Srpen 2017

Pirates of the Caribbean 5 - Bloopers

30. srpna 2017 v 20:51 | Janiss |  Pirates
Vždy jak vyjde nový díl Pirátů z Karibiku, tak je jasné, že bloopers neboli nepovedené scény nikdy nezklamou. A tyto jsou zase supr, i když jsou moc krátké, ale třeba dají ještě delší verzi :) Nejvíc jsem se pobavila u scény, kdy Johnny přešel do němčiny :D A teda natáčení v té gilotýně musel být vskutku zajímavý zážitek :D


Minerva McGonagall Funko Pop

27. srpna 2017 v 10:30 | Janiss |  Harry Potter
Jo rovnou říkám, že jsem se v poslední době s těma figurkama rozjela, jenže tady profesorka McGonagallová není u mě mým zapříčiněním :D Dostala jsem ji od Angie na našem Sesterském srazu jako dárek. Nebyla si jistá, jaké mám a tak to vzala po učitelích :D Sama bych si ji nekoupila, protože bych dala určitě přednost jinačím, ale jsem ráda, že ji mám, protože je supr:) Taky měla velký úspěch u malé Astrid, která furt chtěla krabičku rozbalovat a když jsem ji schovala, tak hledala Paní :D Takže mám krásný další přírůstek do "Potterovské" rodinky :))


Alexander Skarsgard - 24.8.2017 NY

25. srpna 2017 v 20:16 | Janiss |  True Blood
Paparazzi zase Alexe ochytili na newyorských ulicích. Vypadá supr a třeba razil na nějakou předčasnou narozeninovou párty. Totiž náš milovaný upírský viking má dneska 41 narozeniny :) A aby toho nebylo málo, tak včera na světlo světa vyskočila informace, že si Alex koupil na Manhattanu byt. Takže to vypadá, že si dal narozeninový dárek. Ale je to zvláštní, myslela jsem si, že jak tam bydlel s Alexou tak že měl byt, ale zjevně jen pronájem.


Alexander Skarsgard - 23.8.2017 NY

24. srpna 2017 v 19:15 | Janiss |  True Blood
Ták Alexe máme v NY. Včera ho odchytli paparazzi zrovna jak do NY přiletěl. Doufám, že se bude procházet po ulicích popřípadě po barech a budou ho odchytávat lidi ať máme zase pár nových fotek :) Každopádně to vypadá, že narozeniny nebude slavit doma, ale právě v NY.
Nemusím ani říkat, že vypada úžasně a miluji ty jeho úpla trička, které jsou dokonale vytvarované na tom jeho hrudníku ach :D Ale teda čumím jak puk na ten stříbrný kufr. Dle fotek je to jeho kufrt a on kufr nevozí. Cestuje se svou oblíbenou taškou přes rameno nebo s takovým větším kufříkem, ale ne s takovým stříbrným obrem. Hmm copak si asi přivezl ze Švédska.


Emoji ve filmu (The Emoji Movie)

22. srpna 2017 v 19:30 | Janiss |  Filmy
Tak toto byla hovadina. To zas byly zbytečně utracené prachy za film. Asi jsem od toho filmu čekala něco víc. Nejlepší scénky zase narvali do traileru, takže pak už žádné vtipné vzrůšo nebylo :p Nevím, ale já čekala, že jak to je o mobilu, tak ti smajlici půjdou přes většinu aplikaci, které v mobilech člověk může najít. A ne, že projdou hmm 5 (?) a konec :P Mohli z té témy mobil vytěžit mnohem víc. Tažkže v tomto to pro mě bylo jednoznačné zklamání. Každopádně ten vysmatý smajl byl vskutku děsivý. Ale jednu věc se tomu filmu musí nechat. Netušila jsem kolik těch smajlíku je :D Třeba to jejich oddělení nepopulárních smajlů mě dostalo. Půlku z nich jsem netušila co to je :D A jak jsem přišla domů, tak jsem v mobilu hledala lilek :D Nedivím se, že je v sekci nepopulární, vždyť za jaké příležitosti pošlete ve zprávě lilek?:D

Kdo v tom hraje:
T. J. Miller, James Corden, Anna Faris, Steven Wright, Patrick Stewart, Christina Aquilera, Sofia Vergara, ....

