Březen 2013

True blood season 6 preview

31. března 2013 v 11:51 | Janiss |  True Blood
Tak máme tadyk nové preview/teaser/promo nazývejme to jak chcem:) Včera jsem psala, že ho mají dát až před novým dílem Game of Thrones, ale na net bylo zveřejněno už dneska brzo ráno:).
Co na něj říkáte?
Mě teda dožralo:D
Proč z Erica je zase ňouma?
No jasně, kdo jiný při utíkáni spadne než Sookie:D
WTF? Jak se Tara opovažuje chytit Pam ruku? Vždyť je její stvořitel! Nemluvě o tom, že je o cca 150 let straší!
Taky jste doufali, že ten upír v klobouku zvedne hlavu?:D
Hm Alcide bojuje se Samem? Pročpak?
Killněte někdo Billith!
Chudák Jess, že by ji došlo, že je Bill v tahu?
Jako promo bylo fakt jen takové rychle sestřihi a ještě žádná nová postava krom vílího dědy (šíleného dědy :D). Mno doufám, že brzo se ukáže zase nový promo :)


True blood - datum premiéry

30. března 2013 v 10:55 | Janiss |  True Blood
Bylo potvrzeno datum 6 série True blood. Nepřekvapivě je to v neděli:) Tentokrát 16.6. Mno hezky se to blíží:)
Ale objevila se ještě další horká novinka.
Zítra tedy 31.3. HBO vysílá novou sérii Game of Thrones. Už jen toto info je zajímavý, protože GoT je můj další oblíbený seriál. Ale jde spíš o to, že HBO prozradilo, že právě před novým dílem GoT bude preview clip na 6 sérii True blood. To jsem fakt nečekala. Jak jsem si o tom četla, tak mi až slzy vyhrkly :D Njn True blood je má Achilova pata :D
Jo budou to krásné Velikonoce :) Už se nemůžu na ten klip dočkat :))


Alexander Skarsgard - konference The East

29. března 2013 v 20:30 | Janiss |  True Blood
Alex se zůčastnil s Ellen Page konference na podporu filmu The East. Popravdě nemám tucha, kde se to konalo. Žádné info k tomu není a vlastně jsou jen 2 fotky. Mno možná někdy později se objeví něco dalšího a třeba video :)


True blood upíři podporují kampaň pro lidská práva

28. března 2013 v 21:14 | Janiss |  True Blood
26.3. se po internetu nesl jako vir podpora Homosexuálních páru. Toho dne 26.3. nejvyšší soud přezkoumával pravost návrhu 8, pro svatby stejného pohlaví v Kalifornii. Proto na podporu bylo vytvořene něco jakoby logo a to se šířilo přes FB a Twitter na podporu.
Popravdě já se o tom dozvěděla od Evan Rachel Wood (Královna) a pak už to měl na Twitteru skoro všichni :)

To je origoš obrázek:

Hnedka na toto zareagovalo HBO a ukázalo svůj názor na tuto věc. Aneb vytvořili svůj obrázek, aby ukázalo, že toto naprosto podporuje :))


Je lepší rozsvítit, byť jen malou svíčku, než proklínat temnotu.

