Leden 2013

Robbie Williams - Losers

31. ledna 2013 v 9:05 | Janiss |  Videa
Musím říct, že toto se Robbimu povedlo:D By mě zajímalo, co to je za komunikační prostředek:D Protože Skype to přece není ne? Jak ti lidi někteří, no ti mě baví. Tam leží, polonahatí atd. :D Magoři:D A jak Robbie je musel přesvědčovat, že to je on:D Výborný video:) Nejlepší ten konec. Fakt doporučuju dodívat až do konce :))


Kristin Bauer and Joe Manganiello - Pre-SAG party

30. ledna 2013 v 11:10 | Janiss |  True Blood
Kristin se svým manželem Abrim a Joe s Bridget Peters se zůčastnili párty, která se konala za příležitosti udělování cen Screen Actors Guild. Mno škoda, že ani jeden z nich nebyl na oficiálním předávání :-p Ale tak aspoň něco než nic :)
A můžete si všimnout, že Joe má už Alcidův sestřih:) Své dlouhé háro už víc jak před týdnem shodil, protože natáčení True blood už propuklo a Alcide nemůže mít dlouhý háro :DAlexander Skarsgard - Sundance photoshoot

29. ledna 2013 v 10:34 | Janiss |  True Blood
Jak jsem psala už minule, bylo hodně fotek. Takže jsem tu všechny nedávala. Spíš jsem nedávala všechny fotky z rozhovoru atd.. Ale dávám tu ještě 2 fotky, které se objevily. A to fotky ze shootu, který Alex nafotil na Sundance. Jsou jen 2. A myslím, že každá je z jinýho shootu:D Mno nevím proč nedají více fotek, barbaři:-P
Každopádně ta první má úžasný pozadí :)


Anna Paquin se vrátí jako Rogue v nových X-menech

27. ledna 2013 v 8:06 | Janiss |  True Blood
Toto je pro mě úžasná zpráva, jako pro fanouška X-menu:)
Režisér Brian Singer potvrdil, že Anna se vráti v novém filmu X-men - Days of Future Past, jako mutant Rogue (Tulačka):)
Mě to fakt potěšilo ta zpráva:) Bude úžasné ji vidět po tolika letech o5 v mutantní roli:) I když bude možná trochu zvláštní vidět "Sookie" jako hnědovlasou(ok krom jednoho šedého proužku) Rogue:) Dost mě zajímá jakou bude mít roli. Přece jen si v posledních X-menech nechala píchnout tu proti látku na mutantní gen, takže je bez schopností. Mno bude to zajímavý a těším se:) Ale bůh ví, kdy bude začínat natáčení :)


Alexander Skarsgard - International Film Festival (Santa Barbara)

26. ledna 2013 v 9:29 | Janiss |  True Blood
Alex má jaksi tak na začátku roku dost na pilno:) Před pár dny byl na Sundace v Utahu s filmem East, teď je už v Santa Barbaře na filmovém festivalu, kde prezentuje svůj další film a to film Disconnect.
Zase je kupa fotek, takže dalo práci se tím probrat. Ale popravdě čekám ještě další nálož :D Mno uvidíme:)
Každopádně fanouškum neušlo, že to co měl oblečeno, tak měl už oblečeno v roce 2006. Ha i já si toho všimla:)Ale každopádně to nemá vliv na tom, že mu to sekne a je to změna od jeho jednobarevných bílých/tmavých triček/košilí :)


Citáty o moudrosti

25. ledna 2013 v 9:51 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Moc věcí se školou a tak trochu moudrosti člověku neuškodí :)

Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.

Moudří lidé nemusejí být nutně vzdělaní. Vzdělaní lidé nemusejí být nutně moudří.

Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem.

Tragédie lidského rodu: všeobecně platí, že člověk je moudrý jednostranně, ale hloupý mnohostranně.

Když se šíp mine cíle, viní z toho střelec sama sebe, ne druhého člověka. Tak si počíná i mudrc. Mudrc hledá všechno v sobě, nerozumný člověk všechno v druhém.

Moudrost není v sebezapírání, ale v tom, naučit se nalézat radost ve věcech dostupných.

Inteligence na naší planetě je konstantní. Jen počet obyvatel stále roste.

Let's dance: Revolution (Step Up Revolution)

23. ledna 2013 v 10:51 | Janiss |  Filmy
Na ten film jsem už dlouho čekala než někde bude. A konečně je online, takže jsem koukla. Musím říct, že tento díl se mi dost libil. Jo motiv je pomalu furt stejný, ale ten tanec. Hmm ten se jim povedl + to další umění. Takže za mě mají 4 * :) Nemluvě o tom, že hlavní tanečník bych fakt kus :D Další + filmu :D

Kdo tam hraje:
Kathryn McCormick, Adam G. Sevani, Ryan Guzman, Misha Gabriel Hamilton, Peter Gallagher, ...

O čem to je: (ofic.text)
Mladá tanečnice Emily přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc.

Alexander Skarsgard - The East trailer

22. ledna 2013 v 6:25 | Janiss |  True Blood
Díky festivalu Sundance nám byl konečně ukázán trailer na film The East.
Musím říct, že mě ten trailer naprosto dostat. Sakra to bude dobrý film. Vypadá to, že Alex tam bude mít hlavní roli, tak je naděje, že ho nesejmou po půl hodině filmu:D Ano mám naději:D
Každopádně celý to provedení traileru je zajímavý. Strašně mi to připomíná videa od Anonymus. Asi to má mít nějakou spojitost, i když tu je "boj" v něčem jiném :)
Každopádně se na film těším a jestli ho čeští distributoři nepustí do kina tak se naštvu :-/

Ps: koukněte do Cč na fotku Alexe z filmu. Já ho při prvním kouknutí na trailer nepoznala:D Může vypadat jak Hagrid(hlava) a přesto ho budu milovat :D


Alexander Skarsgard - The world premiere of The East at Sundance

21. ledna 2013 v 8:00 | Janiss |  True Blood
Od včera se koná filmový festival Sundance, kde Alex představil na světové premiéře svůj nový film The East.
Já se na to těšial jak malý Jarda, protože bylo jasný, že bude kupa nových fotek. A jeho fotky byly už vážně třeba :)
Takže Vám vážně kupu fotek přináším. Dala jsem to všechno do jednoho článku. Jak fotky z příjezdu, tak z rozhovorů, promo fotky herců i samotného Alexe :)
Takže Dámy můžete se kochat. Já si kvůli tomu přivstala, abych se kochala před učením :D Teď nemám na učení ani trochu myšlení :D
Jo a na závěr vám dávám ještě jedno video z rozhovoru :)


Stephen Moyer - anketeta o nejlepší fotku roku 2012

20. ledna 2013 v 10:05 | Janiss |  True Blood
Ták a máme tu další anketu o nejlepší fotku roku 2012 z True blood herců. Tentokrát jsem si na paškál vzala Stephena. Musím říct, že někdy bylo těžké vybrat dobré fotky. Totiž u některých jsem nevěděla, jestli jsou z roku 2012 a nebo nejsou. Každopádně moc shootu oficiálních nenafotil a vlastně ani moc nevycházel mezi lidi:D Takže doufám, že celkový výběr se líbí a vyberete tu nejlepší fotku roku 2012 :) Za sebe hlasuju pro číslo 5 :)

Za minulé kolo, které se konalo s Joem Manganiellem vyhrála fotka číslo 2. a teda jen o jeden hlas:) Byl to boj :)


Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!