Září 2016

Alexander Skarsgard - The War on Everyone premiere in London 29.9.2016

30. září 2016 v 20:19 | Janiss |  True Blood
Včera se v Londýně konala slavnostní premiéra filmu War on Everyone, které se účastnil jak Alex, tak Michael Peňa, režisér John Michael McDonagh, a také herec Theo James, který se objevil na prezentaci filmu úplně poprvé :)
Alex vypadal suprově a ta červená kravata mu sekla:) Dle fotek a videi jde vidět, že si tu premiéru zase pořádně užili a docela dost ji prolili chlastem :D Jako jízdu tou limuzínou bych si nechala líbit :D
Kromě kupy fotek se taky objevila kupa videi. Takže můžete kouknout ZDE (příchod Alexe na premiéru, suprová hudba :D), ZDE a ZDE (Alex tancující na Abbu, ano pouštěl ji ze svého telefona :D on je totiž děsný fanoušek Abby:D), ZDE (Alex a ostatní přicházející na pódium), ZDE (Alex přicházející na focení), ZDE a ZDE (kecání na pódiu), ZDE (konečně pustili Thea ke slovu:D), a video ze sestřihu celého večera co se tam dělo najdete ZDE.


Alexander Skarsgard - Interview for ODE 28.9.2016 London

30. září 2016 v 9:27 | Janiss |  True Blood
Alex se svým hereckým kolegou Michaelem Peňou natočil interview pro ODE (netuším co to je :D). Interview má konečně nové otázky, hip hip hura. Rozebirala se bromance ve filmu War on Everyone, přátelství a ABBA:D Přestože většinu času mele Michael, tak záchvat smíchu Alexe nemá chybu :DAlexander Skarsgard - Interview with box 25.9.2016 Zurich

29. září 2016 v 18:33 | Janiss |  True Blood
Objevilo se ještě jedno video ze švýcarského filmovéh festivalu. Interview je pojmenováno C'EST DANS LA BOITE a do češtiny bych to přeložila jako Je to v krabici. Alex z krabice vytahuje věci, které souvisejí s různými filmy/seriály, které natočil. Takže vidíme gorilku, závoj, tesáky atd.. Je fajn, že Alex všechno poznal. Jako přiznám se, že ten závoj by mě zmátl :D

Alexander Skarsgard - on the BBC Breakfast 28.9.2016

28. září 2016 v 19:56 | Janiss |  True Blood
Alex se momentálně nachází v Londýně, kde prezentuje film War on Everyone. Dneska se fotil s fanoušky a hlavně byl v pořadu BBC Breakfast. Můžete kouknout na video, které naštěstí je na YT, ale nic zajímavého a nového se nedozvíte. Teda pro mě tam nic nového nebylo:D Zase se ho všichni ptají na to stejné + furt je zajímá ta dieta k Tarzanovi. Jak ohraná deska ti všichni moderátoři atd..:p Ale na druhou stranu je na Alexe úžasný pohled :D V Cč pak máme fotky z BBC Breakfast a fotky z jeho příchodu :) Tež se objevila jedna včerejší fotka s Michaelem Peňou, takže ji tu dávám na konec článku:)Alexander Skarsgard - Zurich Film Festival 25.9.2016

26. září 2016 v 20:57 | Janiss |  True Blood
Od včerejška se Alex nachází na filmovém festivalu v Zurichu, kde se účastnil konference, premiéry filmu War on Everyone a různých rozhovorů, kde ho doprovází režisér filmu John Michael McDonagh.
Zase vypada Alex dokonale a jde vidět, že si zase ten festival užívá:) Jsou z něho naprosto suprové fotky, jak od profíků, tak i od kupy fanoušků, kteří se přišli na Alexe podívat :) Můžete vidět sérii fotek: kousání jabka a nebo Alex s kabelkou :D
Taky jsou z toho videa, které najdete ZDE (video z rozhovoru) a pak ZDE, které je z konference. Alexovi podstrčili pivo a jak byl z toho chlapec nadšený :D Nejvíc mě z toho rozhovoru baví část, kdy mluví o True blood, jak mu chybí rodina z True blood, jak se to natáčelo, jak měl pauzu jen 5 měsíců a zbytek natáčet True blood, a pak cestoval zpátky domů a ukončí to, že to byl dobrý život :D Jo a taky mluvil o svém novém filmu Mute, který se začíná natáčet tento týden v Berlíne. Jak název napovídá Alex hraje hlavního hrdinu, který je němý. Právě na této konferenci prozradil, že to je pro něho hodně těžké mlčet a zahrát to jen výrazem. No jsem na ten film zvědavá :)


