Červenec 2017

Alexander Skarsgard - 27.7.2017 Hudson

30. července 2017 v 21:35 | Janiss |  True Blood
Dle této fotky, kterou na instagram přidal jeden chlapím, to vypadá, že je Alex v Hudsonu. Teda 27.7. tam aspoň byl. Těžko říct, co by dělal v Hudsonu něco jiného než že by natáčel film. Ale nevím, že by měl teďka něco v plánu. Ale tak nevadí. Hlavní je, že se objevila aspoň jedna fotka :)


Alexander Skarsgard - at the Big Little Lies screening in LA 25.7.2017

28. července 2017 v 18:21 | Janiss |  True Blood
Alex se v útery účastnil panelu s kolegyněmi z Big Little Lies, kde debatovali o seriálu, o případné druhé sérii a taky o jejich nominacích na Emmy. Musím říct, že dle fotek si to Alex hodně užil, protože ty jeho vysmaté fotky jsou prostě dokonalé :) A jak jde na těch fotkách krásně vidět to jeho opálení:)
A teď k panelu. I dle reakcí fanoušků, i dle reakcí kolegu je Alex pořád horkým kandidátem na Emmy, takže doufám věřím, že ji získá :) Bohužel video z celého panelu ještě nikde není, ale objevilo se pár videi z koberce :) Takže na ně můžete kouknout ZDE (mluví natáčení scén s Nicole a o návratu do druhé série), ZDE (když zjístil, že je nominovaný na Emmy) a ZDE (útok Nicole na Alexe).


Alexander Skarsgard - 24.7.2017 LA

25. července 2017 v 21:08 | Janiss |  True Blood
Alex nám odcestoval do LA, kde ho paparazzi odchytli, jak se prochází po Rodeo Drive v Beverly Hills. Ano po té ulici, kde se prochází i Pretty Woman :D Sice ho paparazzi furt fotí, jak je pry na nákupech, ale kde má ty tašky? Asi chodí jen na kukanou do obchodu :D Každopádně bílá ach bílá ta mě vždy na něm odrovná :) Prostě vypadal božsky :)


Stephen Moyer - The Gifted new tv show

24. července 2017 v 18:51 | Janiss |  True Blood
Je to neuvěřitelné, ale úplně mi uteklo, že Stephen (Bill Compton z True blood), natočil nový seriál, který je dokonce marvelovského studia. Seriál se jmenuje The Gifted a pojednává o rodičích, kteří zjístí, že jejich děti mají mutantí gen a začly se projevovat jejich schopnosti. Samozřejmě po nich jde vláda, a tak se je rodiče snaží ochránít a utíkají. Stephen hraje právě otce. Takže seriál vychází z X-menovské série. Zatím nevím, jeslti na to budu koukat, ale zase je to Marvel/X-men a a ještě tam je Stephen, jenže ten trailer mě teda moc nezaujal. Na trailer se můžete kouknout ZDE. Premiéru má seriál začátkem října.


Alexander Skarsgard - 22.7.2017 Vaxholm

23. července 2017 v 19:30 | Janiss |  True Blood
Alex je momentálně ve Švédsku a včera vyrazil do Vaxholm (ostrov nedaleko Stockholmu), kde se projel na lodi se svými přáteli Faresem Faresem a Carlem-Axelem Wahlströmem. Určitě si tu projížďku užili, i na bezpečnost dbali, jen je škoda, že jsou z toho jen dvě fotky. Ale tak aspoň, že ty dvě se objevily a víme, že je ve Švédsku :)Já, padouch 3 (Despicable Me 3)

