Listopad 2015

Pentatonix - Star Wars Tribute

30. listopadu 2015 v 19:55 | Janiss |  Videa
Pentatonix je americká a capella, která natáčí výborné videa. Ale krom videi je i slavná svýma různýma vysoupeníma na různých oceněních atd. Tentokrát se objevila na American music awards a spojila to se Star Wars. Výborný nápad. Nadchli mě:) Byli výborní a měli výborné uvedení:) Jo už všichni žijou novýma Star Wars :)


Tajemství ze záhrobí

28. listopadu 2015 v 20:41 | Janiss |  Čtenářský kout
Konečně, konečně jsem dočetla sérii Harper Connelly Mysteries. Sečetla jsem si to, a je to 18 kniha, kterou jsem od mé oblíbené autorky Charlaine Harris četla. Ok může za to 13 knih True blood, ale to je fuk.
K této knize mi trvalo dlouho než jsem se dostala. Nenechte se mýlit, nebylo to kvůli tomu, že bych ji neměla. To nee, já ji měla koupenou pár let, ještě jak stála původní cenu. Teď ji koupíte v Tescu i za 50,- (nee vůbec mě to nesere:D).
Sice moc nemusím detektivky, tak se mi tato série libila. Některé díly víc, některé míň, ale tento patří asi mezi ten průměr. Mělo to rychlý spád, napínavé to bylo dost, a hlavně jsem čekala roky roky, jak tento její příběh skončí a jetli a jak najde Cameron. Jo bylo jasné, že její ségra je celé ty roky kaput, ale teda takový zvrat a objevení jejího vraha jsem vážně nečekala. Dobré:)
I mi je trochu líto, že už je té série konec. Vlastně všech knih Harris, protože další se nepřekládá:( Škoda:p

Obsah knihy:
Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech s Tolliverem, svým nevlastním bratrem a asistentem v jedné osobě, a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem - odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných lidí. Tentokrát však oba práci nakrátko přeruší, aby mohli navštívit v Texasu dvě dívenky, které považují za své sestry. Cesta obou mladých lidí je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Tolliver zjistí, že se jeho otec po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny. On sám o setkání s mužem, který mu zničil celé mládí nestojí, ale nebude mít na vybranou. A Harper po dlouhých letech konečně zjistí, co se stalo s její pohřešovanou sestrou Cameron. Toto poznání, až dosud zahalené děsivým tajemstvím, už navždycky změní její život.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

27. listopadu 2015 v 17:57 | Janiss |  Filmy
Knižní sérii jsem dočetla dávno, a i když nejsem zrovna zarytý fanda (šílenctví kolem HG mě jaksi minulo), tak přesto chodím na filmy do kina, a tak byl čas ukončit i filmovou sérii.
Hm film se mi líbil. Jednoznačně je pro mě vše lepší než jednička (ano ta mě nenadchla). Docela dost z knih tam dali, něco pozměnili, ale nic takového zásadního pro mě, aby mě to štvalo. Postavy byly výborné, jen Katniss je tupější a tupější. Jo ta mě děsně rozčilovala, ale děsně:p krom toho, že je tupa, tak furt se tam s někým líbá. Ano nelíbí se mi ten jejich trojúhelník:p
Trochu mi vadilo, že T-bag (já tomu herci prostě jinak neřeknu, než T-bag:D) tam měl malou roli, a taky jsem čekala, že Gwendoline tam bude mít něco zásadnějšího:p Jo to bylo zklamání.
Co ale nebylo zklámání byly pasti. Ty byly prostě dokonalé, jak oheň, tak ten černý olej (netuším, jeslti to byl olej, ale tak vypadalo to tak), a i ty muti. Jo čekala jsem, kdy se muti objeví a byly výborní. Fuj :D Ale nelekla jsem se, tleskejte mi :D Avšak bála jsem se, že Finnickovu smrt zase nechytnu. V knize mi utekla (debilně napsáno) a tu vypadalo, že tam bude taky tak debilně udělana, ale nebyla. Byla hnusná :D Chudák to si vážně nezasloužil. Scéna z města, kdy jsou převlečeni za Kapitolské byla silná. Prvně jsem si říkala počkat, Katniss tam ti holčičku nechala a bům. Jo to byla jediná scéna, u které mi chtělo slzet oko. Ani Primina smrt mě nedostala (o5).
Každopádně to bylo dlouhé strašně dlouhé. Ten závěrečný epilog tam nemusel být a pokud jo tak ve zkrácené délce. Fakt to bylo natahování konce.
Je pár věcí, které mi nešly do hlavy. Tak za prvné bylo tam letadlo Charlie Tango, jak je možný, že ho nepřejmenovali na Cyril Tomáš (:D ano neodpustím titulkům v 50 Odstínech šedi:D). Za druhé co to dítě od Katniss? To ho měla s nějakým číňanem? Vždyť bylo šikmooké:D To jak sjem na konci řekla kámošce, tak jsem se dusily smíchy, abychom nerušily ostatní:D A taky nepřišlo vám divné, že strašně dlouho trvalo než jmenovali novou prezidentku? Vždyť už měla děcka, Annie měla syna taky už většího a oni teprve jmenovali prezidentu?:D Divné, nějak jim to tam nesedělo :D
Každopádně pro sérii to byl dobrý konec. Ale stejně pro mě nejsilnějším momentem celého filmu je scéna se songem The Hanging Tree.

