Říjen 2012

Každoroční dýně :)

31. října 2012 v 17:22 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Kouknete do Kalendáře a vidíte, že dneska je Halloween. Miluju tento svátek a za pár hodin na sebe navlíknu masku a půjdu na Halloweenskou párty (zítra report nejspíš:).
No ale s Halloweenem souvisí i dlabání dýní:) Zrovna před chvilkou jsem je dotvořila:)
Tento rok jsem udělala takovou bezzubou. Prostě nic strašidelnýho, ale každopádně se mi líbí:) Dokonce neteř si vymyslela, že chce žluté oči, takže jsem její dýni krom dloubání a vyřezávání ještě svlíkala z kuže. To byla piplačka vám povím:) Ale povedlo se:) Vám, ale ukážu jen toho mýho "Bubáka" :))
A taky pro vás mám jedno Halloweenský video s "Alexem Skarsgardem" a jeho bratry a přáteli. No mě dost pobavilo :D
Takže Happy Halloween :)


Kristin Bauer se účastnila psí nadační akce

30. října 2012 v 20:14 | Janiss |  True Blood
Přestože má Kristin hodně práce se svýma nadacema a hlavně se svým dokumentárním filmem - Out for Africa. Přesto si našla čas a zůčastnila se této nadační akce, která byla věnován psům a kočkám. A protože se to uskutečnilo pár dní před Halloweenem tak psíci měli kostýmy :)
Jako já nejsem moc fanoušek oblékání psů do oblečku, ale musím přiznat, že se mi ty kostýmy anděla je pěkný :) Teda, ale barvit psy to je už fakt hnus :-p
Každopádně Kristin to seklo, jako vždy a přišel s ní i její muž Abri:)


Joe Manganiello v zákulicí na Cirque du Soleil “Totem” v Atlanta

29. října 2012 v 20:42 | Janiss |  True Blood
Nemám sebemenší tucha co tam Joe děal :D Každopádně mu to seklo (ok jako většinou vždy :)) Teda musím říct, že snad poprvé ho vidím ve svetrovém véčku :)
Jinak Joe teďka natáčí film v Gruzii. Film se jmenuje TEN, který je o členech elitní pracovní jednotky DEA ( ne nemám tucha co to je :D).


Upírské klany

28. října 2012 v 17:17 | Janiss |  Twilight sága.....
Popravdě nebýt to tak na obrázcích rozepsaný, tak ani nevím, kdo kde kam patří a jak se jmenují. Je to doba co jsem to četla a jednou to fakt stačilo:)
Pořád jsem nějak Meyerové neodpustila, že z konce Rozbřesku udělala X-men show. No ale o tom psát nechcu:)
Jo na tu část s jinýmy upíry se i těším, teda hlavně na Garretta. Kurňa ani nevím proč, ale hnedka mi padl do oka. I když teda moc si nepamatuju jeho schopnost. Neumí něco s vodou nebo větrem? Mno těžko říct.
Klan, který nemůžu ani vystát je Rumunský. Už tehdy mi připomínaly kámoše Drakuly:D A jak vybrali ty herce a ten blondák aaa no fuj:D
Každopádně udělali dobře ten rozpis klanu a já si aspoň něco trochu díky tomu připoměla :)Expendables: Postradatelní 2