22. července 2017 v 12:35 | Janiss |  Filmy
Musím přizant, že se mi do kina na Padoucha jít nechtělo. Vlastně si myslím, že jsem ani předešlé dva v kině neviděla, i když jsem velký fanda mimoňů (na filmu Mimoňové jsem byla). Jako některé scény z té série mě baví, ale jako komplet to je pro mě tak trochu nuda. Ale nakonec jsem na třetí film vyrazila a musím říct, že to byl takový průměr. Jednohnačně za mě málo mimoňu, ale když už byli na scéně, tak to stálo za to :) Avšak Gru a jeho brácha Dru byla nudaa. Hlavně ta druhá blonďatá verze byla tak slizska, ble :D Bavilo mě hledání jednorožce a já fakt čekala, že ho najde :D Každopádně co bych vyzdvihla do výši je soundtrack. Jako vážné hudbu vybrali dokonalou. I když teda ten záporak, to byl hnus ble, slizský uchylný hnus ble ještě jednou :D Ale kombinace toho slizáka a hudby dobrý :D
Jako fakt mě film nenadchl a myslím si, že by s Padouchy měli už skončit, už dva bylo dost, třetí je příliš :p

Kdo v tom hraje:
Steve Carell, Kristen Wiig, Jenny Slate, Russell Brand, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už pániček není zlý. Nejmladší dcer Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ.


Alexander Skarsgard - video for W magazine

19. července 2017 v 20:30 | Janiss |  True Blood
A máme tu asi už kompletní video pro časopis W. Video bych popsala jako vzpomínkové. Alex vzpomíná na svou první cestu do Ameriky, na svou první lásky, první pusu atd.. Musím říct, že je při odpovídání naprosto uvolněný a vypada dokonale :) Ale nemůžu z toho jak předvádí, jak vyslovují jeho příjmení ve Státech :D Chudák :D


Alexander Skarsgard - Goodbye Alexa

16. července 2017 v 17:40 | Janiss |  True Blood
Tak tento článek bude článkem do rubriky bulvár :D
Potrvdilo se, že se Alex rozšel s Alexou Chung, se kterou byl 2 roky, i když nikdy oficiálně neohlásili, že jsou spolu. Každopádně naposledy spolu byli na MetGala v květnu a teď potvrdili, že je mezi nima konec. Pry nedošlo k žádné nevěře nebo tak, ale rozešli se po vzájemné dohodě a důvodem byl pracovní záležitosti a nedostatek času. Avšak dle jistých zdrajů se přes to Alex dostal rychle a byl dle nějakého zdroje byl na rande s modelkou Toni Garn (ex od Leonarda Dicapria). A ta trubka si sebou vzala na to rande dvě své kámošky, protože byla nervozní, že má s Alexem rande :D Rande se dle informací konalo v jeho době, což netuším kde on má dům, protože dům v LA ho prodal a o žádném jiném se neví.
Mno každopádně jsem zvědavá jak se to vyvrbí a jestli to bude jen románek ala zpestření při pracovním volnu:D Zatím žádné jejich fotky nejsou a jsem zvědavá zda budou a jak se Alex bude k ni chovat, jestli zase půjde za ním v závěsu a on se k ni nebude hlásit. No nechme se překvapit:)


Alexander Skarsgard - Emmy nominations 2017

14. července 2017 v 20:20 | Janiss |  True Blood
Konečně byly vyhlášeny nominace na cenu Emmy, a je to neuvěřitelné, ale Alexův seriál Big Little Lies posbíral 16 nominaci. Krom hlavních hereček si taky jednu nominaci odnáší, famfáru prosím, i Alex a to v kategorii Outstanding Supporting Actor in a Limited Series or Television Movie. Je to neuvěřitelné, jsem nadšená, ale přitom hnedka po odvysílání seriálu nám všem bylo jasné, že tu nominaci dostane a je bílým koněm na to tu cenu si odnést. Doufám, že si ji odnese, protože ta jeho role byla senzační a jednoznačně by si tu cenu zasloužil :))
Celý list nominovaných najdete zde.

A pár gifu právě z BLL

Alexander Skarsgard - Hugo Boss Menswear Spring/Summer 2018 fashion show 12.7.2017

13. července 2017 v 18:19 | Janiss |  True Blood
Tento týden se v NY koná Men's fashion Week, a protože je Alex momentálně v NY, tak nemohl chybět na módní přehlídce od Huga Bosse. Nemusím ani říkat, že vypadal božsky :) Jo mohl by se klidně postavit na molo a jít předvádět:D A taky si povšimněte, že má konečně ponožky :D:D Každopádně, dle fotek a jeho vysmatého kukuče, se na té akci dost bavil :)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!