Venom

6. října 2018 v 16:05 | Janiss |  Filmy
Podceňovala jsem ho. Chtěla jsem na něho jít do kina, ale říkala jsem si, že se nebudu na to těšit nebo tak, protože svět Spidermana mě moc nebere a předešlá postava Venoma mě zrovna nenadchla. Jenže Tom ach mohla bych nejít do kina na Toma Hardyho v Marvelu? Ne. Takže jsem rovnou vyrazila v premiérovy den. Jak říkám, moc jsem od toho nečekala, takže jsem viděla jen první trailer a jinak nic. Takže jak se to spustilo, tak jsem od toho nemohla odtrhout oči. Je to trochu něco jiného než jsme od Marvelu zvyklí, není to podobné ani Deadpoolovi, prostě je to tak nějak trochu jiný marvelovský formát, teda aspoň mě to připadalo. Každopádně mě to tátálně nadchlo :D Tom úžasný. Ach. A Venom? Výborný. Ta jeho podobra byla wow. Ty jeho zubiska byla děsivá. 2 x mi připravil infarkt :D Teda ne on jenom jednou, poprvé mi infakrt připravil jeho kámoš. Ale Venom mi připravil větší infarkt. Kdo mohl čekat, že jak jde Eddie po ulici, že najedonou z ničeho nic v hlavě mu promluví Venom? Bože já se tak lekla :D Ale ok myslela jsem, že se budu lekat víc, takže dobrý. No to spojení Venoma a Eddiho se mi líbilo o 100% procnt víc než ve Spidermanovi. Prostě k sobě tady naprosto pasovali a teda říkala jsem si furt, zda bude teda fakt ten pořádný padouch a nebo nebude. No to se nechte překvapit. Určitě každému marvelovskému fanouškovi ten film doporučuji + jsou tam dvě podtitulkové scény. Ta poslední mě dost zklamala:p No a u první ani za boha nevím kdo ta postava je :D Musím asi googlit. Takže je to napínavé, je to vtipné (ale ne přehnaně jak Deadpool) a je to zase trochu něco nového. Já tomu všude dávám plný počet, protože mě to fakt nadchlo :) Takže WE ARE VENOM :)
Spoiler:
Já si fakt na chvíli myslela, že se Venom obětoval pro Eddiho, a že je mrtvý :D Fakt jsem byla tak naivní :D Jak pak promluvil v Eddiho hlavě tak já pomalu skákala radostí :D Ten konec, kdy si vyjasňovali, že nemůže žrát jen tak hlavy lidi a kdo je zlý a dobrý, supr. I to převtělení We are Venom aaa :D

Btw. fakt by mě zajímalo, zda musel Tom jíst syrové ryby a to plesnivé kuře :D Protože to jak předvedl ten šílený záchvat bylo boží:)

Btw2. můj mobil nese obleček Venoma už dlouhou dobu a teda po tom filmu ho jen tak nesundám. Naprostý fanoušek Venoma se ze mě stal :)

Kdo v tom hraje:
Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate, ...

O čem to je: (Falcon)
Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marve. Novinář Eddie Brock, se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Brock se v rámci své práce novináře pokouší již po celé roky odhalit veřejnosti skutečnou tvář známého vědce společnosti Lífe Foundation Carltona Drakea - jeho odhodlání se přerodilo v posedlost, která mu zlikvidovala kariéru a zničila vztah s jeho přítelkyní Anne. Když do svého těla Eddie vstřebá jeden z Drakeových experimentů - mimozemšťana Venoma - zničeho nic zjišťuje, že disponuje novými spuerschopnostmi a má možnost dělat cokoliv se mu zachce. Zvrhlý, temný, nepředvídatelný a zuřivý Venom má za následek, že se Eddie zoufale pokouší udržet pod kontrolou své nebezpečné schopnosti, které ho současně velice přitahují a opájejí. Jelikož Eddie a Venom navzájem jeden druhého potřebují k dosažení svých cílů, jejich vzájemné pouto a propojení se prohlubuje - až přestává být jasné, kde vlastně končí Eddie a začíná Venom.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování obrázku klidně ( samozřejmě se zdrojem ) ale kopírování mých článku netoleruji ani se zdrojem !!!