Duben 2013

Ryan Kwanten - White House Correspondents After Party

28. dubna 2013 v 19:07 | Janiss |  True Blood
Ryan se včera účastnil večeře a after party v Bílém domě.
Většinou bývá na této akci větší zastoupení hvězd z True blood, ale tentokrát se ukázal jen Ryan. Častými hosty je Anna Paquin se Stephenem Moyerem, ale asi je zaměstnali dvojčata, tak se neúčastnili. Škoda :)
Vždy mě fascinují obleky od Ryana. Kde se hrabe nějaký obyčejný černý, vždy vybere nějakou zvláštní barvu na oblek:) Tentokrát je to hnědý? Hnědofialový? Těžko říct, já mám poznávání barvy jak chlap, takže pro mě je to hnědý :D


True blood season 6 - Waiting sucks Eric

27. dubna 2013 v 12:49 | Janiss |  True Blood
A další Waiting sucks a tentokrát v hlavní roli Eric:)
WS vyšlo už včera, půl hodiny po tom co jsem tu dávala článek na The East :D To mě vždy může naštvat, když dám článek a pak se objeví nějaka horká novinka:D A já protě to nedám za sebou :) Tak proto až teďka:)

Tak já jsem z WS nadšená:) Tumblrem se nese novinka a šílenství... He is back!! :D Ano starý dobrý mocný Eric Northman je zpátky:)))) Pokud nerozumíte co říkají, tak jde o to, že ta ženská vypráví Ericovi o tom, jak někdo chytá upíry a provádí na nich experimenty, jak se jich zbavit. A Eric samozřejmě chce vědět, kde ta "laborator" je.
Pokud si pamatujete fotky, které jsem tu dávala kdysi z natáčení, tak ta ženská v bílém byla i na fotkách :)
Jsem zvědava, kdy bude další WS.


Alexander Skarsgard - The East trailer and poster

26. dubna 2013 v 20:02 | Janiss |  True Blood
O filmu The East jsem už psala. Takže ho znova představovat nemusím:)
Teď vyšel nový plakát k filmu a taky nový trailer.
Ten trailer je naprosto úžasný:) I když Alex je víceméně hlavní postava, tak ten trailer, jako by byl o něm :D no posuďte sami :) je v Cč.


True blood season 6 - Waiting sucks Alcide

25. dubna 2013 v 10:30 | Janiss |  True Blood
Tak a máme tu další Waiting sucks. Kdo by čekal, že ho uveřejní jen pár dní po prvním. Jsem čekala, že to bude jednou týdně a ono neee. Hmm asi moc toho natočili. Samozřejmě si vůbec nestěžuju :)
Takže tento Waiting suck je s Alcidem a jeho "vlčicemi".


Barbora Polákova a David Koller - Jsme v prdeli

24. dubna 2013 v 13:45 | Janiss |  Videa
Naprosto trefná písnička.
Jo je to o vládě atd.. ale zrovna to vystihuje mé pocity o tom, jak jsem v prdeli :) o5 mi byla vracena bakalářka, kvůli pravopisu :-p takže poslední možnost v pondělí. Mno hlavně, že mám už desky zaplacený :-p Takže asi tak no :-p


True blood season 6 - Waiting sucks - Jason

23. dubna 2013 v 11:52 | Janiss |  True Blood
True blood 6 série se pomalu blíží, už jen pár týdnu a proto Hbo, jako každoročně, vypouští Waiting sucks, na které se můžeme těšit teď už každý týden:)
Tento týden nám ukázali Jasonův waiting sucks:) Nejvíc mě dostal Stephen Moyer (Bill Compton), který zasedl na režírní stoličku a je ukázán:)
Tato scéna bude hnedka v prvním díle a nedivila bych se, kdyby to byla celkově první scéna:) Protože následuje na to, co se stalo v posledním díle 5 série:)
Jason už je pěkně nasraný a chce si to vybít na Noře, ale Sookie nedovolí, aby zabil Ericovu mladší sestřičku. Můžete si všimnout, že Eric stojí v povzdáli:)
Celkově je waiting sucks povedený a už se těším o čem bude příští týden:)


