Prosinec 2012

Nový rok přichází

31. prosince 2012 v 11:35 | Janiss |  Různé žvásty
Tak jako každý rok, i tento Vám popřeju do Nového roku už s číslem 2013.
Konec světa jsme přežili (bohužel) a teď nás čeká rok s koncovkou 13. Mno můžu doufat, že bude lepší než ten předešlý, protože podle mě byl docela nudný:) Doufám, že v roce 2013 se vše vydaří a hlavně, že budu propuštěna ke státnicím, napíšu bakalářku a odstátnicuji:) Mno, ale to je ve hvězdách:)
A taky u mě novinka, zůstavám na Silvestra doma:) Ano žádná párty nic. Budu hezky doma s vampikem a rodinkou poklidně slavit. I když teda koupilajsem si Bohemku, takže ta padne :D

Každopádně Vám přeju do Nového roka, hodně štěstí, zdraví, dobře pracující játra a celkově zábavu v životě. A pokud jste měli dobrý rok 2012, tak ať Váš rok 2013 je ještě lepší:) Přece jen je pořád co zlepšovat :))


50 odstínů šedi

29. prosince 2012 v 13:20 | Janiss |  Čtenářský kout
O té knize jsem skoro nic nevěděla. Jediný co jsem věděla, že někoho pobuřuje, někdo je z ní nadšený, je to erotický romám a že to je světový bestseller.
Až jak jsem začla číst tak jsem zjístila, že je to vlastně fanfiction na Stmívání. Popravdě ze začátku to Stmívání v tom jde dost poznat. Vlastně celá kniha je tak trošku vykrádačka:D Protože tak v půlce si uvědomíte, že Christian má povahu jako Eric z Pravé krvně (knižní Eric) a nakonec je Anastazie jako Sookie. Dokonce to i stejně končí, jako jeden díl Pravé krve:D Asi si autorka řekla, že přepíše upíří knihy. Třeba ti co čtete Upírské deníky, tam taky něco najdete:D
To vše nemění nic na tom, že se mi to libilo. Pry jsem divná:D Třeba Sestry nedokázali překousnout ty sex scény. Se mnou to nic nedělalo. Nic mě nepřekvapilo, nic mě nešokovalo. Proč? Protože mám přečtenou knižní verzi True blood a koukám na seriály od HBO:D Není nic co by HBO ještě nepoužila:D
Je fakt, že je ta Anastazie byla někdy na ránu, ale přiznávám se dobrovolně Christian Grey se mi dostal pod kůži:D Už teď se těším na druhý díl:D
Ano je to knižní brak. Komentáře na nety, které rozebíraly, že to nemá žádnou zápletky. Bože vždyť je to erotický román. Jakou asi tak zápletku to mělo mít?! Avšak je to brak u kterýho nemusíte přemýšlet a odpočinete si. Já si teda odpočinula (četla jsem to po Hunger games) a překvapilo mě, jak rychle se to čte. Hodně dobře se to čte:) Za 2 dny jsem to měla přečtený. A taky dávám velký + za obálku knihy. Prvně jsem si říkala, co to je za divnou látku na té knize, ale až po přečtení tak po dnu mi došlo, že to je kravata, která má v té knize svou roli:)
Tak pokud zvládnete trochu drsný sex a kompletní popisy co tam dělají, tak vřele doporučuju. A i když vás to nenadchne, tak aspoň si pusttě pod kůži Christiana:))
Každopádně má to být natočeno a jeden z kandidátu je Alexander Skarsgard. Mno dostat tu roli Alex, tak jsem v sedmým nebi :D

Obsah knihy:
Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé) Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji...ale za svých vlastních podmínek. Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy.

Sookie & Eric - I still love him

28. prosince 2012 v 20:10 | Janiss |  Videa
Úžasné video. Jak napovídá titulek je o Sookie a Ericovi. Video je výborně sestříhaný, ale hlavně ten hlas místo songu je úžasný. Všechny pasáže, co tam říkají naprosto sedí na Erica :)


Rebelka (Brave)

27. prosince 2012 v 13:07 | Janiss |  Filmy
Pohádka Rebelka se mi děsně líbila:) Vždyť komu ne? Je to zase něco jinýho. Je to ho silné mladé dívce, která nepotřebuje chlapy :D Nemluvě o tom, že děsně ji závidím její vlasy:D Prostě já si ti pohádku oblbíila:) A hlavně ty 3 malé bráchy. Oni už tak byli úžasní, ale jak z nich byli malí medvíďata, to mělo teprve šmrnc:))

Kdo v tom hraje:
Emma Thompson, Kelly Macdonald, Billy Connolly, Julie Walters, Kevin McKidd, Robbie Coltrane,....

