Červen 2017

Arya Stark of Winterfell

30. června 2017 v 17:53 | Janiss |  Videa
Protože se mi pomalu blíží premiéra nové řady Game of Thrones, tak v poslední době čučím na videa s touto tématikou. Některé jsou dobré, jiné nudné, ale jsou tam i senzační. No a mezi ty senzační (aspoň pro mě) patří toto. Arya Stark je jedna z mých oblíbených postav, které fandím od doby co se objevila na scéně :D Já věděla, že mi přiroste k srdci, a poté co udeřila Joffreyho a pustila svou vlčici bylo jasné, že této holčině budu fandit až do konce :) Každá její pasáž mě vždy překvapila. Jo byla doba kdy mi děsně vadil ten její účes ala dva hovna na hlavě, ale tak to byla výjimka. Doufám, že celou tu nadcházející bitvu přežije a ještě se shledá se svou vlčicí Nymerii (ano furt věřím, že se Nymerie vrátí, jak ji bude Arya nejvíce potřebovat!) :)


Alexander Skarsgard - 25.6.2017 Italy

28. června 2017 v 8:27 | Janiss |  True Blood
Ach myslím si, že nás chce Alex regulérně zabít :D Protože takhle se promenádovat po jachtě je prostě hřích :D Nádhera nádhera a ještě jednou nádhera. Jako je spálený, to vidíme všichni. Už jsou na to narážky i na netu, že nemá opalovací krém a kdo jde jako dobrovolník ho natřít aloe :D Ale i přes to spálení to je prostě krása. Ach ještě jednou. Ty jeho kalhoty drží jen tak tak ach znova :D Ale teda když na něho kouknete, teda přesunute svou pozornost na hlavu (ano já vím je to těžké) tak Alex vypada jak po nějaké těžké pařbě :D Trochu přejetý :D A taky to vypada, že si všiml těch paparazzi a moc ho to nepotěšilo. Mno asi se teď schovává, protože od neděle žádné nové paparazzi fotky. Takže kochejte se :D


20 let Harryho Pottera

26. června 2017 v 19:40 | Janiss |  Harry Potter
Once Potterhead, Always Potterhead

Dneska je to 20 let od prvního vydání Kamene mudrců. Musím říct, že ten čas děsně letí. Jsem původní generace Harryho Pottera, a tato generace je jen jedna, i když teďka všichni vykřikují, že jsou generací Harryho Pottera a je jim 15 :D Haha jasně :D No ale vraťme se k Harrymu. Vždy bude mít v mém srdci své místo. Vždyť i po těch letech stále kupuji figurky z HP, knihy s HP (yay nejnovější přírostek je zelený aj vydání HP1 ala Zmijozel) a různé blbosti. Díky HP jsem zažila zážitky, na které budu vzpomínat celý život, ať to bylo setkání s různými herci, ať to byla světová premiéra Harryho Pottera v Londýně a kempování 35 hodin na Trafalgaru, ať to byla návštěva studii HP. Prostě zážitky, na které se nezapomíná:) Takže díky Harry, díky J.K. vytvořili jste mi dětství a vzpomínky, které bych za nic na světě nevyměnila :)


Wonder Woman

25. června 2017 v 16:13 | Janiss |  Filmy
Když oznámili, že bude mít Wonder Woman svůj film, nebyla jsem si jistá jestli jsem ráda nebo ne. Ale Wonder Woman se mi v Supermanovi vs Batman líbila, takže jsem na to vyrazila. Totiž já postavu Wonder Woman nemám ráda, ale Gal je v ni prostě dokonala. Gal jako herečku mám ráda, ale Gal jako WW je prostě wow. Fakt pěkná ženská :D
Každopádně příběh mě moc nezaujal. Byl to takový průměr. Jako byl dobrý, ale asi jsem až moc náročná a chcu větši realističtější akci atd. Začátek dobrý, prostředek vtipný a napínavý, ale ten konec byl až moc přehnaně digitální. Ale teda ten konec konec jsem málem ořvala, ale jako bylo jasné že jinak to skončit ani nemohlo. A to jsem třeba vůbec Chrisovi Pinovi ve WW nefandila. Neseděl mi tam a nadávala jsem už při prvních fotkách, že on patří do Star Treku a ne do WW :D Ale nakonec mě tam nadchl a pasoval tam :) Vlastně celé herecké obsazení se mi líbilo, krom toho hlavního záporáka (ne nemyslím Davida Thewlise, který tam byl prostě Lupin:D Jo už pro mě zůstane Lupinem a hotovo). On je prostě pro mě Stryker z Wolverina, takže se mi moc nelíbí že si z Marvelu skočil do DC :p
Každopádně přesto doporučuji na film kouknout, protože pro milovníka komixu je to jednodušše povinnost :)

Kdo v tom hraje:
Gal Gadot, Chris Pine, David Thewlis, Robin Wright, Said Taghmaoui, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl.

