Květen 2017

Alexander Skarsgard - Reacts to little brother Bill as Pennywise

31. května 2017 v 21:38 | Janiss |  Skarsgard's family
Jak víte, tak Alexův mladší brácha se objeví v remaku filmu IT jako hlavní postaa Pennywice. No a objevilo se video, kde na jednom rozhovoru dali Alexovi obrázek právě Billa jako Pennywice a čekali, jak bude na to reagovat, protože ho ještě neviděl.
Musím říct, že ta jeho reakce je boží. Ta jeho hrdnost na malého brášku je prostě dokonalá :)
Video si můžete přehrát ZDE, tady z toho dávám gify:)


Alexander Skarsgard - 28.5.2017 NY

29. května 2017 v 19:20 | Janiss |  True Blood
Alex je dle fotek na instagramu (proto tak blbá kvalita) v NY, kde se včera setkal s přáteli. Divím se, že jeho kámoši postovali takové fotky, většinou to mají "zakázané":D Každopádně mohlo jich být víc, ale furt lepší než nic :)


Strážci galaxie vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

28. května 2017 v 12:03 | Janiss |  Filmy
Tak toto byl nářez. Naprosto to překročilo mé očekávání. Tušila jsem, že to bude bomba, ale až taková? Ne! Naprosto jsem byla po kouknuti úplně unešená. Mno a co vám budu povídat, největší unešení má na svědomí Groot:D Já tu malou pidi větvičku prostě miluju. Hnedka úvodní scéna vás doslova posadí do křesla. Odehrává se jedna z epických bitev, kterou vlastně ani tak nevidíte nebo nevnimáte, protože si tuto scénu ukradné Baby Groot se svým tanečkem. Awww dokonalost. Vlastně všude, kde je na scéně Groot je dokonalé :D Ať je to poletování v lodi, sbírání věci, učení jak zacházet s bombou a nebo jeho šikanování. Svině jedny !!! To jsem málem prořvala :( Ale zvládl to.
No a k ostatnímu ději.
Bavil mě Drax. Ty jeho hlášky nemají chybu. A s kombinací s novou postavou Mantis to byla suprová kombinace. Třeba taková Nebula mě vůbec nezajímala :D Na mě ji tam bylo moc, i když pak měla světlé okamžiky pro mě.
Co jsem hodně uvítala byla větší role pro Rocketa a Yondu. Ti tež házeli jednu hlásku za druhou a rozluštění číra mě dostalo.
Peter Quill byl prostě Peter Quill. Už to není tančící frajírek, teď je to tančící frajírek, který by dal za své přátele život. Jo mám ho stále ráda a nezklamal. Teda do doby než uvažoval o přidání se k Egovi. Ta pointa s Egem ok dobrý, ale bylo mi jasné, že to bude všivák :D Díky bohu, že Peter to prohlédl.
No a samozřejmě mě dostal Sylvester Stallone. Sice tam měl tak málo prostoru, ale přesto si ty scény ukradl pro sebe:)
Líbilo se mi, že film stavěl na rodině. O tom to celé bylo, takže se nemůžete divit, že mě konec rozsekal.
A teď Spoiler!
Prořvala jsem to. Dvakrát jsem prořvala ten konec. Bylo mi jasné, proč Petera Yonda nedal Egovi. A to jak bojoval Peter s Egem a prohrával, a Yonda mu řekl, že ovládání moci není v hlavě ale v srdci a buch. Bylo suprové. Yonda se pro ně obětoval a já to prořvala. To jak Peterovi došlo, že on byl jeho Skutečný otec, který ho vychoval, chránil a svým způsobem miloval, tak to je prostě položilo :( A pak pak na konci, jak si Peter pouští hudbu a tam se zpívá o otci a následuje pohřeb, tak to mě zničilo a rozbrečení číslo 2. Už dlouho jsem v kině tolikrát neřvala :( Ale to byl tak silný moment ta písnička, ten pohřeb:( Dokonalé. Prostě dokonalé! Bože teď jsem si na to vzpoměla a už zase bulím :D Btw. ten song se jmenuje Father and Son. Dokonala volba pro tuto scénu.
No a potitulkové scény taky supr. Jen mě štve, že z Groota je už teenager :( Já chcu zpátky Baby Groota :(


Alexander Skarsgard - 13.5.2017 LA

27. května 2017 v 18:15 | Janiss |  True Blood
Nečekaně se objevila fotka fanynky, která si Alexe odchytla Silver Lake, což je jedna podle googlu čtvrť v LA, která byla postavena kolem vodní nádrže. No těžko říct, co tam Alex dělal, asi byl jen prostě venku s přáteli, protože je z toho i jedno video, které najdete ZDE a Alexe tam uvidíte až na konci, kdy nečekal, že se kamera obrátí na něho :D


Game of Thrones Season 7 - Official Trailer

26. května 2017 v 19:58 | Janiss |  Videa
Nářez, nářez a ještě jednou nářez. Asi takové pocity mám z oficiálního plnohodnotného traileru na novou sérii Game of Thrones. Prostě to vypada dokonale a už se nemůžu dočkat až bude červenec :)
Jako ti draci, to je prostě krása. Boj na severu bude v plném proudu, takže se těším až se Deanerys potká s králem Severu. Co můžu říct, že nevím proč, ale vůbec mě nezajímá co se děje u Lannisterů. Já chcu hlavně vidět draky a vlky:D A taky teda doufám, že Arya konečně dojde a najde Johna a Sansu, ale cestou by mohla povraždit pár nepřátel :) Jo a taky doufám, že se konečně vrátí její vlčice, ale snad ji hnedka nezabijou :p