O čem to je: (Csfd.cz)
Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijít vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát normálním. Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslula hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním zábavným světem, aby našli Kód, který může Gene opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpečí a jen tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán.

Alexander Skarsgard - 19.8.2017 Stockholm

20. srpna 2017 v 13:08 | Janiss |  True Blood
Téda nevím co to Alexe posedlo, ale nějak se dal na videa. Včera bylo na instagramu postnuto video, který sám Alex natočil pro nějakou holčinu, kde ji říká, že tam stojí s jejím otcem, že se (ona) přestěhovala do toho nejlepšího města na světě a že ji přece hodně štěstí při jejim těžkém studiu. Jako nevím co si o tom videu myslet, jestli to je jeho kámoša nebo ten její otec je jeho kámoš, nebo jen tak se někde potkali, jako fakt těžko říct :D Celé video je ve švédštině, ale naštěstí se našli lidi, kteří to aspoň přeložili do angličtiny, tak aspoň máme tucha vo co go :)
Video najdete zde.


Alexander Skarsgard - 17.8.2017 Stockholm

18. srpna 2017 v 20:39 | Janiss |  True Blood
Alex je momentálně doma ve Švédsku. Včera nebo předevčírem (video publikované včera) si zašel do fitka s přáteli a pomohl své kámošce s jejim tréninkem. Musím říct, že je fajn, že toto video se natočilo, aspoň vidíme, že Alex na sobě stále pracuje a jak je potřeba tak podá pomocnou váhu :D Celé video najdete zde.


Westerosi Rhapsody

16. srpna 2017 v 8:36 | Janiss |  Videa
Tak toto je úžasné. Narazila jsem na toto video na FB a naprosto mě nadchlo. Asi ho spíš ucení fanoušci Game of Thrones, ale tak je to k poslechu i pro ostatní :) Jako fakt supr a tleskám tomu, kdo ten text vymyslel, naprosto je trefný :)


Spider-Man: Homecoming

14. srpna 2017 v 13:08 | Janiss |  Filmy
Nejsem teda nebyla jsem zrovna fanoušek Spidermana. Tak nějak jsem ho tolerovala a zásadně dávala přednost původnímu s Tobey. Každopádně po kouknutí Homcoming musím říct, že si mě konečně Spiderman získal :) Pro mě byl tento suprově pubertální, vtipný, nečekaný, akční a hlavně byl tam můj milovaný IronMan :D Takže za mě fakt spokojenost :) I ten záporák se mi líbil a to jak se na konci zachoval a neprozradil Petera. Konečně záporák se smyslel pro svědomí nebo jak bych to napsala :D Jako fakt se mi to hodně líbilo, i když co jsem slyšela od přátel, tak je to moc nezaujalo. Ale já bych řekla, že přesně takový pubertální Spiderman měl být už kdysi, že se to drží dobře předlohy + Tom Holland se snad pro roli Spidermana narodil :D I když teda uznávám, že to přeříznutí tý lodi bylo trochu ehm moc, ale nakonec ta záchrana ze strany IronMana byla suprová. Libilo se mi to, že furt na něho z povzdálí dává pozor a příjde mu na pomoc, když má průser:)

Kdo v tom hraje:
Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, ...

O čem to je: (Csfd.cz)
Mladý Peter Parker/Spider-Man, který velkolepým způsobem debutova ve filmu Captain America: Civil War, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka. Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objeuje nový padouch Volture, ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečě důležité.

Will Turner Funko Pop

12. srpna 2017 v 18:24 | Janiss |  Pirates
Nemohla jsem Jacka nechat samotného, potřebuje parťáka, takže jsem mu pořídila Willa:) Musím říct, že z této edice jsem nadšená. Být to Will z prvních dílu, tak asi do něho nejdu, i když vždy jsem měla pro Will slabost, jen jako Funko se mi to nelíbilo :D Ale prokletý Will to je jiná :) Sice to na té fote moc dobře neuvidíte, ale má po xichtě mušličky a i jeho kabátek je posetý pošlema. Prostě nádhera :) A samozřejmě aztécké zlato nesmí chybět :)

Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!