi ( z Ostravy) ten byl výborný. Samozřejmě improvizoval na naše město a tím toho druhýho herce tak rozhodil, že on nevěděl, která bije:D Pak byla další improvizace a to Ruda a další herec se svíjeli smíchy a ten jeden herec ani za boha si nemohl vzpomenout na svůj text. Asi takových 5 minut se snažil vzpomenout a pak to zahrál do outu až si vzpomenul a hnedka prohlásil, že mu to dalo vážně zabrat a šup hrálo se dál. No naprosto výborný. Vážně pokud to u vás bude hrát tak doporučuju si na to zajít:)
Je fakt, že tento kulturní zážitek byl výborný, ale na příští rok se připravíme lépe. Totiž byla kosa:D Takže příští rok si sebou musíme vzít termosky s kafem a hlavně deky. Njn jsme to podcenili trošku:D Ale tak nevadí, užili jsme si to tak či tak. A grupa od divadla dostala obrovský dvojitý potlesk:)
Jinak to hrálo 3 hodiny a začínalo to o půl 9 večer:-p takže o půlnoci jsem šla sama domu a jak na potvoru mi přes cestu přeběhla černá kočka. No já myslela, že mě trefí:D Ale tak došla jsem do v pohodě :)


Lord of the Rings in 99 Seconds

30. července 2012 v 9:35 | Janiss |  Videa
Před rokem jsem vám dávala video Harry Potter v 99 sekudnách. Tentokrát pro vás mám Pán Prstenů v 99 sekundách.
Musím říct, že se mu to o5 děsně povledlo. Ale teda je to v 99 sekundách, ale nějak mi to připadá kratší než HP:D Divný no:-p


Jaký je Eric Northman?

29. července 2012 v 9:44 | Janiss |  True Blood
Pokud koukáte na True blood tak všichni víte, jaký Eric je:) A vlastně proč ho miluju:D Tadyk vám jen dávám ukázku gifu z Tumblru, které ukazují, jaký Eric je:)
Zahajovací ceremoniál - Olympiáda 2012

28. července 2012 v 11:51 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Musím říct, že to bylo naprosto dokonalý. Jo bylo to děsně dlouhý, protože ty země se doslova plahočily:D ale bylo to úžasný:)
Bond James Bond. Zakomponovat 007 do Olympiády, výborný:D Nemluvě o roli Královny a její následný skok padákem :D Taky Mr.Bean mě dostal. o5 nezklamal:D
A pak to už fičelo:)
Začátek historie Británie, včele s hercem Kennethem Branaghem ( prof.Lockhart z HP), následná revoluce, která dala vzniknout olympijským kruhům.
Británie je zemí, která má tu nejlepší zdravotnickou péči a hlavně péči o nemocné děti, takže na plac přijely lehátka s dětmi a motivem byly pohádky a příběhy. Takže nesměla chybět J.K.Rowlingová, která předčítala z Petra Pana. Do toho se zhmotňovaly obavy dětí, jako jsou bubáci, Hook z Petra Pana, Cruela de Vill, Srdcová Královna a šup obrovský Lord Voldemort. Proti němu nepřišel bojovat Harry Potter ale stovky letících Marry Poppins. Bylo to úžasný. Poté byl průřez hudbou Británie a technologiemi.
Následně už pochodovali reprezentanti zemí. Povím vám, kurňa takové země, o kterých jsem v životě neslyšela :D Samozřejmě jsem čekala hlavně na Českou republiku. Aaa Česko vyšlo a já čuměla jak puk :D Tímto momentem se Česko rodělilo na 2 tábory. Ti, kteří nenávidí reprezentaci za ostudu co udělali s holinkama a na ty, kteří je zbožňujou za jejich recesi a vtip:D Britský humor? Ne, Český:D
Mě se ty gumáky děsně líbily. Sranda musí být. Hry nejsou jen o sportu, ale taky o zábavě. Češi jen ukázali, že jsou připraveni na anglické počasí :D
Po víc jak hodině konečně měl být zapálen oheň. Všichni napnutí kdo zapálí pochodeň. Beckham přijíští na člunu, takže on ne, pak nějaký slavný veslař běží s pochodní, takže on taky ne. Takže sakra kdo? A šup pochodeň zapaluje budoucí britská generace sportovců. Výborný výběr a originální:) Nemluvě o té symbolice:)
Takže olympijská pochodeň hoří. A začíná svátek sportu a všichni si zazpívali Hey Jude s Paul McCartneym, kterému nešel mikrofon:D No stane se, ale zvládl to:)
Takže Čechům a i Slovákům přeji jen hodně štěstí :)

