Listopad 2012

Anna Paquin, Stephen Moyer na procházce s dvojčatama

10. listopadu 2012 v 10:01 | Janiss |  True Blood
První fotka šťastné rodinky:) I když nejdou dvojčata vidět (což jim nemůžeme mít za zlé) vůbec nevadí. Přesto jde vidět, že si procházku v ulicích Venice v LA užívají:)
Každopádně to musí být fuška, ukočírovat dvojtý kočár:) Řekli byjste, že Anna porodila dvojčata? Vypada úžasně:) Ale teda Stephenův batoh je děsný :D


Alexander Skarsgard - Nový Tarzan?

9. listopadu 2012 v 13:55 | Janiss |  True Blood
Tak z této novinky, která před pár dny kolovala po netu, jsem byla dobře mimo:)
Režisér David Yates (známý z Harryho Pottera) se rozhodl přetočit Tarzana. Už jen nad tím by se člověk pozastavil, proč chce přetočit Tarzana? To je, ale teď fuk. Rovnou zveřejnil možné kadidáty na tuto roli. Musím říct, že Yatesovi buď šplouchá na maják a nebo si něčeho šlehnul. Protože žádný z kadidátu se na tu roli prostě a jednoduše nehodí.
Mezi těmito kandidáty je právě i Alex. Přestože Alexe miluju, tak fakt nechcu, aby z něho byl Tarzan a věřím v to, že tuto roli odmítne. Teda doufám, že i ostatní herci:D
Mezi dalšími kandidátmi jsou:
Charlie Hunnam (Sons of Anarchy)
Tom Hardy ( The Dark knight rises)
Hercy Cavill (Válka bohů) doře možná ten s přihlédnutým okem by mohl být Tarzan

Jako celkově bych řekla, že za prvné je blbost přetáčet Tarzana a za druhé výběr hercu se nepodařil.

No a ještě jednu novinku tu mám. Můžete pro Alexe hlasovat v Sexy muž roku 2012. Jako jo je tam dobrej výběr, ale můj hlas je jasný a to je Alex :) Ale překvapivě jak teď znova koukám vede:) Což je fajn, ale nevím nevím jestli to udrží:) konkurence je vysoká :)
Můžete pro Alexe hlasovat ZDE

Proč nemají studenti čas se učit

8. listopadu 2012 v 11:46 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Tak toto jste možná viděli na FB a možná ne:) Já to tu musím dát, protože je to naprosto pravdivý:)
Asi si to vytisknu a budu to ukazovat při zkouškách, ať profesoři vidí, že fakt nemám čas se učit :D


Ovalná pracovna má znovu svého černého prezidenta aneb pokračuje vláda Baracka Obamy

7. listopadu 2012 v 8:07 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ok vůbec jsem nepočítala s tím, že tento článek napíšu. Ale koukám zrovna na jeho projev a tak jsem si řekla, proč k tomu něco nenapsat:)
Obamu podporuju už od jeho začátku. Takže jsem vskutku ráda, že o5 vyhrál a o5 zasedne do ovalné pracovny :)
Když mluvím doma o Obamovi, tak jim to je fuk. Spíš na mě koukají jak na magora, proč se zajímám o něco co je tak daleko? Ano Amerika je daleko, ale proč bych se o to nemohla zajímat? Protože popravdě v dnešním světě, když máte dost na letenku, tak se do USA v pohodě dostanete:) Jen chce chtít:) Vždyď sama doufám, že snad jednou se tam podívám. Tak proto se o to zajímám.
Jo v Česku vážně chleba nezlevní, ale USA se o5 starlo víc "svobodnější". Sakra vždyť kdo mohl volit Romneyho? Já teda nesledovala jejich kampaň přímo. Nemám přesně tucha co se psalo v jejich programech. Ale stačilo mi pár věci, aby se mi Romney zprotivil. Omezení práv homosexuálu? Zdaňovat sociálně slabší a ne bohaté? A co bylo snad nejhorší, odmítání potratu, vždyť když ženskou někdo znásilní tak je schopná se sama zevnitř uzdravit? To jsme robotí? Naprosto debilní názory, které se vůbec nehodí na 21století.
Takže vítej zpět Baracu v ovalné pracovně :)


Dean Winchester junior

6. listopadu 2012 v 11:50 | Janiss |  Supernatural
Tak toto se povedlo. Prcek jako by z oka vypadl Deanovi ze seriálu Supernatural (Lovci duchu). Prcek předvádí jednu z nejlepších zatitulkovaných scén:) Aneb Deanův tanec na song Tiger of the Eye. Origoš video s Deanem najdete Zde. Můžete posoudit, že tomu prckovi to děsně jde :))


