Únor 2017

Joe Manganiello and Sofia Vergara - Vanity Fair Oscar Party 2017

28. února 2017 v 20:41 | Janiss |  True Blood
Jak to tak každoročně bývá po předávání Oscarů se konalo hodně párty. Např. právě párty Vanity Fair, kde se objevil i Joe Manganiello i se svou manželkou Sofii Vergarou. Joe jako vždy vypadal úžasně, ale musím říct, že tentokrát se mi oblečení od Sofii nelíbí. Teda ne že by ty šaty byly špatné, ale prostě na ni mi nějak nesedí:p Možná kdyby byly celé stříbrné a nebyly to jen kostičky, tak by se mi líbily víc:)


Oscars 2017 aneb každoroční filmové ráno

27. února 2017 v 6:38 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Každoroční Oscaři znamenalo, každoroční čučení od 2 rána na živý přenos. Stejně jak minulý rok, tak i tento rok mě čt2 potěšila a dávali to:) Sice na červený koberec jsem musela koukat na slovenské tv, ale nevadí. I tak jsem byla ráda, že jsem nemusela hledat odkazy :) Takže čučení na čt2 a skypování s Dany, jako každý rok. Už je to prostě tradice :) Ale s tim rozdílem, že já na to čučela v pyžámku a Dany za recepci v hotelu. Njn noční směna :D
Začátek předávání byl tak rychlý, že jsem málem Justina Timberlaka s jeho songem Can't stop the feeling, málem nestihla :D Jako dobré to bylo, ale nějaké utahané se mi zdálo.
Letoší moderátorem je Jimmy Kimmel, a teda jeho úvodní monolog byl dobrý. Jasně bylo jasné, že do celých Oscarů budou dávat politiku, ale on to podal dost dobře. Aneb hláška typu, že černoši zachránili NASU a běloši jazz neměla chybu :D A nebo, že minulý rok byli Oscaři rasističtí, ale tento rok všechny Trump spojil proti němu :D Povedené:)
Hned ze začátku jsem byla ráda za Oscara pro film Suicide Squad a to za masky a pro Fantastic Beasts pro kostýmy.
Jeden z prezenteru byl i Dwaine Johnson. Dle jeho instagramu jsem si myslela, že se předáváni neúčastní, i když jeho animák Odvážná Vaiana je nominovaná, takže jak se objevil na pódiu v modrém sáčku (nevím proč pak si ho sundal, když seděl v publiku), tak to bylo pro mě překvapení. Popravdě jsem čekala, že bude zpívat. Film jsem sice stále ještě neviděla, ale vím, že tam zpívá, tak jsem čekala, že bude i tu. No nekonal se zpěv, škoda :D Celý song začal rapovým prologem, ale kulové jsem tomu rozuměla :D Každopádně ten song byl nuda. Jako chyběla tomu nějaka pořádná energie a ani aranžmá se mi moc nezdálo. Fakt nuda.
Ale po nudě přišli padáčky :D Totiž z "nebes" padaly padáčky plné cukroví :D To bylo supr, jak poznamenala kámoška, vypadalo to jak z Hunger Games :D A všichni se cpou :D
Na předávání je i Jackie Chan, který si celou dobu seděl na balkoně celý v černém. Jako dělali na něho nějaké narážky, ale šly teda mimo mě. Ale vyhral nějakou cenu na vedlejším udělování. Takže má svéno Oscaříka, kdy pronesl, že ho stál x zlomených kostí:D Ale byla jsem ráda, že se tam ukázal a mohli jsme ho vidět :)
Při udělení Oscara za ženskou vedlejší roli mě zase pobavili čeští moderátoři, i když ta jejich hláška měla už tak trochu možná rasistický podtext, ale hodila se. Pronesl - loni jak byli vyběleni Oscaři, tak tyto jsou začerněné.. Ale jako jo má pravdu. Vždyt tento rok černoši Oscaři ovládli, ale proč ne? :)
Třetí nominovaný song zpíval Sting. Bylo to jen jeho sólo, černota a kytara. Bylo to jednoduché, krátké, ale líbilo se mi to.
Oceněný animák Oscarem mě ani nepřekvapil. Z výběru toho moc nebylo, ale natěstí zrovna Zootropii jsem viděla. Jako moc mě nenadhcla, ale dalo se :) Každopádně reakce českého moderátora byla - kvůli lenochodu je ten film nutné vidět.... A to má pravdu. Lenochod je to nejlepší na celém filmu :D