A teď co se dělo kolem Olympiády. Totiž Twitter a Tumblr se rovnou zbláznil:D Krom těch vtipných obrázku Královny (v Cč), tak se Tumblrem šířila podstatná a znepokující zpráva - He is Back!! :D Ano Lord Voldemort je zpátky:D A taky bylo úznáno, že Olympijský ceremoniál se stal Multi fandovský ceremoniál:) Jen mi povězte, kde se ztratil Tolkien a jeho Pán prstenů?Deborah Ann Woll - photoshoot for Selt

27. července 2012 v 14:15 | Janiss |  True Blood
Deborah nafotila pro Self fotky nebo spíš reklamu na hippies módu.
Fotky jsou úžasné:) Musím říct, že Deborah jako Hippies by byla úžasná:)) Mě se vždy hippies móda líbila a lituju toho, že jsem v tý době nežila:) Bože bych se vyřádila:D


In the beginning - s05e07

26. července 2012 v 23:11 | Janiss |  True Blood
Týden od týdnu bojuju sama se sebou, abych nepřeskakovala scény s Terrym a nebo s Arlene. Vážně se sebou bojuju, ale říkám si, sakra aspoň jednou na ně kouknu:-p To je prostě nehorázná nuda a je mi jasný, že to píšu každý týden. Ale vážně to tak je:) Vlastně snad jediný důvod proč na True blood ještě stále koukám tak je stále to stejný, Eric, Pam, Jessica, Authority a toť vše. Vždyť i Sookie není to co bývávalo a asi ji šplouchá na maják. Nemluvě o tom, že těhotenství Anny jde na Sookie vidět. Nemyslím zrovna břicho, ale ta její unavená tvář atd.. Ok to nezakryje, ale mohli s ní trochu něco udělat. Podotýkám, že to je 7 díl. A 12 díl(poslední) bývá zvykem točit v červnu. Tak to by mě zajímalo jak bude Sookie vypadat v tak pokročilém těhotenství od Anny. Mno fanoušci nahé Sookie mají tuto sérii utrum:) Ale teď už k ději tohoto dílu:)