Kdo v tom hraje:
Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Sam Claflin, Donal Sutherlan, Julianne Moore, Elizabeth Banks, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala, Finnicka a Peety, povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Alexander Skarsgard - New York 25.11.2015

26. listopadu 2015 v 14:25 | Janiss |  True Blood
Alex se momentálně nachází v NY, kde přiletěl z LA v úterý. Konkrétně ho paparazzi odchytil v Soho. Myslím si, že tam někde s Alexou musí mít byt, protože tam se objevují nejvíce.


Captain America: Civil War trailer

25. listopadu 2015 v 14:34 | Janiss |  Videa
Tak za prvé, oficiální plakát, kdy Tony stojí tváří tvář Stevovi mi připomíná plakát Vikings. Trochu kopírka mno :D
Za druhé dneska vyšel na film trailer (konečně) a říkám wow. Nemám vůbec tušení, proč se Captain s týmem postavili proti Iron manovi (jo asi kvůli Buckymu, ale proč?). Trailer vypada dost dost dobře a štve mě, že si na film ještě počkáme:p I když je trailer napěchovaný scénami a novýma postavama (Vítej Black pantere), tak nejsilnější scéna traileru je jednoznačně: Je můj přítel... já jsem jim byl taky... aaa. A ten Tonyho zničený výraz. Ach bože to bude síla. Každopádně vždy jsem Team Iron man a doufám, že Kapitána rozdupe, i když bude to mít chlapec těžké.


Joe Manganiello se oženil se Sofii Vergara

23. listopadu 2015 v 13:30 | Janiss |  True Blood
Je to tak Joe si se Sofii řekli své Ano v sobotu 21.11.2015. Mě bylo divné, proč má Sofie na instagramu fotky v bílých šatech, tak jsem si říkala, hm asi je na nějakém předávání, jenže pak se objevilo video a pak zbytek info. Ano ano jsu manželé.
Musím říct, že na hollywoodské poměry docela rychle. Seznámili se minulý rok, o Vánocích se zasnoubili a šup teďka vzali. Hm jestli pak budou rychlí i v pořízení prcka :)
Každopádně co jsem viděla fotky (některé v Cč) vypadala svatba úžasně a vlastně celý obřad. Joe vypadal prostě dokonale a i Sofia měla pěkné jednoduché šaty, i když se mi teda víc líbili až když odepla vlečku.
Joe si pro Sofii připravil překvapení a na svatební hostině ji zazpíval song Sweet child on mine od Guns N'Roses:)

