Únor 2013

Jediný způsob, jak si uchovati zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád a dělat, co se ti nelíbí.

28. února 2013 v 21:12 | Janiss |  Různé žvásty
Tak jak se vám daří? Mě teda bídně:D
Ve škole nuda, doma musím psát BP, kterou nepíšu a jinak pravděpodobně mám Histaminovou intoleranci:D
Jo uplně normálka ne?:D
Tak popořadě.
Ve škole je fakt nuda. Mám 3 předměty(uterý,středa, čtvrtek) a jsou nudné. Účetní poradenství je naprosto zabité, marketing služeb budeme mít 3 prezentace ve 4člené skupině a metody soc.práce máme jednu prezentaci. Já ji mám už příští týdne, ale já to téma znám nazpaměť, takže se učit nic nebudu. Njn Zooterapie to je moje téma :)
Pak mám psát BP. Teda spíš už bych měla odevzdávat na kontrolu 2 kapitolu. Mám 4 strany první kapitoly:D Jo jedu rychle jak drak:D Ale sakra o víkendu to musím už dopsat, jinak mě trefí:-p Zítra jdu kvůli toho do studovny pro knihy. Protože potřebuju knihu na historii celoživotního vzdělávání a jak na svini na google books je ta kniha, ale ty stránky co potřebuju, tam chybí :D o5 mě asi trefí:D
No a ta Histaminová intolerance, to je to co mi tak nějak potvrdil alergolog. Totiž nemám žádnou alergii, ale pry mi něco je. Vidí, že mi něco je, ale neví co:D A že to bude asi ta Histaminová intolerance, což podle příznaku dává smysl. Jenže ono to se to nedá léčit:D Takže pokud chytnu záchvat, tak to musím nějak "rozchodit" Fakt potěšující. Pry jediný co by mi to mohlo předcházet je lék, který v Česku není jen na Slovensku a stojí od 500,- - 1000,- Tož potěšující ne?:D Každopádně ho asi budu muset zkusit.
A co, že ta Histaminová intolerance je? Tak zjednodušeně. Histamin je nějaká složka v těle a taky je v jídle v některých více v některých méně. Mno a já ten histamin z jídla nevstřebávám a pere se to ve mě. Takže mám kopřipky, migrény, puchnu, může mi být zle, a zužují se mi dýchací cesty. Asi tak zjednodušeně. Ten lék by mi to měl nějak potlačit, ale jak jsem psala vyléčit se to nejde. Teda jde možná dietou, ale když toto máte tak byste neměli nic jíst :D Doslova :D
Ovoce, sýry, ryby, čokoládu, kafe, pivo, alkohol...prosím odstřelte mě, nemám proč žít! Jako je toho více, ale toto mě dostalo, protože pokud mě znáte tak toto co jsem vypsala je jediný co jím snad :D Takže krutééé:D Mno jako nevím co s tím. Uvidím, jak se to vše vyvrbí:)
Jinak dneska jsem šla na Jeníčka a Mařenku. Hodinu jsme seděli v kině a film nejel. Takže nám vrátili vstupný a šli dom :( Hnus:-p
Tak snad se máte lépe než já, děláte zajímavý věci a hrajou vám filmy v kině:D

Jo a ještě jednu věc po vás chcu. Mohli byjste hlasovat kámošce:D Její přítel za ní přijel do Brusela a zničeho nic na zasněženém bruselském náměstí poklekl a teďka soutěží o poukaz na svatební prsteny :)

Anna Paquin - anketa o nejlepší fotka roku 2012

27. února 2013 v 21:17 | Janiss |  True Blood
Po chlapech tu mám anketu o nejlepší fotku roku 2013 od Anny Paquin.
Bylo trochu problém najít trošku rozdilné fotky. Přece jen minulý rok byla těhotná a nikde na akcích a později ani na veřejnosti se neobjevovala. Takže se dá říct, že mám fotky jen tak co prázdnin a pak je pusto:D Tak by se to mohlo jmenovat anketa o nejlepší fotku prnvího půlroku 2012 :D Ale tak snad mezi něma najdete tu nejlepší:)
Fakt mám dilema, kterou dát, s prckama vypada úžasně, ale nakonec dávám fotku číslo 2, která pochází z premiéry True blood.

Minulé kolo s Ryanem Kwantem vyhrála fotka číslo 3.

