Srpen 2013

Vymrzlá, znavená, ale bohužel už doma

31. srpna 2013 v 11:40 | Janiss |  Různé žvásty
Tak a jsem o5 zpátky doma. Včera jsem dorazila z Jeseníků a musím se přiznat, že i když tam byla děsná kosa, tak bych tam zůstala. No nějak se mi čím dál více nechce být doma:p
Jak jsem se měla? Fajn. Jak jsem říkala před odjezdem, byly problémy s ubytováním. Totiž měli jsme rezervace jak my s tátou a mámou, tak brácha s rodinou. Samozřejmě jim to nedošlo, že to jsou dvě odlišné rodiny na stejné jméno. Takže jsme po 3 hodinách dorazili do Penzionu a oni nám řekli, že pro nás nemají ubytování. Takže nám ženská scháněla jiný. Fakt zajímavé návrhy nám dávala, ale nakonec, že se máme jít podívat do kláštera. Že tam by nás mohli ubytovat. Já se zděsila:D Hlavně taky proto, že jsem si pokoje v klášteře představovala, jako ze Sestry v Akci:D Dřevěná postel a klekátko:D Ale to naštěstí nee. Bylo to v pohodě a my tam zůstali. Musím říct, že to byla dobrá volba. Protože 6 dní se mačkat v jednom pokoji nee. V klášteře jsme měli každý svůj pokoj, kuchyň, 2 koupelny, 2 záchody, společenskou místnost. No komfort.
Samozřejmě musíte vypustit to, že to je klášter:D Máma třeba spala v pokoji s názvem Hope.
Přiznám se první noc zážitek. Sotva něco zaskřípalo já byla v pohotovostí. Totiž měla jsem k tomu ještě pokoj u schodů na půdu:D A pak jsem ve 2 ráno šla na záchod s baterkou do druhého patra. No síla :D Snažila jsem se nevybavovat si horory atd.. :D ale přežila jsem to tam a jak říkám, kdyby nebyla taková kosa tak to tam bylo dokonalý:)
Taky jsme trochu pochodili po kopcích, ale fakt jen trochu. Spíš jsme jezdili mimo tu oblast. Takže jsme chtěli jít do Muzea Papíru. Mno jak jsme viděli, že vstup na osobu je 95,- tak jsme si to rozmysleli. A tak jsme šli do termálních lázní. Ehm já byla v bazéně asi tak po 15 letech a musím říct, že už nikdy víc:D Bože v tý vodě byl nějaký siřičitan či co a to byl puch:D Jak byjste se koupali ve zkažených vajíčkách:D Nejlepší byl ten pocit, dát k sobě stehna a oni vám sklouzli. Totiž jak byjste měli na těle vrstvu slizu:D No hnus:D
Taky jsme byli si zarybařit. Božínku to je nuda:D 4 hodiny jsme tam seděli, ale já chytla pstruha. Haha poprvý v životě na rybách a můžu se pyšnit úlovkem. I když jak na sviňu, když zabral, tak kolem mě nikdo nebyl. A mě jen v hlavě přeplo: jak to dělají v seriálech:D Každopádně jsem ho tahala a řvala u toho pomooooooc pomoooooc pomooooooooc. Ano inteligenti řvou, mám rybu, tatii. Ne já řvala jen pomooooooooc:D Takže táta mi běžel na pomoc. Každopádně on nic nechytl a já jo hahaha. I mámě se podařilo. I když teda já běžela s naběrákem a ji ten pstruh ukousl ten háček a spadl na zem a za každou cenu chtěl skočit do vody. A já automaticky po něm tím podběrákem švihla. Bože všichni lidi na mě čuměli jak já tam se pstruhem bojuju. Ale neutek:D Dostala jsem ho!
Pak jsem si tam taky dala na jídlo pstruha. Jenže já jsem barbar a já prostě ryby jím rukama. Proto si je nikdy nedávám v restauracích. Mno ale kde jinde moct jíst rukama než přímo v rybí restauraci na terase. Snad jsem tím nikoho nepohoršovala :D
Zbytky dne jsme trávili hráním basketu a bembajsu a večer maštěním karet.
V pátek jsme vyrazili směr domů, ale zastavili jsme se ještě v ZooParku v Rapotíně. Lidi, pokud byjste tam někdy chtěli jít. Nechoďte tam. Drahý, za focení 35,-:D, a hlavně ten pohled na ty utrápený zvířata mi trhal srdce:( Nejradši bych na ně poslala hygienu a ochrance zvířat. Fakt nic horšího jsem v životě neviděla :(
Po tom zážitku jsme ještě zajeli do obchoďáku v Ostravě a já si zašla koupit knihy Nástroje smrty, protože u nás to není. Takže můžu číst:)
Tož i když jsem nepředpokládala, že se mi tam bude nějak moc libit. Ne nejsem zrovna záleská. Tak se mi na horách líbilo. I když furt si stojím za tím, že mě spíš baví chodit po městech a obdivovat architekturu atd.. :)

