Srpen 2017

Alexander Skarsgard - 17.8.2017 Stockholm

Včera v 20:39 | Janiss |  True Blood
Alex je momentálně doma ve Švédsku. Včera nebo předevčírem (video publikované včera) si zašel do fitka s přáteli a pomohl své kámošce s jejim tréninkem. Musím říct, že je fajn, že toto video se natočilo, aspoň vidíme, že Alex na sobě stále pracuje a jak je potřeba tak podá pomocnou váhu :D Celé video najdete zde.


Westerosi Rhapsody

Středa v 8:36 | Janiss |  Videa
Tak toto je úžasné. Narazila jsem na toto video na FB a naprosto mě nadchlo. Asi ho spíš ucení fanoušci Game of Thrones, ale tak je to k poslechu i pro ostatní :) Jako fakt supr a tleskám tomu, kdo ten text vymyslel, naprosto je trefný :)


Spider-Man: Homecoming

Pondělí v 13:08 | Janiss |  Filmy
Nejsem teda nebyla jsem zrovna fanoušek Spidermana. Tak nějak jsem ho tolerovala a zásadně dávala přednost původnímu s Tobey. Každopádně po kouknutí Homcoming musím říct, že si mě konečně Spiderman získal :) Pro mě byl tento suprově pubertální, vtipný, nečekaný, akční a hlavně byl tam můj milovaný IronMan :D Takže za mě fakt spokojenost :) I ten záporák se mi líbil a to jak se na konci zachoval a neprozradil Petera. Konečně záporák se smyslel pro svědomí nebo jak bych to napsala :D Jako fakt se mi to hodně líbilo, i když co jsem slyšela od přátel, tak je to moc nezaujalo. Ale já bych řekla, že přesně takový pubertální Spiderman měl být už kdysi, že se to drží dobře předlohy + Tom Holland se snad pro roli Spidermana narodil :D I když teda uznávám, že to přeříznutí tý lodi bylo trochu ehm moc, ale nakonec ta záchrana ze strany IronMana byla suprová. Libilo se mi to, že furt na něho z povzdálí dává pozor a příjde mu na pomoc, když má průser:)

Kdo v tom hraje:
Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Mladý Peter Parker/Spider-Man, který velkolepým způsobem debutova ve filmu Captain America: Civil War, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka. Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objeuje nový padouch Volture, ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečě důležité.

Will Turner Funko Pop

12. srpna 2017 v 18:24 | Janiss |  Pirates
Nemohla jsem Jacka nechat samotného, potřebuje parťáka, takže jsem mu pořídila Willa:) Musím říct, že z této edice jsem nadšená. Být to Will z prvních dílu, tak asi do něho nejdu, i když vždy jsem měla pro Will slabost, jen jako Funko se mi to nelíbilo :D Ale prokletý Will to je jiná :) Sice to na té fote moc dobře neuvidíte, ale má po xichtě mušličky a i jeho kabátek je posetý pošlema. Prostě nádhera :) A samozřejmě aztécké zlato nesmí chybět :)


Alexander Skarsgard - 5.8.2017 Hungary

9. srpna 2017 v 19:53 | Janiss |  True Blood
Až teď se objevily dvě fanouškovské fotky Alexe, které byly pořízené v Maďarsku. Jako fakt netuším co tam chlapec dělá, nebo spíš dělal. Protože ta v bílé košili je novější a je z letiště. Můžete si všimnout, že se oholil a ta druhá je z toho 5.8. Jako asi už v Maďarsku není, a teda tam moc nepobyl. Žeby si jen tak odskočil na pár dní? Těžko říct.Výlev unaveného mozku

