Říjen 2013

Tmavý Alex - nový dess

30. října 2013 v 21:02 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Dámy a pánové je to tu. Máme tu po hodně měsících nový desing. A jak vidíte podle kvality, není to má výroba:) Tato úžasná výroba je od Sheri. A k ní směřujte své díky za to, že nemusíte koukat už na bílého Alexe :)
Prostě ten dess je dle mého dokonalý, vždyť víte, jak já jsem s dessem neschopná. A totiž Mordrezia to už vážně potřebovala. Popravdě bylo i hned jasný s čím ten dess bude. Prostě Alex je můj favorit a tak ho tu chcu hezky mít:)
Taky jsem měla podmínku, že dess nemá mít žádné sladké barvy. No a Sheri se mi prostě trefila do vskusu:) Aaa jsem z něho nadšená prostě :D
Takže Díky Díky Sheri :)


Anna Paquin - new trailer X-men: Days of Future Past

30. října 2013 v 14:22 | Janiss |  True Blood
Trailer na nové X-meny dávám do kategorie True blood, protože v něm hraje Anna Paquin.
Překvapivě jde Anna vidět i v tom traielru což jsem ráda, protože se na ní hrozně těším:) Vlastně celý film vypada už teďka dokonale a už se nemůžu dočkat, až bude v kině:) Ale povím vám, že si sakra vůbec neumím představit, jak to propojí a nebo co bude zápletka. Možná to někde je napsaný, nevím, protože žádné spoilery nečtu a i to, že jsem si pustila trailer je pro mě velký krok:D


Sherlock

29. října 2013 v 9:19 | Janiss |  Serialy
Seriál Sherlock jsem se rozhodla bojkotovat. Hmm ani nevím proč. Prostě Benedict mi je nesympatický, Martin jakby smet. Takže bojkot. Tvrdíla jsem, že se na to nikdy nepodivám, jenže.... Dávali to na čt2 a tak jsem se hecla a pustila si to. Ok Martin dostal milost už u Hobita, ale Benedict pořád ne. Teda do tý doby než jsem viděla Sherlocka. Jo nešílím po něm, ale toleruju ho:D A co seriál? Dokonalost :D o5 nešílím po tom, jako ostatní, ale je to výborný:) Napínavý, vtipný a zase něco jinýho a to prosím nejsem zrovna fanda anglických seriálů. Takže přestože jsem to tak dlouho bojkotovala, tak tomu musím dát 4*z5* a teda sakra jsem zvědava na další sérii. Už aby ta série byla na světě :)


Odpověz a nominuj

27. října 2013 v 22:05 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ano ani mě se tato blogová ehm hra nevyhla. Nominovala mě Joss a tak jsem se rozhodla, že nominaci přijmu a pustím se do toho. Cílem hry je propojit blogery. Takže odpovíte na odpovědi blogera, který vás nomininoval, napíšete několik otázek a nominujete dalších pár lidi:)
Mno pokusím se ty odpovědi podat nějak ehm originálně a ne jen strohé odpovědi. A protože je Joss Slovenka, nechám otázky ve slovenštině :)

1. Tvoja obľúbená farba?
Mám ráda bílou a černou a celkově jejich kombinace. Ale například v mém šatníku nenajdete jediný černý tričko.

2. Hrávaš na svojom počítači hry? Ak áno, aké?
Můj noťas je takový chcípáček. Takže mi žádné hry na něm nejdou hrát. Teda jo jedna jde a to je Solitare :D Ale kdysi jak jsem byla mladší a měla nový stolní comp (ok to je tak 10 let zpátky) tak jsem byla závislá na hraní Harryho Pottera, na autech a na takovém vojákovi, ze kterého mám nervy nadranc doteď :D Popravdě jsem asi jediný žijící člověk, který v životě nehrál Sims a další populární hry:)

3. Považuješ sa za originálnu osobnosť?
Hm tak to je těžká otázka. Na to by museli odpovědět lidi v mém okolí. Ale řeknu to tak. Jsem člověk, který jde proti proudu. Neuznávám žádné módní trendy a dělám si vše po svém, protože si nenechám do věcí kecat.