Kdo může říct, že na dovolené bydlel v klášteře

Bill Skarsgard

29. srpna 2013 v 8:00 | Janiss |  Skarsgard's family
Bill Istvan Günther Skarsgård je 4 mladším bráchou Alexe. Bill se narodil 9.srpna 1990. Díky svému otci, na jehož filmem vyrůstal, se také dostal k filmu. Poprvé se před kamerou objevil, když stvárnil mladšího bratra v Alexově filmu. Poté se objevil v několika seriálech a filmech. Ale hlavně se dostal do povědomí díky americkému seriálu Hemlock Grove, ve kterém hraje upíra. Díky mu seriálu jsem si ho taky zamilovala:)
Bill je prostě synem svého otce a má v sobě dostatek Skarsgardovic DNA, takže krom toho, že vypada úžasně, tak k tomu je výborný herec a člověk:)

Filmografie:
Simonův vesmír
Hemlock Grove
Anna Karenina

Zajímavostí:
Měří 1,92cm aneb za chvíli přeroste své bratry.
Dělá modele pro obchod H&M.
Jeho poznávací značka: velké modré oči.
,,Mám tři starší bratry, a každý z nich si vybral jeden z mých rodičů vzdělání. Dva z nich jsou herci, a třetí je lékař, jako je moje matka. Nebyl jsem si jistý, co jsem chtěl dělat, až Arn(seriál, kde si zahrál se svýma dvouma bratrama a tátou)."
,,Jsem upír, Alex hraje Vikingského upíra a Gustaf hraje Vikinga. Takže, je to upír, Viking a Vikingský upír. Je to tak trochu motiv naší rodiny."


Jak to vidí Eric Northman po 6 měsících

28. srpna 2013 v 8:00 | Janiss |  True Blood
Tak toto jsem si vypůjčila z Tumblru. Já jsem furt ještě neodpustila scénaristům ten poslední díl True blood. Nj ale jaký názor na to má Eric? Přesněji na to po 6 měsících. Tak na to se podívejte. Musím s ním jenom souhlasit :)