6. srpna 2017 v 16:10 | Janiss |  Různé žvásty
Říkala jsem si, že jsem už dlouho nenapsanalá tzv. diary. Naposledy to bylo 9. dubna, kdy jsem oznamovala a popisovala první týden v práci. No a máme tu 6. srpna, tak bych mohla tak trochu zrekapitulovat, co se u mě za ty 4 měsíce u mě dělo.
Tak co se týče práce, tak u mě dobrý. Sice teďka v těch hicách tam je na umření, ne opravdu státní úřednici nemají všichni klimošku v kanclu fakt ne, ale tak dá se to. Minulý týden jsme třeba dostali povolení a mohli jsme kvůli děsným klimatickým podmínkám končit ve 12 a započítavala se pracovní doba až do půl 3. Takže krása :) Jo kéžby to bylo i příští týden. Jinak teda práce u mě dobrá, ale mám toho hodně. Stále jsem pošťák, ale protože jsme se přestěhovali do jiné budovy, tak lítám mezi 9 a 0 přízemím. Ano mám krásně vypracovaná lýtka :D Ale to je tak vše co se týká mé tělesné konstrukce :D žádné jiné výhody to běhání nemá :D Taky mám už certifikáty a přístupy k počítačům a síti, takže píšu součinnosti soudcům, policajtům, městům atd.. Jo to mě i baví, i když nic mě nedožere tak jak když otevřu nějakého člověka a zjístím, že má 7 děcek a další 3 příbuzné přihlášen na sebe. Takže se doslova seru s dopisem obsahující 10 rodných čísel atd. A to je na nervy:p To pak jeden dopis trvá i hodinu než vše pozjišťuji, správně napíšu atd. Jo a taky mám svou kancelář. Teda není jen má, je tam i kolegyně, ale ty se mi tam dost střídají, a já se tam zabydlela a ovládla ji :D Totiž comp mám polepený Strážcema Galaxie, skříně mám polepene mimoňi, batmanem, supermane, hulke atd.. :D Jo říkám, že jsem tu kancelář ovládla :D Vzrůšo máme v práci pořád stejný, obzlvášt na začátcích měsíce a v úředni dný. Už jsem si i s ochrankou potykala, takže s něma diskuzuju jak chodím po chodbách a pořád jsem oblíbenec šéfové :D Jako neříkám to je tak, že bych si to myslela jen já. Vidí to všichni :D Ale radši budu jeji oblíbenec číslo jedna, než abych stála na opačné straně :D Fakt bych nechtěla být někdo, na koho je nasraná :D
Jinak už si tak nějak neberu osobně, když nějaka ženská (čteme kolegyně) na mě vyjede kvůli nějaké hovadině. Třeba, že jsem ji poslala součinnost, která byla na ní, tak co si dovoluji ji na ní posílat, vždyt ona má strašně moc práce atd. Když mě seřvala poprvé tak jsem si to moc vzala, ale teď mi je to šumák co mi říká, nebo co říkají ostatní o mě :D Třeba některé si furt myslí, že hovno dělám. Opak je pravdou, kdybych nedělala to co dělám, tak ony by se z toho posraly, že to mají dělat samy :D + některé chodí do práce na 7 a odcházejí v 1. Já chodím do práce na 6 a přestože mám mít odpracováno 160hodin tak mám třeba i 20 hodin přesčas za měsíc, který mi mimochodem nikdo neproplatí :D A fakt tam nesedím jen proto, že se mi tam děsně líbí. Některé ženské si asi neuvědomují, že to je stáž a ne pracovní poměr, takže budou furt mlet, že nic nedělám a beru si dovolenou. Protože jak nejsem v práci, tak pošta nejde a oni nemůžou odesílat výzvy, odvolání atd.. Haha jo mám to pod palcem jen já. A maj se mnou nějaký problém? Určitě maj, ale to je radostně odkazuji na šéfku a nikdo z nich nemá odvahu jít za ní a říct něco proti mě :D Takže to tak k mé práci:)
Jinak teda v červenci za mnou přijela moje dlouholetá blogová kámoška Celene, která nebyla ještě v této části republiky, tak tu vyrazila na víkend. Prošli jsme spolu Polsko (jo bydlím u polských hranic) a koukali jsme na filmy :)
Taky jsem byla na každoročním srazu Sesterstva, ze kterého jsem přijela včera. Musím říct, že ta cesta do Adamova mě fakt zmohla. V tom vlaku bylo snad 50 stupňu, hnus ty čerské rychlíky :p Zpátky jsem jela studentem busem, a to byla krása. Pustila jsem si tradičně film s Alexem (tentorkát The Giver) a chladila se klimoškou :) Jinak teda sraz byl supr. Pro mě krátký, byla jsem tam jen 2 a půl dne, ale supr kdyby nebyl takový hic :D Bleee hic. Ale tak pokecaly jsme, poblbly s dětičkama, zašli na kozičky a supr bylo :) Hlavní je, že už 8 let tyto srazy držíme :)
No a největší věc co se mi za ty měsíce stala bylo to, že jsem svědčila bráchovi na svatbě. A ano měla jsem na sobě šaty. Koupila jsem si nové, i když jsem myslela, že půjdu v jedněch starých. Ale zajeli jsme na trhy do Polska (:D) a tam jsem si koupila retro ačkové šaty s puntíky. Jsou tmavě šedé (možná modré nevím:D) s černýma tečkama a s většíma bílýma puntíkyma a s červeným opaskem. Fakt se mi děsně líbí a i na svatbě měly úspěch :) Jinak teda svatba proběhla v pohodě a žádný pád a ni trapas se nestal. Jen teda ten můj podpis děs běs a to jsem ho trénovala. Jenže s jedním jsem nepočítala, dali tam kývající se stůl, takže mi tam snad na tom podpisu chybí tak 2-3 písmenka :D:D Ale každopdáně bylo fajn. Oslava proběhla u jejich rodičů, kde byla její rodina, a tam se pilo, jedlo a tančilo. Já musela jako svědek i číst přání :p Ble :D Ale dala jsem to. No a včera byla oslava ještě s naší částí rodiny. Njn je nás prostě hodně :D Takže taky bylo fajně. To se konalo u bráchy na baráku, takže jsem tam dělala dětskám průvodce a vykládala jim o koních a učila je jak se kůň krmí a jak hladí, protože pokud to nevíte brácha má takovou malou farmu, kde má i dva dospělé koně. Takže dětska byly naprosto nadšení :))
No a to je asi z toho mého výlevu všechno :) Uvidíme, kdy se zase s něčím ozvu, ale můj život je poněkud jednostranný až nudný :D A možná jste si všimli, že tu jsem míň času a hlavně k vám chodím děsně málo, ale prostě nestíhám vůbec nic nestíhám. Vždyt já ani knihy nečtu :( Jsem ráda, že aspon stihnu kouknout na nový díl Gotu :(( Jo je to boj s tím časem a k tomu teďka ještě hlídám druhému bráchovi psa :p Děs běs :p