27. března 2013 v 21:38 | Janiss |  Různé žvásty
Ták včera jsem po půl 4 měsících byla v našem studentském klubu na Retro párty.
Na tu párty se těší všichni. My studentíci milujeme Retro hudbu a oblečení. Já teda nic Retro neměla, ale to mi bylo fuk :D Ani pít jsem nemohla, takže jsem byla na vodě, každopádně ani to mi nevadilo:) Hudba byla prostě úžasná:) I když ze začátku tam bylo docela mrtvo, ale pak se čím dál více rozjíždělo:) Hlavně teda na ty Pecky. Bože my si výborně "zazpívali":D
Každopádně mě překvapilo, že parket prázdný a nebo pár holek tancovalo (ano já mezi nima) a sotva pustili Lunetic a jejich Ať je hudba tvůj lék, tak to byl rázem plný parket a všichni zpívali jak o život:D Bože snad všichni kluci vběhli na parket a tancovali spolu. To mě fakt dostalo :D Pak jsme se vyblbli na Neckaře a jeho A miluju a maluju a miluju a maluju.... Ale překvapilo mě, že ani jednou nepustili Davida. Fakt divný :)
Pak přišel kámoš a on je tež komediant. On zná všechny. Ale vždy přiběhne za mnou a za kámoškou a furt se bavíme o filmech a komixech. Takže jsme snad hodinu strávili s tím, že jsme rozebírali trailery a budoucí výdělky na filmy tohoto roku. Mno z našeho pohledu vyhraje Iron man 3 a Hobit. A pak prohlásil nejlepší větu: Kdybych si našel holku, která by neměla ráda komix a filmy tak tak bych ji na toho Iron Mana dotáhl násilím. Chudák, musí hledat holky někde jinde a než na diskotechách:D Protože jsme mu s kámoškou řekly, že v klubu nenajde žádnou takovou, která by vůbec věděla o připravovaných komixových filmech atd.. Ne nepodceňuju je:D
Takže večer jsme si užívali a ke konci zase série ploužáku :-p Bože nemám ráda ploužáky. Takže jsem se klidi tak trošku z parketu a koukla jsem se na bar a tam stál nějaký kluk. No každopádně měl příšernou kostkovanou košili s růžovýma koskama :D Ano růžovýma. Mno a tak se ploužím pryč, když on přiběhne. Bože vyložil si můj pohled špatně :D Já jen čuměla, že u baru je prázdno:D Mno tak přiběhl a na mě s kámoškou, jeslti si s ním některá zatancuje. Fakt otázka za všechny prachy:D Stojíme tam 2 a on se tak debilně zeptá :D Jako bychom se o něho měli poprat:D Magoor. No kámoška taky tak mimo nevěděla co říct. A tak on rovnou řekl, že chce tancovat se mnou. Bože tak já musela :D Ne já fakt ploužáky neumím a popravdě v keckách se to blbě tancuje. Mno musím přiznat, že jeho oči mě děsily. Totiž měl je ganz světle modré. Jo to mě děsí:D Každopádně to nebyl student a byl ještě k tomu o rok mladší než já :D Tak jsme ploužili a kámoška se tlemila jak debil, pry jsem měla pohled Pomooooc zachraň mě :D No záchrana nepřišla :D Ta písnička byla nekonečná:-p A víte co prohlásil, že já mám jiné kreace. Mno to jsem nepobrala:D jestli mě pozoroval a nebo si všiml, že ploužák je pro mě za trest. Ale prosím prosím já mu ani jednou nestoupla na nohu, to on mě kopl:D Mno byl divný a já se pak rychle klidila pryč z jeho dosahu:D
Jako jo zajímavý to večer. Byli jsme tam až do zavíračky. Zavíračka probíhá stejně, pustí Tam v Karviné a jde se domů:) Domu jsem došla po 4 ráno a padla do postele. Fakt jsem byla mrtvá:)
Mno tak probíhala moje poslední Retro párty. Snad příští studentský rok, se mi poštěstí se tam nějak dostat :)

A ještě jedna prosba, hlásněte pls kámošce v soutěži o snubní prsteny tadyk.

Dallas (2012)

26. března 2013 v 9:30 | Janiss |  Serialy
Uvědomila jsem si, že jsem tu nenapsala o Dallasu, který vysílala Nova na začátku tohoto roku.
Já jsem Dallas chtěla sledovat, už jak ho natáčeli, ale nějak se mi ho nechtělo stahovat. A tak jsem počkala až Nova hodí dabing a koukla jsem. Musím říct, že dabing mě potěšil už jen z toho důvodu, že pokud se tam objevili herci, kteří hráli v původním Dallasu, tak měli stejného dabéra. Dávám + Nově:)
Tak teď k seriálu.
Jako jo nemá to na původní Dallas, ale není to špatný. Je to furt opakující se děj, ale já na to hlavně koukala kvůli Bobbymu, JR a John Rossovi. Totiž já na starém Dallasu vyrostla. Babča mě vždy posadila už od plenek k televizi, ona pletla a já musela čumět na Dallas. Pořád bylo lepší sledovat Dallas než Dynastii nebo Tak jde čas:D Od mala jsem si taky hrála na to, že patřím do rodiny Ewingu a Bobby je můj starší brácha. Jo ať žijou 90 léta:D Protože v nich to dávali pořád a pořád do kola:) Takže jsem si nový Dallas nemohla nechat ujít.
V novém Dallasu mě tež potěšilo, že se tam vraceli herci (pokud žili) z původního, takže jsem si říkala: sakra já ho znám, a pak jsem přemýšlela jakou roli měl v původním Dallasu. Popravdě jsem někdy musela dlouze přemýšlet jak to bylo tehdy a navazuje to teď. Někdy to dalo fušku:)Ale na konci 1 série mě každopádně naštvalo, co udělali o5 s Johnem Rossem :-p
Každopádně jsem zvědava na 2 sérii, protože mě zajímá, jak udělají to, že JR zmizí, protože herec Larry Hagman koncem minulého roku zemřel. Aspoň si ještě zahrál svou nejlepší roli :)


Stephen Moyer - hraje za The Hollywood Reporter v LAFEST

25. března 2013 v 11:30 | Janiss |  True Blood
Stephen je členem fotbalového týmu The Hollywood report a včera se účastnil zápasu LAFEST.
LAFEST označuje sdružení NY filmu a zábavy ve fotbalovém turnaji. Je to jedno z největších fotbalových akcí tohoto druhu, sdružuje fotbalisty, jejich rodiny, fanoušky, milovníky her, filmu, hudby atd..
Tento turnaj hvězd (jednoduše bych to tak popsala) hraje fotbal ne jen pro zábavu, ale hlavně pro dobrou věc. Celý tento turnaj je jedna velká charitativní akce. Výtěžek bude dán Mia Hamm nadaci a Grassroot Soccer.
Z tý fotky jsem poznala jak Stephena tak ještě dalšího herce. Myslím tím toho kudrnatýho klučinu dole, ten hral v TeenWolf. Mno škoda, že není více fotek, ale mám jen 2. Každopádně Stephenovi růžova nesedla:D


