Leden 2013

Disney Medley - A Cappella

9. ledna 2013 v 10:07 | Janiss |  Videa
Asi víte co je A Cappella a tato A Cappella se jmenuje The Doo Woo shop. Tato skupina si vzala na paškál Disneyho pohádky. A provedli to výborně :) Teda musím se přiznat, že některé songy jsem nepoznala :D Každopádně ten úvodní z Lvího krále byl proveden výborně :)) Poznali byste je?


Alexander Skarsgard - photos z filmu The East

8. ledna 2013 v 8:54 | Janiss |  True Blood
Popravdě nemám tucha o čem ten film je. Jediný co vím, že Alex kvůli filmu musel hodně zhubnout a že v něm hraje Ellen Page a je to něco o nějaké eko-anarchii. To jsou všechny mé informace:D
Každopádně teď se objevily nové fotky z filmu. Mno, kdyby se objevil trailer tak bych byla víc spokojená :) Ale tak aspoň něco než nic :)) A taky se film objevi na festivalu ve Sundance a to 20.ledna, a jako host je potvrzený Alex. Takže se můžeme těšit na nové fotky :)(konečně!)

Na první fotce mi teda dost vadí ta Alexova patka:D Na druhé fotce vypada dokonale:) Hmm ty jeho fialový kalhoty by mohl nosit i normálně :)


True blood cast za mlada

7. ledna 2013 v 10:05 | Janiss |  True Blood
Snad všichni vypadají furt stejně. Ok možná barvy vlasu atd.. ale jinak v obličejí pořád stejný:) Ale přiznám se, že třeba Joe mi dal trochu zabrat. Na první pohled jsem ho totiž nepoznala:D Ale teda Sam byl dobrá máčka :D:D


Bídníci (Les Miserables)

6. ledna 2013 v 8:54 | Janiss |  Filmy
Naprosto famózní. Nemám pomalu slov.
Hnedka úvodní scéna mě naprosto dostala, že jsem pomalu seděla s hubou dokořan. Podle mě to je nejlepší scéna z celého filmu. Celkově se mi to libilo. Herci vybrani bravůrně, songy úžasné, ale co bych chtěla zvlášť pochválit jsou dětké role, pidi herci se vážně povedli:)
Zpěv Hugha mě vždycky uchvátí, zvlášť v tom kostele či co to bylo. Ten jeden celej záběr na něho a na celou písničku, dokonalý. Který herec mě ale zpěvem ohromil? Byl to Russell. To jsem vážně nevěděla, že umí tak dokonale zpívat. Bože ten jeho hlas, to byla nádhera :) Sakra proč skončil, jak skončil. Ať žijou zlomené páteře:D Fandila jsem mu:)
Mno a Anne o ní není třeba snad ani psát. Scéna sexu jak v rakvi a následný song I dreamed a dream byl úžasný. Na ten song jsem se těšila. Taky songy revolucionářu byly výborné. Každopádně poslední scéna, ta mě taky dostala:) Za mnou v kině o pár řad výš někdo propukl v hlasitý pláč :D Já se přiznám, že jsem taky měla slzu v oku. Pochopí jen ti co to viděli:)
Celkově bych řekla, že herecké obsazení bylo naprosto bravůrní:)
Takže film všem doporučuju. Hlavně teda těm, kteří mají rádi muzikál a nebo songy ve filmu :)
Jo a ještě mě zarazilo, že titulky sem tam byly na levé straně:D prsotě jak texty písni. Zajímavé:)

Kdo tam hraje:
Hugh Jackman, Anne Hathaway, Russell Crowe, Amanda Seyfried, H.B.Carter, Sacha Baron Cohen, ...

O čem to je: (ofic.text)
Když bývalého galejníka Jeana Valjeana propustí na podmínku, netuší, že za zády bude mít jako věčný stín posedlého inspektora Javerta. Ten ctí zásadu, že zloděj zůstane vždy zlodějem a Valjean se zdá být jasným příkladem, zvlášť když pravidla podmínečného propuštění záhy poruší. Jenže Valjeanovi se daří unikat, začne žít pod změněnou identitou, stane se ctihodným občanem a dokonce starostou, jenže ani tehdy není před slídivým Javertem v bezpečí. Po smrti tovární dělnice Fantine, kterou si klade za vinu, se ujme její dcerky Cosette. Společně s ní pak před Zákonem utíká do anonymity francouzské metropole. Tam na ně po pár letech relativního klidu čeká kromě Javerta i další nebezpečí - ulice bobtnající revolucí, kterou připravují mladí kluci. Jeden z nich, Marius, se při letmém setkání zamiluje do dospívající Cosette a ta jeho city opětuje. Kvůli své dceři a jejímu štěstí se Valjean rozhodne riskovat, dokonce se vydá na barikády v předvečer rozhodujícího souboje mezi revolucionáři a armádou, aby z předem prohrané bitvy zachránil Mariuse. Na místě, kde historie napsala jednu ze svých krvavých kapitol, se zároveň odehraje finální souboj mezi ním a Javertem.