4. Pes alebo mačka, čo by si uprednostnil/a?
Jednoznačný peskomil. Kočka ok dobrý, podrbu ji, nakrmím ji, ale miluju psiska. Tak trochu mi vadí, že kočky mají svou hlavu, zato pes poslechne na slovo (když ho vychováte) a neotočí se k vám zády, jen proto, že mu někdo cizí hodí klubíčko vlny. Tož chápete jak to myslím, že jo :D

5. Aké sú tvoje obľúbené hudobné skupiny?
Och tak toto bude těžké, protože já celkově neposlouchám nějaké kompletní CD skupin. Oblíbim si pár písniček a ty si pouštím a zbytek mě nezajímá:D Ale řekla bych, že jsou skupiny, které mě neomrzí poslouchat jejich songy a to jsou např. Abba, Queen, BonJovi,... Jo fakt moderní skupiny, které boří dnešní hitparády :D Ale tak co, já miluju 80s a 90s:)

6. Čo si myslíš o dnešných mladých ľuďoch?
Liskat liskat liskat :D Jo to je asi tím mým věkem, ale dneska jde všechno do kytek a ti mlaďoši tuplem. Ale beru to tak, že za to nemůžou. To je stejný, jako u psa. Pes napadne člověka, ale vždy za to může jeho majitel, který ho nevychoval a nebo ho vychoval špatně. A to stejný je u lidi:) Njn to ta dnešní ehm moderní výchova. Děkuju Bohu, že jsem se narodila na konci 80let (bože jak to tak napíšu, tak to vypada strašně :D) bez počítačů, bez wifiny, bez mobilních telefonů:)

7. Čo si myslíš o verbálnej šikane?
Trestat. Je to šikana jako šikana. A možná někdy ublíží víc, než by vám někdo nafackoval. Těžko říct, jestli v mých školních létech jsme to nazývali šikanou, ale i na mě se útočilo. Ale já se proti tomu obrnila a taky mi pomohla má flegmatická povaha a to, že mě nezajímá co si kdo o mě myslí nebo co o mě kdo říká :)

8. Ako by si sa zachoval/a, ak by ťa niekto udrel?
Chápu tu otázku dobře, jak bych se zachovala kdyby mi někdo vrazil, že jo? Hm zajímava otázka. Vychovali mě dva starší bráchové, takže jsem byla zvyklá se s něma mlátit. Ale těžko říct, kdyby na mě šáhl někdo jiný. Jo kdyby to byla holka tak to jsem si na 100% jistá, že bych ji facku nedala, dala bych ji rovnou pěstí:D Ale u kluka těžko říct, kdybych se na to nezmohla já tak by se o něho postarali kámoši.

9. Ako si začínal/a blogovať?
Hmm vzpomínám vzpomínám na ty dávná léta. Je tomu asi tak hmm 8 let? Prostě nějak po začátku vzniku blog.cz. Můj první blog byl Mypirateworld a založila jsem ho díky Pirátu z Karibiku. Tehdy nás byla kupa, ale větší kupa byla blogu Harryho Pottera a tak jsem chtěla nějaký jiný. Mno ty moje začátky byly hrozný. Ale už tehdy jsem se snažila nekopčit články z jiných blogu a to mi vydrželo až doteď. Jj chápete dobře. Mordrezia je můj druhý blog a mám ho přes 6 let:)

10. Čo ťa naviac baví čítať na druhých blogoch?
Mám ráda články, kde se něco dočtu a ne jsou jen plné obrázků a gifu:) Ale třeba na každém blogu, kde chodím mám ráda něco jiného. Někdy osobní kecy, komenty k fotkám, novinky. Vážně záleží na blogu, na kterém zrovna jsem :)