Alexander Skarsgard - basketballový zápas Lakers

24. března 2013 v 11:34 | Janiss |  True Blood
22.3. se Alex se svým kámošem Faresem vydali na basketballový zápas Lakers. Teda musím říct, že měli dobré místa na sezení, ale já bych měla strach, že mě sejme míč a nebo na mě skočí hráč:D
Každopádně Alex si neodpustil vzít si na sebe tričko svého oblíbeného švédského fotbalového týmu, to je fuk, že přišel na americkej basketball:D
Hezky si oba popijeli pivko. Jo ani to si Alex nemohl odpustit, jen mi prosím vás řekněte, proč má Alex v tom pivu ehm limetku? Takové hanobeni piva!!


Alexander design

22. března 2013 v 23:25 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Tak po víc jak 3 měsících tu máme nový dess. Asi můj rekord v novém dessu po takové krátké době:)
Ten shoot co Alex nafotil je prostě úžasný a pak jsem našla výborný wall, který jsem doslova ukradla ze stránky tadyk. Prostě jsem mu neodolala. Mám to i na ploše noťasu a tak jsem si to dala na dess. Jo jsem zloděj, děsně se omlouvám:D Ale když on mi tak vyhovoval, protože je takový jednoduchý a světlý, prostě přesně to co jsem chtěla na nový dess:) Dess je o5 moje tvorba(to poznáte podle jednoduchosti:D). Taky jsem rovnou udělala i nové ikonky Affs. Snad se líbí :) Taky jsem změnila položky boxu pod záhlavím. Janiss - to je info o mě, Kanál Youtube - můj kanál, ne že bych dělala viděa na to jsem se už vykašlala, ale dávám tam videa z Conu a jsou tam z Harryho Pottera premiery v Londýně atd.., CSFD - stránku nemusím představovat a je tam můj profil, můžete mě sledovat co komentuju atd.. ;)
Kontrolovala jsem dess v chrome i v mozile, tak snad se to všem ukazuje správně :)


I won't hurt Dean - 8x17

22. března 2013 v 12:56 | Janiss |  Supernatural
Ten článek asi nebude nikoho zajímat, protože půlka z vás na Supernatural nekouká, ale tož vaše chyba já se musím vypsat z dojmu:D
Byl to úžasný dil. Za prvý byl to díl po pauze a za druhý po dlouhý době se tam ukázal Castiel a Meg. Přiznám se, že jsem půlku dílu nadávala co to provedli s Castielem. Zabte už někdo Naomi!
Děsně mi vadí Sam nevím proč. Vzal na sebe to "prokletí", že musí zničit tabulku, místo Deana, ale on na to nemá! Prostě na to nemá koule (lepší výraz mě nenapada). A Dean se bude o něho strachovat, místo, aby on nesl to břímě :-p
Ale teď ke Castielovi. Ty jeho hlášky a pohledy s Meg byly prostě úžasný. Natož, že jsem nikdy nebyla fanoušek Meg tak v tomto díle si mě získala. Sakra a zrovna, když ji zabili:D
Nejtěžší v tom díle bylo jak Castiel mlátil Deana. Jsem pomalu hulákala do monitoru ať toho nechá, že je to Dean přece. Jo přiznám se, zaslzelo mi oko, ale když to bylo takový silny, prostě chápete :D
Potom za řeč, kdy Naomi přesvědčuje Castiela ať Deana zabije, Dean pomláceny od Castiela a prosí Castiela, ať přestane a pak to kouzelný We're Family... We need You.... A to mě zlomilo a Castiela taky. Přestal. Dostal se z vlivu Naomi. A v tu chvíli bylo po mě:D bože to byla tak, ale tak dokonala scéna. Zbytek už je pasé, protože toto byla nejlepší scéna z dílu:D Pak už jen bylo, že Castiel utekl pryč autobusem, aby ho Naomi nenašla. Hmm kam pak asi utíkal?
Každopádně díl byl založen na hláškách. Ať žije Timon a Pumba a Dean citující Pána prstenu a přirovnání Sama k Frodovi:)
A protože to byl tak úžasný díl, musím vám tu dát toto úžasné a dokonalé video :) Tam uvidíte vše o čem jsem tu psala a hlavně tu SCÉNU!:)


A ještě něco z Tumblru, co vyjadřuje vše:D
  • Dean: And she's been controlling you the whole time, since she got you out of Purgatory?
  • Castiel: Yes.
  • Dean: Then what broke the connection?
  • Me: LOVE, YOU STUPID BITCH. MOTHERFUCKING LOVE BROKE THE CONNECTION. HE LOVES YOU THAT FUCKING MUCH, DO YO
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!