Bavil mě strach Billa o Erica:) Jsem nečekala, že bude mít o něho takový strach:) Každopádně mě Russell překvapil, že se Erica nesnažil zabít jen mu dal za vyučenou :) Ha Bill s Ericem vůbec neměli tušení kdo v tom komplotu s Russelem jede. No já Salome podezírala a jen se mi to potvrdilo. Výborná scéna Nora versus Eric:) Salome pronásledovala Erica s Billem? Sakra jsou to upíři jak je možné, že ji neslyšeli/necítili? Pak ten postej Erica, že se k ním nepřidá, že věří v soudržnost lidi a upíru a Billův stejný postoj a pak jejich připravenost na pravou smrt aaa výborná scéna:D Russell se sklidnil a je z něho hodný beránek? Nevěřím. Šup Dieter je kaput. Bože nesnáším je:D Prvně toho herce zabijou v Supernatural a teďka i v True blood, to mi dělají naschvál :-p Aaa pití krve od Lilith:D No tak nejlepší scéna:D Eric: je to jen krev, my jsme upíři, nám to nic neudělá.... šup jsou našrot:D
Alcide krásně cvičil na boj o Alfa smečku:D Mno nevím jestli zrovna takové prakticy, které nacvičoval použije:D
Sookie a víly, to je kapitola sama o sobě. Ok Sookie si vybijí baterky? Může být normální člověk? WTF?:D Dobře nedivím se, že o tom Sookie přemýšlí jestli se vybít baterky a nebo je dobít:) A Sam ji zrovna taky moc nepomohl, když ji řekl, že by se svého Měňavce vzdal.
To nikomu z policejního sboru nepřišlo divný, že Sam si chodí po místě činu a všechno očmuchává?:D Policajti jsou natvrdli všude:D
Bože Hoyte je na ránu. S těma svýma kecama odsoudil Jessicu k smrti. Kecá jak ho zničila, ale to že ji stále miluje už nepřizná. Sakra to si neuvědomil, že zrovna udělal na Jessicu lov? Jestli ji Killnou tak se vážně pořádně naseru! Ale stejně by mě zajímalo proč ti hajzlové používají masku Obamy, proč on :D
Tak to vše kolem Lafayetta je trošku strašidelný:D Bože, že měla hlava Jesuse zašité rty ehm ok, ale živej Lafayett? Tak to bylo až moc drastický. Ale nečekala jsem, že to skončí tak jak to skončilo:D Ženská překvapila :)
Sakra Tara tančící u tyče? Dobrý ;) Pam vypadala úžasně:) To, že Tařina máma je bitch víme už od pár let, takže se nedalo čekat, že by Taru vzala zpátky. Moment Pam a Tara výborný:) Jen tak dál Pam :)
Jason krásně sejmul Jessicu a ona ho :D Jsou jak malí, stejně za sebou zase poběží :)
A poslední scéna. Božeeee to bylo úžasný:D Russell "zpívající", krvavý masakr, jen ta Lilith to kazila:D A pár vteřin Godrica a já štěstím poskakovala celý den :D Bože boží scéna. Boží Ericův vyděšený výraz :) Těším se na další díl. Protože podle mě, Godric chce po Ericovi ať sejme Noru. To mě naštve, ale bude to určitě boží scéna :)


Tribute for Harry Potter - Hallows

26. července 2012 v 14:50 | Janiss |  Videa
Tak tento song jsem si zamilovala. Teda spíš text:) Já mám ráda songy s takovýma textama na seriály/filmy:) Tentokrát jsem našla text s tématem Hp a musím říct, že ten text naprosto sedí :) Všem doporučuju kouknout a sledovat titulky toho songu:) Od pátku mi to tu hraje pořád dokola:) I když mi z tý melodie hrabe, protože to je melodie od songa Halo od Beyonce:)


V rytmu stepu ( How she move )

25. července 2012 v 9:28 | Janiss |  Filmy
Ok ten film je takový průměrnej. Moje lákadlo toho filmu byla Rutina. Kvůli ní jsem na to koukala, protože ji znám jen jako Taru z True blood. Každopádně jsem nečekala, že Step není jen Step. Ale dá se z toho udělat taneční soutěže. Taneční prvky ale byly výborný:) Jako jo i se mi to líbilo:) Ale to, že tam hraje Nina Dobrev a je v titulkách mě dostalo:D Já ji prvně neviděla a musela jsem si to najít. Ona tam byla tak vteřinu možná 2:D

Kdo v tom hraje:
Rutina Wesley, Clé Bennett, Mya, Boyd Banks,....

O čem to je: (ofix.text)
Tento mimořádný taneční film v divokém rytmu pouličního tance se skvělým soundtrackem vypráví příběh talentované mladé ženy, která vzdoruje pravidlům na cestě k uskutečnění svých snů. Ale síla okolností jí donutí vrátit se na místo, odkud tak složitě utíkala. Uvědomí si, že jedinou možností jak se z tohoto prostředí nadobro osvobodit je vyhrát velmi náročnou soutěž Step Monster Contest.