Anna Paquin, Alexander Skarsgard and Stephen Moyer - doplnění fotek Rolling Stone

5. ledna 2013 v 12:58 | Janiss |  True Blood
Pravděpodobně, když vám řekni Alex, Anna, Stephen a Rolling Stone, tak vás okamžitě napadne jejich nejlepší fotka naháčů:D Já tu fotku prostě miliju a doteď mám ten RS v šuplíku a sem tam se kochám:D
Každopádně oni nafotili shoot, kde bylo pár fotek. Ale až teď po 2 letech, ano po 2 letech, našlo světlo světa tato momentka :) Prvně jsem si říkala, že se Anna tváří dobře, proč má Alex výtlem a Stephen tak debilní výraz. Ale až pak jsem si všimla, co Stephen dělá se svou bradavkou:D Magoor:D
Prostě momentka se povedla, i když by takové fotky mohli zveřejňovat dřív a ne až po několika letech :-p


Alexander Skarsgård - Beyond The Pole

4. ledna 2013 v 8:41 | Janiss |  True Blood
Beyond the Pole je dokumentární film o dvou přátelích, kteří se vydají na severní pól a potkaní 2 homosexuální Nory. Mno já film neviděla, protože ho nemůžu nikde sehnat. Ale teď se objevilo video. A já u toho umřela. Totiž Alex tam hraje a hádejte koho. No to neuhádnete:D Hraje jednoho norského gaye:D Proto jsem u toho videa padla:D
A fascinujeme, že jak mluví norský tak zní jinak než švédsky a anglicky. Takový jinou výšku hlasu tam dal :)
Sakra musím ten film někde sehnat:-p


Válečný kůň (War Horse)

3. ledna 2013 v 10:26 | Janiss |  Filmy
Jednoduše výborný film. Popravdě měla jsem tak trochu strach na to kouknout. Totiž sotva je někde zvíře a něco se s ním děje tak řvu jak želva:) Ale tadyk u toho filmu jsem se držela, i když jak zemřel černý hřebec, tak jsem měla na krajíčku:)
Co mě naštvalo tak to, že Tom tam hral tak málo:D To jsem fakt nečekala, že ho za chvíli pifnou. Taky mě fascinovalo, že všechno co ten kůň prožil, tak přežil. I když teda scéna s ostnatým drátem a jak udělal kotoul, tak to byla vážně síla. Chudák. Přežil a to je hlavní:) Ten film se povedl a i když má na Csfd mále hodnocení, tak já mu dávám 5* s naprostou jistotou :)

Kdo v tom hraje:
Jeremy Irvine, David Thewlis, Emily Watson, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, ....

O čem to je: (ofic.text)
Působivý příběh mladého chlapce jménem Albert a jeho milovaného koně Joeyho se odehrává na samém počátku první světové války. Joey je Albertovým otcem prodán britské jízdě a následně poslán na frontu, kde začíná jeho pozoruhodná pouť na pozadí velké války. Navzdory překážkám, kterým je na každém kroku nucen čelit, Joey ovlivňuje a mění životy všech, se kterými se na své pouti setká. Albert, který na svého přítele nedokáže zapomenout, opouští domov a vydává se na francouzská válečná pole, aby zde svého koně našel a přivedl ho zpátky domů.

Alexander Skarsgard - anketa nejlepší fotka roku

2. ledna 2013 v 9:23 | Janiss |  True Blood
Ták mám pro Vás pidi anketku. Protože mě zajímá, která podle Vás je Alexova nejlepší fotka roku 2012.
Musím říct, že výběr je opravdu těžký. Přece jen se ukázal na hodně akcích, měl pár premiér a několik shootu. Takže, která je podle Vás ta nejlepší??
Já měla trochu dilema mezi 2 a 5. Nakonec bych se rozhodla pro 5, protože ten shoot miluju:)


Allan Hyde - Save Your Kisses

1. ledna 2013 v 13:06 | Janiss |  True Blood
Allan Hyde (Godric z TB) se společností Gourmetfilm natočili novoroční video. Vlastně každý rok natočí něco na Vánoce. Spíš je to taková parodie na nějaký známý hit. Tentorkát si vzali na paškál song Save Your Kisses. Teda song znám od poslechu, ale kdo to jsou ti lidi nemám tucha.
Každopádně mě Allan rozdrtil. Pokud byjste ho nepoznali, tak je to ten hlavní zpěvák s tím velkým knírem:D Taky mě dostalo, jak mu museli přilepit chlupy na hruď, protože on takový koberec fakt nemá :D
Ale teda musím říct, že ty pohyby mají natrénovany dokonale:) Člověk by nepoznal rozdíl :))

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!