O čem to je: (ofic.text)
Už od starých časů se po mnoho generací šíří příběhy o epických bitvách a mystických legendách v drsné a tajemné Skotské vysočině. Ve filmu se k legendě přidá nová pověst, když odvážná Merida stane tváří v tvář tradici, osudu a nejkrutější bestii. Merida je zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor. Je odhodlána jít si v životě svou vlastní cestou. Vzepře se starému zvyku zasvěcení pánům země. Silnému lordu MacGuffinovi, mrzutému Macintoshovi a svárlivému Dingwallovi. Meridiny činy nechtěně rozpoutají v království chaos a běsnění. Když se obrátí o pomoc k podivínské staré čarodějnici, dostane prokleté přání. Merida, která následuje nebezpečné síly, objeví význam skutečné odvahy, aby zlomila příšernou kletbu, než bude příliš pozdě.

Anna Paquin a Stephen Moyer - Lorien Haynes’ Art Show at The Quest

26. prosince 2012 v 20:13 | Janiss |  True Blood
Anna se Stephanem byli v jedný umělecký galérii. Je to snad poprvé od porodu, kdy se objevili ve společnosti. Mno kdopak asi hlídá mrňouse:)
Každopádně Anna vypada pořádně utahaně, ale to se nedá divit:) Každopádně ta žena, která je s nima na fotce, tak je máma Stephenovy dcery Lilac.


Vánoční nadílka

25. prosince 2012 v 16:47 | Janiss |  Různé žvásty
Tak co přátele, jak se vám vydařil Štědrý večer?
U nás to i šlo. Po Xletech u nás byli oba 2 bráchové s rodinami, takže nás u stolu sedělo 10. Podotýkám máme malý obývák:D ale vešli jsme se všichni v pohodě. Benjamin se sice vztekal, ale přežili jsme to. I když já si teda to jídlo vůbec nevychutnala. Nějak rychle všchni všechno snědli, takže jsem si potom až odešli dala další nášup rybí polévky s vánočkou, abych si to vychuntala:)
Pod stromkem byla kupa dárku. Vždyť já sama jsem balila přes 35 dárků:D Jako Benjamin byl na ránu. Byl jak utržený ze řetězu. Rozbaloval dárky a házel je na kupu. Připomínal mi Dudleyho. Nad žádným se nepozastavi, nebo aby si ho jen lépe prohlédl. Marně hledal Xbox nebo Playstation (je mu 6). Natali ta byla z dárku nadšená a Kikina taky. Máma dostala každoroční šok. Protože Martin(nejstarší brácha) za ní utratil majlant. Dostala s tátou výlet na hory v březnu, kde pojedou s Martinem a jeho rodinou. Mě nechají doma. Pche. Vlastně rázem všechny dárky byly odsunuty:-p Mno na ránu:-p Tátovi jsem sháněla týden pořádný deštník, který mě stal přes 200,- (já chudý student:D) a ten taky přešel do zapomění :-p
Já se přiznám, já čekala od dárku něco jinýho. Máma říkala, že ty dárky u mě jsou o ceně, že mám drahé dárky, ale na co mi jsou drahé dárky, když jejich fuknce je na hovno? Pane bože vždyť jsem od bráchy dostala dietní kuchařku a pánev. Ano pánev?! Dobrý je mi 23, ale pánev? Really? Jsem čekala, že dostanu stolní hru Sorry, ale asi 250,- za ní se jim zdálo moc, tak mi koupili pánev, která podle mámy stála nejmíň 700,-. Vidíte tu logiku? No na zabití.
Pak od mámy s tátou jsem dostala peněženku. Jo o tu jsem si napsala Ježíškovi a čekala jsem, jakou mi koupí. Protože nikde v obchodě jsem neviděla žádnou jaka by se mi libila (konkrétně jsem v obchodě neviděla vůbec žádnou). Takže jsem byla v očekávání. A co dostanu? Koženou peněženku se cvokama:D Bože jako by mi bylo 50 :D Člověk by čekal, že dostane nějakou šíleně barevnou, s ornamentama atd.. ale ne stařešinskou:D A ještě to máma zabila, bo ona na mě co na ní říkám. A já velice upřimný člověk aneb jak zkazit Vánoce, jsem ji odpověděla, že je hnusná jak noc. A ona mi řekne, že ji se líbí, že táta chtěl koupit jinou ale ta se ji libi. No jasně že se ti libi, vždyt ti je 59 a mě je 23! A stála 300,- to by bylo jedno Sorry za 250,- aaaaaa :D Ten zbytek jsem ji už neřekla, to bylo na Vánoce už moc :D Ale další logika jak prase :D
Pak jsem dostala černý tričko s takovým panďulákem a tam napsáno Perniková příšera. Nevím proč mě první co mě napadlo bylo - to snad fetuju perník?:D Každopádně je to velikost XXL, pak dostanu kuchařku Jen 100 kalorii a pak gymnastický míč. Ehm to je nějaka narážka či co?:D Mno pardon, ale do XXL trička se vlezu 3x:D Myslím, že jak v něm budu spát, tak se v něm udusím a nebo ze spaní z něho uteču:D
A pak knihy. Já chtěla 3. 2 od Harris (ta co napsala Pravou krev) a pak 50 odstínů šedi. Mno a odstala jsem 50 ostínů. A víte proč? Máma s tátou byli v Librexu a koukali na všechny ty knihy. Táta si přečetl anotaci 50 odstínů a řekl mámě, že to je erotický román co s tím budu tak dělat. A ona, ať mi to koupí, než ty Šepoty ze záhrobí, že to mám do života. WTF mami? Nemáš sebemenší ponětí o čem ta kniha 50 dostínů je :D:D:D
A pak jsem dostala od Tomáše(další brácha) kalendář. Podotýkám úžasný kalendář. The Dark knihgt rises. Prostě nejlepší dárek. Musela jsem ale toho Ježíška nakopnout, jinak by žádný kalendář nebyl. Konkretně jsem brouzdala po Bontonlandu a našla ho tam, okopčila odkaz, dala do mailu a poslala bráchovi se vzkazem: CHCI TOTO!!!
Tak to budu dělat asi i příští rok:D Každopádně Martin mi toho koupil vic (ještě 8 GB kartu do mobilu) a myslím, že Tomáš se cítil asi zahanbeně (neví proč mě kalendář stačil) a pak nenápadně mě a mámě dal do ruky ještě 200,-. Hmm divný.
Každopádně po přečtení článku vám můžu připadat jako fracek. Ale přitom nějak na ty dárky nenadávám:D Jen mě to dostalo:D Ta peněženka a ta pánev. Asi ze mě bude Locika a budu mít pánev na obranu:D Každopádně žádné překvapení se tento rok neudálo, ale to že mi nekoupili Sorry jim neodpustím:D Tak jsem si plánovala s kámoškou, jak si to zahrajeme a ono nic :-p
Každopádně to mámino prohlášení: Hmm mno ty toho moc nemáš, ale ty ceny....?ě nepřestává dostávat,božeeee :D Ale mám aspoň ponožky:D A ty jsem si přála, jako každý rok:D Jo mám Brumbálovský komplex :D