Alexander Skarsgard - 23.6.2017 Italy

23. června 2017 v 21:24 | Janiss |  True Blood
Alex je stále v Itáli a konkrétně na ostrově Capri, kde si užívá dovolenou, slunko a koupačky:) Všechnu jeho radost můžete vidět na fotkách. Co vís si přát, než zapnout net a tam polonahý mokrý Alex :D Ach ach ach :D Bože nádhera :D Jen teda em trochu více zůstal na sluníčku a chytl se do červena :D Na to se dá říct jedno - Vílí krev přestává působit :D Ano narážka na True blood, kdy jeho postava Eric Northman vypije Vílu a to mu umožní chodit na slunko. Vleze do vody koupe se, jenže krev přestává působit, a tak začíná pomalu hořet. No a tyto fotky mi tu scénu tak děsně připomínají :D Njn severský typ, na něho to slunko jde jinak a podcenil mazání :D Ale jako i na to červené tělo je to stále krásný pohled :D A co teprve ty fotky v bazénu, takový predátor ve vodě, i ten jeho pohled lovce ach :D


Game of Thrones - season 7 trailer 2

21. června 2017 v 20:32 | Janiss |  Videa
Před několika desítkami minut se objevil další trailer na sedmou řadu Game of Throns, které na HBO startuje za necelý měsíc. Musím říct, že ten trailer je dokonalý. Bože jak já se těším. Draci, Jon, Daenerys ach. Jo bude to nářez bude bude:)


Alexander Skarsgard - 18.6.2017 Milan

19. června 2017 v 19:40 | Janiss |  True Blood
Dle inforamcí, které proběhly na netu by měl Alex zůstat v Miláně dva týdny. Netuší se proč, protože žádný film nenatáčí. Asi jen dovolenkuje. Včera ho paparazzi načapali, jak se svým kamadárem chodí po nákupem + byl včera Alex na Milano Men Fashion Week.
Musím říct, že Alex stále rozjařený, uvolněný a užíval si to :) Slušelo mu to jak vždy, ale prostě zase nemůžu z těch jeho neponožek :D Ne toto prostě nepochopím :D A moc mu taky nenahrávaj body ty jeho ohnuté kalhoty :D Ale jinak zbytek supr :D Taky jsou z toho dne pár videí - např. ZDE zdraví Italské fanoušky, ZDE pózuje fotografům na akci, ZDE video z obchodu značky Tods, kde Alex byl se podívat. No každopádně měl ten den pořádně nabitý :)


Alexander Skarsgard - 17.6.2017 Milan

18. června 2017 v 11:18 | Janiss |  True Blood
Alex se přesunul ze Stockholmu do Italského Milána, kde byl na večeři s přáteli (Tady i video, kde Alex horlivě něco vykládá :D). Musím říct, že Alex vypadal zase suprově a naprosto úvolněně a spokojeně :) Jo odpočinek s přáteli mu svědčí :)


Alexander Skarsgard - 13.a16.5.2017 Stockholm

17. června 2017 v 15:17 | Janiss |  True Blood
Alex z Paříže vyrazil zpátky domů do Švédska, kde si užívá zaslouženého volna.Každopádně jsem ráda, že si ho na těch akcích, kde byl, odchytli fanoušci a my můžeme mít aspoň nějaké fotky :)


Jindřich VIII.

15. června 2017 v 12:03 | Janiss |  Čtenářský kout
Tak jsem si říkala, že bych si konečně mohla přečíst nějakou klasiku, a tak jsem šáhla po Shakespearovi. Ne že bych si tu jeho edici sama koupila, to nee. Ale kámoška se stěhovala a zbavovala se starých knih, a tak jsem jim dala nový domov. V edici jsou ještě další 3 knihy, ale já si pro začátek vybrala Jindřicha VIII., který mě provázel o obědové pauze v mých prvních dnech v práci.
Musím se přiznat, že jsem se dost v tom množství postav ztrácela a pořád si říkala v hlavě, že to je anglický Jindřich a ne francouzský. Jo seriál Reign se mi tam furt cpal :D
Ale jako styl Shakespeara se mi i libil a četlo se to snadno, když teda se neztrátíte v postavách. Možná se časem pustím i do dalších z toho svatku, těžko říct, ale šance tu je :)

Obsah knihy:
Hra o anglickém králi, který z lásky k mladé ženě zavrhne královnu a změní státní náboženství, pojednává o věčném konfliktu mezi osobními touhami a nadosobními povinnostmi.
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!