Nothing to Prove - Geek Girls & The Doubleclicks

27. srpna 2013 v 8:30 | Janiss |  Videa
Toto je naprosto dokonalé video. Video je o tom, že kluci Geeks nemusejí mít strach z Geek holek.
Jako vše co tam padne je pravdivé. Já se považuju za takového polovičního Geeka. Totiž hry nehraju (hlavně kvůli čas, ale pomalýmu netu):D Každopádně i já vidím, že kluci mají z Geekovských holek strach.
To poznáte ve chvíli, když vlezete do obchodu s komixy. Třeba na Conu, když jsem přišla ke krabicím s komixy, tak mě tam kluci k nim nechtěli pustit:D A to myslím naprosto vážně :D Oni se tam mačkali a jak já se tam chtěla prorvat tak se na mě podívali, pohledem co tu chceš, a vytlačili mě :D Pak jsem se tam prorvala a prohrabávala a oni se mě snažili vytlačit zase :D Pak taky na Conu bývá taková komixová ulička, kde jsou autoři, kreslíři, postavy komixové atd.. Mno a tam jako pusto, sem tam kluk prošel, ale prázdno. A já si tam trajdám s taškou, kde jsem měla několik komixu a prohlížela jsem si tam každý stůl. A co oni? Za prvné všude za těma stolama seděli chlapi a jak mě viděli, tak o5 ten pohled: Co tu chce? Se ztratila?:D Ne vůbec jsem si nepřipadala divně :D Když prošel kluk tak se s ním zakecali a nabízeli mu něco, mě nic:D No to mi zrovna nevadilo, bo anglicky s něma kecat se mi nechtělo, ale jde o princip:D
Ale tak to jsem si řekla, že to je asi díky Anglii. Jenže, když jsem byla v Praze zašla jsem do komixového obchodu i s kámoškama. Sotva jsme vlezli, tak prodavači o5 ty pohled: Co tu chtějí? Jsou tu špatně :D
Mno děsná diskriminace. Je fakt, že všichni kluci (i když tam bylo dost pusto) se chovali ehm slušně, ale my byly tak nadšené, že jsme furt nadšením se kochaly a divily se co tam naše oči vidí :D Prostě nádherný obchod. Ale dokonce i jede kluk se mě u přehrabování komixy zeptal jestli jsem neviděla jeden komix, že ho nemůže najít. Mno nepřiznala jsem, že nemám tucha o kterém mluví :D Každopádně ten prodavač se divil, že jsme tam něco koupili. Ale odolejte odznáčkům s Hobitem:)

Tak koukejte na video a schválně jestli mi dáte za pravdu :))


Méďa (Ted)

26. srpna 2013 v 11:08 | Janiss |  Filmy
Téda to byla ale hovadina :D I když jo přiznávám se, že jsem se u toho bavila, některé ty hlášky stály fakt za to. Ale teda není to film, který bych si dobrovolně znova pustila :) I když se přiznám, že jo bylo mi líto, že Teda ten zmetek roztrhl a ta scéna jak pada a pada a padaaaaaaa, člověku by pomalu slza i ukápla:)
Každopádně klaním se tomu, kdo takové filmy vymyslí, kde se to těm lidem v tý hlavě bere :D Že by nějaký defekt z bouřky a láska k medvídkům?

Kdo v tom hraje:
Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Mila Kunis, Joel McHale,...

O čem to je: (ofic. text)
John byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek - John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori, která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá.

Balím krosnu a vyrážím

25. srpna 2013 v 8:36 | Janiss |  Různé žvásty
Ano ano je to tak jak hlásá titulek. Musím zabalit krosnu, dát trička do kufru (aby to nebylo zežvana jak by je z řiti dobyl:D) a vyrážím s rodinou směr....Jeseníky.
Popravdě jedu s rodinou (máma táta, brácha švagrová a neteře se psem) na dovolenou po ehm 10 letech? Mno možná víc. Naučila jsem se jezdit bez nich:D Takže to bude ehm zajímavý. Zvlášť když nevíme jaký budeme mít pokoj, takže při mém štěstí budeme na jednom pokoji a já je po dnu povraždím :-p Ani se neví jestli budeme mít koupelnu a záchod na pokoji. Ale tak já jsem zvyklá z Anglie, kde jsem se o koupelnu dělila s Araby, takže u mě pohoda;).
Popravdě nemám moc tucha, kde to jedem. Jediný co vím Hraběšice u Šumperka, Jeseníky, chata U Jelena. Dokonce jedeme přes dálnici, což s tátou bude o nervy. Protože on sám se nikam autem daleko nepouští a na dálnici? Hmm myslím, že budem brzdit provoz:D
Každopádně i se těším, i když do lesa mě nikdo nedostane. Nee fakt nechcu chytnou klíšťata. Ale možná to bude příjemnější než jít na bazén. Ano zabalila jsem si plavky. Já, která je měla naposledy před ehm 4 roky? Se divím, že mi furt jsou:D
Mno každopádně jedeme po obědě a já musím ještě myši vyčistit, odnést je kámošce a hlavně se nabalit. Já si narvu věci do své krosny, ale máma s tátou mají kufr. No kdyby jste to viděli. Bože až bude plný, já vám ho snad vyfotím:D Totiž chtěli si koupit nový kufr, ale nekoupili a mají takový kožený, komunistický a červeno fialové. Mno vesničani:D
Takže se s Váma teda loučím. Návrat by měl být v pátek, ale tak bůh ví jestli se mi bude chtít se tu ukázat :)
Každopádně články jsou připravené na každý den, tak snad se budou líbit ;)


