Leden 2014

Nathan Parsons je nový James

31. ledna 2014 v 16:51 | Janiss |  True Blood
Před měsícem jsem psala, že herec Luke Grimmes opustil True blood. A tak se spekulovalo co s jeho rolí Jamese. Mno a tak teda bude tam. Jenže ho přeobsadili za Nathana Parsonse. Mno já ho vůbec neznám, takže nevím co od něho čekat. Ale určitě mi bude vadit, že přeobsadili Jamese, mě se do té role Luke hodil :p


Percy Jackson: Moře nestvůr (Percy Jackson: Sea of Monsters)

30. ledna 2014 v 20:02 | Janiss |  Filmy
Film jsem chtěla vidět od té doby, kdy jsem zjístila, že ho natáčejí. Já totiž asi patřím mezi mála lidí, kteří mají první díl rádi. Mno možná kvůli tomu, že jsem knihy nečetla. Já bych si je přečetla, ale jsou tak drahé a tak obrovské:D
No ale k filmu. Jako bylo to divný:D Třeba proč ti Polobozi nebyli v jedničce? Celkově se mi to zdálo takové slabé. Percy jako by nějak z hloupěl a taky mi tam chyběr Pierce. Každopádně ta "legenda" se stromem byla výborná a taky sem i líbila loď zombíků. Jen škoda, že tam nebyl Poseidon:p

Kdo v tom hraje:
Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Jake Abel, Stanley Tucci,...

O čem to je: (ofic.text)
Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích. A ještě horší to je, když jste teenagerem, jehož otcem je Poseidon a matkou "obyčejný" člověk, který vaši výchovu a bublající hormony ne úplně zvládá. V takové situaci se nachází Percy Jackson, jehož jediným bezpečným útočištěm se stává Tábor Polokrevných, kde žijí všichni takto zplození. Tedy ti, jejichž jedním rodičem je bůh a druhým člověk.
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho ale sesype celá lavina potíží - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover záhadně zmizí a navíc Táboru Polokrevných i jeho obyvatelům hrozí zničení. Někdo se snaží probudit Kronose, jednoho z původních Titánů a otce nejvyšších olympských bohů, který jediný umí učinit bohy i polobohy smrtelnými. A který má s nimi navíc nevyřízené účty. A tak se Percy a jeho přátelé musejí vydat na další nebezpečnou výpravu... Věštba Orákula tuto partu statečných vyšle na cestu za Zlatým rounem, které jediné má moc je zachránit. Musí proniknout do míst, které my smrtelníci nazýváme Bermudský trojúhelník. Správný název ale je Moře nestvůr. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu na ně kladou další úkoly.

