Duben 2017

Alexander Skarsgard - 28.-29.9.2017 Marocco

30. dubna 2017 v 11:38 | Janiss |  True Blood
Alex je stále v Maroccu, konkrétně v Ouarzazatu, kde natáčí film Hold the Dark. Fotky se objevily na Instagramu od lidi, se kterýma natáčí. Musím říct, že fotky jsou suprové. Vůbec jsem netušila, že Alex ve filmu bude ve vojenském a protože mu to děsně v tom sekne, tak jsem nadšená :D Jakoby se vrátil o 10 let zpátky, kdy natáčel Generation Kill. Taky tam pobíhal ve stejném oblečku :D Takže za mě palec nahoru :))


Alexander Skarsgard - New/old photo from Kurt Iswarienko #2

28. dubna 2017 v 20:52 | Janiss |  True Blood
O photoshootu od Kurta Iswarienka jsem psala už zde a zde, a teďka se objevila další novostará fotka Alexe. Musím říct, že to provedení fotky je suprové, i když v prvním momentu mi přišlo, že drží v ruce pažitku :D Po druhém kouknutí jsem uviděla, že nedrží nic, že to je za ním :D Každopádně jsem ráda, že ty fotky postupně (po 3/4 roku) se dostavají na net a nesyslí si je jen pro sebe :p


Alexander Skarsgard - 24.4.2017 Marocco

25. dubna 2017 v 17:59 | Janiss |  True Blood
Objevila se první fotka z natáčení filmu Hold the Dark. Až díky této fotce jsem se dozvěděla, že je Alex momentálně v Monaku. Doufám, že se nějaké fotky ještě objeví:)
Každopádně na fotce si všimněte Alexových kalhot :D Jakoby měl na sobě pyžamové kalhoty, takové puntikate :D Škoda, že není ještě lepší kvalita fotky a nejlépe celé postavy :D


Alexander Skarsgard - 20.4.2017 fanpic

23. dubna 2017 v 10:34 | Janiss |  True Blood
O Alexovi se teďka moc neví. Avšak ve čtvrtek se objevil na pizza party Unemployed maganize, která se konala v LA. Bohužel zase jenom jedna fotka. Ještěže máme fanynky všude, takže si ho odchytli a my můžeme mít nějakou fotku :)
Ale na tumblru jsem taky našla jednu fotku Alexe s Alexou v LA z 22.4. Ale je to taková fotka na odchodu :D Takže jsou v LA spolu, ale že by se ukázali na Coachella to ne to ne!


Chaos Is A Ladder

20. dubna 2017 v 20:10 | Janiss |  Videa
Mám ráda multifandomovská videa a toto mi padlo obzvlášť do oka :)
Sestříhané to je dobře z dobrých filmů a seriálu. Hlavně úžasné je ten hlas Gandalfa do toho, fakt supr:) Jo teďka na takových videích fakt ujíždím :)

Pro kouknutí na video, klik na obrázek

Harry Potter dotazník

18. dubna 2017 v 11:32 | Janiss |  Harry Potter
Tento dotazník jsem našla u Rogue, takže jsem ji ho šlohla a vyplnila:)

1. Do které koleje bys patřila?
Tak u mě to je jasná volba. Zmijozel. Není to jen má volba, ale zařadil mě tam i Moudrý Klobou na Pottermore (ještě ten původní test) a i přátele mi říkají, že jsem jasný zmijozelák. Kdysi v dětství při čtení HP jsem chtěla vždy do Nebelvíru, ale časem a dospíváním se mi čím dál více potvrzuje, že jsem zmijozelák jak vyšitý :)
2. Kdyby ti Moudrý klobouk nabídl místo v jiné koleji, kterou jsi předtím nebrala v úvahu, řídila by ses jeho radou, nebo by sis vybrala kolej podle sebe?
Hm zajímalo by mě, jakou kolej mi teda doporučuje a proč, ale stejně věřím, že by mi řekl Zmijozel a pokud ne, tak bych ho stejně o to požádala.
3. Jaké zvíře by sis vzala do školy?
Sovu
4. Jaké je jádro tvé hůlky?
Blána z dračího srdce
5. Byla bys součásti Famfrpálového týmu?
Jako ráda bych a nejradši na pozici střelce. Jenže já a sport nejdou dohromady, takže bych se někde hned při prvním vyletění rozpláskla o věžičku :D
6. Pojedeš během prázdnin domů?
Jasně, co dělat v prázdném a temném hradě sama jen s učiteli?
7. Byla bys součástí nějaké organizace?
Hm zajímavá otázka, ale asi bych se spojila s Hermionou a dala se na pomoc skřítkům a možná i do BA, jen abych se naučila ještě lépe útočná a obraznná kouzla.
8. Myslíš, že bys měla kamarády i v jiných kolejích?
Byla bych ráda, kdybych měla kamarády aspoň v té své :D Aneb nevím jestli by má asociální povaha byla v Bradavicích utlumena:D
9. Co si zabalíš do školy?
Vše co je na seznamu + své knihy na čtení, fotky a oblíbený poláštářek a hrneček.
10. Zvážila bys studium na jiné kouzelnické škole?
Hm ne, nechtělo by se mi tak dojíždět a Bradavice jsou prostě Bradavice :)
11. Mohla bys být prefetkem?
Mohla, ale jestli by mě někdo respektoval to těžko říct. Ale dovedla bych si sebe představit s odznáčkem jak pochoduji chodbama a buzeruju ostastní :D
12. Podporovala bys famfrpálový tým své koleje?
Jednoznačně!
13. Prozkoumala bys celý hrad, i kdybys věděla, že se dostaneš do problému?
No sama určitě ne. S partou přátel možná i jo, ale hlavně nenápadně :)
14. Jakou podobu by na sebe vzal tvůj bubák?
Stejnou jako měl podobu bubák paní Weasleyové :(
15. Viděla bys testrály?
Chtěla jsem napsat bohužel ne, ale vlastně díky bohu, že ne.
16. Zvažovala bys kariéru profesora v Bradavicích pro dokončení školy?
Hm možná i jo.
17. Jak by vypadal tvůj Patronus?
Vlk