Moje otázky na Vás:
1. Jak jsi našel/šla můj blog?
2. Znáš Alexandra Skarsgarda? Co na něj říkáš?
3. Volba těžká, ale nutná. Pokud byjste si měli vybrat, koho a proč? Rodina nebo Přátele?
4. Myslíš si, že je Lež prostě Lež nebo jen nutné zlo?
5. Kupuješ si knihy nebo si je půjčuješ popřípadě stahuješ?
6. Máš nějaké origiální DVD? (jaké?)
7. Pokud bys měl/a jet na nějakou filmovou premiéru s herci, která by to byla?
8. Tetování - ano či ne?
9. Vyjmenuj 5 věcí, které miluješ ve svém pokoji a nedokážes si ten pokoj bez nich představit.
10. Máš nějaký talisman? Jaký a jak jsi k němu přišel/a?

Nominované blogy:
Sammy
Brre
Sába
Mája
Lola


Ladies, I am sexy and I know it

27. října 2013 v 19:27 | Janiss |  Videa
Tak jednoduše by se dalo popsat video, které vám tu přidávám. Ano video je převážně určené dámám, ale chlapci proti gustu znáte to :D Takže dámy hezky se usaďte a koukejte. A je opravdu na co koukat :) Mám tam několik svých favoritů :D
Takové video stříhat, musela být přímo radost :D


Luke Grimes se připojí ke castu Fifty Shades of Grey

26. října 2013 v 7:58 | Janiss |  True Blood
Když uvidíte jméno Luke Grimes tak vám to asi nic neřekne. Popravdě, i když vám řeknu koho hrál v True blood, tak vám to nic neřekne, pokud na to nekoukáte:D Totiž hraje Jamese, který se nově objevil v 6 sérii a bude se dále objevovat spolu jakoby pár s Jessicou. A tento Luke Grimes byl ohlášen, jako starší bratr Christiana Greye, tedy bude hrát Elliota Greye.


Turbo

25. října 2013 v 11:22 | Janiss |  Filmy
Šnek jako formule? Tak to bylo jasný, že to musím v kině vidět:) Jj sotva se to u nás v kině objevilo, vytáhla jsem neteře a šly jsme na to. Popravdě o5 jsem se smála více já než ony dvě :D Prostě mě se to líbilo a bavilo mě to. Jo ten námět byl takové Rychle a Zběsile skřížený s pixarovskýma Auta v podání šneků, ale tož dobré to bylo s dobrýma hláškama. I když bylo jasný, jak to skončí, přesto jsem byla napnuta. Takže to hodnotim jako další povedený animák.

Kdo v tom hraje:
Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Michelle Rodriguez, Snoop Dogg,...