Podařilo semi přehodit 2 s 1, tak ať vás to nezblbne, ale už to nejde přepsat :)


Anna Paquin, Stephen Moyer a Ryan Kwanten - Oscar party 2013

26. února 2013 v 18:50 | Janiss |  True Blood
Anna se Stephenem a taky Ryan se objevili na párty, které se konaly během Oscaru.
Konkretné všichni 3 se objevili na každoroční párty Eltona Johna a poté Anna se Stephenem ještě navštivili párty Vanity Fair.
Někdy se hvězdy převlíkají na ty odlišné párty, ale Anna se Stephenem se na to vykašlali:D Každopádně Anna vypadala naprosto úžasně :) Sakra proč ji nepozvou na Oscary, ať nějaký aspoň předná :)


Videa a vtípky - Oscars 2013

25. února 2013 v 20:55 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ok jiný titulek než vtípky mě nenapadl:D
Tak prvně videa. Vystoupení hercu z Les Miserables byl neuvěřitelný zážitek. Bože oni byli výborní a já si to pouštím každou chvíli. Fakt doporučuju. Hlavně koukněte dřív než to vymažou :)


No a nejvtipnější okamžik bylo co? Ano pád Jennifer. Bože to bylo úžasný, ale samozřejmě cítím s ní:D Někdo už dávno měl hodit držku a bohužel ona to tzv. vyžrala:D Ale bylo to vtipný, já bych nadávala jak dlaždič. Každopádně hrdinou Oscaru je Hugh a potom Bradley. Ale teda Hugh se k ní rozběhl z větší dálky:D Tomu se říká gentleman:) Já ho miluju:D


Oscars 2013

25. února 2013 v 6:35 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Jak vidíte podle času jsem tu pořád. Vstávala jsem o půl 1 a čučela až do teďka na Oscary, mno trošku se jim to protáhlo.
Každopádně doufám, že si teďka vzpomenu na vše co jsem vám chtěla napsat.
Povím vám, moderátor byl strašnej. Nevím co o se snažil, ale chtěl byt vtipnej, ale nakonec byl prostě nudnej. Kde se hrabe na Hugha:-P
Můžete mi povědět, dlouhé blond/šedé vlasy jsou v módě? 2 z chlapu co vyhráli měli takové háro:D Ty vtipy na twitteru a tumblru jsou k nezaplacení(tadyk, tadyk, tadyk).
Byla jsem nadšená jak se objevil Liam Neeson, ale co mě nejvíce nadchlo byl cast z Les Miserables. Bože já tušila, že zrovna to budou zpívat, a bylo to úžasné:) Jen zmetek Russell Crowe napsal na twitter, že nebude na Oscarech a najednou se tam zjeví a zpívá. Odrovnal mě:) (Toto mě pobavilo) Taky mě potěšil song z Chicaga. Bože tolik let to je starý a Catherine Zeta Jones vypada furt stejně skvěle :)
Anne vyhrála. Yes vyhrála. Bože jak já byla nadšená:) A ta její řeč:) Byla prostě úžasná:) Twitter se rázem zbláznil:D SHE MAY HAVE AN OSCAR BUT SHE IS ALSO THE PRINCESS OF GENOVIA
Další výborný moment tancování Daniela Radclifa s Josephem Gordonem-Levittem:)
A pak šup předávání cen Daniel a Kristen Stewart:D Bože ona kulhala:D asi někde hodila držku:D Ale jaké xichty dělala. Proč ji tam vůbec tahají, když jde vidět, že je nervozní a je tam jen z donucení:-p
Každopádně nejvtipnější moment byl, když Jennifer Lawrence hodila držku:D Bože to je tele, buď si roztrhne šaty a nebo spadne:D Jak ji Bradly a Hugh Jackamn(který seděl uplně někde jindé) zachraňovali:D Fakt tele holka:D (gif z toho:D)
Ale teda, že Argo nic moc nepobere a pak najednou pobere cenu za film, to jsem nečekala:) Asi v životě jsem neslyšela nikoho tak rychle mluvit jako Bena Aflecka, který už neměl čas na řeč a tak mluvil co nejrychleji, aby všechno stihl:D
Tak co tam bylo ještě zajímavý?
Hmm nic mě jaksi už teďka nenapada, možná jen to, že ty reklamy to byl děs:D Tak to je asi vše ode mě a mizím spát:) Tak dobrou a odpoledne snad už budou videa(hlavně Les miserables cast) a dám je tu:) + čekám různé párty po Oscarech:)

Výherci:
BEST PICTURE

Anna Paquin and Stephen Moyer - GREAT British Film Reception at British Consul General’s Residence

24. února 2013 v 12:39 | Janiss |  True Blood
22.2. se Anna se Stephem účastnili GREAT British Film Reception at British Consul General's Residence. Musím říct, že tu se mi libila Anna víc než Tom Ford's cocktail.