Alexander Skarsgard - filming Drunk History 23.5.2017

24. května 2017 v 20:11 | Janiss |  True Blood
Tak toto je pro mě novinka. Alex natáčí seriál Drunk History a rovnou vám přináším 2 fotky z natáčení. Vůbec jsem netušila, že to bude natáčet, takže fakt překvapení, když jsem uviděla ty fotky. Jako nemá tam dle všeho plnohodnotnou postavu, takže možná jen epizodní. Každopádně seriál Drunk History je americký komediální seriál vytvořený pro Comedy Central a běží do roku 2007. A obsahem jsou historky z historie, které vyprávějí opilí vypravěči a postavy hrajou všelijací herci např. Will Ferrell, Jim Carrey, Zooey Deschanel atd.. No a teďka se do toho výčtu zapíše i Alex:) Těžko říct, jakou historickou postavu hraje, dle fotek to fakt nepoznám :D Jako musím říct, že mám ráda ty jeho vousy, ale tyto ble ble ble :D:D


Alexander Skarsgard - photoshoot for Emmy Contender” by Los Angeles Times

22. května 2017 v 11:20 | Janiss |  True Blood
Tento photoshoot vznikl při příležitosti interview v LA Times, o kterém jsem psala ZDE.
Už tehdy jsem psala, že Alex vypada v té košili úžasné, mám tu košili ráda, takže při těchto fotkách jsem nadšená:) Jako je to obyčejný shoot, ale přitom je dokonalý. Ten jeho rozzářený kukuč ach. No mohl by ho někdo nemilovat?:DAlexander Skarsgard - SAG-AFTRA Foundation’s “Conversations” Q&A

21. května 2017 v 14:30 | Janiss |  True Blood
Konečně se objevilo video z těch Q&A pro SAG, kde Alex převážně mluvil o Big Little Lies, ale taky o jiných věcech.
Hned na začátku mě pobavilo, jak ta moderátorka je mrňavá podle něho a jak se on snaží natlačit do té židličky, takže jak si natáhne nohy, tak ona musí mít nohy přimáčkle, protože by se tam nevlezli :D Vůbec se na jeho výšku nepřipravili :D
Poté mluví o jeho první roli v americkém filmu a to o Zoolanderovi, kdy se do toho filmu dostal proto, že jeho táta (Stellan Skarsgard) natáčel film v Hollywoodu, a tak tu byl na prázdniny.
Dále už se baví o BLL, o roli Perryho, o násili a zdůrazňuje, že to nebyl on kdo mlátil Celeste (Nicole Kidman) ale byla to postava. To zdůraňuje několikrát.
Několikrát v rozhovoru příjde na řeč právě Stella, takže když se Alexe ptá, jeslti se někdy s Nicole Kidman potkal před BLL, tak řekne, že jo, že táta (Stellan) natáčel s ni film, a tam se potkali. Takže si musela při BLL říct, Omg another Skarsgard :D
Ptala se ho taky, jeslti lidé se s nim chtějí bavít o True blood nebo ted víc o BLL. A Alex na to, že o BLL s nim nikdo mluvit nechce, že z něho mají strach :D Takže zase se opakuje to, že lidi nechápou, že on je herec, tamto postava :P
A ke konci videa mluví o svém novém filmu, který natáčet začátkem roku v Berlině a to o filmu Mute, na který se teda dost těším:) Každpádně moderátorka se ještě ujistila, jeslti v tom filmu mluvi, a jeho odpověd byla jasné - Ne :D Tak moderátorka, že má výborný výběr :D Něco ve stylu, že se nemusel aspoň učit dialogy.
Celý rozhovor se můžete pustit ZDE


Alexander Skarsgard - 18.5.2017 LA

19. května 2017 v 20:38 | Janiss |  True Blood
Ták a dneska mám jednu fanfotku Alexe s jednou holčinou ze čtvrtka. Alex je stále v LA, stále má toho na práci dost, takže je fajn, že měla holčina na něho štěstí :))


Alexander Skarsgard - SAG-AFTRA Foundation’s “Conversations” Q&A & Yahoo! Studios 16.5.2017 LA

18. května 2017 v 18:19 | Janiss |  True Blood
Alex si odskočil na Otázky a odpovědi do SAG, kde se ho především ptali na seriál Big Little Lies. Divné, že on prezentuje seriál až teď, když skončil před pár týdny :D Takové obrácené to je, ale asi to je kvůli natáčení filmů, takže neměl dřív čas. Bohužel nejsou z toho žádné videa ( :( ) Ale tak aspoň je několik fotek, takže aspoň něco. Zvlášť, když ty fotky jsou naprosto suprové :) Každopádně jde vidět, že toto si Alex hodně užil, ne jak na předešlých fotkách, kdy ho otravovali paparazzi :D


Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!