O čem to je: (csfd.cz)
Turbo je obyčejný malý šnek, který má velký sen. Žít život hlemýždím tempem ho neuspokojuje, touží po mnohem vyšší rychlosti. Neustále trénuje, své pokroky měří metrem. Jeden metr dokáže aktuálně "uběhnout" za sedmnáct minut. Kvůli tomu příliš nezapadá do hlemýždího společenství. Mezi hlemýždi se totiž nenosí velké sny a velká rychlost, důležitějším ukazatelem jsou odpracované hodiny na hlavním zdroji obživy, tedy na "rodném" rajčatovém stromku. Turbův bratr Čet, jehož krédem je "Bezpečnost na prvním, posledním i všech ostatních místech", má svého bratra rád, ale také má obavy, že Turbova posedlost rychlostí ho jednou přivede do neštěstí. Jeho nejhorší obavy se naplní ve chvíli, kdy Turbo opustí rodné rajče a vydá se do světa, aby si splnil své sny o vyšší rychlosti.
Fatální střet se speciálně upraveným motorem nadupaného sportovního auta změní jeho molekulární strukturu a díky této podivné nehodě získá Turbo superschopnost: Neuvěřitelnou rychlost. V tu chvíli se přestává pohybovat šnečím tempem a jako neónová střela si to drandí ulicemi Los Angeles někdy i ve třísetkilometrové rychlosti. Ale i když je Turbo nabitý turbo rychlostí, nedokáže uprchnout Titovi, spolumajiteli kalifornského stánku s rychlým občerstvením, jehož koníčkem a velkou vášní je organizace šnečích závodů v nákupním centru Starlight Plaza. Tito záhy pozná Turbův potenciál a zařadí ho do své stáje, mezi "šnečí jezdce" s ulitami, které připomínají závodní mini autíčka. Tito drsní hlemýždí závodníci se s Turbem rychle spřátelí a společně se vydají na cestu plnou dobrodružství, protože rychlíka Turba pouhé šnečí závody rozhodně neuspokojí. Na cestě za snem si uvědomí, že těžko uspěje sám bez pomoci druhých a že když pomůže splnit malé sny svých kamarádů, pomohou mu na oplátku splnit ten jeho, velký - vítězství ve slavném závodu Indy 500, kde budou jeho soupeři opravdová auta.

Christian Grey je na světě. Jméno herce je Jamie Dornan

24. října 2013 v 14:23 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Ano je to tuplem potvrzena a snad i konečná informace, že Christianem Greyem ve filmu Fifty shades of Grey bude herec Jamie Dornan, kterého možná někteří znáte ze seriálu Once Upon a Time.
Já na seriál nekoukám, takže ho vůbec neznám. A musím říct, sakra to je dobrá volba :D Jo dobře fanoušci OUAT se bouří, ale pro mě neznalce seriálu, to je dokonalý představitel, protože ho neznám. Já vážně čekala, nějakého otřesného herce, ale toho si i dovedu představit jako Christiana. Uvidíme jak se toho zhostí, ale i kdyby mu to nešlo, tak sakra ženský, je na co koukat :D Je to přece jen "slipový" model Calvina Kleina:D Každopádně má na moji představu Christiana až moc tmavé vlasy, ale tak i to se dá ehm zdokonalit :D
V cč máte pár ehm fotek, abyjste se navnadily dámy :D


Stellan Skarsgard - světová premiéra Thor: Dark World v Londýně

23. října 2013 v 16:10 | Janiss |  Skarsgard's family
Včera se v Londýně konala světová premiéra druhého dílu Thora a to Thor: Dark World (u nás premiéra až v listopadu). Krom toho, že se na premiéře objevili všichni hlavní herci, tak hlavně z mého hlediska tam byl i Stellan aneb profesor Eric Selvig. Koukněte na první fotku, jde vidět, že si Stellan podmanil své herecké kolegyně :D
Kurňa podle fotek to vypada, že to byla zase jedna úžasná premiéra:) Sakra chtěla bych fotku u toho úžasného velkého kladiva :)


Alexander Skarsgard with cast The Giver - JAR 20.9.2013

22. října 2013 v 22:04 | Janiss |  True Blood
Alex je momentálně v Jížní Africe, kde byl vyfocen u restaurace s cast The Giver. The Giver je jeho nový film, který natáční se spoustou hvězd jako např: Taylor Swift, Katie Holmes, Jeff Bridges a Maryl Streep.
Nemám tucha o čem ten film bude, ale podle herců a hlavně Maryl s Alexem, to sakra musí být už dobré jen z principu :D
Každopádně paparazzi v JARu jsou neschopní, vždyť sakra koukněte na ty fotky. Děs:p Kdyby aspoň jedna byla nějaka kvalitní, ale nic:p Takže aspoň, že nějaké jsou :) Ale fakt se divím, že jich není víc, že ani od fanoušků:p
Jinak se mi nelibi ten jeho účes. Má to takové rozplácklé a nějak moc tmavé se mi zdá :p

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!