Září 2013

Alexander Skarsgard na svatbě svého bratra Sama

30. září 2013 v 19:45 | Janiss |  Skarsgard's family
Ok tak toto bylo dilema, do které rubriky to stršit, ale tak nakonec to dávám do té rodinné.
Popravdě jsem netušila, že něco takovýho se chystá. Vlastně jsem ani nevěděla, že je Alex zpátky doma. A šup v sobotu se ukázalo proč. Alex přijet na svatbu svého mladšího bráchy Sama.
Fotky sice žádné nejsou, ale závěr oslavy probíhal na Stockholmské diskotéce a z toho jsou ty nekvalitní fotky:p Ale aspoň něco, jinak bych o tom netušila, že se Sam ženil. Bohužel jeho fotky s nevěstou nikde nejsou. Každopádně to musela být pořádná oslava:) Mno škoda, že nejsou žádné fotky. A taky by mě zajímalo, jestli třeba Alex, jako nejstarší sourozenec, nebyl svědkem. Hmm těžko říct :)


StarGate Universe

29. září 2013 v 21:05 | Janiss |  Serialy
Konečně i já jsem se dokopala k tomu, abych koukla na Hvězdnou bránu: Hluboký vesmír.
Tolik let jsem to zavrhovala. Jo já vím jsem děsná, ale prostě na původní nic nemá, i když Atlantis mám taky ráda. Jenže celkový námět Hlubokého vesmíru se mi zdal divný, ale po těch letech jsem se teda k tomu odhodlala. Prvně jsem neměla tucha, ke který postavě se upnu. Člověk si musí najít postavu v seriálu, aby ne že měl důvod na to koukat, ale aby někomu fandil :D Mno a tu mi to trvalo, ale nakonec jsem si přece jen našla.
Jako jo bylo to sem tam nudné, sem tam dobré, ale to cestování v čase a pak nalézání lidi mi přišlo absurdní trochu. Mno dejme tomu. Prostě se mi zdá, že v SG to měli více propracované a nebo to bylo ak dokonalé(stále je), že to bylo něco nové. Dala jsem tomu každopádně 3 hvězdičky. Na více to pro mě nebylo :)
Ale víte co mě dožralo? No přece ten konec. Nemám ráda nedokoukaný a nevyřešený seriály a tento seriál skončil nevyřešeně :p Sakra proč ho museli zrušit? To by jim udělalo takový problém natočit ještě jednu sérii a dokončit to :p


Supernatural promo

28. září 2013 v 17:50 | Janiss |  Supernatural
Nová řada Supernatural začíná 8.10. Už se těším, i když mi pomalu, ale jistě ničí Castiela:p
A protože to začíná už každou chvíli, tak se objevily promo fotky.
Já nevím jsou takové ehm zajímavé. Něco mě na nich irituje, ale nevím co :D Možná to, že Misha tam vypada jak vystrašený štěně, Jensen mno to nevím co s ním je a Jared vypada jak Krasoň :D Ale Mark ala Crowley je podle mě dokonalý :)


The East

27. září 2013 v 21:45 | Janiss |  Filmy
Dokonalost. Jo ten film se mi prostě strašně líbil. Teď se nevyjadřuju k Alexovi, to je kapitola sama o sobě.
Jo Ellen Page mě děsně irituje všude kde ji vidím, ale tam se dala snést. Námět filmu se mi líbil. Vlastně celé to podání, začátek byl dokonalý ta předmluva mě nadchla:) Popravdě jsem nečekala, že se to celý tak vyvine. Vlastně se u toho filmu tak trochu zamyslíte, že vše co tam je, tak je skutečný. Mno prostě si ničíme Zemi.
A teď k Alexovi. Byl dokonalý:D Alex jako Yetti výborný:D Prostě vidět ho s vousama a dlouhýma vlasama, boží:D Taky ta jeho postava byla dobrá. Jako já si to vychutnala. Co víc si přát, je tam Alex, nahý Alex (několikrát), líbající se s klukem (aaa boží) a hlavně plačící Alex. Jo tak já si taky pobrečela. Totiž vždy jak někde brečí, brečím taky :D Prostě on tam byl dokonalý. Už jen kvůli němu byjste si to měli pustit:D Fakt to stojí za to :)

Kdo v tom hraje:
Alexander Skarsgard, Brit Marling, Ellen Page, Toby Kebbell,...

