Cesta tam a zase zpátky aneb v Bonnu je úžasný Con

9. října 2012 v 21:39 | Janiss |  Různé žvásty
Ano jsem zpátky. Teda přijela jsem už v Neděli po poledni, ale byla jsem pořád kaput a ani se mi nechtělo to znova psát.
Popravdě asi ani všechno nenapíšu. Možná si už ani všechno přesně nepamatuju:D A ani si nepamatuju, jak to vše šlo po sobě, protože toho bylo vážně moc;) Tak omluvte, že to nemusí být chronologické;)

Moje cesta začla před 4 hodinou odpolední v pátek, kdy jsem vyrazila za holkama do Prahy. Tam se nás sešlo 9, ale cestovali jsme jen 7. No jen:D to je relativní pojem:D Usadili jsme se v Mekáči a tam trčeli tak 2 hodiny. Hlavně jsme drbali, ale o to tu nejde:D
Před 23 hodinou jsme vyrazili na Florenc na autobus. Hnedka jsme měli spoždění:D No jak jinak, že :D
V buse to bylo krušné. Ne už jsem prostě stara na toto cestování :D Ale přežili jsme to:)
Ani nevím v kolik přesně jsme vystoupili v Bonnu, ale cestovali jsme kolem 10 hodin. Takže myslím, že něco po 9 jsme přijeli.
Minulý rok jsme přijeli později, takže teď nás dostalo, kolik lidi tam u registrace bylo. Plus se čekalo ještě na tašky. Ano o5 jsme dostaly úžasné Ringconovské tašky. Tentokrát jsou takové velké a velice praktické:) V nich bylo hodně věci, jako různé prospekty, programy, noviny, pohledy z Hobita(úžasné), visačky atd... S nadšením jsme do tašky narvali své budny a vyrazili vzhůru k zážitkům:)
Tak nějak nečekaně nás něco táhlo, že se půjdeme podívat do druhého patra na program. Příjdeme tam a tam rudým nápisem na obrazovce Kristin Bauer photosession now!!! My na to čuměli jak puci pár vteřin. Totiž Kristin neměla mít ten den shoot, za což jsem fakt nadávala a stěžovala si na FBstránkách Ringconu:D Takže rychlý pohled na Sammy a začli jsme utíkat:D Ano utíkat:D Doběhli jsme do maličké řady a měli jsme 5 minut než to začne. Jenže jsme s holkama začli panikařit. Vždyt jsme cestovali tolik hodina teď se máme jít fotit? Šílenství:D Takže s Kate jsme se rozběhli k záchodům se převlíct. To byla tež vtipná cesta k záchodům. Pořadatelům bylo jasný co děláme a proč tak běžíme, ale ti lidi co nám stáli v cestě :D Já běžela první a tam kupa lidi a já je málem sejmula se slovy Entschuldigung Entschuldigung a letěli jsme :D Ale jo stihli jsme to. Takže udýchané jsme doběhli zpátky do řady, pak zaplatit a už ode dveří jsem viděla Kristin. Bože my byly ohromeny jak úžasně vypada a jak je maličká a chudá. Když si představíte jak je mala a chudá a stojí proti Alexovi v True blood. Dobrej kontrast :) Byl takový chvilkový fanmoment, když jsem si uvědomila, že já budu stát vedle ni, tam kde před dnem stál Alex :D Každopádně uvnitř to šlo rychle. Odložit bágly, odezvdat lístek, pak jste přistoupili k takovému motorkářskému pořadateli. On byl boží, takový starý, kupa svalu, potetovaný, brýle sluneční, užasný chlap a děsně milej. Vždy vás chytne kolem pasu a přimáčkne si vás k sobě, jen at nevlezete do záběru někomu jinému. Fakt to byl milej sympaťák :)