27. října 2012 v 13:26 | Janiss |  Filmy
Jak já se jen na ten film těšila, jenže mi to v záři nevyšlo na něj jít do kina. Ha, ale ve čtvrtek jsem už na něj byla. Taky se mi poprvé v kině stalo, že jsem seděla a držela si uši ať neslyším trailer Hobita:D ale to je jiná:D
Bože ty lidi jsou tak debilní. Proč chodí na takový film, který nepochopí? Já vyrostla na starých akčních filmech, na starých akčních hrdinech, takže pokud byla nějaka poznámka/hláška z těch filmu ve filmu, tak jsem se válela smíchy. Ti lidi..NIC! Vůbec NIC! Chápete to? Bože takové lemry ti lidi.
Tak už k filmu. Byla to děsná hovadina, když si uvědomíte, že to vůbec nedávala smysl. Třeba, že od letadla jelí 7 hodin a přespali v nějakým městečku, ale šup náhle jsou v letadla:D Ale tak o tom ten film není :D Je o starých hrdinech a hláškách, boji a vtipných scénách. Tak jsem se už dlouho nezasmála.... ,, I má bota je větší než to auto" Arnold na auto co přitáhl Bruce. ,, Já se vrátím" ,, Ne, ty ses vrácel už hodněkárát, to já se vrátím" Arnold a Bruce. ,, Slyšel jsem, že tě uškla kobra" ,,Jo po 8 dnech umřela" Sylvi a Chuck. ,,Chybí tu ještě Rambo" Arnold... Jsem čekala, že Sylvi vytáhne šátek a zaváže si ho kolem hlavy:D Bože fakt to byl nářez hlášek:D
Ani nemusím povídat, jak bylo úžasné vidět Sylvestra a VanDamme bojovat spolu. Sakra jsem chvíli nevěděla komu fandit:D Ale jo nakonec jsem fandila "Rockymu" :D Po konci boji jsem měla nutkání tleskat, sakra, ale nikdo nezačal :D
Ale co mě naštvalo tak to, že Liama zabili tak ze začátku. Sakra on se do party tak hodil :) I když teda jeho zabití v provedení Van Damma bylo výborný, o tom jako žádná :)
No a to obsazení:) Jo stara dobrá parta:) Takový záchvat, když vylezl Chuck a Jean-Claude. Můžeme si dělat z Chucka srandu pořád, ale je to prostě klasika:D Jsem ráda, že tam byl i otočka s výkopem od Jeana, jen Chuck ji tam neměl. Tož škoda no:) Ale tak nevadí.
Doufám, že do příštího filmu dají i ostatní akční hrdiny. Sakra vidět Liama Neesona, Wesleyho Snipese s Antoniem Banderasem hmm to by byla krása :))
Každopádně slogan filmu je naprosto trefný, jednoduše - Jako za mlada :)

Nominate True blood - People's choise awards 2013

26. října 2012 v 15:42 | Janiss |  True Blood
Ták byly otevřeny nominace na People's choise Awards. Musím říct, že je tam dost dobrej výběr. Ale já vás spíš nabádám na hlasování pro True blood:D Jo možná i pro hlasování na Potterheads (sakra potterovci by si taky už něco zasloužili):)
Já se přiznám, že jsem hlasovala jinak než bych hlasovala normálně:D Protože vím, že většinu vyhraje The Vampire Diaries (kdyby tam nebylo True blood tak mi to nevadí), takže pro ně jsem ani jednou nehlasovala a k True blood jsem dávala úplně pro mě cizí seriály :)
Takže True blood tam jsou ve 3 kategoriích: Favorite premium cable Tv show, Favorite scifi/fantasy Tv show a Favorite Tv fan following :) Takže pokud máte rádi TB tak šup šup hlasujeme :)

zdroj obrázku: trueblood-online.com

Lidé se chvástají velkolepými činy, i když za ně nemohou jejich velkolepé plány, nýbrž jen náhoda.

25. října 2012 v 13:54 | Janiss |  Různé žvásty
Jsem nemocna, o5:-p Už mě to nebaví. Dokonce kvůli nemoci jsem si nechala ujít Československou párty. Jediný co mě uklidňuje, že i zbytek holek byly nemocné, takže tam nešly:) Fakt katastrofa. Nejhorší je, že se to furt nelepší:-p Ale musím se uzdravit do příští středy sakra. Je Halloweenská párty a já tam chcu jít:) Takže teď přemýšlím nad kostýme.
Inspirace nikde. Sakra proč mě něco nenapada? Jediný co mě napadlo tak Zombie klaun. Jo postavím se svému strachu z Klaunu:D A nebo ještě Zombie pirát. Mno uvidím na co příjdu do středy :-p Máte nějaký nápad na kostým??:D
Hele a píšu seminárku na téma Zooterapie, máte někdo s ní zkušenosti?
Jinak dneska jdu do kina. Držte se pevně jdu na Postradatelné2. Ano ano teprve teď jdu na to. Ale já za to nemůžu, že předtím nebyl čas:D A dneska večer ( je to na 8) už fakt musím, protože to je poslední den kdy to hrajou. A takový film si přece nemůžu nechat ujít:) Jen doufám, že nás tam táta zaveze a zpátky pojedem busem. Myslím, že bych se o půl 10 v noci a v kose nedobelhala domu:D Nebo spíš bych se dobelhala, ale padla bych za vlast :))) A taky je to poslední návštěva kina před Rozbřeskem a Hobitem, protože naše kino se od listopadu uzavírá. Hip hip hura budeme mít normální sedačky a ne takové ty dřevěné komunistické:D Ano pokrok nás dostihl :D
Tak to je asi ode mě vše. Za chvíli letím ke kámošce, abych ji vysvětlila Twitter a jak tam založit profil firmě. Ještě, že bydlí o patro výš než já, takže tam dobelhám ve vytahaných teplácích a staré obrovské mikině. Doufám, že nikoho po cestě nepotkám :D