Alexander Skarsgard kormidluje loď

5. listopadu 2012 v 20:59 | Janiss |  True Blood
Nejsou žádné novinky ani inspirace co tu dát, takže vám dávám fotku z dnešního dne:)
Alex kormidloval loď pravděpodobně svých přátel. No musím říct, že mu to u kormidla hodně seklo:) Ale teda ten psík tam :D Sakra on má plovoucí vestičku?:D Boží:) Ale tož psík je chráněný, ale Alex ne? Tož kde to jsme???:D:D


Alexander Skarsgard - konečně si koupil dům v LA

4. listopadu 2012 v 10:03 | Janiss |  True Blood
Po 6 letech trvalého natáčení v USA se Alex rozhodl koupit si dům přímo v LA. Teda přímo, jak se to vezme. Koupil si dům v odlehlé destinace a ve slepé uličce, takže si zase zařídil dostatek soukromí:)
Jen ho obdivuju, že si pořídil dům s takovýma velkýma skleněnýma oknama. Moc dobře ví, jak po něm jdou novináři a tak mají dobrou příležitost ho otravovat, i když teda oplocení tam bude mít výborný :)
Každopádně dům i vnitřek je pěkný (když nepočítám ty děsivá okna:D) a teda ten výhled na celý LA hmm krása :)
Dům má obývák, jídelnu, 3 ložnice a 2 koupelny a celkově za něho Alex dal 1 850 000 dolarů. Což není zrovna za nemovitost v LA moc. Dokonce se píše, že dost šetřil na svém bydlení. Že to není žádný luxus a moc velký, ale tak natož, že celé roky žil v USA jen tak bez domu, tak toto mu bude stačit :)


Amazing Spider-Man

3. listopadu 2012 v 11:21 | Janiss |  Filmy
Přiznávám se, že nejsem zas až tak moc fanoušek pavoučího může. A jednoduše Amazing Spider-Man mě hodinu a čtvrt nudil a pak byla trochu zajímava akce. Ale jen trochu. Jo obsazení dobrý, i když jsem teda Emmě nesežrala, že je studentka na střední škole:D Byla prostě stará:) Ale jo Andrew dobrý :) A taky me nenadchla "Ještěrka" přišlo mi to jako z nějakýho čínskýho akčňáku. Celkově film mi přišel jak nějaký teenagerskej film o střední škole. Fakt ne, z mého pohledu se toto nepovedlo. Nemluvě o tom, že tam nebyla Mary Jane.
Jediný světlý okamžik filmu byly konec, kdy Spider-Manovi pomohly jeřáby, aby se dostal za Ještěrkou:)
Jo možná mě za to někdo ukamenuje, ale takový je můj pohled na Amazing Spider-Man :)

Kdo v tom hraje:
Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Martin Sheen, Stan Lee, ...

O čem to je: (ofic.text)
The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, kterého v dětství opustili rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemný kufřík, který náležel jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů - které ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.

Trick or treat till the neighbors gonna die of fright, It's our town, everybody screm, In this town of Halloween