No ale teď ke Kristin. Já už byla na řadě, takže takový to obyčený Hi...Hi... já úsměv jak debil:D vyfoceno, poděkování a šlo se. Bože já miluju její Thank you. Aaaa ona to říká stylem, jak to říká v posledním díle True blood Ericovi, když ji přišel zachránit. Bože to mě málem sejmulo, když mi to tak řekla aaaaaaa :D Byla prostě naprosto úžasná :)
Takže teď fotka s ní, ok vypadam jak debil ale podotýkám cestovala jsem přes 15 hodin a měla jsem 5 minut připravit se na fotku :D Takže to berte v potaz :D Nečumte na mě, ale hlavně na Kristin, jak tak je úžasná :))


Po Kristin jsme vyrazili se trochu ehm zkulturnit:D Potom jsme šli rovnou na focení s Natalii Tenou. Natali tam už měla teda více lidi než Kristin, ale zase to bylo děsně hektické. Totiž ten fotograf byl debil:D A všechny tam rozhodil, nikdo nevěděl co dělat a kdy jak co dělat. No prostě debil. I Natali pil krev. Takže já tam přišla řekla typický Hi, ona mi podala ruku a přitáhla mě k sobě:D Doslova přitáhla. No a cvak. Bez přípravy:D Takže na tý fotce vypadam jak debil, nebo jak někdo koho tam narvali donucením a nechce se fotit :D


Pak jsme vyrazili na Panel od Daniela Gilliese. Jako sobotní lístky jsme měli místo sezení na balkoně. Vidět šlo dobře, ale fotit se nedalo. Teda dalo, ale to jste museli mít výborný Zoom a foťák, který vám dobře fotí bez blesku:D Ještě, že Kate dobrej foťák měla, takže dole uvidíte fotky:)Panel byl dobrej. Je fakt, že jsem všechno nerozuměla, ale něco jo. Třeba jak se ho někdo ptal, jakou jinou postavu by si v TVD zahrál. A on pořád přesvědčeně tvrdil, že Elijaha a pak že i sexy Elenu. A nebo potom, se ho ptali, že Damon/Ian má svůj speciální tanec, tak jaký je jeho tanes. No to kdyby jste viděli, co začal dělat. To jsme byli pod židleme a váleli se smíchy. Je mala pravděpodobnost, že by jste to našli na youtube,protože tam se natáčet nesmělo. Ale je to vážně škoda, že to neuvidíte:)
Po panelu jsme vyrazili na shoot s Danielem. Řadu měl fakt krásnou:) Všichni jsme byli natěšení a nikdo si ani nevšiml (krom mě), že naproti nás se prochází Iain Glen z Game of Thrones. Nevšímaví lidi :D K Danielovi. My se těšili, že bude mít to úžasný tričko na sobě, jenže on si na něj vzal ještě koženou budnu. Jo trochu nás to štvalo, ale přesto vypadal naprosto úžasně. Už jak jsme stály s holkama v řadě a viděli ho na place, tak se nám podlamovaly kolena. Bože vypadal úžasně, byl úžasný :D Já zase šla první. Proč furt chodím první?? Tak jsem k němu šla. Typické Hi a on na mě Dankeschön. Tak to mě vykolejilo, proč mi říká Díky, když mu říkám Hi:D No to se nepovedlo:D Ale tak možná proto, že jsem mu jako jediná podala rovnou ruku:D Tak jsme si k sobě stouply a objali se. Bože on byl úžasný:) Jsem mu pak poděkovala a šla o kousek dál a čekala jsem na Sammy s Klárou a na náš fangirls moment:D Bože než jsme to rozdejchaly:D On byl tak úžasný, milej, užasnej a ta fotka je naprosto boží :)) Aneb moje nová profilovka na FB:D
Líbí se mi na té fotce, že já stojím v tý světly části a on v tý tmavý. Takový dobro versus zlo :D Aaa je úžasný :D


