Červenec 2015

V hlavě (Inside out)

31. července 2015 v 22:04 | Janiss |  Filmy
Na tento film jsem se těšila dlouho a teda nezklamal. Líbil se mi, i když jsem čekala, že tam bude více rodičovských emocí, ale dobrý. Jako musím říct, že prostě nechápu, jak někoho napadne takový námět. Protože to propracování mozku, emocí, vzpomínek a jak to v tý šešulce funguje, bylo prostě fascinující. By mě i zajímalo, jak nebo spíš co by se v té mé šešulce odehrávalo :D:D Fakt za ten nápad jim tleskám. Tež je dobré si počkat na titulky, protože tam uvidíme další scény s emocema:)
Ale víte co nechápu? Proč furt se poukazuje na nenávis vůči brokolici :D Proč ji lide nemají rádi? Proč je to pořád takový dětský a teda i dospělý strašák??:D Ne nechápu :D

Kdo v tom hraje:
Amy Pohrey, Diane Lane, Mindy Kaling, Bill Hader, ...

O čem to je: (Falcon)
Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi - Radostí, Strachem, Hněvem, Znechucením a Smutkem. Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley se svými emocemi společně pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídícím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou.

Alexander Skarsgard - SAG Foundation screening and Q&A for ’The Diary Of A Teenage Girl’ + fanpic

30. července 2015 v 20:57 | Janiss |  True Blood
Tak Alex propagoval v LA film o 106. Ano použila jsem minulý čas, protože včrea odletěl bůh ví kam, beztak do NY za Alexou. Ano letěl sám. Alexa nebyla na letišti viděna, asi odletěla dřív a paparazzi ji nechytli.
No ale vraťme se k Alexovi. Krom toho, že se účasnil další konference (bože ta proužkovana košile mu tak děsně sekla ach), tak si ho odchytli i fanoušci + se objevilo video z rozhovoru a taky se v jednom časáku objevil rozhovor, který poskytl v Londýně. Nic zajímavého se tam nepíše. Vlastně furt řeší to stejné, film, postavu Monroa a teda zeptali se ho na Alexu, i když to měli zakázané. On se k ní nijak nevyjadřoval, jen prozdradil, že pendlují mezi NY a východním Londýnem a že nevím, jestli je připravený se už usadit.
Vlastně jedna věc mě v rozhovoru zaujala. Alex jakožto volnomyšlenkář co se týká sexu atd.. Je prostě tak vychovaný asi stejně tak jak každý Švéd (aspoň mi to tak připada) v rozhovoru pronesl: Sexismus je velký problém v Hollywoodu. Chlapi můžou mluvit o sexu a mít sexuální scény ve filmech, to je pohoda, ale když to stejné dělají holky tak jsou za děvky. Je to tak prudérní a puritánské. Hollywood je těžkým místem pro ženy. Lidé, kteří dělají filmy chtějí supr žhavé mladé holky, a pak tam jsou ženy nad 40 let, které dostávají malé role.

I bych doporučovala kouknout na to video. Jako ne, že by vykládal něco zajímavého. Zase o filmu (bože ja ho můžou všichni vychvalovat, vždyt je naprosto děsný:D) a taky o 16letém Alexovi:) Ale nejlepší na videu je to, co Alex dělá pořád se svým obočím :D Takže pokud chcete vidět tak klik Zde.Jake Gyllenhaal - Save or Kill

29. července 2015 v 14:50 | Janiss |  Herci/herečky
Chudák malej, jak ho mohli tak trápit?:D Ale jako jo u těch gifu jsem se fakt nasmála. Nejvíc mě pobavil gif s režisériema a s Twilight :DAlexander Skarsgard - Los Angeles Times and Indie Focus screeningThe Diary of a Teenage Girl

28. července 2015 v 15:58 | Janiss |  True Blood
Alex se včera a předevčírem účastnil v LA promítání, konference a QaA filmu The Diary of a Teenage Girl.
Alexovi to děsně seklo, i když teda nějak dle vrácek kolem očí vypadal unavený. Ale povězte mi jednu věc. Byl v kině v LA, je léto, tak jak mohl mít na sobě tu svetrovou mikinu?:D Je blázen a nebo tam jede tak silně klimatizace?:D:D Ale jak říkám, ta svetrová mikina mu děsně sekla :)