Alexander Skarsgard - The Sunday Times Style “Men’s Special

25. září 2016 v 11:29 | Janiss |  True Blood
Objevil se nový rozhovor a nový shoot Alexe, který ještě poskytl/nafotil ve Stockholmu s názvem: Alexander Skarsgard: brains, brawn and biceps :D
Ty fotky jsou naprosto, ale naprosto dokonalé. Ta fotka v tom svetru ach, bože ta je naprosto úžasná. Ten jeho kukuč, ty jeho vlasy a ten ten svetr vypadají prostě božsky. Ne že by ostatní nebyly úžasné, ale tato je top. I když ta fotka na houpačce a nebo ta s psíky (ach odrovnal mě ten jeho výraz) jsou taky supr:) Jo tyto fotky mě zase naprosto dostaly. Hlavně pro to, že je to první photoshoot s tím jeho krátkým sestřihem, do kterého jsem se prostě zamilovala :D
Rozhovor najdete s nim ZDE. Jako nic zajímavého se tam nepíše. Autorka půlku rozhovoru se rozplývá nad jeho vzhledem (chapu:D). Pak Alex popisuje svůj život na univerzitě, o čem je film War on Everyone, jeho rodinu, a taky to, že není zasnoubený a zatím netouží být ženatý a mít děcka. Až se bude na to cítit, tak do toho půjde. A taky, že mu uspořádali velkou rodinnou večeři na narozky:)


Alexander Skarsgard - VS Magazine (Fall/Winter 2016)

24. září 2016 v 11:03 | Janiss |  True Blood
Alex nafotil photoshoot s Hunger and Gatti a daný photoshoot se objevil v časopise VS s kolekcí podzim/zima 2016. S těma fotkama to bylo takové složité. Titulka se objevila před pár týdny, ale vyčkávala jsem. Pak se objevily scany z časopisu, ale byly v tak děsné kvalitě, že jsem čekala a doufala, že se objeví origoš fotky. Mno a ty se objevili dneska, takže je tu konečně můžu všechny přidat :)
Fotky jsou supr. Ale nejvíc se mi libi ta v tom modrém kabátě, jak se obírá o zeď. Třeba ta fotka s tím nožem mi na první pohled připadala, že je čaroděj a má v ruce kouzelnickou hůlku :D Tež mě baví ta fotka, když má nohu opřenou a vidíte tu obrovskou nohavici. Jo tomu se říkají pořádné zvonáče :D


Hodný dinosaurus (The good dinosaur)

22. září 2016 v 19:35 | Janiss |  Filmy
Myslela jsem si, že mě tento animák nebude bavit, protože mi ho kámoška tak trochu zhatila :D Ale nakonec jsem byla překvapená, jak moc se mi líbil :) Teda, ale smutný je, děsně :( Probrečela jsem to :D Jo jsem cíťa :D Ale každopádně se mi líbilo to pojetí: člověk ala pes atd.

Kdo v tom hraje:
Raymond Ochoa, Jeffrey Wright, Anna Paquin, Frances McDormand, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Animovaný film ,,Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů.

Alexander Skarsgard - 18.9.2016 NY fanpic

19. září 2016 v 20:10 | Janiss |  True Blood
Alex je někde zalezlý v NY a paparazzi ho ne a ne odchytnout na ulici, tak naštěstí máme fanoušky od toho, aby nám obstarávali nové fotky :D Tentokrat se objevila aspoň jedna fotka :) Snad budou další :)


Alexander Skarsgard - video na podporu šikanovaného chlapce

18. září 2016 v 11:44 | Janiss |  True Blood
Alex natočil a následně postoval na instagramu svého fotbalového týmu video, které je na podporu chlapce, který prošel těžkou šikanou, a proto mu se mu uspořádala sbírka, aby mohl 22.9. navštívit Hammarby.
Video je ve švédštině a jaksi Alex vypada na něm jak po těžké kalbě :D Ale nevadí :D Je fajn, že něco takového udělal :)

Překlad videa je: Dobrý den Simone! Slyšel jsem, že chceš přijet do Stockholmu 22. září. Nevím, jestli jsi byl někdy v Jížním Stockholmu na fotbalovém stadionu, ale mohu ti slíbit bezkonkurenční náladěnou arénu plnou lásky a někdy i trochu flustrace, víš s Bajernem to je někdy nahoru a pak dolů. Jsem teď v zahraniční a nebudu mít možnost být tam 22., ale budeš tam obklopen 30 000 dalších příznivců Hammarby, kteří si všcihni myslí, že šikana je pro losers. Doufám, že budeš mít fantastický den a že se budeme moct setkat někdy později. Dávej na sebe pozor Simone a Forza Bajen!

Video si můžete pustit ZDE

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!