Prosinec 2016

Šťastný Nový rok 2017

31. prosince 2016 v 15:07 | Janiss |  Různé žvásty
A je to tu. Poslední den roku 2016 a za pár hodin tu máme 2017. Nevím co od nového roku čekat, protože nemám tam žádný světlý bod, na který bych se mohla těšit :D Všichni nadávají na rok 2016, ale mě zas tak strašný nepřipadal. Jo co se týče umrtí herců/hereček/zpěváku/zpěvaček (atd.) byl příšerný, ale co se týče mého osobního života byl povedený :) Ale o tom spíš v jiném článku :)
Takže jak to tak bývá, tak je čas Vám popřát do Nového roku kupu štěstí, lásky a hlavně zdraví a pohody :) Užijte si vítání Nového roku a celý následný rok :) Takže nazdraví :)


100 Most Handsome Faces of 2016

29. prosince 2016 v 14:06 | Janiss |  True Blood
Objevil se žebříček 100 nejkrásnějších tváří roku 2016. No teda přiznám se, že jsem video přeskakovala, takže moc nemám přehled kdo se jak umístil, ale nejvíc mě zajímal Alex a ten se umístil na krásném třetím místě :) Jako první místo tam toho beru, já ho znám z GoTu, takže ok. Ale to druhé? To už je víc absurdnější než ten Pattinson v minulém žebříčku :p
Žebříček je sestaven podle "principu" Nejvíce: mezinárodní, rozmanitý, rozsáhlý, originální, fascinující a prestižní.
Tak koukněte, jestli i svého oblíbence tam najdete :) Pro přehrátí videa stačí kliknout na obrázek Alexe :)


Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

27. prosince 2016 v 20:16 | Janiss |  Čtenářský kout
Nečtu české autory, prostě ne. Jenže jsem tuto knihu koupila švagrové k Vánocům, a i když nečtu cizí dárky, tak jsem musela :D Totiž Deníček fotra jsem četla úryvky a bavily mě, tak jsem si řekla, že zkusím celou knihu. Mno a byl to děs:p Nechápu vysoké hodnocení na Databaziknih, fakt ne. Vážně to pro mě bylo utrpení a nuda, od takové třetí stránky. Bavily mě pár prvních stránek a scéna se saténovým povlečením, u toho jsem se fakt nasmála, ale to bylo z té knihy jediné. Nevím možná to není kniha určena mě, přece jen s nikým nežiju ve vztahu, takže mi je toto souznění s chlapem trochu záhada :D Každopádně tak či tak to byla nuda, a teda od těchto dvou si už nic nepřečtu.

Obsah knihy:
Kdo by neznal eskapády ,,moderního fotra", které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kkterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly.


Alexander Skarsgard - 25.12.2017 Bali

26. prosince 2016 v 9:46 | Janiss |  True Blood
Říkala jsem si, kdepak asi Alex slavil Vánoce a s kým. No a nakonec se ukázalo, že je slaví na Bali s přáteli. Včera se objevila jedna fotka z pláže, kde sedí v plavkách a kecá s přáteli. Čekala jsem do dneška, jestli se neobjeví nějaka další, ale nic, takže tu přidávám aspoň tu jednu :))
Dle fotky jde vidět, že teda tam je dost narváno na te pláži, takže by ho mohli více vyfotit, ale neee :p:D Takže Alex si užívá tepla a snad si teda pořádně odpočine:) Každopádně, i když je to fotka trochu mázlá, tak pohled je to pěkný :D


Veselá Vánoce přátelé

24. prosince 2016 v 20:07 | Janiss |  Různé žvásty
Věřili byste tomu, už jsou zase Vánoce. Teda ehm už je zase po Vánocích :D No s přáním Veselých Vánoc jdu možná i pozdě, ale tak nevadí. Prostě si užijte zbývající vánoční čas v pohodě a s úsměvem na rtech :)
Tak a jaký byl u vás Ježíšek? U nás dost poklidný. Brácha se na poslední chvíli rozhodl, že s rodinou nepříjdou na večeři, ale až pak na nadílku. Takže se večeřelo ve trojku. Nevadí. Byl aspoň klid a nemačkali jsme se :) Taky jsme pouštěli ořechové skořápky a ani nás nepřekvapilo, že my tři (já, máma a táta) jsme se drželi furt spolu a ne a ne od sebe odplout :D
No a nadílka byla u nás pořádná. Já osobně jsem balila přes 70 dárků + si připočtěte dárky od bráchů atd.. :D Ale na naši obhajobu je nás 11 + 4 psy :D A teda při rozdávání dárků měla největší radost Fifina (maltezák). Měla tam dva dárky, ale furt hledala další a další protože cítila dárky pro ostatní psiska :D Ale to její nadšení v těch očičkách :D Nejlepší:)
No a já teda byla tento rok taky pořádně hodná viz.fotka. Pokud to nejde vidět, tak jsem dostala kalendář Suicide Squad, knihy, HP tajuplný box, Harry Potter - Filmovou magii, vánoční ponožky různých hrubostí (:D), mýdla, fotoalbum, čepičku, tričko, tepláky, tepláky StarWars, hru StarWars Double, Yoda vánoční kouli s čokoládovýma Starwars penízkama (ne ty se jíst nebudou :D), krém, peníze a losy :) Bylo toho vážně dost :) Takže já jsem spokojená a rozhoduji se, do jaké knihy se pustí jako první :))