Hopeless - s05e06

24. července 2012 v 20:16 | Janiss |  True Blood
Naprosto výborný díl. Čekala jsem, že někdo umřít musí, ale že to bude zrovna On to mě nenapadlo. Takže jsem na konci seděla na křesle s otevřenou pusou a vzpamatovávala jsem se z toho šoku:D
Tak a jedem popořadě.
Jasně temná budova, zničeho nic řev, vlci se objeví tak proč by se Sookie nerozběhla do té tmy:D Njn blondýna :D
Sakra Bill měl nechat Erica probodnout Russella a byl by konečně klid. Ale to nee Bill se zase do toho plete a nezabijou ho. Magoři, stejně tak Authority. Jdou si pro ně, ale nezabijou ho. Dobře jim to co následovalo. I když teda krásná oslava to bylo, dokud se to nezvrtlo:)
Téda Bill se krásně loučil se Sookie, když ji "hypnotizoval". A taky Eric krásně hypnotizoval Alcida. To jsem nečekala, že přes jeho krev ho dokáže zhypnotizovat. Fakt dobrá scéna.
Ok tak jak je možný, že Tara nakopala zadek Jessice? Vždyť Jessica je o víc jak rok starší? Ok tak to bylo trošku nedomyšlený, ale výborná scéna to je. Pam tam vypadala úžasně, Hoyte děsně :D
Každopádně ty kecy, že upír zabil rodiče Jasona a Sookie mi pijou krev. Sakra vždyť to mají být víly kdo je zabil:-p
Ha Sookie se probrala s kocovinou a Alcide jakbysmet:D Dobře jim tak:D Ale scéna, kdy Alcide leží v Sookiině růžové postýlce je boží :D
To, že Sam přežil tu střelbu bylo jasný, ale že i Luna? Tak to jsem vážně vůbec nečekala. Ale aspoň Sama napadlo se konečně s Andym spřahnout, aby ty parchanty chytili :)
Aaa Terryho linku přeskakuju, je to nudaaaa :D
Ták a znova máme Vílý bordel :D Sookie se tam krásně oháněla a taky se ani nedivím, jak to s ní skončilo.
Jak jsem psala nahoře, celokvý dil byl naprosto úžasný:) Jen tak dál:)


Dracula

24. července 2012 v 8:39 | Janiss |  Čtenářský kout
Dracula mi dal vážně zabrat. Četla jsem ho od čtvrťáku kvůli matuře, takže ehm přes 3 roky:D Njn stydím se, ale to byla strašná nuda:D Kdo by řekl, že takové základní upírské dílu bude děsně nudný:D Taky celé to pojetí bylo takový zvláštní. No kdo by čekal, že ve knize bude Dracula jen tak mimo :D Jako fakt nuda. Ok tak ke konci to už bylo i napínavý, ale celkově slabý.
Pro milovníky upíru(typických upírů:D) doporučuju přečíst. Už jen pro přehled, jak ten kult upírů vznikl:D Ale jinak není potřeba to číst :D

Jinak obrázek te knihy je jiný než jsem měla já:D Já ji měla půjčenou od kámošky z nějaké speciální edice autorů:)

Obsah knihy:
Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších děl klasické hrůzostrašné literatury, dodnes jeden z nejznámějších bestsellerů tohoto žánru. Autor důmyslně rozvíjí příběh upíra z karpatských lesů, který těm, jež ho chtějí zneškodnit, způsobí sérii katastrof a mnohá léta sužuje pochmurný kraj kolem polorozpadlého hradu, v němž se usídlil. Vyprávění o jeho řádění je psáno formou deníkových záznamů skupiny přátel, kteří se vydali upíra zničit, a snaží se nevybočovat z mezí reálně vyhlížejících příhod.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!