Po Danielovi nemám sebemenší tucha kam jsme vyrazili:D Řekla bych, že jsme se šli najíst někde, ale fakt nevím :D Tak popojdeme dál. Co asi tak mohlo následovat.
Jo už vím, šli jsme si vyzvednout fotky a šli prohlídnout stánky s fanvěcma. Bože stánky zase úžasný. Jo stánek s Twilight ságou byl naprosto prázdný, nikod tam nechodil:D Pak tam byl stánek s Hobbitem, úžasné věci tam měli. Pak prsteny, meče, hračky, trička, sklenice. No všechno možný. Pak stůl s mincema, lebkama a nápisem Welcome to Tortuga:), pak kostýmy, knihy, řetízky, přívěšky, dvd, ručně vyráběné bloky, hrnky, láhve, boty, oblečení, autogramy, fotky, zbraně, atd... Prostě krása. Z každého fandomu by jste tam něco našli. Já hnedka hledala z True blood a našla jsem úžasný hrneček a úžasnou termosku a tričko Fangtasia. Tričko,které už pár let chcu. No a vono bylo malý, malý:( No nenasralo by vás to?! Tak jsem si ho nekoupila, ale koupila jsem si tu termosku a pak přívěšek na klíče(viz.fotky). Takže s tím jsem spokojená:).
Pak jsme šli do místnosti, kde jsem se strašně moc těšila:) Byly tam obrovské sochy či figurky já nevím jak to pojmenovat:) Obrovský Skřet, nějaka potvora, Gimli a Vlkodlak. Pak stánek s elfskýma ozdobama. Potom velká hlava Šmaka neboli draka z Hobita, stánek Legend of the Seeker a potom, potom obrovská Bitva o Helmův žleb a Hobitín. Jo na toto jsem se přesně celý ten rok těšila. Až uvidím zase ty malé figurky:) Krása to byla:) Zase jsem Theodena našla, ale Legolase s Gimlim ne:D A ani Aragorna jsme pořádně neuměli identifikovat. Ale v Hobitíně, byl Gandalf, Bilbo a i Frodo:) Krása prostě :) (viz.fotky a video). Pak jsme šli z těch místností ven a to jsme šli kolem velké brány, která vedla do Mórie a tam za ní staly všichni Trpaslíci z Hobita:) Pak tam byly Frodo, Pipin, Smíšek a vy jste tam mohli dát hlavu místo Sama. No výborné fotky :D Potom u toho byl obrovský stan, takový zvláštní. Uvnitř byly kožešiny a ozývala se hudba, takové bubny, ale ani jedna z nás neměla odvahu se tam jít kouknout:D Nevím asi jsme čekali, že na nás něco skočí:D
Pak jsme se rozhodli, že bychom mohli se jít podívat nahoru, že tam mají podepisovat Natalia Tena, Joe Dempsie a Jason Momoa. Ani jedna jsme od Natali a Joea nechtěli podpisy, ale tak proč se na ně nepodívat. A taky jsme nepočítali s tím, že Jason tam už bude. Tak jsme vyrazili a pozorovali ty dva. A vlastně jsme si je fotili, protože tam bylo dobré světlo a nikdo tam nebyl :) Musím říct, že jak se mi Joe v Game of Thrones nelíbí, tak tam mu to seklo :)
Holky se tam šprajcly u nich a já se šla podívat, jestli tam není náhodou Jason. A on tam byl. Bože další fangirl moment:D A nikdo kolem mě nestál, abych se s ním o to podělila:D Vypadal úžasně. Vlasy v culíku, černý tričko aaaaa krása a holky nikde:D Tak já letěla za níma, ať si pohnout, že Jason tam je a vypada naprosto úžasně:D A tak jsme se tam rozběhli. Jenže jsme mysleli, že tam prvně pouštějí zlaté lístky. Tak jsme tam tak stály a slintaly. A ten starý pořadatel (už jsem ho znala z minulého roku) si z nás dělal srandu, že nás tam nepustí a pak jen tak jako by nic, proč stojíme, že tam máme jít:D Pakoš :D Tak jsme šli. Já natáčela, holky fotili a pak naopak. Bože byl úžasný. Já k němu přišla a ta vedle něho( ta z pořadatelu) mi pochválila, že mám na fotce lísteček se jménem(všichni mi to chválili, že jsem připravena). Kate u Jasona zase držovala, protože mu vysvětlovala háček na T jako Káťa. Sestřelit ji málo :D:D:D Pak tam byla Sammy a pak já. Aaa jo padala jsem na kolena, ale držela jsem se pevně :D Proběhla ta normální konverzace Hi. Hi. a pak pronesl Janaaa, takovým úžasným hrubým hlasem. Aaaaaa. Byl úžasný. Vše je natočený:D I to jak jsem od něj prchala sotva mi podal fotku:D Bože kam já tak prchala?:D
Ták moje podepsana fotka od Jasona :))( miluju černobílé fotky)