Sons of Anarchy - Goodbye

27. července 2015 v 21:59 | Janiss |  Videa
Jedno úžasné rozlučkové video se seriálem Sons of Anarchy. Právě ten seriál, ve kterém se Charlie Hunnam proslavil. Miluju ten seriál a je mi líto, že skončil a vlastně, že skončil jak skončil, i když to byl dobrý konec:p Jo kdybych měla dostatek času, tak bych všechny série projela znovu, ale ten čas není. Ale jednou jednou to celé zase projedu :)


Charlie Hunnam - Entertainment weekly

26. července 2015 v 0:23 | Janiss |  Herci/herečky
Obvykle tu moc herce nedávám, ale těmto fotkám se nedá odolat.
Charlieho Hunnama můžete znát z Pacific Rim, a nebo převážně ze seriálu Sons of Anarchy. Jeden z mých oblíbených seriálu, který bohužel už skončil:(
A protože seriál skončil, Charlie se vydal do filmového průmyslu. Fotky, které se objevily v Entertainment Weekly jsou proma k filmu King Arthur, kterého přímo hraje Charlie. Jo na ten film jsem zvědava, už jen proto, že Charlie jako King vypada prostě dokonale :)))
Ach na ty fotky stačí jediné slovo Nádhera :) + gify z focení.


Alexander Skarsgard - LA 23.7.2015

24. července 2015 v 21:20 | Janiss |  True Blood
Ták Alex je zpátky "doma" v LA. Přiletěl před pár dny i s Alexou (viz.fotky dole). Ale dopopředí dávám fotky ze včerejška, kde vidíme Alexe asi při nějakém sportu (běhu?) se svým kámošem Keithem. Popravdě jsem netuším, kdo ten Keith je. Nikdy v životě jsem ho s Alexem neviděla. Beztak to bude nějaký kámoš Alexy (bože je tam Y nebo I ?:D).

Jo a video z příletu Zde


Bez kalhot XXL (Magic Mike XXL)

23. července 2015 v 12:39 | Janiss |  Filmy
Čekáte příběh? Nečekejte. Jasně, že tadyk o příběh fakt nejde, tu jde o to pokochat se :D Byla jsem ráda, že v tomto dílu nehrál Matthew McConaughey, mě prostě v tom první díle přišel neskutečně slizský. Naopak jsem byla nadšená, že Joe Manganiello dostal konečně více prostoru.
Film je napumpovaný krásnými mužskými s úžasnými těly a taky se suprovýma hláškama. Já se u filmu fakt bavila. Při scéně v tranvestity baru a pak následně ve scéně na benzince jsem doslova s celým kinem (chápejte s 20 ženskýma, ano byl tam jeden kluk, chudák byl na rande, blbý film si vybral:D) brečela smíchy.
Jen mě teda trochu zklamalo finále filmu. Tanečná convention jsem si představovala trochu delší. První 2 čísla byla naprosto o ničem a jediný kdo to vytáhl byl Matt se svým zpěvem a pak samozřejmě Channing. Čekala jsem, že tam bude nějaký společný pořádný taneček a ono nic:p Konec. To jsem nečekala takovou rychlost :D Film má sice 2 hodiny, ale mě teda utekl fakt rychle. Jo, když se člověk dobře baví tak to rychle utíká :) Ať jsem nečekala, že bych na Csfd mohla dát striptýzovému filmu tolik * tak přesto díky scénám, které mě dohnaly k slzám jsem dala 4*.
Mimochodem jedno konkureční striptýzové číslo bylo ala Twilight. To bylo doslova wtf?:D Ale ten pohled Joe a jeho prohlášení, nenávidím upíry bylo výborné. Myslím, že nikdo v kině nepochopil tu narážku. Přece jen Joe hraje v True blood a ano nenávidí upíry, přece jen je vlkodla. Takže to byla dost dobrá narážka :)

Kdo v tom hraje:
Channing Tatum, Joe Manganiello, Amber Heard, Matt Bomer, Jada Pinkett Smith, Andie MacDowell, Gabriel Iglesias, Elizabeth Banks, Adam Rodriguez, ...

