Výlev unaveného mozku

6. srpna 2017 v 16:10 | Janiss |  Různé žvásty
Říkala jsem si, že jsem už dlouho nenapsanalá tzv. diary. Naposledy to bylo 9. dubna, kdy jsem oznamovala a popisovala první týden v práci. No a máme tu 6. srpna, tak bych mohla tak trochu zrekapitulovat, co se u mě za ty 4 měsíce u mě dělo.
Tak co se týče práce, tak u mě dobrý. Sice teďka v těch hicách tam je na umření, ne opravdu státní úřednici nemají všichni klimošku v kanclu fakt ne, ale tak dá se to. Minulý týden jsme třeba dostali povolení a mohli jsme kvůli děsným klimatickým podmínkám končit ve 12 a započítavala se pracovní doba až do půl 3. Takže krása :) Jo kéžby to bylo i příští týden. Jinak teda práce u mě dobrá, ale mám toho hodně. Stále jsem pošťák, ale protože jsme se přestěhovali do jiné budovy, tak lítám mezi 9 a 0 přízemím. Ano mám krásně vypracovaná lýtka :D Ale to je tak vše co se týká mé tělesné konstrukce :D žádné jiné výhody to běhání nemá :D Taky mám už certifikáty a přístupy k počítačům a síti, takže píšu součinnosti soudcům, policajtům, městům atd.. Jo to mě i baví, i když nic mě nedožere tak jak když otevřu nějakého člověka a zjístím, že má 7 děcek a další 3 příbuzné přihlášen na sebe. Takže se doslova seru s dopisem obsahující 10 rodných čísel atd. A to je na nervy:p To pak jeden dopis trvá i hodinu než vše pozjišťuji, správně napíšu atd. Jo a taky mám svou kancelář. Teda není jen má, je tam i kolegyně, ale ty se mi tam dost střídají, a já se tam zabydlela a ovládla ji :D Totiž comp mám polepený Strážcema Galaxie, skříně mám polepene mimoňi, batmanem, supermane, hulke atd.. :D Jo říkám, že jsem tu kancelář ovládla :D Vzrůšo máme v práci pořád stejný, obzlvášt na začátcích měsíce a v úředni dný. Už jsem si i s ochrankou potykala, takže s něma diskuzuju jak chodím po chodbách a pořád jsem oblíbenec šéfové :D Jako neříkám to je tak, že bych si to myslela jen já. Vidí to všichni :D Ale radši budu jeji oblíbenec číslo jedna, než abych stála na opačné straně :D Fakt bych nechtěla být někdo, na koho je nasraná :D
Jinak už si tak nějak neberu osobně, když nějaka ženská (čteme kolegyně) na mě vyjede kvůli nějaké hovadině. Třeba, že jsem ji poslala součinnost, která byla na ní, tak co si dovoluji ji na ní posílat, vždyt ona má strašně moc práce atd. Když mě seřvala poprvé tak jsem si to moc vzala, ale teď mi je to šumák co mi říká, nebo co říkají ostatní o mě :D Třeba některé si furt myslí, že hovno dělám. Opak je pravdou, kdybych nedělala to co dělám, tak ony by se z toho posraly, že to mají dělat samy :D + některé chodí do práce na 7 a odcházejí v 1. Já chodím do práce na 6 a přestože mám mít odpracováno 160hodin tak mám třeba i 20 hodin přesčas za měsíc, který mi mimochodem nikdo neproplatí :D A fakt tam nesedím jen proto, že se mi tam děsně líbí. Některé ženské si asi neuvědomují, že to je stáž a ne pracovní poměr, takže budou furt mlet, že nic nedělám a beru si dovolenou. Protože jak nejsem v práci, tak pošta nejde a oni nemůžou odesílat výzvy, odvolání atd.. Haha jo mám to pod palcem jen já. A maj se mnou nějaký problém? Určitě maj, ale to je radostně odkazuji na šéfku a nikdo z nich nemá odvahu jít za ní a říct něco proti mě :D Takže to tak k mé práci:)