Po chvíli jsme to vydýchali a šli zase dolu. Tam jsme si koupili lístky na autogramy. To bylo tež vtipný. Ještě, že měli tam obrázky těch hercu. Bo fakt nevím jak bych jim to německy/anglicky říkala. Takže já nakopovala stylem ukazování prstu a jen Craig, Daniel....:) Stoupli jsme si pak ke stolu a chvíli odpočívali. Sammy tam ještě pobíhala, protože si omylem koupila autogram navíc, takže jsme tam na ní čekali.
Tak si stojíme u stolu, když kolem nás prošli StarKid. Já byla jediná, které je poznala. Teda přesně jsem prvně poznala hlavně toho, který hrál Rona. Jo ten se pamatuje nejvíc. Tak jsem si aspoň mohla říct, že jsem viděla už StarKid. Ale teda povím vám, že ten co hraje Rona, sakra ten je ve skutečnosti děsně vychrtlý.
Kolem nás chodili samé kostýmy. I když musím říct, že to bylo trošku slabší než minulý rok. Tento rok byl ve znamení Hobita a Pána prstenu, takže to šlo fakt vidět. Třeba takový Eomer, ten byl vážně hodně povedený a nebo Gandalf Šedý. Pěkný:) Ale i ostatní kostýmy byly dobré např. Jack Sparrow, nějaké fúrie, královna ze Sněhurky, bojovníci Mordoru, George bez ucha, atd..
Po odpočinku jsme šli zkouknout, jak se pouští na autogramy. Tam jsme zjístili, že ta ženská neumí anglicky a Sammy neumí německy nebo spíš ji nerozuměla. Takže konverzace jak svina:D Sammy ji to musela říkat pomalu, aby ta baba pochopila o co go. Mrcha nás nechtěla pustit, protože jsme šli na Craiga Parkera, jenže my měli lístky i na ostatní a to nechtěla pochopit. Že pry nás může pustiti, ale ten chlap u dveří nás vyhodí. Nakonec Sammy pustila a já s Klárou se za ní přivařila:D Bohužel ostatní holky tršeli ještě v lajně, ale že na ně počkáme uvnitř. Chlap u vchodu úplná pohoda. Nahlásili jsme mu, kam jdeme a on nám ukázal kde kdo sedí. Prostě pohoda:)
Já s Klárou jsme vyrazili za Kristin a Sammy za Danielem. Trochu jsme panikařili a modlili se, ať po nás Kristin nic nechce, bo ji nebudem rozumět:D Ale byla zase úžasná:) Mila, vesená, úžasná:) Nic moc jsme spolu neprohodili, jen takové to normální Hi hi. Podepisovala mi fotku( má krásné písmo) a pak jsem ji poděkovala a přišlo to její Thank you a ten její sladký pohled. Aaaa zase jsem padala :D


Tak jsem to rozdejchali a šli za Danielem. To jsem se zase modlila ať se mnou nemluvi:D Sammy to natáčela a já měla fakt štěstí, že se mnou moc nemluvil. Ale i přesto byl naprosto úžasný. Ale bylo na něm vidět, že je už tak trochu unavený:) Chápu to:)) Ale štval mě, jak mu nešel fix a snažil se ho rozchodit na mý fotce:D Takže jeho podpis je takový kostrbatý, ale tak aspoň jde vidět, že je to originál:D Bohužel na fotce to nejde vidět, ale je to napsáno zlatým písmem:) A Sammy s ním má historku, ale to Vám snad napíše ona na blogu :)