Dracula

29. ledna 2014 v 9:30 | Janiss |  Serialy
Sotva se objevilo info, že budou dávat seriál Dracula bylo jasný, že to musím vidět. A tak jsem na to začla koukat.
Knihu mám přečtenou a bylo to naprosté utrpení. Na jednu stranu jsem doufala, že se budou držet knihy, na druhou stranu jsem se modlila, aby ne. Jo dilema.
Nakonec se drželi jen tak lehce, i když podle posledního dílu to vypada, že by se mohli vrátit ke knize.
Byla jsem nadšená z představitele Draculy neboli Alexandra Graysona - Jonathana Rhys Meyers. On byl prostě výborný Dracula.
První díl byl výborný, pak se to začlo nějak stornovat a já si jen říkala, že to musím dokoukat až do konce. Naštěstí tak v půlce se to rozjelo a bylo to výborný. Dala jsem tomu 4* :)
Jo dost věcí bylo jinak než v knize, ale nějak mi to nevadilo.
Věděli jste, že Van Helsing se jmenuje Abraham? Mno natož, že jsem před seriálem viděla Abraham Lincoln: Lovec upíru, tak to bylo zajímavý zjíštění:D Jo podezírala jsem Lincolna, že je Van Helsing.
Reinfield bože já furt přemýšlela, kdo to byl v knize. Mno na žádného černocha jsem si ani za boha nemohla vzpomenout. Musela jsem si v databázi přečíst, kdo to byl v knize. Hmm v knize to byl pacient psychiatrické léčebny, který obdivoval Draculu. Tak bylo to blízko:D Každopádně jsem si tu postavu oblíbila, trpěla jsem, když ho mučili, ale jak skončil:( Bože to mě opravdu dožralo :( Furt doufám, že ho Dracula najde a nějak ho zachrání.
Začátek Draculy byl výborný. To jeho nalezení, procitnu a ten jeho příběh. Výborný:)
Ale víte kdo mi pil krev? Lady Jayne. Bože to byla nesympatická ženská. A ještě s ní Alexander spal. Pche ještě, že ji nakonec Dracula zabil.
Taky mě štvalo málo krvavých scén:D Já prostě miluju divoké upíry toužící po krvi. Tu jich Dracula pár měl, ale nestačilo mi to, chtělo by to ví. Taky byl docela šokojící moment, když Van Helsing vymyslel séru proti slunci a Alexander mohl cupitat po slunci. Ano pokud vám to nedošlo, tak Dracula s Van Helsingem spolupracovali :D Mno na konci už to žádná spolupráce nebyla.
Celou dobu jsem čekala, kdy konečně Dracula promění Lucy v upíra. Jsem si říkala, že ji snad ani nepromění. Naštěstí v předposledním dílu ji kousl:)
Ty Draculovy schopnosti byly dobrý. To jeho cítění všech svých potomku, volání jich atd.. Dobrý :)
Mno štve mě, že se neví jeslti bude nebo nebude druhá série. Já chcu druhou sérii :p


Anna Paquin na obálce Empire

28. ledna 2014 v 9:55 | Janiss |  True Blood
Anaa se objeví v březnovém časopisu Empire, které je věnovano 25 speciálních obálek pro film X-men days of future past. Ne jen pro mě, ale i pro ostatní je dost překvapením, proč se tam Anna objeví. Totiž jo natáčela film, prezentovala ho s ostatníma v San Diegu na conu a je vlastně z původních ženských představitelek mutantu, jenže kvůli délce filmu a ději ji vystřihli. Ano vystřihli ji a mě to dožralo, protože její postavu Rogue mám ráda už od prvního dílu:p Takže se její scény objeví jen na myslím na blu-ray :p Jsou to svině:p Hlavně, že ta trubka Ellen Page tam bude mít beztak hodně scén:p:D
Tak proto se všichni diví, že ji dali vůbec prostro na svou obálku v Empire. Mno je to zvláštní. Každopádně obálka je výborná, i když pokud bych si měla vybrat, kterou koupt, asi by to nebyla moje volba :D


Disney's Frozen- Cover by Albert and Tiffany Chang

27. ledna 2014 v 16:45 | Janiss |  Videa
Pro závislé na soundtracku Frozen (Ledové království) mám pro vás další pecku. Tentokrát Frozen v podobě smičcových nástrojů a klavíru. Musím říct, že je to dokonalé. Hlavně mě dostal ten začátek. Song Do you wanna build a snowman, dokonalé provedení :)


Alexander Skarsgard v rolí baleťáka?

26. ledna 2014 v 14:46 | Janiss |  True Blood
Těžko říct. Totiž dneska bylo postováno na instagramu fotka Alexe a baletky Marii Kochetkové při baletním ehm číslu?:D

Fotky provázel text: Učení Alexandra Skarsgarda pár baletních pohybů. Dávejte pozor, chlapec je připraven.

