Leden 2016

Joe Manganiello and Sofia Vergara - Screen actors guild awards

31. ledna 2016 v 17:29 | Janiss |  True Blood
Joe se Sofii se ukázali na cenách Sag, které se udělovaly včera. Moc jim to slušelo, ale teda u Sofii nevím. Na první pohled jo, ale potom mno nevím :D Prostě mě v těch šatech připada narvana :D Tež by mě zajímalo, jeslti má přírodní dekolt nebo ne :D Každopádně zářila. Joe se netvářil teda moc nadšeně:D Možná to je tim, že na všech těchto červených kobercích dělá jen "doprovod". Kvůli Sofii a jejímu seriálu Taková moderní rodina, jsou na takové ceny pozvány.Beth Crowley - Always

29. ledna 2016 v 19:33 | Janiss |  Videa
Tak toto si všichni pusťte! Je to dokonale. Ten text je úžasně napsaný a prostě naprosto sedící na Severuse a Lily :) A taky se mi děsně líbí použitý obrázek :)


Alexander Skarsgard Tarzan scan Empire Magazine

28. ledna 2016 v 20:45 | Janiss |  True Blood
Konečně se objevila nějaká lepší kvalita toho scanu z Empire Magazine. Musím říct, že prostě jo, je to Tarzan. Nádhera. Povšimněte si jizvy na hrudníku a ještě modřin na žebrech:( Asi ho zmlátila Gorila :D
V Cč si můžete přečíst i pidi článeček, ale nic zajímavého se v něm nepíše :D


Alexander Skarsgard - War on Everyone new still

27. ledna 2016 v 19:04 | Janiss |  True Blood
Po včerejší Tarzanovské fotce se objevila nová fotka z filmu War on Everyone, který bude mít příští měsíc světovou premiéru.
Ještěže vidím předem Alexe v té košili, protože bych v kině asi vybouchla smíchy :D:D K tomu už chybí jen kovbojský klobouček :D
Ale teda je to dobrý kontrast mezi fotkou Tarzana a tady Terrym Monroem:D


Alexander Skarsgard - Tarzan scan new promotional still

26. ledna 2016 v 21:15 | Janiss |  True Blood
Jeden fanoušek z twitteru postoval post s touto fotkou. Dle všeho to vypada na scan z březnového čísla Empire Magazine, takže proto je to taková blbá kvalita.
Komentář k fotce zní: ,,Rád vidím, že Alexander Skarsgard nepřinutili se oholit na roli Tarzana"
Ano ano s tím souhlasím:D Ach ten scan je dokonalý a Alex prostě vypada božsky. Co víc k tomu napsat :D Nemám slov:) Každopádně doufám, že se objeví další fotky a hlavně v lepší kvalitě :)


Girl Online

25. ledna 2016 v 12:45 | Janiss |  Čtenářský kout
Když jdeš z domu vždy se ujisti, že máš reprezentativní spodní prádlo.
To je jediná věc, kterou jsem si z téhle knihy vzala. Ale teda vážně jediná. Musím říct, že předvídavější knihu jsem snad nečetla. Pro mě tam nebyl žádný moment překvapení. Teda krom toho jejího slavného trapasu s jednorožci, to mě vážně pobavilo, až jsem se chechtala na celý pokoj:D
Hned jak jsem ji začla číst, tak jsem si říkala proč? Proč já čtu knihu o 16leté holce, která má problémy na střední? Mno podlehla jsem tomu, že je kolem té knihy takový poprast, a tak mě zajímalo proč. No nechápu proč:D Trvalo mi kolem 3 týdnů než jsem se ji prokousala, takže mi dala vážně zabrat. Ne že by byla úplně nudná to ne, ale tím že byla předvidatelná, nebylo nic co by vás tzv. čekalo, tak se to děsně vleklo a jen jste si říkala, jakým stylem happyendu to skončí. (btw. těch návštěv na blogu a komentech ji můžu jen závidět:D)
Nečekám, že bych si koupila někdy druhý díl, ale na druhou stranu člověk nikdy nemá říkat nikdy:)

Obsah knihy:
Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě - o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.
Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.
Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina - a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.

Harry Potter - Long Live

23. ledna 2016 v 21:10 | Janiss |  Videa
Jedno supr video s tématem HP. Ten song je suprový. Znám ho, ale vůbec netuším odkud:p

pro přehrání klik na obrázek

Mezinárodní den objetí

21. ledna 2016 v 20:58 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Dneska je Mezinárodní den objetí, a tak mě napadlo, že vám ukážu gify s mýma nejoblíbenějšíma objetima:)
Co bych ještě k objetí řekla? Mno nejsem jeho fanoušek :D Dlouho mi trvalo si na objímání zvyknout a i teď ho provozuju dosti prkenně a někdy stylem někdo mě objímá a já mám ruce dokořán :D Je to na mě až moc blízký kontakt :D
Jaký vztak k objetí máte vy?:D


Alexander Skarsgard - War on Everyone new poster

20. ledna 2016 v 21:21 | Janiss |  True Blood
Objevil se nový plakát k ilmu War on Everyone, kde Alex hraje zkorumpovaného policajta. Film momentálně čeká na svousvětovou premiéru, která se uskuteční cca za měsíc na Berlinském festivalu Berlinale.
Nikdy jsem si nevšimla, že Alexovi lehce odstávají uši. Ale to dělá asi ten sestřih :D


Creed

18. ledna 2016 v 19:33 | Janiss |  Filmy
Film, ve kterým je Rocky Balboa? To musím vidět.
Ze začátku to byla trochu nuda, teda do té doby než se objevil Rocky :D Taky jsem je podezírala, že mi Rocka zabijou. Fakt jsem čekala, že v závěrečném boji padne na infarkt nebo tak nějak. To bych asi nedala. Naštěstí se tak nestalo, i když měl na mále:p
Asi tak hodinu jsem si říkala, za co dostal Sylvester Globus a za co nominaci na Oscara. Ok tak už vím. Ale nevím nevím, jestli to na Oscara bude stačit, řekla bych, že nee, ale kdyby jo tak budu nadšená.
Mladý Creed byl dobrý. Překvapivě i sympaticky. Tak nějak ho polidčiji. Že z něho neudělali namyšleného frajírka, ale prostě normální kluk, který chtěl boxovat. Ty hlášky, které mezi sebou s Rockym házeli byly výborné. Fakt jsem se dusila smíchy:D
Trochu mě dostalo, že Rockyho kámoš Paulie je mrtvý a vlastně je to konec i pro Rockyho. Určitě je to poslední film, už žádný Rocky nebude :( Naštěstí nezaháleli a s poslední scénou mě hodně potěšili :) Jo výběh do schodů prostě musel být :)

Kdo v tom hraje:
Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Wood Haris, Graham McTavish,...

O čem to je: (Csfd.cz)
Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. Rocky zpočátku odmítá, protože ring je pro něho už jen minulost, ale postupně v Adonisovi objevuje sílu a odhodlání jeho otce Apolla, bývalého rivala a blízkého přítele. A tak nakonec souhlasí, že se mladého boxera ujme, i když sám bojuje s o mnoho nebezpečnějším soupeřem. Adonis je pod Rockyho vedením na nejlepší cestě získat svůj vlastní titul, ale má kromě talentu i srdce pravého bojovníka?
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!