Pak jsme se shodli, že vyrazíme za Craigem Parkerem. Sakra ten měl pořád velkou řadu, ale tak postáli jsme si:) Drbali jsme a přibližovali jsme se k němu. Totiž Craig vypadal úžasně. Věděli jste, že je Gay? Já ne:D Dozvěděla jsem se to včera:D Ale to teda vysvětluje proč měl na sobě modrou stuhu:D No ale to je fuk:D To je mimo téma:D
Tak si tak seděl na stole a já tak na něho koukala, zrovna skončil rozhovor s televizí, když tak koukám a on měl rozepnutý poklopec. Jo nejsem uchylna, že jsem se koukla, ale tak nevšimněte si toho :D Nejhorší bylo, že to tak musel mít celou dobu, a nikdo mu to neřekl. Vůbec nikdo:D Chudák na tolika fotkách a videích bude s rozepnutýma kalhotama:D My s holkama se dohadovaly, že mu to řeknem. Že někdo mu to říct musí přece:D Tak já hnedka na Sammy jak se řekne anglicky, ať si zapne poklopec. Jo tak mi to řekla, tak já si to opakovala a připravena mu to říct:D Jenže v tu chvíli nás slyšela ochranka a naklonila se přes stul a řekla to Craigovi. No co se pak stalo:D On vyskočil ze stolu, ruce na poklopci podíval se na mě pak na nás a jen Girls!!!:D A smál se a otočil se zády k nám ať se může zapnout :D No my jsme byly mrtvé :D Bože ten jeho výraz jak na nás zavolal a uvědomil si to kam čumíme. Aaaa umírali jsme smíchy:D A já na holky, hmm asi nás bylo slyšet... Ne to tebe bylo slyšet.:D Jo mě jde slyšet všude :D Každopádně měl úžasnou reakci:D
Pak jsme byly už u něho. Holky se s ním fotili, jenže to vyžrali, takže už se fotit nesměl:D Přišla jsem na řadu já. On si děsně rád pokecá. Takže já měla z toho hrůzu:D Já na něho Hi, on Hi a pak ještě něco. A pak se mě zeptal Jak se řekne česky Ahoj. A já ticho:D To je tak, jak se vás zeptá anglicky, vy si to v hlavě automaticky přeložíte, ale pak vám nedává smysl proč říká: jak se řekne česky Ahoj, když vy si to česky řeknete:D Takže jsem se sekla. Sammy mě chtěla nakopnout a jen potichu řekla Ahoj. A Craig to slyšel a zopakoval, a já na něho or čau:D Jo duchaplná odpověd:D A ona zase to svoje hmmm a podíval se na mě. Chtěl se na něco zeptat, ale nic ho nenapadalo:D A tak, že umí říct česky - šnurky s topánkama:D a já na něho čumím a i všichni okolo a on to ukazoval na svý botě. A já to pochopila co myslí, tak já mu šáhla na jeho botu a že to jsou Tkaničky. A on to zopakoval, že Tkaničky a že vlastně topánky jsou po slovensky, a já že jo :D No holky byly mrtvé:D Není na to učit Novozélanďana česky:D Pak jsem ho přesvědčovala, ať se s ním můžu vyfotit, jenže už nemohl. Každopádně celou naši konverzaci mám natočenou :)


Pak jsem čekala na Sammy, která šla pro podpis k Craigovi Hornerovi z Legend of the Seeker. Bože já s ním měla mít fotku, ale on vypadal strašně, tak mladě a ty jeho vlasy no děs:D
Potom jsme šli za Seanem Astinem ala Sam Křepelka. S ním to byla taková rychlovka. Prvně si myslela, že jsem němka(bože proč si myslí, že jsem němka) a pak Jana vyslovil už správně:) Ale aspoň byl jediný, který to vyslovil německy :)