Takže hnedka se vyskytly spekulace, jestli ho připravuje na novou roli. Hmm že by někde hrál baleťáka?:D Jo natáčí naráz 2 filmy a další film se připravuje, ale teda nevím o tom, že by tam hrál baleťáka:D
Každopádně později na twitteru San Francisco Ballet postoval, že byl Alex poznáván na Opening Night baletu Giselle. Takže dle komentářů a fotky to vypada, že to bude zahajovat. Tak na to jsem fakt zvědava. Ne nedovedu si ho představit, že s tou svou výškou a svým svalnatým tělem baletí :D Každopádně jestli je to pravda a fakt baletit bude, tak doufám, modlím se, aby to někdo natočil a hnedka hodil na net. Protože to prostě musím vidět :D


Led kam se podíváš

25. ledna 2014 v 17:03 | Janiss |  Různé žvásty
Konečně je zima. Hip hip hura. Ještě by to chtělo tak metr sněhu a jsem happy:)
Jo trochu snížku u nás je, ale není to nic převratnýho, i když každý den sněží. Co je všude, tak to je led a vskutku kluzko. Ale tak nevadí, zatím jsem nespadla:D
Mno a protože mi těch -13° nestačí a měla jsem možnost jít na soukromé bruslení, tak jsem toho využila. Totiž veřejné bruslení na hokejovém stadionu je o držku. Jezdí tam jak hovada. Proto jsem tam taky byla naposledy před 2 rokama. Jenže volala sestřenice, že mají nějací skauti či co objednaný celý led pro sebe jestli chcu jet. Mno nevyužijete toho :) Takže jsem s mámou a neteří vyrazily.
Och to byla prča. Ani jednou jsem nespadla. Dobře já :D I jsem se nedržela mantinelu, ale fičela jsem si to přes prostředek. o5 dobře já :D Ale teda jezdit v blízkosti bratrance je o držku. On jezdí jak šílený, a ještě tam s děckama hrál hokej a pořád mi strefoval puk pod brusle:p Ale jak jsem psala, udržela jsem se na nohách. Každopádně ani mě nohy nebolí, ale vymrzla jsem z toho venku:p nee nevadí to, jsem nadšená, že je zima :D
Sakra, ale doufám, že se ta akce bude opakovat, protože bych si ráda zase zabruslila.

Že by se smůla prolomila?

24. ledna 2014 v 16:23 | Janiss |  Různé žvásty
Hmm těžko říct, ale budu v to věřit :)
Ve čtvrtek jsem měla zkoušku z mikroekonomie s děkanem a psalo se to na compech. Totiž já jsem snad jediná ze známých, která dala průběžák. Tento rok se na průběžáku jednoduše vykopávalo. Asi nabrali moc prvák a přece jen musí mít grafy neschopnosti studentů načit se ekonomické poučky. Takže myslím, že úspěšnost toho testu byla někde kolem 10% :D Jo a já mezi nima byla :D Ne neptejte se mě jak se mi to povedlo. Vskutku to nevím. Totiž všichni se učili a chodili pilně na přednášky a semináře. Já si seminářích odchodila povinnou účast a konec. Ne nemusím vám říkat, že na přednášce jsem byla na úvodní a pak mě už tam nikdo neviděl:D A ne nemusím vám říkat, že jsem se na test neučila :D A šup já to dala. Bože asi tak dva týdny se se mnou nikdo nebavil. A doteď to kámošky těžce nesou, protože ten předmět opakujou v druháku.
Mno a já teda z toho měla zkoušku včera. Ne o5 nemusím říkat, že jsem se nic neučila. Moje jediná iniciativa byla v tom, že jsem si na flashku dala staré testy a skripta + zapla google. Ano tak se dělá zkouška. Totiž pokud máte štěstí na otázky, tak ty otázky v těch starých testech najdete a je to:)
Já takový test na compech psala prvně, takže jsem si se dvouma klukama sedla úplně dozadu. Všem program najel, ale mě s jedním klukem ne. A tak ten kluk se přihlásil a jen: mě a tadyk kolegyni to nejede... neopakujete ten předmět náhodou.... já jo...tak proto vám to nejede.
Mno a to já už na toho děkana: já jsem tu poprvé... ach (ten jeho povzdech s hlavou dolů byl boží, musel se zvednout a jít ke mě se na to podívat).
Prostě všem to jede, ale mě zas ne. Jako bych to před zkouškou kámošce neříkala, že mi to zase nepojede:D
Děkan přišel ke mě a jen: jak to, že vám to nejde? co jste udělal?... hmm nevím....
Tak se mi koukl na heslo a já místo 2014mib dala 2014mip :D Nj stane se:D tak má říct, že tam má být B jako Blbec :D
Takže se počátečním karambolem jsem to zvládla. měl jsem dobré otázky, které se daly dohledat, a z 30 bodů jsem měla 24, takže jsem dostala krásné Céčko :)
Příští týden z ním mám další zkoušku a zase na compech, takže doufám, že to bude probíhat ve stejném duchu :)