Poté byla akce s turisty. Normální turisti z turistického busu si mysleli, že lezou na výstavu nějakých kostýmů či co. No ale otevřely se dveře a tam sál Oscarů :D Já být na nejich místě tak umřu v přimém přenostu :D Jeden černoch byl boží. Byl z Chicaga, byl tam se snoubenkou a všem herečkám líbal ruce a natáčel si je a bude mít i suprovou fotku s Oscarem v rukách. Jo jako velká hlasitá závist :D Ale bylo vtipné, jak turisti si natáčeli ty herce a herci si natáčeli je :D
Ták a na scéně se taky objevilo nejslavější auto. Byla jsem zvědavá co to bude, jestli batmobil a nebo stříbrné z Bonda, ale napadl mě i ten z Návratu do budoucnosti, a šup byl to on :D Objevil se na pódiu a vylezl z něho Michael J. Fox. Přestože trpí těžko nemocí tak vypadal i dobře, ale jde ta nemoc na něm vidět :( Obdiv, že se i přes ni na předávání ukázal:)
A poté padáčky se sladkostma přiletěly podruhé :D Jestlipak obsahovaly stejné sladkosti a nebo je vyměnily :D
S dalšíma dvěma písničkama přišel John Legend a to se songy z La la Landu. No film jsem neviděla, a teda mě ani nějak zvlášť neláká. I tyto songy mi přišly nudné.
Tak výherní song mě teda nepotěšil. Doufala jsem v Can't stop the feeling:p No škoda, vážně škoda :p Vyhrál nějaký song z La la Landu :p
In Memoriam je vždy dojemné. Ano o5 mi očka zvlhla, hlavně po tom co se objevil na plátně Anton Yelchin a poté Carrie Fisher s jejim May the force be with you :( Ale teda jde vidět, že to měli připravené dávno a už nestihli doplnit herce, který zemřel včera a to Billa Paxtona :(
Poté přišel na scénu Ben Affleck a Matt Damon. Nebo spíš mám napsat Ben Affleck a host? Totiž večerem se prolínal spor Jimmyho a Matta, který je už ikonický. Tak nějak asi nikdo už neví jak ten spor vznikl, ale nonstop si ze sebe dělají srandu, napadají se atd.. I tam, když procházel Jimmy kolem něho a moderoval, tak mu Matt nastavil nohu, aby zakopl :D No takže když se Matt objevil s Benem na podiu, tak se Matta ignorovalo a jak začal mluvit, tak mu tam Jimmy pustil hudbu :D Exoti.
Po nich přišletěly potřetí padáčky, ale tentokrát ne s cukrovinkama, ale s donutama. Mno co si budem povídat. Je po půl 6 ráno a já mám hlad, takže bych si donut dala :D
Cenu za réžii předává Hally Belly a teda musím říct, že bych nechtěla za ní a za jejim afrem sedět :D Režii jsem přála Melovi Gibsonovi, ale tak nevyšlo to a převzal to režisér La la Landu :p
V kategorii hlavních herců jsem měla pár želístek v ohni např. Ryana, Andrewa a Vigga. No nakonec z toho nic nebylo a vyhral někdo jiný:p U hereček mi to bylo asi tak nějak jedno, i když jsem preferovala Meryl před Emmou. Ale tež nevadí.
Ale jak byl celý přenos nudný, tak s kategorii filmu si to vynahradil. Protože to co se tam stalo se zapíše do historie. Totiž vyhlásili La la Land jako nejlepší film. Všichni radost. Pódium narvané herci atd.. A najednou šup. Že výherce není La la Land, ale Moonlight, že došlo k chybě :D Ten předávající se omlouval, že měl špatné obálky, že v jeho obálce byla Emma Stone La la Land, a proto řekl, že to vyhrálo i nejlepší film. Takže zmatek, zklamání, ale na druhou stranu radost a velký údiv. Jako to byl asi nejzajímavější moment celého předávání :D
Každopádně jak píšu výše, byl to poněkud nudný ročník a mohl za to i moderátor. Fakt ten příště už neee. Jo kdyby vrátili Hugha Jackmana, tak by to byla jiná :)
Takže dobré ráno a jde se spinkat :)