Alexander Skarsgard - at the Big Little Lies screening Q&A

3. srpna 2017 v 9:35 | Janiss |  True Blood
Objevilo se video z Deadline, kde se objevil Alex 25. 7. 2017. Sice má to video jen 6 minut, ale tak aspoň něco :) Baví se jak jinak o BLL a Alex převážně o tom, jak ostatní reagovali na jeho roli v seriálu.


Nymeria is back

1. srpna 2017 v 21:22 | Janiss |  Ostatní věci bez kategorie
Pro někoho to možná bude spoiler, ale pro fanoušky co čekají na každý dil v pondělí už ne:)
Toto byl pro mě prozatím nejsilnější moment z nové série tedy ze tři dílu. Návrat vlčice Nymerie. Věřila jsem v její návrat od první série, doufala jsem, že se objeví Aryii na pomoc (furt tomu věřím, že až ji bude Arya nejvíc potřebovat tak se objeví ji zachránit), ale že se objeví už teď to mě dostalo. Sotva se ozývalo vlčí vytí, bylo mi jasné, že je to tu!! Jak se objevili vlci, tak já jen aa. A pak pak se objevila Nymeria a já málem vřeštěla nadšením a poskakovala jsem na posteli :D Prostě pro mě to bylo aaa :D Furt jsem z toho nadšená a to je to týden :D:D
Nemluvě o tom, že ta scéna byla prostě boží. To jak ji Nymeria poznala, a to ten výraz Aryii jak ji přesvědčovala, ať se s ní vráti domu a Nymeria se otáčí a odchází pryč. Ach :D Bože snad mi ji nezabiji, bo to se fakt fakt naseru!!!


Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!