Alexander Skarsgard - Big Little Lies poster

22. prosince 2016 v 20:02 | Janiss |  True Blood
Před chvíli se objevil promo plakát k seriálu Big Little Lies, kde Alex hraje manžela Nicole Kidman, kterou taktéž na plakátu můžete vidět :)
Plakát se mi líbí, a teda ten Alexův úsměv s tím pohledem je úžasný :)


Alexander Skarsgard - 20.12.2016 Berlin

20. prosince 2016 v 22:39 | Janiss |  True Blood
Hip hip huraaaa konečně se objevilo něco o Alexovi. Alex je stále v Berlíně, kde natáčí film (ok měla jsem o něj trochu strach kvůli tomu útoku) a dneska nahrával ve studiu dialogy pro seriál Big Little Lies v Oxygen Sound Studios v Berlíně s Gregorem Mazurczukem.
Ta fotka mě baví. Ten jeho výtlem :D Ale teda zdá se mi, že je zase víc ostříhaný, njn má to tak kvůli roli :)


The Shannara Chronicles

18. prosince 2016 v 20:07 | Janiss |  Serialy
Na tento seriál jsem se těšila od té doby, kdy o tom psal Manu Bennett (já toho chlapa žeru :D). Takže jak to tak bývá, tak jsem se na ten seriál hodně těšila. Když ho začli dávat, tak jsem koukla pár dílů, ale pak mě to přestalo bavit a nebo byla pauza, teď už si nevzpomínám jak to bylo.
Každopádně mě ten příběh moc nebral. Jako jo Manu ala Druid byl dokonalý, John Rhys-Davies jako král byl suprový, ale zbytek mě moc nenadchl. Líbilo se mi (nečetla jsem knihu) ten nápad, že toto je svět po našem světě, takže jak hrdinové procházejí krajinou, tak potkávají zbytky tehdejší lidské civilizace:) To bylo dle mě supr.
Jak to tak bývá, tak mě dožralo pár smrtí, ale tak to tam musí být. Ale jednu jim neodpustím :(
Přestože začátek se dle mě docela vlekl, tak pak konec byl i napínavý, ale nakonec ta pointa, že ona je to "semeno" tak to se mi teda vůbec nelíbilo. To bylo dle mě stupidní. Každopádně konec to má zase krásně otevřený, takže druhá série bude. A hlavní je, že v ní bude i Manu, protože psal, že tam bude :D Jo on je mým důvodem č.1. proč na to koukám. Takže doufám, že to nezruší dřív než to natočí, protože se mi nezdá, že by to bylo nějak populární.
Každopádně jedno velký plus ten seriál má, a to je příroda. Natáčelo se to převážně na NZ, takže co scéna tak na vás dýchne Pán prstenů, a když si k tomu přitete, že tam hraje x herců z Pána prstenů a z Hobit, tak prostě aaaaaaaaaa :D


The Fate of the Furious - trailer

15. prosince 2016 v 19:52 | Janiss |  Videa
Miluji filmy F&F takže jsem nadšená, že bude brzo další díl:) Ale ten trailer mě přesto naštval. Totiž libi se mi tj, ale vůbec se mi nelíbí ta zápletka, že je Don proti všem. Jo je mi jasné, že to dělá pro to, aby někoho ochránil, ale stejně mě to štve :D Každopádně Rock s Vinem a s Jasonem vypadaji spolu hodně dobře a těším se jak malý Jarda. I když ano bude mi tam Paul a jeho postava chybět, ale tak co se dá dělat, že jo :(


Knižní výhra

12. prosince 2016 v 19:30 | Janiss |  Různé žvásty
Víte jaký jsem člověk? Který furt o něco soutěží :D Ať je to kupování losu, nebo různé internetové soutěže a popravdě nějak ty výhry nechodí :D Teda občas jo. Např. nedávno jsem vyhrála 1+1 vstupenky v kvízu CinemaCity, jehož splění byla makačka, ale ještě větší makačka bylo stihnutí chycení těch lístků. Mno přestože jsem o ně bojovala 4 dny, tak jsem je ani nevyužila :D Njn u nás Cinemacity není, a tak jsem to dala kámošce, která to měla využít na Fantastická zvířata, ale potvora šla po několikáte na Bridget :D Traitor! :D
Taky občas vyhraju v losu, ale přes 20,- jsem se nedostala:D Pamatuju si, kdysi v období Bravo a Popcornu jsem vyhrávala trička atd.. No naposledy něco takového hodnotného jsem vyhrála knihu Elixír, kterou furt nemám přečtenou, i když to je už xlet. Jo a taky ještě ze Cinemacity jsem vyhrála, teď se drže, angry birds papírové masky:D Větši hovadinu jsem neviděla :D
No a protože Kosmas tento rok pořádá soutěžní adventní kalendář, tak jsem se do něho pustila. Soutěžím a soutěžím a nic. No a samozřejmě, že když je soutěž o českou knihu, tak kdo ji vyhraje? Kdo vyhraje českou knihu, když nečte české knihy? Ano přesně. Já :D Kniha se jmenuje Český krtek v CIA. Zájimavý název? Mno možná, ale dle hodnocení to je nejzbytečnější kniha roku :D Takže mě fakt fakt úplně láká si to přečíst :D Ale na druhou stranu to má i podpis spisovatele, tak třeba někdy to bude mít hodnotu a já to prodám :D Ale prozatím ji budu muset najít místo v knihovničce :) + Kosmas poslal suprovou pohlednici na PF 2017 a ještě jedno vánoční přání :)
A co vy? Vyhráli jste někdy něco? Nebo si myslíte, že nemá cenu se o nějaké soutěže vůbec pokoušet?

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!