Alexander Skarsgard - Big Little Lies on HBO

25. února 2017 v 20:21 | Janiss |  True Blood
Úplně jsem Vás zapoměla informovat, že 19.2. (USA) byl odvysílaný první díl nového Alexova seriálu Big Little Lies neboli česky Sedmilhářky, který vysílá HBO a mělo by jet i na HBO GO.
Seriál má knižní předlohu, která se teď hojně prodává i u nás. Zatím si ji neplánuji kupovat (jo možná kdyby byl Alex na přebalu knihy tak jo :D). Ale seženete ji i česky :)
Já jsem teda na ten první díl koukla a musím říct, že mě zas až tak jako nenadchl, jak by měl, jak bych řekla dle hodnocení na CSFD :D Ale tak teprve se to rozjíždí, že jo. Každopádně herecké obsazení je prostě senzační. Ze začátku dílu jsem si říkala, že Alexova postava bude manžílek klaďas, ale pak udělal něco co jsem nečekala, a teda vypadá to na tyrana. Hmm dobré :) V jedné scéně vypadal jak nasraný Eric :D Aneb ty jeho zvednutá ramena a hlava dopředu, úplný Eric :D Každopádně tam vypada suprově, takže i kdyby mě ten seriál nebavil, tak kvůli němu ho dokoukám :D Ale teda čekám, kdy bude nějaká sex scéna s Alexem, protože přece jen je to HBO a je to Alex :D Takže bude určitě ukáže zadek :D


Kouzelnický svět J. K. Rowlingové - Filmová magie

23. února 2017 v 18:25 | Janiss |  Čtenářský kout
O tuto knihu jsem si napsala Ježíškovi. Popravdě jsem ji tam napsala jen, abych něco na seznamu něco měla, a proto jsem vůbec nedoufala, že ji pod stromkem najdu. Jo Ježíšek podoval :)
Nemám filmová kouzla či jak se jmenuje ta první kniha, takže to co tato obsahovala bylo pro mě překvapení. Skládá se ze dvou částí. První část Fantastická zvířata a druhá Harry Potter. Musím říct, že s větším zaujetím jsem si přečetla věci ohledne FZ, přece jen je to něco nového a u HP mě už moc věcí nemůže překvapit. Kniha má hodně aplikaci, ať jsou to masky Smrtijedů, obálka s pohledy, učebnice, atd. Převážná většina se nechází v části s FZ, což mi vůbec nevadilo.
Taky krom suprového obsahu se mi libi přebal knihy. Je prostě suprově modrá a ala taková vytlačená. Jediné mínus na té knize vidím to, že je poměrně velká, a tak se mi do knihovničky do polic nevleze:D Ale to je asi jen můj problém :D

Obsah knihy:
Prožijte magické filmy z kouzelnického světa J. K. Rowlingové jako nikdy předtím.
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dozázal Harry Potter proběhnout zdí na nástupišti devět a tři čtvrtě, nebo jako je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr?
Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají zvláštní schopnosti. Tato kniha je plná zajímavých informací a autentických fotografií z natáčení filmu Fantastická zvířata a kde je najít a všech osmi snímků o Harrym Potterovi. Kromě toho obsahuje také profily všech od Harryho Pottera po Mloka Scamandera.