Já, padouch 2 (Despicable Me 2)

23. ledna 2014 v 18:54 | Janiss |  Filmy
Já padouch filmy mám ráda. Teda hlavně kvůli Mimoňům. Jo kdo by nemiloval Mimoňky :D
Druhý díl byl dobrej, jo hodně hodně Mimoňů:D Jo přiznám se nic víc si z toho filmu snad nepamatuju :D Stydím se, ale na Csfd jsem tomu dala 4*, takže to muselo být dobré :)

Kdo v tom hraje:
Steve Carell, Kristen Wiig, Russell Brand, Miranda Cosgrove,...

O čem to je: (ofic.text)
Může být napravený padouch vůbec ještě zábavný? Když vypráví pohádky na dobrou noc? Když se bojí o nevinnost své nejstarší dcery? Když už nechce vůbec nic ukrást? Gru naštěstí neskončí jako obyčejný civil, protože v jeho nitru se stále ukrývají schopnosti, které by leckdo rád využil. Jako například šéf mocné Antipadoušské ligy, Silas Velezadek (To příjmení nekomentujte, nemá to rád). Silas sice padouchy všeho druhu hluboce opovrhuje, ale kdo se může do myšlení zlosyna vcítit líp než zlosyn bývalý? A tak vyšle svou nejlepší agentku Lucy Wilde, aby Grua přiměla ke spolupráci. Té se to s pomocí paralyzéru převlečeného za rtěnku podaří a Gru začne na stará kolena páchat dobro. A brzy bude mít plné ruce práce, protože na radaru Antipadoušské ligy se objevil obzvlášť protřelý padouch Eduardo, nevysvětlitelně začali mizet Mimoňové, Margo se zapalují lýtka, Edith je i nadále životu nebezpečná a Agnes se všemožně snaží sehnat taťkovi nějakou mamku. A právě to může být pro Grua ve finále tou největší hrozbou.

Alexander Skarsgard - natačí Diary of a teenage girl

22. ledna 2014 v 13:38 | Janiss |  True Blood
Alex je momentálně v San Franciscu, kde natáčí svůj nový film Diary of a teenage girl. Vůbec nemá tucha o čem film je, jen se to odehrává v 70 letech a hraje tam s ním Kristen Wiig.
Teď aspoň víme, proč se neoholil, když se vrátil z Jížního pólu. Musel mít knírek. Ta fotka mě prostě dostala. Moje reakce byla, bože proč?! Vypada jak nějaký úchylák z Jak utopit doktora Mráčka :D A ty ostatní fotky z natáčení (blbá kvalita, ale aspoň něco) jsou tež síla. Ty modré trenírky a ty vytáhnuté bílé ponožky:D Bože :D Proč si nemůže vybrat nějakou roli, kde je prostě jako Sexy Alex?? :D
Ale teda znervozňuje mě, že natáčí v San Franciscu v takovém ohozu, s knírkem, tmavé vlasy. Sakra vždyť se natáčí True blood, tak jak to, že není na place tam?? Nee Eric prostě žije žije a bude natáčet po tom filmu, určitě jo. To chce klid.
Jinak protože se to natáčí na dost frekventovaném místě, tak je velká šance, že fotek bude víc a víc. Protože fanoušci už teďka to natáčení dost obkličujou :)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!