O čem to je: (ofic.text)
Mladou a ambiciózní Sarah Moss (Brit Marling) najímá elitní soukromá tajná služba a ihned jí zadává nebezpečný úkol. Musí v utajení proniknout do anarchistické aktivistické skupiny s názvem "The East" a zúčastnit se útoků na šéfy korporací, kterým bez trestu procházejí zločiny proti lidskosti. Čím více ale aktivity skupiny rostou, tím více se život Sarah ocitá v ohrožení.

Joe Manganiello jako Stanley Kowalski

26. září 2013 v 19:42 | Janiss |  True Blood
Světe div se, ale Joe se objevuje na prknech, které znamenají svět. Konkrétně se Joe objevuje v divadelní hře "Tramvaj do stanice touhy" jako Stanley Kowalski. A ještě přesněji divadelní hra se hraje v Yale Repertory Theater's.


Alexander Skarsgard - LA 24.9.2013

25. září 2013 v 18:23 | Janiss |  True Blood
I když je Alex v LA, tak se mu nějak daří se před paparazzi schovávat. Jo dobře pro něho, ale mě štve to, že nejsou žádné fotky :p
Ale konečně zase vyrazil ven a paparazzi ho "chytli". Fotky jsou z Chateau Marmont v Západním Hollywoodu.
Tu košili mám na něm ráda, jen by teda potřebovala trochu vyžehlit:)


50 odstínů svobody

24. září 2013 v 16:46 | Janiss |  Čtenářský kout
Třetí díl série Fifty Shades. No nemusím vám ani vykládat, jak netrpělivě jsem na knihu čekala:)
Možná mě někteří ukamenují, ale podle mě, byl tento díl slabší než předešlé dva. Jo scény z líbánek se mi líbili, ale to že vynechala svatbu mě tak trochu naštvalo.
Taky mi vadil, že Christian prostě zkrotl. Miluju scénu, kdy se objeví Leila a Christian zuří. Aaa proč toho tam bylo tak málo? Taky ožralý Christian byl výborný.
Jo tak trochu jsem předpokládala, že bude Ana těhotná a Tečka udělá Christianovi škrt přes rozpočet, ale tak dobře to bylo vymyšlený, i když mě zase naštvalo, že tam nebyl porod :D
Třetí dil se zase dost podobal Twilight. Člověk by řekl, že po prvním díle trochu upustila od Twilight, ve dvojce si jela svou a teď šup, zase zpátky k Twilight.
Další mínus dávám za epilog. Bože nee. Lidé přestaňte do svých knih cpát ty epilogy, člověka tím jen naserete:D
Každopádně autorka má u mě velký velký plus za Christiánův pohled a za konečné vysvětlení jeho života.
Další série skončila ale jak píše autorka na konci: To je vše....zatím

Obsah knihy:
Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller. Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když Ana Steelová potká podnikatele Christiana Greye, jejich jiskřivá a smyslná aféra nezvratně poznamená životy jich obou. Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné.a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.

Stephen Moyer and Anna Paquin at the HBO Emmys after party

23. září 2013 v 14:03 | Janiss |  True Blood
Jak jsem psala včera, tak se udělovaly ceny Emmy. Atak stejně jako každý rok, i tento HBO pořádala after party, kde se oobjevil Stephen Moyer a Anna Paquin.
Vypadali dobře, ale prostě za mě je Anna ošklivě vychrtla :pTrue blood cast pre-Emmy events in LA

22. září 2013 v 15:13 | Janiss |  True Blood
Dneska se udělují ceny Emmy a tak hodně hvězd z True blood se účastnili mnoha akcí, které se konají před udílením Emmy.
Stephen Moyer (Bill Compton) s Carrie Preston(Arlene) se účastnili BAFTA. Rutina Wesley (Tara) se zúčastnila HBO Luxury Lounge na počest 65. výročí Primetime Emmy Awards. Sam Trammell a jeho žena Missy Yeager se zúčastnili dvou událostí, Entertainment Weekly pre-Emmy Party a Obr&Olive Melrose Place a Variety & Women In Film. Luke Grimes (James) navštívil The Art Of Elysium's Genesis. Chris Bauer (Andy) se zúčastnil Audi and Altuzarra's Primetime Emmy Awards Week 2013 Kick-Off Party.


Alexander Skarsgard - foto The East soundtrack

21. září 2013 v 18:40 | Janiss |  True Blood
Tak tato fotka se objevila na netu díky tomu, že vyšel krom Dvd The East i jeho oficiální soundtrack.
Fotku byla zveřejněna na iTunes.
Ať žije severský medvídek :D Jen nechápu, jak mu ty vousy přidělali, protože on takové neměl:D Jinak ta fotka není ze scény z The East, teda z filmu, možná je z vystřižených scén.

Bohužel lepší kvalita fotky není :p

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!