Supernatural - Heavens door

21. února 2017 v 13:12 | Janiss |  Supernatural
Dlouho tu nic nebylo k Supernatural, a protože jsem se mi libilo toto video, tak ho tu dávám, aby to tu nestálo.
Song Knocking on Heaven's door mám děsně ráda a spojitost se Supernatural je úžasná:) Přece jen v seriálu nebe hraje velkou roli, takže je to docela tématické :) A hlavně zrovna tyto scény, kdy se na scéně po hmm 11 sériích objevil Bůh, byly prostě dokonalé :) Celkovou tématičnost s nebem mám v SPN ráda, i když někteří nadávají, že se seriál odloučil od své podstaty (chytání monster a zabijení), ale mě to zas až tak nevadí :)

pro přehrání klik na obrázek

Alexander Skarsgard - New roles: Hold the Dark, The Dwarf

18. února 2017 v 11:26 | Janiss |  True Blood
Alexová kariéra je v plném proudu, takže se mu projekty na natáčení jen hromadí :)
První film, na který Alex podepsal smlouvu je film Hold the Dark. Má to být dobrodružný thriller od Netflixu, který bude natáčet režisér Jeremy Saulnier. Alexovými kolegy ve filmu budou herci Jeffrey Wright, James Bloor, Riley Keough a James Badge Dale.
Film vychází z adaptace knihy Dark od Williama Giraldiho a je zasazen do odlehlé aljašské divočiny, kde vlci zabili děti. Postavami filmu budou biolog a expert na vlky (Wright), detektiv (Badge Dale), manželka veterána (Keough), manžel irácký veterán (Alex) a starašidelný tulák (Bloor).
Film by se měl začít natáčet v březnu a to v Albertě v Kanadě.
Dle všeho by měl Alex hrát záporáka, který když se dozví o smrti syna, tak by měl maniakálně řádit a právě po něm půjde detektiv.

Druhým novým filmem, ve kterém se má Alex objevit je film The Dwarf. Filmovým kolegou Alexe bude Peter Dinklage a réžie se ujme Brad Anderson. Mělo by se jednat o renesanční akční film, kde bude Alex a Peter stát proti sobě. Objevil se sice nějaký popisek toho filmu, ale totálně mi nedává smysl. Takže nechme se překvapit :D Každopádně by se měl začít natáčet v červenci v Itálii.Vidořád

15. února 2017 v 16:14 | Janiss |  Čtenářský kout
Tato série knih je prostě výborná. Kostičas (první díl) se vyvedl, ale z Vidořádu jsem naprosto unesená. Hnedka od začátku mě to totálně chytlo a nepustilo až do konce. Sice mě trochu naštvalo, že jistá postava byla až od půlky knihy, ale pak měla dobré scény, takže čekání se vynahradilo. Trochu mě Paige naštvala jak se zachovala ke svému šéfovi a bylo mi jasné, že dělá chybu a bude ji litovat. Tak nějak jsem tušila jak dopadne Paige, ale to co se dělo na půlce poslední strany, tak to jsem teda nečekala. Na to jsem doslova koukala jak vyoraná myš :D Fakt jako wow, toto mě nenapadlo, že by se mohlo něco takového stát. A proto jaké bylo pro mě k naštvání, když jsem otočila stránku a tam nic, prostě nic :( Sakra potřebuji třetí díl, proč píše tak pomalu?:D
Velkým plusem této knihy a vlastně i předešlého dílu je přebal. Detail s vyrytým motýlkem na zadní straně je prostě senzační a už teď se těším jak bude vypadat kniha číslo 3.
Je tu někdo, kdo taky čte tuto sérii? Každopádně doporučuji přečíst, protože třeba taková Divergence nemůže této sérii konkurovat:)

Obsah knihy:
Udělali z nás zloděje. Je načase ukrást, co nám patří...
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně.
Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní městských gangů jsou pozváni na vzácné setkání Sněmu nepřirozených. Jaxon Hall a jeho gang Sedm pečetí jsou připraveni získat pozornost, ale vztahy mezi jasnovidci kazí staré nevyřízené účty a za každým rohem číhají temná tajemství. Pak se začnou ze stínů vynořovat Refájci. Ale kde je Strážce? Paige se musí z doupětě u Sedmi ciferníků dostat do spisovatelské čtvrti Grub Street a proniknout do tajných katakomb Camdenu dřív, než bude osud londýnského podsvětí zpečetěn.