Po Seanovi jsme skočili hnedka k Billymu Boydovi ala Pipinovi. Jo Billy byl úžasný, v něm se prostě Pipin nezapře:) Zase typická konverzace, a jak se mám, a pak jen tak mimochodem vzal fotku podíval se na mě: I like you penguin a psal dál :D A já mrtvá:D Já totiž jak vidíte na fotkách výše měla tričko s tučňákem:D Jo Billy byl úžasný prostě :))


Pak jsme vlastně už neměli co dělat. Tak jsme tam tak stály a pozorovali je. Ke Kristin si sedl její manžel Abi a já si je ještě fotila, protože oni dva jsou výborný páreček:) Mám je ráda, tak hlavně nenápadně jsem je fotila:D Pak jsme pozorovali Craiga a ostatní. Další kdo tam byli tak to byli: Iain Glen z Game of Thrones, Finn Jones z Game of Thrones, Miltos Yerolemou z Game of Thrones, Lori Dungey z Lord of the Rings, Thomas Robins z Lord of the Rings. Povím vám, že zrovna oni těch lidi tam moc neměli. Chudáci:D
Jak jsme tak stáli tak kolem nás prošel jak Iain Glen tak pak šel proti nám Daniel Gillies. To je takový to trapný, kdy nevíte jestli máte na něho koukat a nebo ne :D Tak jsme ho jen tak ba očko pozorovali a jak prošel těsně vedle mě, tak jsem měla nutkání si na něj zase šáhnout:D Ale odolala jsem:D
Potom jsme šli ven, že odchytneme na chodbě Craiga. Utekl nám, jak jinak:D Ale aspoň jsem mohla pozorovat Kristin s Abim, jak si procházeli sami obchody a jdou kolem mě. Jo to miluju, že takové hvězdy se sami procházejí a nemusí se obávat, že na ně někdo skočí:) To v Česku by na ně někdo skákal a snažil se je vyfotit atd.. Ale tam to nehrozí, tam to je taková pohodová a přátelská atmosféra, že ať jsi kdo jsi, prostě jsi jen člověk :) Což toto se mi fakt na tom RingConu líbí:) To je takový to, jak říkám mámě, když mi tvrdí ať si hlídám věci ať mě nikdo neokradne. To ji vždy říkám, že tam to nehrozí. Za prvné lidi tam jsou kvůli něčemu jinýmu než aby vás okradli a vlastně jste mezi svýma. Prostě mezi stejnýma lidma jako vy. I když nemluvíte stejně, tak jste stejní, tak proč by mě ti lidi chtěli okradnout?:) Určitě chápete jak to myslím:)
Ale teď se vrátime co se dělo pak.
Šli jsme do druhého patra. Tam už skončil Shoot se StarKid, který jsem prošvihla a který mě tak trochu štve. No ale co se dá dělat:) Aspoň jsem si je vyfotila u autogramu, na který jsem nešla. Ale mám je vyfocený, aspoň něco:)
Pak jsme šli na panel Iaina Glena a následně na Kiwi panel. To byl panel od Craiga Parkera, Lori Dungey, Thomase Robinsona a Marka Fergusona. Popsala bych ten panel takové ala Partička. Prostě improvizační scény atd.. Jo něco jsem nerozuměla, protože rozumějte anglické verzi hry příběh z jedhono slova:D Než jsem si to v hlavě přeložila už bl příběh někde jinde:D Ale scénkám jsem rozuměla. Třeba taková scéna s upírskou krávou a supermanem. Bože úžasný:))
Potom jsme si šli vyzvednout fotky a procházeli se. Kolem nás zase prošli StarKid, ti jsou snad všude. A to bylo jen takový, že jsem je poznala já a upozornila jsem holky na ně se slovy. Ha teďkom kolem nás prošel Voldemort:D
Potom k večeru jsme se šli ještě s Romčou a Dany fotit s Craigem Hornerem. Jo hodně jsem přemýšlela, jestli do toho jít, protože stál 30 euro. Ale nakonec toho vůbec nelituju, že jsem do toho šla. On byl děsně sladkej. Dany vykládal u autogramu, že je poprvé v Evropě a bylo to na něm vidět. Byl děsně nadšenej a plnej energie:) Já k němu přišla zase Hi Hi, jak se mám dobře, jak ty, a pak si mě přitáhl k sobě, objal mě a vyfocena. A po celou dobu co jsem vedle něho stála a fotila se, tak mě po zádech hladil a škrábal. No to jsem ještě nezažila:D Jako byl úžasný o tom žádná, ale to co dělal s tou rukou na mých zádech mě dostalo:D A ne jen mě Sammy s Dany z toho byly taky dobře vykolejený:D Prostě je to Zlatíčko:)))