Veselé Velikonoce

17. dubna 2017 v 9:08 | Janiss |  Různé žvásty
Dneska je po roce zase ten otřesný den jménem Velikonoce. Takže Vám všem přeji Veselé Velikonoce s naši ovčí rodinkou:)
Každý rok mě táta přesvědčuje, že nám stačí jedna ovečka a to ta prostřední, jenže ja neeee. Jsou Velikonoce, takže musí být celá rodinka:) No a tento rok máme i berančího Amigos :D Totiž nějak mu poprvé pada hlavička, takže má v ni špejli, no a máma ji tak nešikovně rozlomila, že mu stejně tak půl centimetru trčí z hlavy :D Takže dostal klobouček z Tequily :D Přece nebude z něho berančí jednorožec :D Takže Amigos si střeží svou čokoládovou ovečku a jehňátko :))


Thor: Ragnarok Teaser Trailer

16. dubna 2017 v 16:55 | Janiss |  Videa
Tak co na ten trailer říkáte? Mě nadchl a pobavil. To s Hulkem ala to je kamarád z práce, mě dostalo :D Thorovi to sekne, jenže to prostě není Thor, to je Chris a hotovo :D Fakt jsem zvědavá, jak vyřeší tu ženskou, protože má obří moc a zničila nám kladívko :( Svině jedna !!! Doufám, že se to kladívko nějak dá dohromady :(
Celkově mi to příjde, že se dali na cestu Strážců Galaxie, dle těch barev a střihu. Mno uvidíme, jaké to bude jako celek, ale zatím to vypada hodně dobře :)
Btw. všimli jste si těch kudrlinek od Lokiho? Ty mě dostaly :D:D:D

Pro přehrátí klik na obrázek

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (Moana)

14. dubna 2017 v 19:51 | Janiss |  Filmy
Na tento film jsem si říkala, že do kina nepůjdu, že mě to nějak nebere. No po ukázkách a po Oscarech jsem toho i zalitovala. Takže až teďka jsem se na to koukla a musím říct, že mě to bavilo. Jasně nejvíc mě bavila postava, kterou namluvil Dwayne, protože v ni jsem ho úplně viděla :D Písničky v pohádkách(vlastně ve všem:D) můžu, takže to bylo supr. Přece jen nebyla by to Disneyovka, kdyby se tam nezpívalo :) A teda musím říct, že ten konec mě dostal. Takový zvrat s tím ohniváčem jsem fakt nečekala :D Hodně dobré :)

Kdo v tom hraje:
Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, ...

O čem to je: (Csfd.cz + mé úpravy)
Film o odvážné a nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid, se kterým žije na opuštěném ostrově. Cestou za záchranou se Vaiana potkává kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže se stát zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předku a najde to co vždycky hledala: sama sebe.

Alexander Skarsgard - first poster from Mute

12. dubna 2017 v 10:00 | Janiss |  True Blood
Objevil se první oficiální plakát k Alexově novému filmu Mute, který natáčel začátkem roku v Berlině. Na plakátu můžeme vidět jen Lea Beilera, kterého hraje právě Alex:)
Musím říct, že plakát se mi líbí a je přesně tak futuristický, jak prozatimní fotky z natáčení :)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!