Summa summarum roku 2016 aneb roční výročí nejlepšího dne v životě

12. února 2017 v 18:05 | Janiss |  Různé žvásty
Rozhodla jsem se tedy nějak zrekapitulovat nejvýznamnější okamžiky roku 2016. Ano máme sice už půlku února, ale tak dneska je významný den, tak proto to píšu dneska.
Rok 2016 začal jako každý jiný. Nic zásadního se nedělo, jen jsem začla psát diplomku a většinu času trávila buď v městském archivu a nebo univerzitní knihovně.
Nějak na konci ledna (mám pocit) se potvrdilo, že na festival Berlinale přijede Alexander Skarsgard, aby na světové premiéře představil svůj film War on Everyone. No a tak jsem přesvědčila Angie, že tam prostě musím jet (už v roce 2015 jsem tam byla viz. zde a zde, ale Alex nepřijel). Vyrazli jsme busem (já teda do Prahy ještě vlakem) a šup přivítal nás Berlin a supr hotel s úžasnýma snídaněma atd.. V Berlině nás čekalo zahájeni Berlinale, které si můžete připomenout zde, kde nás čekal tak trochu infarktový stav při vidění George Clooneyho a Channinga Tatuma. Ale to furt nebyl ten top roku. Tom roku následoval další den a to přesněji 12.2. v pátek. Den kdy se mi splnil sen. Potkala jsem Alexe (2x) a prohodila jsem s nim hmm 3 slova?:D O celém dnu a setákní si můžete přečíst zde. Musím říct, že i když to je rok, tak pořád mám stejné pocity jak v ten den. Sotva na to pomyslím nebo se jen podívam na ty společné fotky, tak se ve mě začně všechno třást :D Jo to mě asi jen tak nepřejde, a proto tento den je stále mým nejlepším v životě. Den, kdy se splnil sen, ve který jsem ani nedoufala, že by se splnit někdy mohl :) Po tomto setkání se u mě dost změnilo. Do té doby jsem jezdila na cony (aspon 1 ročně), ale od toho dne jsem nějak ztratila motivaci. Totiž vždy jsem věřila, že jednou se s Alexem potkám a budu mít s nim fotku. Ale na druhou stranu mi bylo jasné, že to nebude jen tak. A tak jsem své fandomovství zaplňovala jinýma hercema. No a po úlovku Alexe, mě ta touha nějak přešla, protože Alex je top a už nemám potřebuju získavat jiné herce. Já vím je to divné a sama tomu nerozumím :D Ale před rokem bych pro to, abych mohla jet na Con s oblíbenými herci udělala vše. Teď si řeknu hmm není čas, nehodí se to, nejsou peníze (i když jsou) atd... a nejedu. Hmm asi mě Alex nějak pokazil a třeba se to časem změní :D