Alexander Skarsgard na obědě s herečkou Aliciou Vikander

24. srpna 2013 v 10:34 | Janiss |  True Blood
Alex je stále ve Švédsku a 22.8. si zašel ve Stockholmu na oběd s mlaďoučkou herečkou Aliciou Vikander.
Těžko říct, jestli byli na obědě jen oni dva, ale spíš to bych řekla, že se tam potkali s přáteli. Nemám tucha odkud Alex ji zná, ale hrála s jeho bratrem Billem ve filmu Anna Karenina.
Samozřejmě sotva se fotky objevily tak se začlo špekulovat, jestli spolu byli na rande. Mno popravdě mě příjde symaptická a furt lepší ona než, ty které se kolem něho ochomejtaly v posledních měsících:D Takže kdyby něco, schvaluju mu ji :D
Ale je mi líto, že není fotka jak Alex sedí v tom autě. To by byl na něj pohled hmm :)


Ben Affleck jako nový Batman?

23. srpna 2013 v 10:56 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ok tak tato informace je potvrzena. Ben se stal novým Batmanem. A nebyla bych to já, kdybych s tím nesouhlasila:D Ale uklidňujeme, že nejsem jediná.
Jo mám Bena ráda, ale prostě nemůže být nový Batman. I když se na to vzhledově i hodi, ale prostě on je Daredevil a basta! Nemůže hrát 2 komixové hrdiny, to prostě nejde. To je divný :D
Každopádně všichni si teď dělají srandu, že pokud on je nový Batman, tak jeho největší kámoš Matt Damon bude nový Robin?:D
Jako měli to udělat prostě jinak. Batman se má objevit v pokračování Man of Steel. Jenže, se měli na Batmana vykašlat a dát tam Robina a nebo udělat z Batmana z Josepha Gordona-Levitta, který zdědil odkaz Batmana v Dark Knight Rises. Ale nee oni tam nastrčí úplně jinýho herce:-p
Prostě teď se mi to nelíbí. Protože pro mě byl Christian dokonalý, takže jen těžko budu vidět v někom dostatečnou náhradu :)


Abraham Lincoln: Lovec upírů (Abraham Lincoln: Vampire Hunter)

22. srpna 2013 v 16:18 | Janiss |  Filmy
Slyšela jsem, že je to naprostá hovadin, ale musela jsem na to kouknout a zhodnotit to. Nakonec to byl pro mě průměrný film. Jako ten námět byl ehm zajímavý, ale některé ty scény to bylo děs:D Například scéna s koňma nebo s vlakem:D Jako možná by to zachránil hlavní hrdina, ale ten byl tak nesympatický no děs. Ale tak chápu, nemohli ho nějak ehm změnit, když má vypadat jako amer. prezident Lincoln :) Každopádně film zachránil Dominic Cooper ala Henry. Jen díky němu jsem byla ochotná to dokoukat:) Výborná role, každopádně nechápu, jak to, že Lincolnovi nedošlo, že je Henry upír. Mě to napadlo sotva se tam objevil:)
A jde tam v tom vidět nádech Burtonovského stylu.