Alexander Skarsgard hledá nový dům

23. února 2013 v 21:28 | Janiss |  True Blood
Před pár měsíci jsem vám psala, že Alex si koupil nový dům v LA. Je to úžasný dům s úžasnou vyhlídku, jenže Alex hledá novy. Dočetla jsem se, že nový dům hledá s jediného důvodu. Vrátil se před pár dny z NY a našel buď před svým domem nebo ve své zahradě(teď si nejsem jistá) kempující faninky. Alex si své soukromí střeží, takže to ho dožralo, což se mu nedivím, to je vážně přehnaný.
Teď hledá dům, který je v hlídané oblasti a nedostane se tam nikdo kdo tam nepatří. Mno je to škoda, že se chce stěhovat. Ten jeho byteček se mi líbil a měl vážně úžasný výhled:) Tak uvidíme co najde. Každopádně hledá v Hollywoodu, nehodlá se stěhovat někam jinam.
Z hledání domu se objevili fotky, tak vám je tu přídávám.Potvrzeno Rutger Hauer v roli Nialla Briganta v 6 sérii

23. února 2013 v 8:52 | Janiss |  True Blood
Tak tuto informaci ocení jen kdo sleduje True blood a ještě k tomu čte knihu:)
Tak pro začátek Niall je prapradědeček Sookie a je vílím vládcem, který se začne o svou prapravnučku zajímat a ochraňovat ji. Popravdě jsem nečekala, že Nialla dají už do příští série. V knize se začal objevovat hmm v 8 nebo 9, teď si nejsem jistá. Popravdě nevím jak děj s ním propojí. Přece jen v knihách to je jiný než v seriálu a i ty víly jsou úplně jinači. Mno bude to zajímavý.
Ták a teď k tomu herci. Zajímalo mě, kdo Nialla bude hrát. Musím říct, že ne že bych nebyla ráda za tohoto herce. Možná, když mu dají dlouhou paruku(jo mají víly vypadat jak elfové z Lotra:D) tak to i půjde. Jenže já celkově toho herce moc nemusím:D Ani nevím proč. Podle mě má xicht hrát hajzly:D A Niall i když udělá nějaké chyby, tak v jádru je dobrej vílí děda:) Mno uvidíme jak to zvládne.


Anna Paquin and Stephen Moyer - Tom Ford’s cocktail na podporu Project Angel Food

22. února 2013 v 13:49 | Janiss |  True Blood
Po dlouhé době se ti dva objevili na veřejnosti nebo spíš na nějaké společenské akci:) Stephenovi prostě černá barva sekne, takže k nemu není co napsat:) Každopádně Anna hmm tak vypada máma,která před půl rokem porodila dvojčata?:D Obdiv:D I když se mi to její líčení líbí, tak mi příjde trochu buď utahana, nebo to dělá to líčení, že ji zestařilo. Mno těžko říct. Ale ty šaty hmm jo ty ji sekly:)


Skyfall

21. února 2013 v 10:15 | Janiss |  Filmy
Já jsem fanoušek Bonda, takže Skyfall jsem dřív nebo později vidět prostě musela. Jo Craig mi pil krev, ale teďkom mi nevadil. Vlastně celkový díl mě překvapil, že se mi líbil. Co bych hlavně vytáhla je úvodní znělka. Jo zazpívala ji Adele, ale jak ji natočili, no to bylo prostě boží:)
Je fakt, že mě naštvali s eM, ale tak co se dá dělat no :-p Ale zase mě dostal Qčko, ten byl výborný:D Jako jo starý Q byl taky dobrý, ale ten mladý byl takové chytré ucho, že jsem si ho prostě zamilovala:) Každopádně se musím přiznat, že mě tak trošku štvalo, že tam bylo málo Bondovských rvaček:D A taky oni ví jak na mě. Dali do filmu starý bondovský autíčko, no krása:) Jen kdyby ho ty svině nerozstříleli :-p A taky mě naštvalo, že neřekl Protřepat nemíchat :-p Jinak se mi to líbilo:D

Kdo v tom hraje:
Daniel Craig, Judi Dench, Ralph Fiennes, Javier Bardem, Naomi Harris, ...

O čem to je: (ofic.text)
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem SKYFALL. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!