Jinak teda v červenci za mnou přijela moje dlouholetá blogová kámoška Celene, která nebyla ještě v této části republiky, tak tu vyrazila na víkend. Prošli jsme spolu Polsko (jo bydlím u polských hranic) a koukali jsme na filmy :)
Taky jsem byla na každoročním srazu Sesterstva, ze kterého jsem přijela včera. Musím říct, že ta cesta do Adamova mě fakt zmohla. V tom vlaku bylo snad 50 stupňu, hnus ty čerské rychlíky :p Zpátky jsem jela studentem busem, a to byla krása. Pustila jsem si tradičně film s Alexem (tentorkát The Giver) a chladila se klimoškou :) Jinak teda sraz byl supr. Pro mě krátký, byla jsem tam jen 2 a půl dne, ale supr kdyby nebyl takový hic :D Bleee hic. Ale tak pokecaly jsme, poblbly s dětičkama, zašli na kozičky a supr bylo :) Hlavní je, že už 8 let tyto srazy držíme :)
No a největší věc co se mi za ty měsíce stala bylo to, že jsem svědčila bráchovi na svatbě. A ano měla jsem na sobě šaty. Koupila jsem si nové, i když jsem myslela, že půjdu v jedněch starých. Ale zajeli jsme na trhy do Polska (:D) a tam jsem si koupila retro ačkové šaty s puntíky. Jsou tmavě šedé (možná modré nevím:D) s černýma tečkama a s většíma bílýma puntíkyma a s červeným opaskem. Fakt se mi děsně líbí a i na svatbě měly úspěch :) Jinak teda svatba proběhla v pohodě a žádný pád a ni trapas se nestal. Jen teda ten můj podpis děs běs a to jsem ho trénovala. Jenže s jedním jsem nepočítala, dali tam kývající se stůl, takže mi tam snad na tom podpisu chybí tak 2-3 písmenka :D:D Ale každopdáně bylo fajn. Oslava proběhla u jejich rodičů, kde byla její rodina, a tam se pilo, jedlo a tančilo. Já musela jako svědek i číst přání :p Ble :D Ale dala jsem to. No a včera byla oslava ještě s naší částí rodiny. Njn je nás prostě hodně :D Takže taky bylo fajně. To se konalo u bráchy na baráku, takže jsem tam dělala dětskám průvodce a vykládala jim o koních a učila je jak se kůň krmí a jak hladí, protože pokud to nevíte brácha má takovou malou farmu, kde má i dva dospělé koně. Takže dětska byly naprosto nadšení :))
No a to je asi z toho mého výlevu všechno :) Uvidíme, kdy se zase s něčím ozvu, ale můj život je poněkud jednostranný až nudný :D A možná jste si všimli, že tu jsem míň času a hlavně k vám chodím děsně málo, ale prostě nestíhám vůbec nic nestíhám. Vždyt já ani knihy nečtu :( Jsem ráda, že aspon stihnu kouknout na nový díl Gotu :(( Jo je to boj s tím časem a k tomu teďka ještě hlídám druhému bráchovi psa :p Děs běs :p

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 6. srpna 2017 v 21:58 | Reagovat

V tomhle horko není záviděníhodná snad žádná práce - přijde mi, že hic mají skoro všude. A když je někde překlimatizováno, tak to taky není pravé ořechové :p
Nákupy v Polsku jsou top :D Teda nebyla jsem tam roky, ale pamatuji na doby, kdy jsem byla na základce a za levno jsme se tam ohákli celá rodina. Dokonce jsem odtamtud měla maturitní šaty a naprosto nádherné :)
Na svatbu se taky chystám, ale řeším boty - nemám žádné, co by se hodily k šatům a terénu (mají obřad v přírodě xD)....
Pěkný zbytek léta! :)

2 Addie Addie | Web | 9. srpna 2017 v 23:13 | Reagovat

Tak ti kancelář máš teda pěkně ovládnutou, chtělo by to fotku :) a musí být fajn být oblibenkyni šéfové :D a je fajn, že svatba proběhla bez problémů :) taky jsem měla být svědek na svatbě, ale nakonec to nějak nevyšlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!