Další měsíce se nic nedělo. Vlastně v dubnu se mi podařilo úspěšně dopsat diplomovou práci, kterou jsem s hrdosti mohla odevzdat:) Přestože se všichni divili, jak jsem si mohla takové téma vybrat a jak jsem k tomu mohla napsat celou práci, tak přesto se jak vedoucímu, tak oponentovi a vlastně následně i komisi, libila:) Ale mě to prostě bavilo hledat v archivech a psát o Vývoji školství v našem městě po roce 1945. Já jsem prostě na historii:)
V červnu nasal významný den pro Mordrezii (teda aspoň jsem si myslela). Stopla jsem její aktivitu kvůli učení na státnice. Hm teda myslela jsem si, že ji stopnu. Poprvé za těch x let. Jenže Alex se rozhodl účastnit všech možný akcí, takže mi nedovolil si dát pauzu na učení, takže tu stejně články pravidelně vycházely.
V půlce června, přesněji 17.6. mě čekali státnice. Dlouho očekávaný den, který nevyšel zrovna podle mých představ. Neudělala jsem je. Obhájila jsem diplomku, udělala ekonomickou část, ale obor jsem neudělala. Naštěstí jsem nebyla jediná, ale přidal se ke mě i můj sparing partner :) Stále i po takové době jsme přesvědčení, že jsme ty státnice měli udělat, kdybychom neměli takového protivného kreténa, který se rozhodil prostě někoho vyhodit. No přestože jsem stánice nedala, tak jsem se z toho nějak nehroutila. Vlastně mě to nezlomilo a ještě ten prokletý den jsem šla na absolvenstkou párty, která se konala na Univerzitě a s profesorama. Musím říct, že jsem si tu párty pořádně užila. Protože to bylo zdarma a byla tam kupa úžasného jídla + výborná hudební skupina, takže se trsalo v menze až do noci :D
V červnu se podle mě nic zajímavého nedělo, vlastně jsem se myslím ani neučila :D Nějak jsem to furt posouvala, nebyl čas :D Zajela jsem si na náš Sesterský sraz do Brna za Sestrama a za mrňouskama, kde jsem si to pořádně užila, a pak v srpnu to začlo. Stopla jsem zase trochu blog a přešla jsem na 100% učení. Bylo to bolestivé :D Opravné státnice mě o5 čekaly poslední den státnic, a ještě jsem šla první. No nechtěla jsem si vybrat veřejné finance. Vybrala jsem si veřejné finance :D Naštěstí jsme měli suprovou komisi a hlavně předsedu (ach nejpěknější profesor na škole:D), ale já to hlavně věděla. Po několika hodinovém čekání mi bylo oznámeno, že jsem Inženýr Ekonomie :) Doteď nezapomenu ten výraz táty, který se málem rozbrečel, když jsem to Našim řekla :D:D
Záři ani říjen se nic nedělo. Přihlásila jsem se na Úřad práce a užívala si volna (btw. furt na něm jsem). V říjnu za mnou vyrazila podpora z Brna a Prahy na promoce. Promoce jsem si užila. Oblekla jsem se do toho otřesného šedého talaru. Odpřisáhla jsem slib, uklona, převzetí a slavení na obědě a pak i s celou rodinou o víkendu:) Jo užila jsem si ty Promoce a dostala suprové dárky. Dostala jsem např. Dobbyho, knížní sérii Gotu, antistresovou kravičku atd.. Ale hlavně hlavně jsem dostala .... červené Conversky! Takže táta splnil slib, že když budu Ing dostanu Conversky :) Ani do této doby jsem je ještě neměla na nohách :D
V listopadu jsem oslavila narozky. Fuj 27. V prosinci si užila cestu do Brna za kámoškou a mrňaty, pak suprovou narozeninovou oslavu sestřenky, pak suprové Vánoce a pohodový Silvestr. A konec roku.
Nevím, ale za ten rok se v mém osobním životě nic nezměnilo. Jediné co jsem za ten rok nedodržela, bylo rande. Už před lety jsem si dala předsevzetí, že budu mít aspoň jedno rande za rok. No nějak to v tom roce 2016 nevyšlo :D:D Ne že by mi to trhalo žíly :D:D Takže uvidíme s čím novým příjde rok 2017 a jestlipak se teda v něm nějak posunu. Protože mi pořád připadá, že jsem v těch stejných kolejích, i když vlastně mělo dojít k tomu Dospění :D Btw. nedalo mi to, a ten titul jsem si dala do občanky :D Totiž nedala bych si ho, ale chodím po doktorech a když řeknete, že jste Ing, tak se k vám chovají jinak :D Aspoň na něco ten titul je :D


Padesát odstínu temnoty (Fifty Shades Darker)