Holky ještě pak čekaly na další shooty, ale já už měla padla. Tak s holkama jsme si sedly dolu na křesla a odpočívaly. Byly jsme naprosto Kantare. No jak by ne po tolika hodinách takové akce:D Moc se nám nechtělo RingCon opustit, ale museli jsme. Protože bus na nás nepočká. Tak jsme řekli Ringconu sbohem a uvidíme se zase za rok(snad):)).
Cesta busem byla dlouhá, ale mě utíkala rychlejí než cesta tam. Protože jsem trochu spala a taky jsem měla sedačku pro sebe, protože bus byl prázdný, tak si Kate odsedla. Ale nevydrželo nám to na celou cestu, ale nevadilo nám to:) V Praze jsme byli po 6 hodině a tak jsme se pomalu začli loučit. Se zbytkem jsme zaskočili do kavárny a dali si snídani. Pak se Sammy a Katkou jsme čekali na vlak. Katka šla s rodiči a Sammy šla se mnou. Můj vlak měl 20 minut spoždění. No bezvadný:p Ale rozloučila se se Sammy a fičela dom. Aneb čekala mě 4,5 hodinová cesta domů. Ale ze 4,5 hodin to bylo kolem 5, protože byla nějaka havárie na kolejích. No málem mě trefilo. Usínala jsem ve vlaku, ale zvládla jsem to. Dokonce ani doma jsem nešla spát, šla jsem spát až v 11 v noci, po víc jak 60 hodin online. Jo pohoda :D
Tak to je konec povídání o Ringconu. Za chyby se omlouvám, ale po těch hodinách co to píšu už nemám sílu to opravovat:) Sand se povídání líbí a já na nic důležitýho nezapoměla. Pokud budete chtít znát i jiný pohled na Ringcon, tak časem najdete články u Dany a Sammy. Ale jsem první kdo to sepsal :D Dobře já :)

Ták a teď čas na fotky:) Snad se budou líbit. Nedávám je rovnou tu do článku, ale zvlášť, protože vám tu jich chcu dát hodně, tak aby jste se pokochaly a ne abych se umordovala to tu dávat :D

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

A ještě videa :)

Jak vypadala bitva o Helmův žleb


S Jasonem a Sammy :D Jo krásně se mi tam přivtěrkla :D

Kristin byla prostě úžasná :)

Jo Craig a Tkaničky :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brre brre | E-mail | Web | 9. října 2012 v 21:57 | Reagovat

juu to je román:o)) dneska nemám dostatečně dobrou náladu abych si to užila takže si to přečtu zítra až příjdu domů:o) už se těším:o)

a jinak ne nezkoušela. nevíš asi tu adresu co? abych to nemusela hledat.