Joe Manganiello - “As Good As Gold”

21. dubna 2013 v 9:12 | Janiss |  True Blood
Joe natočil úžasnou reklamu na nanuk Magnum. Teda natož že jsem nikdy Magnum neměla moc ráda a ani ho nesmím, tak už jen kvůli té reklamě bych si ho dala :D
Joe v ní vypada jak nějaký James Bond, prostě úžasný:) Jsem fakt zvědava, jestli ji uvidíme i v ČR:)
Krom videa vám přináším i fotky z premiéry. Ano i reklama má svou premiéru s červeným kobercem, a nebo spíš se zlatým? :D Joe si vybral na tuto událost úžasnou zlatou kravatu:)

Video v Cč


Alexander Skarsgard - zpívající v rozhovoru pro Rolling Stone‘s magazine

20. dubna 2013 v 10:27 | Janiss |  True Blood
Když byl Alex v NY, zůčastnil se rozhovoru pro Roling Stone's magazine v ABC. Bavili se o všem možný, jak o jeho filmu tak armádě, ale hlavně Alex švédsky zpíval:D S tím mě naprosto odrovnal. Jak byl tím nadchnutý :) Úžasný :)

Video nejde tu vložit, musíte cvaknout na obrázek :)) Další videa pak v tom odkazu :)


Joe Manganiello and Peter Facinelli - Watch What Happens Live

19. dubna 2013 v 11:13 | Janiss |  True Blood
Joe se včera účastnil show Watch What Happens Live, které se účastnil i jeho upírský kolega Peter Facinelli.
Téda podle fotek si museli užít dost legrace:) Nevím co má Joe furt s tím umělým břichem, ale už je to druhá show, kde to břicho má:D
Pak jak je fotka, kdy stojí vedle sebe, sakra já si chvíli říkala, že Peter není tak vysoký:D


Pí a jeho život ( Life of Pi)

18. dubna 2013 v 13:36 | Janiss |  Filmy
Důvod proč na ten film jsem koukala? Kvůli jeho nominaci na Oscara :)
Musím říct, že mě zaujal. Bylo to takový zvláštní. Ta grafika byla prostě úžasná, ten pohled na tu loď wow, ale to že zabili toho Orangutána tak s tím mě nesmírně dožrali :-p Svině!!! Hnus toto.
Celý ten příběh byl výborný. Jo je to tak trochu dlouhý, ale tak co se dá dělat :) Každopádně mi bylo spíš líto toho tygra než Pi :D Jo jsem děsná :)
Celkový ten konec byl zajímavy. Že si člověk říká, jestli to vypráví jako příběh co se mu stal a nebo to převedl jen tu situaci do zvířat :) Takže za mě to má + už jen kvůli te úžasné grafice :)

Kdo v tom hraje:
Suraj Sharma, Gérard Depardieu,...

O čem to je:
Hlavní hrdina Pí vyrůstal v indické zoologické zahradě, kterou založil jeho otec. Možná by exotickou živnost převzal, kdyby se rodina nerozhodla přestěhovat do studené Kanady, i s některými zvířaty, jejichž prodejem si chtěli zajistit snazší start v nové zemi. Proti tomu se ovšem postavily přírodní živly, které jedné bouřlivé noci potopily nákladní loď, na níž se Pí s rodiči a bratrem plavil. Chlapec se šťastnou náhodou ocitl v záchranném člunu, který zůstal uprostřed oceánu jako jediná připomínka katastrofy. Nezachránil se však sám, spolucestující tvořili poraněná zebra, hyena, samice orangutana a Richard Parker. To nebyl další přeživší člověk, ale mohutný bengálský tygr, který si rozhodně nemyslel, že by se v nouzových podmínkách mělo něco měnit na přirozeném průběhu potravního řetězce. Tak začala neskutečná plavba, během níž se chlapec musel proměnit v muže, aby dokázal obstát v konkurenci jednoho z největších predátorů naší planety a přežít strastiplnou pouť k pevnině.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!