Kdo v tom hraje:
Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Jimmi Simpson, ...

O čem to je: (ofic.text)
Odhalte skrytý život Abrahama Lincolna, jednoho z největších amerických prezidentů! Poznejte jeho skutečný příběh, který je plný krve, upířích zubů a nabroušených seker. Vizionářští tvůrci Tim Burton a Timur Bekmambetov nabízejí nový pohled na žánr upírských filmů a právě Abrahama Lincolna představují jako historicky největšího lovce neživých bytostí. Ve filmu, natočeném podle stejnojmenné knihy Setha Grahame-Smithe, odkrýváme dvě tváře jedné z největších postav amerických dějin, uznávaného prezidenta Spojených států amerických a zároveň neústupného lovce upírů. Jeho hnacím motorem je pomsta za smrt milující matky. Inteligentní a vzdělaná žena v malém Abrahamovi již od dětství formovala jeho celoživotní odpor k otroctví. Matčin vliv však neměl dlouhého trvání. Abraham byl svědkem jejího napadení upírem, na jehož následky zemřela. Chladnokrevnou a brutální vraždu má na svědomí netvor, ve kterém chlapec pozná místního podnikatele Jacka Bartise. Rozhodne se ho sprovodit ze světa, jenže bez přípravy málem sám za svůj smělý útok zaplatí životem. Naštěstí jej zachránil Henry Sturges, kultivovaný a charismatický lovec upírů, který vezme Abrahama do svého učení. Henry nemá pochopení pro Abrahamovu touhu po okamžité a bezhlavé pomstě. Naopak jej učí ovládnout vztek a nasměřovat vůli a vášeň nejen k boji s upíry, ale i pro dobro lidstva. Brzy si uvědomí, že existence upírů je v Americe úzce svázána s otrokářským Jihem, kde snadno nakupují černé otroky. Nikoliv na práci na plantážích, ale na jídlo. Konec otroctví by tedy představoval i ohrožení všech upírů. Abraham Lincoln se tak stává nejen mstitelem, ale i politikem bojujícím proti otrokářskému Jihu podporovanému mocnými upírskými vůdci. V jejich čele stojí krvelačný Adam, který je "v civilu" významným politikem s aristokratickými kořeny. Ten se snaží Abrahama získat na svou stranu. Atmosféra je třaskavá, vše směřuje k velkému střetu Jihu a Severu. Na pozadí ale doutná jiná bitva, bitva lidí a upírů. A na straně zla nemůže Abraham Lincoln nepotkat i vraha své matky, Jacka Bartise.

Alexander Skarsgard potvzen do 7.série True blood

21. srpna 2013 v 8:40 | Janiss |  True Blood
Tak tato informace asi všechny, kteří nevěřili, že se vrátí, tak uklidní. Alex byl potvrzen do 7.série. A to rovnou potvrdil Brian Buckner výkonný scénarista. Takže ano jak jsem předpokládala nebude zabitý, přece jen to nebyla důstojná smrt pro 1000letého upíra :) I když můžou to vyhlásit, že se s ním počítá, ale přitom bude mrtvý a bude jen ve flashbackách, jo od nich člověk může čekat vše :-p

Úryvek z rozhovoru pro TVLine:
TVLINE: Nastává velká otázka k finále a to samozřejmě....
Buckner: Nech mě hádat. [Směje se]

TVLINE: Alexander Skarsgard - vrátí se do 7 série?
Buckner: Můžu říct, že Alexander Skarsgard bude součásti příští série True blood. Ano bude v seriálu.

TVLINE: To bude obrovská úleva pro fanoušky.
Buckner: Uvědomuji si to. Nevezmeme Alexe z ložnic fanoušků.

Zdroj: tvline.com

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!