Harry Potter: 7 stupňů popírání

24. října 2012 v 11:37 | Janiss |  Harry Potter
Představte si, že se vrátíte pár let (přesněji víc než pár:D přes 10 let zpět) a čtete poprvé knihu Harryho Pottera. Určitě jste taky nesnášeli Snapea. Jenže pak se vše začlo vyjasňovat a před pár lety, když jste četli poslední díl knihy a přečetli jste si: Look at Me a následně After all this Time... Always (anglicky to prsotě vše zní lépe:D), tak jste propukly v zoufalý řev, proč zrovna on musel umřít:D Takže obrázek, který jsem ukradla z Tumbrlu, je naprosto trefný a přesný :)


Warrior

23. října 2012 v 14:58 | Janiss |  Filmy
Naprosto úžasný film. Jo lákadlem pro mě byl po Batmanovi Tom Hardy, takže jsem chtěla vidět hlavně jeho:) Příběh i pojetí bylo naprosto úžasné. Nemluvě o těch ukázkách různého boje. No krása. Tom měl ty svoje Banove ramena:D Bylo jasný, že ti dva bratrové se musí v tom ringu utnout, jen jsem netušila, kdo z nich vyhraje. Vlastně já sama bojovala se sebou komu fandit:) Fakt jsem si nemohla vybrat. Každopádně to bylo děsně napínavý a já seděla před monitorem napnuta, jak kšandy :) Jediný kdo mi ve filmu vadil byl Nick Nolte. Nikdy mě v ničem moc nenadchl.

Kdo v tom hraje:
Tom Hardy, Joel Edgerton, Nick Nolte, Jennifer Morrison,....

O čem to je:(ofic.text)
Dva bratry, kteří se kdysi rozešli ve zlém, svede do jednoho zápasnického ringu potřeba vyhrát nejvyšší finanční odměnu v historii MMA. Bývalý mariňák Tommy a učitel fyziky na střední škole Brendan, ve strhujícím příběhu dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci a možná najdou i něco víc, než jen peníze... Tommy Riordan se po letech vrací do rodného Pittsburghu a požádá svého otce, někdejšího trenéra a nyní alkoholika, aby ho připravil na turnaj MMA, který výherci nabízí nejvyšší finanční odměnu v historii tohoto bojového sportu. Tommyho bratr Brendan, bývalý MMA bojovník, se také potýká s finančními problémy, proto se rozhodne pro návrat do amatérského ringu, aby zabezpečil svou rodinu. Střet, ve kterém se oba bratři musí postavit křivdám, které je kdysi rozdělily, je nevyhnutelný…

Deborah Ann Woll - Constables Ball Costume 2012

22. října 2012 v 20:16 | Janiss |  True Blood
Deborah neboli Jessica z True blood ukázala na svém oficiální facebooku kostým, který si oblekne na Constables Ball. Ten bál bych popsala něco jako předhalloweenská párty:D
Deborah se oblékla do kostýmu zdravotní sestřičky Imeldy Dreary.
Musím se přiznat, že jsem ji nepoznala:D Nebyl tam kousek jejího oka tak budu popírat, že to ona není:D Takže v tomhlec tom ohledu se maska naprosto úžasně povedla :) V cč máme fotku Deborah bez masky, tak můžete posoudit, jestli by jste ji poznali:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!