Vánoční čas

24. prosince 2012 v 9:00 | Janiss |  Různé žvásty
Rok zase rychle utekl a zase a o5 tu máme Vánoce:)
Proto bych Vám ráda popřála, hodně štěstí, zdraví, splněné přání a dárky, které jste si přáli:)


Ps: můj malý vánoční stromeček s věncem, popravdě měla jsem tak trochu obavu, že mi uhoří záclony:D

Hobbit dess

23. prosince 2012 v 18:55 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
I mě Hobit chytl, takže jsem se rozhodla konečně změnit dess. Daniel tu byl od srpna a nebyl teda vůbec připravený na zimu:) A protože Evelyn neviděla Hobita, tak jsem se po xletech pustila do dessu sama. Proto se taky omlouvám za tu jednoduchost:) Záhlaví je oficiální plakát a mnou trochu upravený. Snad se to ukazuje všem stejně:)
Já jsem dělala dess po hmm 4 letech nejmíň:D Popravdě jsem neměla tucha jak se co dělá:D Dess mi trval několik dní, než mi to docvakalo co s tím:) Ale barvy se mi líbí. Je to takový zimní a hlavně je tam Thorin:)
Taky jsem změnila vaše Affs ikonky, tak snad se líbí:)
Myslím si, že dess tu zůstane nejmíň do jara, ale spíš dýl :D


Christmas Flash Mob

23. prosince 2012 v 0:52 | Janiss |  Videa
Naprosto dokonalý vánoční flashbom:) Ten konec mě rozbulil a ani nevím proč :D


Citáty o světě

21. prosince 2012 v 21:31 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Stále žiju, to jen tak na úvod:D
Protože dneska měl být ten apokalyptickej den, tak jsem se rozhodla dát sem citáty o Světě :)

Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.

Člověk vidí svět skoro vždy brýlemi citu, a podle barvy skla jeví se mu temný, nebo purpurově jasný.

Učiní-li muž něco z lásky ke světu, postará se svět o to, aby to již podruhé neučinil.

Pesimisté nejsou se světem spokojeni, protože nevěří, že by se mohl kdy polepšit. Optimisté věří, že by svět mohl být lepší, proto s ním nejsou spokojeni.

To nejkrásnější na světě nejsou věci, nýbrž chvíle, okamžiky, nezachytitelné vteřiny.

Svět v temných, ale skutečných barvách má větší cenu, než svět v barvách růžových, ale falešných.

Konec světa bude, až přestanou lidé zpívat.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!