Edit: na svatbě se dokonce objevili i Joeovi přátelé a kolegové z True blood Anna Paquin a Stephen Moyer


Gods of Egypt trailer

22. listopadu 2015 v 13:47 | Janiss |  Videa
Vůbec jsem netušila, že takový film se natáčí. Vlastně jsem se to dozvěděla až z ofic plakátů. A tak jsem si říkala, oo Gerard a Nikolaj? Jůva to vypadá dobře, to musím vidět. Samozřejmě jsem si hnedka myslela, že Gerard tam hraje toho dobrého a Nikolaj toho špatného. Ale teda postila jsem si trailer a ono to je dle něho úplně naopak :D Hmm tak to jsem ještě víc zvědava, protože přiznejme si Gerard není zrovna bad guy :D Vždy ho vidíme v té kladné pozici, takže jo jsem na to zvědava :) Ale teda ty Nikolajové vlasy. Hmm to se asi natáčelo, když byla Got série hmm 3?:D Fakt typuju podle jeho vlasů, teda pokud jsou jeho pravé :)


Anna Paquin a Stephen Moyer - at the premiere movie The Good Dinosaur 17.11.2015

21. listopadu 2015 v 10:32 | Janiss |  True Blood
V úterý 17.listopadu se Anna se svým manželem Stephenem účastnili premiéry filmu The Good Dinosaur (cz Hodný dinosaurůs), ve kterém Anna propůjčila svůj hlas postavě Ramsey.
Musím říct, že Anně to děsně seklo a to i přestože nemusím ty její černé vlasy. Ale jo tadyk vypadala výborně. Ty šaty jsou úžasné, boty taky a vlastně celkově vypada jak ze 30.let:)
Jenže toto si všichni nemyslí. Sotva se objevily fotky, tak na twitteru se psala kritika na to, že vypada tlustě nebo těhotně, že ty vlasy jsou strašné, že vypada jak mrtvola. No kreténi, ale Anna se nenechala. Napsala na twitter, že ji je fuk kritika od někoho, kdo statečně se skrývá za monitorem a soudí ji. Jen do nich Anno! :)


Alexander Skarsgard - Save the Arctic

19. listopadu 2015 v 5:50 | Janiss |  True Blood
Hip hip huraaa je to tu. Na netu se objevily kupa nových fotek + videa ke kampani Save the Arctic, které Alex natočil se svým kamarádem a hollywoodským kolegou Jackem McBrayerem v září tohoto roku. Na zářijový článek se můžete kouknout zde.
Určitě koukněte na videa najdete je zde (PART 1, PART 2, PART 3), protože fakt stojí za to :D Magořiii. Teda spíš Alex než Jack:D Jack byl takový uťáplý a i když vím, že je to vše hrané, tak si dovedu představit, že tak nějak se Jack cítil. I v rozhovoru pronesl, že on je spíš ten, který miluje svůj bazén v LA a bylo to pro něho terno těch 9 dní na moři a na ledovcích. A že právě Alex si to děsně užíval, protože je dobrodruh. Jo jde to na Alexovi vidět, že je v sedmém nebi :)


Ladíme 2 (Pitch Perfect 2)

17. listopadu 2015 v 20:02 | Janiss |  Filmy
Bože to byla blbost. Totiž první film mám ráda, mám ráda zpívající filmy, ale dvojka se prostě nepovedla. Byla to děsná nuda. Songy nic moc a prostě žádné překvapení nebo zvrat se nekonal. Ok ta fanální písnička byla dobrá, ale přesně to jsem čekala, že se stane.
Ok scéna ze soutěže s holým zadkem byla boží, ale to je tak vše:p Čekala jsem, že se nasměju, ale teda smích se nekonal. Vážně to bylo slabé. Každopádně ty němce nemohli vybrat líp. To byli tak nepříjemní, nesympatičtí lidé, že jim to naprosto žerete :D Jo ještě dobrý byl Camp. To aspoň trošku bylo zábavné, ale jen trošku :D

Kdo v tom hraje:
Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Anna Camp, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil. Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!