2 Dany Dany | Web | 9. října 2012 v 22:42 | Reagovat

Ááá, jak tu to teď čtu tak si úplně vzpomínám na toho Craiga, jak nás tam hladil po těch zádech, no já z toho ještě furt nemůžu :D
A btw jak nikdo nechtěl autogram Joa Dempsieho, asi tři jsme tam u něj byly! :D

3 Fleur Fleur | 10. října 2012 v 13:43 | Reagovat

uf tak jsem si to přečetla :D teda výborný zážitky, to s tim poklopcem mě dostalo :D:D

4 Lilith Lilith | Web | 10. října 2012 v 16:06 | Reagovat

Páááni!!! Tak to je dokonalý!!! Strašně ráda bych tam byla taky a podle toho, co tady píšeš to musela bejt fakt šlupka :33 Teda! Muselo to být super *w*

5 Alethea Alethea | Web | 10. října 2012 v 18:17 | Reagovat

Tá fotka s Danielom! Snažím sa dýchať :D :D :D A celkovo - úžasné! Úplne najlepšie zážitky máš/máte :) Perfektné! Jeden rok sa tam musím seriózne vybrať aj ja :D :D

6 Black Black | Web | 10. října 2012 v 22:15 | Reagovat

Uuuuh, vyčerpávající..štve mě, že jsem nemohla jet, no na druhou strany bych pak další rok byla o chlebu, vodě, bez hokeje a knížek a to bych asi nedala. Tak třeba příště:D

7 brre brre | E-mail | Web | 10. října 2012 v 22:21 | Reagovat

konečně jsem ten tvůj román přečetla:o)) není to delší než loni?:o)) ježiš příští rok to bude do dvou článků:o)) koukám že jste si to skvěle užily:o)) jako s tou češtinou to jsem se tu smála a to jsem to jen četla:o)) videa se mi přehazují a to s tkaničkama tam není:o( ale zkusím to ještě najít až dopíšu komentář:o)) Obdivuju že jsi vydržela tak dlouho vzhůru. já vydržím hodně ale myslím že bych byla totálně mrtvá po tolika hodinách:o)) no i když těžko říct to vzrušení z tolika celebrit:o))

8 brre brre | E-mail | Web | 10. října 2012 v 22:23 | Reagovat

jo tak už jsem to viděla:o)) no jako dobrý:o)) fakt pěkný slovo takový praktický když se začínáš učit jazyk:o))

9 Rézi Rézi | Web | 11. října 2012 v 16:54 | Reagovat

To muselo být úžasné, potkali jste tolik známých osobností a to tričko s tučňákem se opravdu vyplatilo :-D

10 Wewu>>lína ! Wewu>>lína ! | Web | 12. října 2012 v 23:34 | Reagovat

Páááni, já ti tak záávidííím!!! :D Hlavně Kristin a Daniela!! :D Sakra, na těch fotkách ti to sekne...ještě, jak tě objímáá. ZÁÁVIDÍÍÍM!!! :D
A ten Graig byl vtipný, video je skvělé :D A je tak roztomilýýý...ve Spartakovi takový není, ale tady...hmm, další závist! :D :D Věřím, že to bylo božskéééé!! :D

11 majas-serials majas-serials | Web | 13. října 2012 v 22:36 | Reagovat

ty jo ještě, že tu nemáš fotku s nějakým mým milovaným hercem, to by se mnou seklo :D nééé ale Daniel nééé tohle mi nemůžeš dělat ♥ já chci sakra taky fotku, holka ani nevíš jaký máš  štěstí :)

12 Rogue Rogue | Web | 14. října 2012 v 22:13 | Reagovat

Oh, dneska nestíhám pročíst :-( ale rozhodně si na to čas udělám! Ty fotky co jsem stihla projet jsou úžasný!

13 Agnese Agnese | 16. října 2012 v 20:40 | Reagovat

Ooooohhhh. Rááj. Kdyby mi tohle Craig udělal, asi bych sebou rovnou sekla. Obdivuju tě, že jsi se držela. Néééé, chci tam být. Kristin, Daniel, všechno a všichni ostatní, to muselo být něco.

14 ejunka-a ejunka-a | Web | 19. října 2012 v 21:46 | Reagovat

Závist:D Já chci taky podepsaný fotky:(:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!