11. února 2017 v 12:34 | Janiss |  Filmy
Po zážitku v kině minulý rok jsem říkala, že už na film v premiérovy den nejdu. Mno šla jsem den po premiéře a byla jsem mile překvapena. Přestože z takových hmm 290 lidi bylo chlapu tak do 20 :D tak kino bylo zticha. Musím říct, že takové ticho během filmu jsem dlouho nezažila :D A taky tam bylo pár lidi, kteří seděli sami. Jako že seděla vedle mě ženská sama ok beru. Ale tam přišel i chlap sám :D To už je trochu divné :D Ale jak mi řekla kámoška: ty taky chodíš sama na komixové filmy a sedíš tam jediná holka, tak proč nemůže i on :D
Tak a teď k filmu. Nečekala jsem to, ale musím říct, že byl jednoznačně lepší jak jednička. Střih byl lepší, neskákaly ty záměry tak neohrabaně jak v jedničce a taky jsem to těm dvěma věřila. Ana nebyla už tak děsně naivni husička, ale dokázala si dupnout:D A Christian? Ach Christian, ten byl božský. Konečně ho neoholili, takže vypadal naprosto dokonale. Konečně se taky i usmál a semtam hodil nějaký ten vtípek + to tělo. Ach ještě jednou ach :D Fakt Christian a jeho tělo to je obří + pro tento film :D
Hnedka začátek mě dostal. To jsem nečekala, že tam dají a věřím, že kdyby ta scéna trvala déle, tak to ořvu :(
Dle mě měl film i akci. Jasně knihu znám zpaměti, takže mě nic zvlášť nepřekvapilo, ale i tak jsem byla napnutá. Třeba taková Leila byla výborná. Ten výstřel z ničeho nic, mi a i zbytku kina přivedl infarkt :D Christianovo zoufalé pokleknutí na důraz submisivity, mi pomalu srdce zlomilo :( Jake Hyde byl přesně ten slizák jak v knize a naprosto jsem to tomu herci věřila. Jen mě naštvalo, že tam nebyla rvačka:( Já se tak těšila na pěstní souboj s Hydem a Christianem a ono nic :( To bylo zklamání. Každopádně Mrs. Robinsonová ala Kim Basinger, tak to bylo něco strašného. Jasně měla být ve věku jeho mámy, ale to je tak stara rašple, a totálně se tam nehodila. Bylo to jak za trest na ni koukat a jednoznačně jste v tu chvíli souhlasili s Anou, že je pedofilka, když svedla mladého Christiana. Fuj furt se mi staví na oči :D A přitom Kim Basinger je pěkná ženská, nevím proč z ni udělali takovou rašpli.
Film měl i vtipné momenty, kdy jste se pousmály a nebo rovnou chechtali. Ale jako mělo to i filmové chyby. Aneb mizející spodní prádlo :D Totiž je tam záběr jak má na sobě totálně složíté prádlo s korzetem, podvazkama atd.. u kterého přemýšlíte, jak si ho sama asi oblékla:D No a následně jde na maškarní bál, a šup když ji Christian svlíkne tak pod šaty má jen kalhotky :D Ten zbytek jaksi záhadné sám od sebe zmizel :D To mě fakt pobavilo :D
Takž jo, nečekala jsem, že budu, ale jsem z filmu i nadšená. Mě bavil. Splnil pro mě to, co jsem čekala, že takový film má splnit, takže spokojenost. Hateři ať si nadávají jak chtějí :D Maj na to právo, pokud to viděli/četli :D Jinak hate nepřijímám od lidi, kteří jdou s davem a jen z principu to hatí.

Kdo v tom hraje:
Dakota Johnson, Jamie Dornan, Kim Basinger, Luke Grimes, Rita Ora, Max Martini, ....

O čem to je: (Csfd.cz)
Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní loves a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že ''jejich'' Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu jakým je láska.

Nicole Kidman about Alexander Skarsgard

9. února 2017 v 21:10 | Janiss |  True Blood
Většinou tu takové videa nedávám, ale toto musím. Pobavila jsem se nad nim. Nicole je kolegyní Alexe a jeho manželka v novém seriálu Big Little Lies (startuje na HBO 20.2.) a byla v The Ellen Show. No a jak to tak bývá tak Ellen si nemohla odpustit otázečku na Alexe :D
Ellen: .....a Alexander Skarsgard je tvůj manžel?
Nicole: Ano
Ellen: On je fantastický
Nicole: Ano, proč ten pohled?
Ellen: Proč se tak koukám? Říkám, že je fantastický. Co je stebou?
Nicole: Protože všicni se vždy mě ptají na něho
Ellen: Oh, neptám se takhle. Jen říkám, že je úžasný
Nicole: Ano on je hodně dobrý v tom. Jak se rozvijí, vidíš, že je to složite...
(v pozadí fotka Alexe ala Tarzan)
Nicole: On už tak nevypada.
Ellen: On už nevypada tak. Stále vypda dobře, ale ne takhle
Nicole: Rozhodně už ne takle
Pche Nicole, pořád Alex vypada suprově a ty můžeš být ráda, že s tebou vlezl do "postele" :D

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!