2. listopadu 2012 v 15:22 | Janiss |  Různé žvásty
Půjčila jsem si část textu ze songu This is Halloween, který přímo miluju :) Velice chytlavý :)
Avšak teď k tomu mému Halloweenu.
Byl zase boj za co jít. Jaksi mé nápady po 4 letech už vymizely, takže jsem se rozhodla jít za to, čeho se bojím. Dalo by se říct, postavit se svému strachu:D Šla jsem za klauna:)
Malování na xicht jsem si předem nezkoušela. Buď to vyjde nebo ne. Ještě, že jsem si nechala na namalování přes 2 hodiny času:) Takže jsem to v klidu si na xicht patlala. No musím říct, že i když ty linky byly boj tak přesto jsem s tím byla spokojena:) Jen mi vadilo, že jsem si nemohla dát klaunský nos, protože ta gumka z něho mi smývala xicht :) A taky jsem si říkala co si oblíct a co s vlasy. Mno nakonec mě napadly kšandy, motýlek ( vše z kostýmu Mickey Mouse:D) a šup 2 culíčky. Yes povedlo se mi to a hlavně se mi to líbilo:)
Ok táta se mě lekl, když jsem seděla u compu a otočila se na něj:D Ale tak o to šlo:) Taky jsem měla smrt z kámošky, která šla taky za klauna, jenže to byl zjev:D Já na ní odmítala koukat, protože jsem z ní měla strach:D Fuj:D
Mno vyšli jsme po půl 23 hodiny a šli pěšo do klubu. Což je štreka, ale snažili jsme se nikoho nepotka:D Podařilo se:) Jen teda autobusáci co jezdili na nás čuměli jak na magoři a taky jeden romskéj spoluobčan jen na kole a otáčel se za náma až málem spadl:D chudák:D před klubem jsme vyzvedly kámošky co šly za mrtvoly a šlo se. Prvně holky nechtěly jít dovnitř, že tam nikdo není v maskách, ale pak kolem nás prošel Joker a Vlkodlak(fakt vlkodlak:D kluk s chlupatou hlavou a vlčím xichtem:D bože kde ten to sehnal:D) a tak jsem šli taky dovnitř:) Sakra bylo po 11 hodině a měli jsme číslo šatny 48:D Fakt velký počet lidi:D Od Lukáše jsem u vchodu dostala razítko, pochvalu za kostým a lísteček na chlast zdarma. Takže jsme to rovnou šli zapíchnout k baru. Kámošky, že si dávají víno a já s Terez(druhá klaun), že si dáme vodku. Tak holky, jestli nemáme strach z oslepnutí, tak jsem jim musela vysvětlovat, že jim naprosto důvěřuju a že to je Finlandia, žádný šmejd:) Tak jsme do sebe koply čisté panáky a šli se posadit. Jo byly jsme pro zatím nejvýraznější masky.
Po půlnoci se to začlo pomalu plnit. Hlavně teda konečně přišla Lena ala Samara. Bože to byl hnus:D Já z ní měla strách. Jsem nevěděla jestli je ožrala a nebo tak dobře hraje Samaru:D Vždy k vám přišla a pak sebou začala škuba. Já před ní prchala, ale pak trubka jedna se postavila za mě a já si toho nevšimla. Já si tak v klidu tancovala a pak jsem se otočila a ona ten svůj xicht s vlasy měla ode mě tak 10cm. Sakra já se lekla :D
Pak mě kámoši odtáhli s Terez na Fotbálek. Tak jsme hráli dlouho. Ani nevím kolik her, ale bylo jich fakt moc. Jenže jsem s Pavlem a pak i s Terez prohrála 10 ku 0 takže jsem musela lézt pod stolem :( Ano ano pod stolem, kde byl bordel, rozlité pití a to se nezdá, ale ten stůl je docela nízko:D Sakra 2x se potupně plazit:D Hnus. Jen škoda, že neprohrál i Lukáš, protože vidět ho v béžových kalhotech jak se plazí by byl zážitek :) No po fotbálku Lukáš uznal, že zůstaneme až do zavíračky a nesmíme dom. Takže jsme zůstali. Mezi tím Terez vyhrála soutěž o masku, takže dostala 100,- poukaz na pití u baru, takže pozvala mě a kámoše. Pili jsme nějakou obdobu Mr.Vampa ze zkumavek a rovnou jsme do sebe kopli 2 naraz. Fuj bylo to hnusný, zlatý Mr.Vamp:)
Mno zůstali jsme tam až do 4 do rána, takže do zavíračky. Sotva pustili song Tam v Karviné. Tak se mizelo domů:) Jenže před vchodem byla rvačka. Takže jsme to ještě pozorovali a pak přijeli policajti a tak jsme šli dom:) Mno přišla jsem domu po půl 5 a to mě už táta čekal, protože šel do práce :D
Ráno jsem vstávala kolem 11 hodiny a učila se, protože odpoledne jsem měla ještě test z Práva soc.zabezepčení. Hmm dobrá tipovačka to byla:D
Takže Halloweenská párty se úžasně povedla. Klub byl celý halloweensky ozdobený. Samé dýně, netopýři, lebky atd.. Fakt pěkný to měli a taky hráli výbornou hudbu:) Masky byly všelijaké. Piráti, upírky, mrtvé nevěsty, jokerové, čerti a vše možný:) Nakonec nás bylo hodně masek, takže se to povedlo :)
Avšak největší zážitek byl na cestě domu. S Terez jsme šli temnou uličkou a tam chlap vystopil z taxíku a šel kolem nás. Čuměl na mě na Terez a zase na mě a zase na Terez a jen tak potichoučku: co to je??..... Halloween.....aha já už myslela, že mám halušky (halucinace)....a my s Terez mrtvé:D Chudák, pak šel za nejbližší strom se vymočit:D Vůbec mu nezávidím, že nás tak potkal :D
Jinak to z xichtu jsem pak půl hodiny smývala. A pak odpoledne jsem musela drhnout kartáčem vanu, protože byla ode mě celá černá:D

Tak co říkáte na masky?


Evan Rachel Wood & Jamie Bell jsou manželé

1. listopadu 2012 v 22:47 | Janiss |  True Blood
Herečka Evan Rachel Wodd, která hraje Sophie Ann neboli Královnu z True blood (objevila se ve filmech jako, Wresler, Třinácka) se vdala za svého dlouholetého partnera herce Jamie Bella, kterého můžete znát z filmů Jana Eyrová, Jumper a nebo Billy Elliot.
Evan se s Billym potkali v roce 2005 na natáčení videoklipu Green Day. Já Evanu followuju na Twitteru, takže až tam jsem se dozvěděla před nějakou dobou, že jsou spolu. Jejich fotky z cest jsou vždy úžasné:))
Každopádně u nich platí, že ti dva se hledali až se našli :) Úplně stejní magoři :))

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!