O čem to je: (Warner Bros)
Děj filmu "Bez kalhot XXL" navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti.

The Originals - season 2

21. července 2015 v 19:24 | Janiss |  Serialy
The Originals jsem si oblíbila, takže na druhou sérii jsem se těšila. I když mi to kvůli škole trvalo, tak jsem ji konečně dokoukala.
Téda to byla série. Čarodějky mi pijou krev. O Máti Mikaelsonové a Finnovi ani nemluvě. Ta jejich línie mě vůbec nebavila a dost mi vadilo, že šli po Hope. Za Hope jim dávám jednu velkou jedničku. Vybrali tak krásné dítě, že pro její jméno je naprosto dokonala :)
Vážně jsem je podezírala, že Elijaha mi zabijou. Uf nic.
Jackson mi v této sérii překážel. Ok chápu proč si ho Haley vzala, ale stejně mi to vůči Elijahovi přišlo nefér, ale tak ok. Ale teda takový jejich konec jsem nečekala. To Klaus vymyslel hodně dobře.
To kolem Dahlie bylo dobré. Vlastně celý ten jejich boj proti ni byl zajímavý a čekala jsem, jak se to vyvrbí. To, že dokonce společný nepřítel spojil Klause s Mikaelem, jsem nečekala. Bylo mi líto, že Mikael přece jen nakonci tak trochu uvěřil Klausovi a on ho stejně sejmul. Hmm už opravdový konec Mikaela? Těžko říct.
Co mi děsně vadilo byly řeči Klause. Ano všichni víme, že měl těžké dětství, všichni víme, že mu otec ubližoval, on byl sám atd... Víme to všichni. Jak díky první sérii tak díky půlce Upírských deníků, takže proč proč to furt vytahuje? A pořád kvůli tomu fňuká. Děs. Snad už s tím skončil, když je Mikael kaput.
Kola jsem si oblíbila už v TVD, takže když se vrátil i v této sérii byla jsem nadšená. Ach jaké zklamání bylo, když byl v jiném těle :(( To mě fakt naštvalo. Doufám, že pokud ho oživí v další sérii tak bude mít své původní tělo.
Sourozenecká zrada. To bylo tématem posledních dílů. Když Elijah bodl Klause tak to byl takový aaa moment. Bylo jasné, že Klaus se pomstí, ale nevěřila jsem, že by pomsta byla stylem, seberu Hope, pomůžu Dahlii využít její moc. Ok malou pochybnost jsem měla, ale to by nebyl Klaus, který by neměl další plány rozjeté:) A to, že se sám sebe bodl, aby uspal Dahlii bylo výborné :) Nakonec to vymysleli hodně dobře. Vlastně ta oběť jejich Máti byla výborná. To, že konečně viděla, že i když se můžou sourozenci bodat dýkama, zrazovat se atd.. Tak přesto nakonec bojují za sebe always and forever:) Jo to se mi líbilo :)
Ale víte co mě překvapilo? Konec. Vše vysvětlené, pěkná pohádka od Klause, a žádný otevřený konec. Ale žádný. Což teda není od těchto tvůrců vůbec obvyklé.
Mno jsem zvědava o čem bude 3 série. I když se to podle mě bude točit o5 kolem Daviny a její čarodějné velmoci.
Jo a ještě něco. Stejně si myslím, že Hope má velkou čarodějnou moc. To jak auto s Cami záhadně zastavilo a pak výbuch domu, určitě to byla Hope, která vycítila, že se něco stane. Mno a třeba ne :D


Alexander Skarsgard - NY 18.7.2015

19. července 2015 v 20:48 | Janiss |  True Blood
A další fotky z NY. Tentokrát ze Soho, kde se Alex s Alexou vydali na nákup. + jedna fanpic. Šťastná to holčina :)
Ale teda škoda, že ta předposlední koláž fotek je taková prťava :( Ale bohužel velká paparazzi verze není, ale bylo mi škoda to tu nepřidat.

Edit: objevily se další fotky + velké verze těch pidi, takže je tu všechny přidávám:)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!